Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Καλά αλήθεια τώρα δεν γνωρίζετε όσοι ασχολείστε ότι Deluxe και Joy (δεν είμαι σίγουρος και για Velvet οπότε κρατάω επιφύλαξη) είναι του ίδιου ιδιοκτήτη;
Αλήθεια τώρα ρε παίδες ή τρολάρετε;
Όλοι το γνωρίζουμε... φαντάζομαι
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Όχι και απογοήτευση... Ελίνα... Λένα... και άλλες δύο που δεν θέλω να δώσω είναι κοπέλες που βλέπονται gravity μερακλή... επίσης το joy έχει 3 καλές όπου η μια η Χριστίνα (δύναμηηη) δεν κάνει τίποτα και το your έχει άλλες δύο που βλέπονται... και το art έχει την γνωστή Νίνα και άλλη μια κοπέλα όμορφη που επίσης δεν προχωράει.αυτά είναι...μετρημένα κουκιά. Από το Deluxe αυτή τη στιγμή από εμφάνιση δεν λέει καμία και από κανένα άλλο γραφείο... άντε και στο Athens παίζουν 2-3 καλά. Τέλος υπάρχουν περιπτώσεις από κοπέλες που τις παρουσιάζετε στα δεν που προχωράνε επιλεκτικά οπότε προς τους μάχιμους συναγωνιστές να πω πως υπάρχουν ελπίδες (και φθηνές €) για αυτές τις κοπέλες. Δεν μιλάω συγκεκριμένα γιατί δεν θέλω να τις κάψω.
Φίλε μου Μιλανα δεν βλέπετε; Καρινα που για μένα είναι από τις πιο ναρες που υπάρχουν .Αφροδίτη.Βικτωρια. Τις έχεις δει αυτές από κοντά;
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Φίλε μου Μιλανα δεν βλέπετε; Καρινα που για μένα είναι από τις πιο ναρες που υπάρχουν .Αφροδίτη.Βικτωρια. Τις έχεις δει αυτές από κοντά;
Για Μιλάνα δεν ξέρω... τώρα για τος υπόλοιπες που ανέφερες άντε μια φορά με την Καρίνα ίσως να αξίζει μέχρι εκεί...
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Για Μιλάνα δεν ξέρω... τώρα για τος υπόλοιπες που ανέφερες άντε μια φορά με την Καρίνα ίσως να αξίζει μέχρι εκεί...
Εχει πολύ ωραία μωρά το ντελουξ. Και η Βικτωρια είναι πολύ όμορφη. Και η Νεφελη. Τις ξέρω από κοντά Γιαυτο τα γράφω. Όσες δεν έχω δει από κοντά δεν μιλάω. Αν τις δεις από κοντά θα αλλάξεις γνώμη φίλε. Και η Ζωή δεν είναι η άσχημη αυτή που έχεις παρουσιάσει να ξέρεις. Όσοι την ξέρουμε από παλιά και όσοι τώρα από ντελουξ το ξέρουν αυτό. Βέβαια υπερέχουν οι υπηρεσιεσ Της!!! Έγραψες ότι προμοτορες γράφουν καλά λόγια για την Ζωή που αυτός που γράφει και ξαναγράφει για τη ζωή είναι η γκραβιταρα που προμοτορα δεν τον λες με τίποτα γιατί παρουσιάζει από όλες τις εταιρείες ανεξαιρέτως όλες τις κοπελες που δοκιμάζει. Αν τις δεις από κοντά η γνώμη μου θα αλλάξεις γνώμη σίγουρα. Αλλά οκ. Αν έχεις κρυφά χαρτιά παίξε μπάλα με αυτές.Αλλά πες μας ποιες είναι έστω να δοκιμάσουμε. Αν είναι επιλεκτικές να τις ψήσουμε. Οντως ψήνονται κάποιες με το δεύτερο ή το τρίτο ραντεβού. Να μου πεις αξίζει; Εγώ το κάνω πάντως. Τώρα βέβαια οχι τόσο συχνά γιατί τα 50αρικα δεν βγαίνουν όπως παλιά.
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Εχει πολύ ωραία μωρά το ντελουξ. Και η Βικτωρια είναι πολύ όμορφη. Και η Νεφελη. Τις ξέρω από κοντά Γιαυτο τα γράφω. Όσες δεν έχω δει από κοντά δεν μιλάω. Αν τις δεις από κοντά θα αλλάξεις γνώμη φίλε. Και η Ζωή δεν είναι η άσχημη αυτή που έχεις παρουσιάσει να ξέρεις. Όσοι την ξέρουμε από παλιά και όσοι τώρα από ντελουξ το ξέρουν αυτό. Βέβαια υπερέχουν οι υπηρεσιεσ Της!!! Έγραψες ότι προμοτορες γράφουν καλά λόγια για την Ζωή που αυτός που γράφει και ξαναγράφει για τη ζωή είναι η γκραβιταρα που προμοτορα δεν τον λες με τίποτα γιατί παρουσιάζει από όλες τις εταιρείες ανεξαιρέτως όλες τις κοπελες που δοκιμάζει. Αν τις δεις από κοντά η γνώμη μου θα αλλάξεις γνώμη σίγουρα. Αλλά οκ. Αν έχεις κρυφά χαρτιά παίξε μπάλα με αυτές.Αλλά πες μας ποιες είναι έστω να δοκιμάσουμε. Αν είναι επιλεκτικές να τις ψήσουμε. Οντως ψήνονται κάποιες με το δεύτερο ή το τρίτο ραντεβού. Να μου πεις αξίζει; Εγώ το κάνω πάντως. Τώρα βέβαια οχι τόσο συχνά γιατί τα 50αρικα δεν βγαίνουν όπως παλιά.
Ρε φίλε η Ζωή είναι πολύ μακριά από τα γούστα μου... δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω για να τις δω από κοντά καταλαβαίνω μια χαρά από τις φωτό...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Οσον αφορα τη Ζωη Μιλφ απο Ντελουξ

Δεν εχει καμια σχεση απο τη Φωτο !


Απο κοντα ειναι Γυναικαρα , κορμαρα , βυζαρες , φουλ ανετε κ ακομπλεξαριστη

πιπα ΑΚΑ - Body to Body massage

Δεν χαλαει χατηρι.....σε τιποτα.......

Σεξ με παθος , και ζηταει ελαχιστα εξτρα λεφτα

την εχω παρει αρκετες φορες και περασα σουπερ

βεβαια μου αρεσουν οι ξανθες ΜΙΛΦ , οποτε ειναι στα γουστα μου

Καλο παιδι κ επαγγελματιας η ζωη σε ολα τα θεματα...

ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΦΟΛΑΤΡΕΣ ΠΑΝΤΑ!! !
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα απ ολα τα γραφεια / κοπελες , ολοι μας θελουμε αντιπροσωπευτικες φωτο

δηλαδη φωτο να αντιποκρινονται οσο το δυνατο γινεται στη πραγματικοτητα

Καποιες κοπελες του Ντελουξ απο Βαιμπερ ειναι πιο ωραιες απο κοντα
ισχυει ! συμφωνω με τον

Stambal1986


Πρεπει ολα τα γραφεια να κανουν επαγγελματικες φωτογραφισεις , με λιγο ελαφρυ φωτοσοπ .
οχι φωτοσοπ αλλοίωσης !

οσον αφορα για τη γνωμη μας για τις Χ κοπελες , ναι ειναι θεμα γουστου σαν εμφανιση
και θεμα τι προγραμμα κανει η κοπελα και τι μας αρεσει εμας
και τη χημεια υπαρχει και πως θα πετυχεις τη Χ κοπελα .

η καθε γνωμη και το καθε γουστο ειναι σεβαστο

ΑΝΤΡΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΜΑΣΤΕ ΓΕΝΙΚΩΣ.......

δεν υπαρχει λογος για τσακωμους για το ποια ειναι η πιο ομορφη......
 
Τελευταία τροποποίηση:

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
Οσον αφορα τη Ζωη Μιλφ απο Ντελουξ

Δεν εχει καμια σχεση απο τη Φωτο !


Απο κοντα ειναι Γυναικαρα , κορμαρα , βυζαρες , φουλ ανετε κ ακομπλεξαριστη

πιπα ΑΚΑ - Body to Body massage

Δεν χαλαει χατηρι.....σε τιποτα.......

Σεξ με παθος , και ζηταει ελαχιστα εξτρα λεφτα

την εχω παρει αρκετες φορες και περασα σουπερ

βεβαια μου αρεσουν οι ξανθες ΜΙΛΦ , οποτε ειναι στα γουστα μου

Καλο παιδι κ επαγγελματιας η ζωη σε ολα τα θεματα...

ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΦΟΛΑΤΡΕΣ ΠΑΝΤΑ!! !
Καλή η Ζωή αλλά δεν είναι στα γούστα μου...όπως δεν είναι γενικότερα οι milf. Ως ανεξάρτητη παλια στον χωρο της μια χαρά, λογικά και τώρα θα έχει κρατήσει το ύψος των υπηρεσιών ψηλά από όσα γράφονται. Προχώρα GRAVITYGR !
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Γενικα προσωπικα εμενα...

Μου αρεσουν και παιρνω και μικρες κατω των 30

αλλα πιο πολυ μου αρεσουν και παιρνω ΜΙΛΦ

και περναω πιο ωραια με τα μιλφ

αυτο ειναι προσωπικο γουστο μου ,

Δεν υπαρχουν κανονες και στανταρτ στο μασαζ στο σπιτι !

ευτυχως εχουμε τα παντα ολα για ολους κ για ολα τα γουστα στη ελευθερη αγορα της ΑΘΗΝΑΣ .......
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Deluxe = joy = yourmassage + ???
Και εγώ φίλε το έχω ακούσει αυτό. Να σας πω και τι έχω κανει. Μαλακια βέβαια αλλά το έκανα.Είχε γράψει συναγωνιστησ πριν 4,5 μήνες εδώ μέσα ότι έχουν ένα τηλεφωνικό κέντρο τζοι και ντελουξ.Ότι είναι το ίδιο άτομο.Εγώ μιλάω και με τα δυο σαιτ. Και ντελουξ και τζοι.Συνήθως viber στέλνω αλλά καποιεσ Φορές λίγες παίρνω και τηλέφωνο .Και λέω δεν γίνεται τέτοιο δούλεμα. Και πήρα ταυτόχρονα από δυο αριθμούς και τα δυο σαιτ και το σήκωσαν κανονικά οι τηλεφωνήτριες. Εννοείται ήταν άλλη η μια και άλλη η άλλη. Γενικά πολλά ακούγονται. Αλλά φίλε μου μόνο διαφήμιση είναι αυτό όταν γράφετε κατ έμε. Και εγώ έχω ακούσει για το γιορ. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχουν φορτώσει όλες τις καλές στο ντελουξ και στο τζοι πχ και όχι τόσο στο γιορ. Δεν μου στέκει αυτό. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το ντελουξ εχει 20 κοπελες και τα αλλά τις μισές. Δεν θα έπρεπε να ήταν μοιρασμένες ; Επιπλέον το ένα εχει 50 τα αλλά 60 ευρώ.Εγώ σαν επιχειρηματίας θα φόρτωνα τα 60αρια και όχι το ντελουξ. Θα κοιτούσα το συμφέρον μου.Πάντως μόνο διαφήμιση τους γίνεται όταν γράφετε κάτι τέτοιο. Πολλά ακούγονται γενικά για όλα τα γραφεια.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Και εγώ φίλε το έχω ακούσει αυτό. Να σας πω και τι έχω κανει. Μαλακια βέβαια αλλά το έκανα.Είχε γράψει συναγωνιστησ πριν 4,5 μήνες εδώ μέσα ότι έχουν ένα τηλεφωνικό κέντρο τζοι και ντελουξ.Ότι είναι το ίδιο άτομο.Εγώ μιλάω και με τα δυο σαιτ. Και ντελουξ και τζοι.Συνήθως viber στέλνω αλλά καποιεσ Φορές λίγες παίρνω και τηλέφωνο .Και λέω δεν γίνεται τέτοιο δούλεμα. Και πήρα ταυτόχρονα από δυο αριθμούς και τα δυο σαιτ και το σήκωσαν κανονικά οι τηλεφωνήτριες. Εννοείται ήταν άλλη η μια και άλλη η άλλη. Γενικά πολλά ακούγονται. Αλλά φίλε μου μόνο διαφήμιση είναι αυτό όταν γράφετε κατ έμε. Και εγώ έχω ακούσει για το γιορ. Αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί έχουν φορτώσει όλες τις καλές στο ντελουξ και στο τζοι πχ και όχι τόσο στο γιορ. Δεν μου στέκει αυτό. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί το ντελουξ εχει 20 κοπελες και τα αλλά τις μισές. Δεν θα έπρεπε να ήταν μοιρασμένες ; Επιπλέον το ένα εχει 50 τα αλλά 60 ευρώ.Εγώ σαν επιχειρηματίας θα φόρτωνα τα 60αρια και όχι το ντελουξ. Πάντως μόνο διαφήμιση τους γίνεται όταν γράφετε κάτι τέτοιο. Πολλά ακούγονται γενικά για όλα τα γραφεια.
Καθε ιστοσελιδα , καθε γραφειο

εχει διαφορετικο αριθμο και το σηκωνει διαφορετικο ατομα απο τη δικια μου εμπειρια...

που και που παιρνω τηλεφωνο και εγω μεσω βαιμπερ καλω κοπελες πιο πολυ βολευει πιο πολυ..


Δεν μας ενδιαφερουν οι ιδιοκτητες ( εμενα προσωπικα ) ,

αλλα

η ποιοτητα των υπηρεσιων τους και οι τιμες τους και ο επαγγελματισμος τους και οι κοπελες που εχουν κτλ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Καθε ιστοσελιδα , καθε γραφειο

εχει διαφορετικο αριθμο και το σηκωνει διαφορετικο ατομα .

που και που παιρνω τηλεφωνο και εγω μεσω βαιμπερ καλω κοπελες πιο πολυ..

Δεν μας ενδιαφερουν οι ιδιοκτητες ( εμενα προσωπικα ) ,

αλλα η ποιοτητα των υπηρεσιων τους και οι τιμες τους και ο επαγγελματισμος τους
το εχω γράψει και εγώ το Σ/Κ που έγινε το ξεβράκωμα με τις 2 χαζές!
Ναι ένας είναι ο ιδιοκτήτης και όχι δεν μας ενδιαφέρει αλλά μπορεί κανείς να καταλάβει ποιο μέλος προωθεί ποιο γραφείο!
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
125
Like
21.723
Πόντοι
28.900
Οσον αφορα τη Ζωη Μιλφ απο Ντελουξ

Δεν εχει καμια σχεση απο τη Φωτο !


Απο κοντα ειναι Γυναικαρα , κορμαρα , βυζαρες , φουλ ανετε κ ακομπλεξαριστη

πιπα ΑΚΑ - Body to Body massage

Δεν χαλαει χατηρι.....σε τιποτα.......

Σεξ με παθος , και ζηταει ελαχιστα εξτρα λεφτα

την εχω παρει αρκετες φορες και περασα σουπερ

βεβαια μου αρεσουν οι ξανθες ΜΙΛΦ , οποτε ειναι στα γουστα μου

Καλο παιδι κ επαγγελματιας η ζωη σε ολα τα θεματα...

ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΦΟΛΑΤΡΕΣ ΠΑΝΤΑ!! !
Η Ζωή είναι το κάτι άλλο!!!
 

DarkMatter94

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2021
Μηνύματα
120
Like
179
Πόντοι
1
Εγώ που προτιμώ πιτσιρίκες ποιά να πάρω;
2 φορές προσπάθησα για Μαίρη & Ιωάννα από Joy αλλά ήταν εκτός.....
Λέτε να υπάρχει θέμα λόγω αδειών του Πάσχα;
Όχι ότι με χαλάει, ας ξεκουραστούν και τα κορίτσια και κάνουμε υπομονή. :wink:
 

poulieros

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2019
Μηνύματα
115
Like
62
Πόντοι
1
Όλες αυτές τις κοπέλες του ντελούξ που γράφετε: Βικτώρια, Νεφέλη, Ζωή μίλφ που μπορούμε να δούμε φωτογραφίες τους; Στη σελίδα του ντελούξ εγώ δεν τις βλέπω:huh:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Όλες αυτές τις κοπέλες του ντελούξ που γράφετε: Βικτώρια, Νεφέλη, Ζωή μίλφ που μπορούμε να δούμε φωτογραφίες τους; Στη σελίδα του ντελούξ εγώ δεν τις βλέπω:huh:
στειλε viber και θα σου στείλουν φωτο!
 

Stavros_spike

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2020
Μηνύματα
59
Like
194
Πόντοι
0
Όχι και απογοήτευση... Ελίνα... Λένα... και άλλες δύο που δεν θέλω να δώσω είναι κοπέλες που βλέπονται gravity μερακλή... επίσης το joy έχει 3 καλές όπου η μια η Χριστίνα (δύναμηηη) δεν κάνει τίποτα και το your έχει άλλες δύο που βλέπονται... και το art έχει την γνωστή Νίνα και άλλη μια κοπέλα όμορφη που επίσης δεν προχωράει.αυτά είναι...μετρημένα κουκιά. Από το Deluxe αυτή τη στιγμή από εμφάνιση δεν λέει καμία και από κανένα άλλο γραφείο... άντε και στο Athens παίζουν 2-3 καλά. Τέλος υπάρχουν περιπτώσεις από κοπέλες που τις παρουσιάζετε στα δεν που προχωράνε επιλεκτικά οπότε προς τους μάχιμους συναγωνιστές να πω πως υπάρχουν ελπίδες (και φθηνές €) για αυτές τις κοπέλες. Δεν μιλάω συγκεκριμένα γιατί δεν θέλω να τις κάψω.
Συμφωνω.
υπαρχουν περιπτωσεις που προχωρανε και ειναι τοπ.δεν ξερω γιατι εχει παισει τετοιο θαψιμο για το συγκεκριμενο γραφειο ενω οσοι ειναι λατρεις του χωρου ξερουμε οτι παιζουν καλη μπαλα και ειναι απο τα καλυτερα. λετε για Σταυρινα οτι δεν προχωραει, πολυ απο εδω μεσα ξερουμε οτι δεν ισχυει, η Μαρινα ειναι κουκλι που ειμαι σιγουρος οτι θα τον φαει συντομα, και γενικα υπαρχουν αλλες 3-4 καλες περιπτωσεις απο εκει.
Το τζοι επισης εχει τη μαιρη και αλλες 2-3, το ντελουξ τωρα νομιζω εχει μονο 2 καλες Αγαπη και Χριστιανα και ισως και Βικτωρια για οποιον θελει ρωσικο μιλφ, αλλα ειναι παλιες κοπελες, οπως λες εχει καιρο να φερει ενω μου εχει προσφερει καλες εμπειριες κατα καιρους. Το μασαζ στο σπιτι εχει 2 που προχωρανε αλλα δεν θελω να τις καψω, το αθενς οπως λεει ο φιλος για μενα εχει μια δυνατη που αξιζει, το αρτ εχει μονο την Νινα αλλα δεν αξιζει με τιποτα, α ναι και η Ελενη προχωραει με τροπο και παει παραπανω απο φραπε. Το πριβε εχει μια δυνατη την Μαρια, που ενω ηταν στα δεν, τωρα ειναι ανετη και προχωραει αρκετα τουλαχιστον καλαμακι.Το γιορ επισης εχει 2 -3 καλες, την Ελενα και την Μιρνα, αλλα ειναι λιγο δυσκολες.η Μιρνα ειναι στα δεν η Ελενα κανει φραπε με λιγο πιεση. Α και ξεχασα υπαρχουν 2 καλες περιπτωσεις, Αλεξαντρα και Ηλιανα νομιζω λεγεται απο u need me massage, τους βρισκεις μονο στο βαιμπερ μεσω fb ή ινστα. Ειναι αρκετα ανετες προχωρανε περα απο φραπε. Μακρια απο οσμοσε, το senses δεν εχει τιποτα καλο και το massagebar και σιγουρα το bestmassage που ειναι ιδιο με το οσμοσε.εχει σχεδον τις ιδιες κοπελες. Καλυτερα παρτε callgirl αν ειναι να παρετε απο αυτα ειναι η ιδια φαση ακριβως απλα με τη διαφορα οτι οι γκομενες ειναι πολυ πιο μουναρες.για τα ιδια λεφτα.
Αυτα προς το παρον για το χωρο. Ειναι οτι ξερω και εχω δοκιμασει το τελευταιους 5-6 μηνες.Σας τα λεω οπως εχουν γιατι γουσταρω το μασαζ και το αγνωστο μη προγραματισμενο γαμησι που θα σου κατσει αν παιξεις καλα τα χαρτια σου. Εχω βοηθηθει αρκετα απο το φορουμ και γιαυτο θελω να ανταποδωσω γιατι ξερω οτι θα παρω πισω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom