Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Προς γνωση κ συμμορφωση: φιλος πηρε καποια Δημητρα απο vip χτες. Αφου τον εστησε μια ολοκληρη ωρα σε hotel, του ζητησε 100 για μια μαλακια της κακιας ωρας, οπου του εσφιγγε τοσο πολυ το πεος που του προκαλεσε αμυχες κ αιμορραγια. Ο ανθρωπος επαθε σοκ κ φυσικα το ανεφερε στη δνση. Η γελοια εκει περα του προτεινε ενα δωρεαν μασαζ για αποζημιωση κ φυσικα ο φιλος τη σιχτιρισε. Μπορει να κινηθει νομικα. Αυτα κ προσοχη σ ολες αυτες τις απατεωνισες που γδυνουν τον κοσμο κ ειναι κ επικινδυνες
Τι λες ρε φίλε. Ω ρε φίλε
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Προς γνωση κ συμμορφωση: φιλος πηρε καποια Δημητρα απο vip χτες. Αφου τον εστησε μια ολοκληρη ωρα σε hotel, του ζητησε 100 για μια μαλακια της κακιας ωρας, οπου του εσφιγγε τοσο πολυ το πεος που του προκαλεσε αμυχες κ αιμορραγια. Ο ανθρωπος επαθε σοκ κ φυσικα το ανεφερε στη δνση. Η γελοια εκει περα του προτεινε ενα δωρεαν μασαζ για αποζημιωση κ φυσικα ο φιλος τη σιχτιρισε. Μπορει να κινηθει νομικα. Αυτα κ προσοχη σ ολες αυτες τις απατεωνισες που γδυνουν τον κοσμο κ ειναι κ επικινδυνες
Δεν θα βρει άκρη!
Πήρε κάποια απόδειξη για το "μασαζ"?
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Γενικά γράφεις για το velvet λίγο πιο κολακευτικά σχόλια
Τουλάχιστον είσαι ο πρώτος που κατάλαβε τον titos οποίος είναι deluxe!
Έτυχε για το velvet δεν υπάρχει κάποιος σκοπός... όπως και για το deluxe έτυχε να μην μου αρέσουν οι κοπέλες την δεδομένη στιγμή, στο παρελθόν είχε κοπέλες με περισσότερο ενδιαφέρον... παραθέτω τα γούστα μου φίλε γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω να ποστάρουν κοπέλες τόσο αδιάφορες και να τις παρουσιάζουν θεές... όπως ο Titos για παράδειγμα...
 

gregor35

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2016
Μηνύματα
157
Like
378
Πόντοι
21
Προς γνωση κ συμμορφωση: φιλος πηρε καποια Δημητρα απο vip χτες. Αφου τον εστησε μια ολοκληρη ωρα σε hotel, του ζητησε 100 για μια μαλακια της κακιας ωρας, οπου του εσφιγγε τοσο πολυ το πεος που του προκαλεσε αμυχες κ αιμορραγια. Ο ανθρωπος επαθε σοκ κ φυσικα το ανεφερε στη δνση. Η γελοια εκει περα του προτεινε ενα δωρεαν μασαζ για αποζημιωση κ φυσικα ο φιλος τη σιχτιρισε. Μπορει να κινηθει νομικα. Αυτα κ προσοχη σ ολες αυτες τις απατεωνισες που γδυνουν τον κοσμο κ ειναι κ επικινδυνες
Αυτό είναι πολύ σοβαρό και καλα έκανες και το ανέφερες....αυτό το υπέροχο φορουμ γιαυτο είναι για να ενημερωνόμαστε σωστα....έχουν γραφτεί τα χειρότερα για το vip μακριά...επικίνδυνα πράγματα...
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Έτυχε για το velvet δεν υπάρχει κάποιος σκοπός... όπως και για το deluxe έτυχε να μην μου αρέσουν οι κοπέλες την δεδομένη στιγμή, στο παρελθόν είχε κοπέλες με περισσότερο ενδιαφέρον... παραθέτω τα γούστα μου φίλε γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω να ποστάρουν κοπέλες τόσο αδιάφορες και να τις παρουσιάζουν θεές... όπως ο Titos για παράδειγμα...
δεν διαφωνώ μαζί σου σε τίποτα!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Έβαλα τα ποπκορνακια μου εγώ στο μικροκυμάτων να ετοιμάζονται και παρακολουθώ τη νεα μάχη deluxe Vs velvet..ο ΟΠΑΠ τον δίνει 1.03 υπέρ του deluxe παντως ??
Άστο φίλε σε έχουν πάρει χαμπάρι μέχρι και τα αμυγδαλέλαια που χρησιμοποιούν οι κοπέλες
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

jeisonkm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
985
Κριτικές
4
Like
3.335
Πόντοι
446
Προς γνωση κ συμμορφωση: φιλος πηρε καποια Δημητρα απο vip χτες. Αφου τον εστησε μια ολοκληρη ωρα σε hotel, του ζητησε 100 για μια μαλακια της κακιας ωρας, οπου του εσφιγγε τοσο πολυ το πεος που του προκαλεσε αμυχες κ αιμορραγια. Ο ανθρωπος επαθε σοκ κ φυσικα το ανεφερε στη δνση. Η γελοια εκει περα του προτεινε ενα δωρεαν μασαζ για αποζημιωση κ φυσικα ο φιλος τη σιχτιρισε. Μπορει να κινηθει νομικα. Αυτα κ προσοχη σ ολες αυτες τις απατεωνισες που γδυνουν τον κοσμο κ ειναι κ επικινδυνες
Δήμητρα Milf ? Η καλύτερη μασέρ από ότι ανέφερε η Χρύσα - το καλό της κομμάτι !
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Δήμητρα Milf ? Η καλύτερη μασέρ από ότι ανέφερε η Χρύσα - το καλό της κομμάτι !
Ρε παιδιά τι milf... αυτή μόλις μπει στο δωμάτιο θα σου πει.. για σου γιόκα μου σου έφερα κουλουράκια για το Πάσχα... και μετά φταίω εγώ και τα γούστα μου...
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Ρε παιδιά τι milf... αυτή μόλις μπει στο δωμάτιο θα σου πει.. για σου γιόκα μου σου έφερα κουλουράκια για το Πάσχα... και μετά φταίω εγώ και τα γούστα μου...
Αφού έχει αναφερθεί για το vip γιατί ακόμα επιμένουν να ψωνίζουν από εκεί δεν καταλαβαίνω
 

Stambal1986

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
143
Like
494
Πόντοι
81
Δεν θα βρει άκρη!
Πήρε κάποια απόδειξη για το "μασαζ"?
Σιγά μην του έκοψαν και απόδειξη νομίζω.Εδώ του ζήτησε και ΣΥΝ 100 ευρώ για μια μαλακια!!!!!! Θα την είχα πετάξει από το παράθυρο!!! 100 ευρώ για φραπέ!!!!
 

panko123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
61
Like
276
Πόντοι
20
Παιδια εγω δεν παρακολουθω πολυ προσεκτικα ποιος λεει τι για που και ποτε (το βαριεμαι), αλλα εγραψα οτι συμφωνω με thuglife γιατι οντως συμφωνουσα με αυτα που εγραφε. Απο velvet έχω παρει και εγω καλα εως πολυ καλα, εχω παρει και μουφες. Η τηλεφωνητρια ομως ειναι ενα θεμα εκει. Πετυχαινεις καποια καλα, αλλα δεν ξερεις τι θα σου βγει γενικως.
Το deluxe, στην αλλη ακρη η τηλεφωντρια (εξαιρετικη), αλλα ενταξει... αν και εχω παρει αρκετες φορες (παλιοτερα περισσοτερο), το ροστερ δεν ειναι και κατι το ιδιαιτερο. Δεν λεω οτι ειναι χαλια ολες οι κοπελες... απλα δεν ειναι και αυτο το γουαου που λετε εδω (και ετσι νομιζω το εννοουσε και ο thuglife).
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Παιδια πρεπει να προσεχουμε γενικως...

στις εξτρα υπηρεσιες και ποσα λεφτα δινουμε και με το μαλακο το εργαλειο....


ειδικα στις υπηρεσιες ξυρισματος εκει και αν ειναι επικινδυνο...
ή
στα καλαμακια που μας κανουν μην μας το " κοψουν " με κανενα δοντι......

μου εχει συμβει κ μενα με κοπελα αλλου γραφειου να το κανει λιγο πιο δυνατα τον φραπε σε σημειο να πονεσω

και μια αλλη φορα με αλλη κοπελα αλλου γραφειο να βαζει δοντι στο καλαμακι......

αλλα κατοπιν συννενοησης εκει τη στιγμη με ευγενικο τροπο απο μενα...

το μαλακωσε το θεμα με λιγο λαδι και ολα ΟΚ

ειναι και θεμα ανατομιας του εργαλειου μας.......

ευχομαι περαστικα στο συναγωνιστη και εκει τη ωρα της πραξης να δινουμε και εμεις κατευθυντηριες οδηγιες.....

Παντως καθημερινα το Φορουμ εχει νεες ιστοριες... με ενδιαφερον.......
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Συμφωνω.
υπαρχουν περιπτωσεις που προχωρανε και ειναι τοπ.δεν ξερω γιατι εχει παισει τετοιο θαψιμο για το συγκεκριμενο γραφειο ενω οσοι ειναι λατρεις του χωρου ξερουμε οτι παιζουν καλη μπαλα και ειναι απο τα καλυτερα. λετε για Σταυρινα οτι δεν προχωραει, πολυ απο εδω μεσα ξερουμε οτι δεν ισχυει, η Μαρινα ειναι κουκλι που ειμαι σιγουρος οτι θα τον φαει συντομα, και γενικα υπαρχουν αλλες 3-4 καλες περιπτωσεις απο εκει.
Το τζοι επισης εχει τη μαιρη και αλλες 2-3, το ντελουξ τωρα νομιζω εχει μονο 2 καλες Αγαπη και Χριστιανα και ισως και Βικτωρια για οποιον θελει ρωσικο μιλφ, αλλα ειναι παλιες κοπελες, οπως λες εχει καιρο να φερει ενω μου εχει προσφερει καλες εμπειριες κατα καιρους. Το μασαζ στο σπιτι εχει 2 που προχωρανε αλλα δεν θελω να τις καψω, το αθενς οπως λεει ο φιλος για μενα εχει μια δυνατη που αξιζει, το αρτ εχει μονο την Νινα αλλα δεν αξιζει με τιποτα, α ναι και η Ελενη προχωραει με τροπο και παει παραπανω απο φραπε. Το πριβε εχει μια δυνατη την Μαρια, που ενω ηταν στα δεν, τωρα ειναι ανετη και προχωραει αρκετα τουλαχιστον καλαμακι.Το γιορ επισης εχει 2 -3 καλες, την Ελενα και την Μιρνα, αλλα ειναι λιγο δυσκολες.η Μιρνα ειναι στα δεν η Ελενα κανει φραπε με λιγο πιεση. Α και ξεχασα υπαρχουν 2 καλες περιπτωσεις, Αλεξαντρα και Ηλιανα νομιζω λεγεται απο u need me massage, τους βρισκεις μονο στο βαιμπερ μεσω fb ή ινστα. Ειναι αρκετα ανετες προχωρανε περα απο φραπε. Μακρια απο οσμοσε, το senses δεν εχει τιποτα καλο και το massagebar και σιγουρα το bestmassage που ειναι ιδιο με το οσμοσε.εχει σχεδον τις ιδιες κοπελες. Καλυτερα παρτε callgirl αν ειναι να παρετε απο αυτα ειναι η ιδια φαση ακριβως απλα με τη διαφορα οτι οι γκομενες ειναι πολυ πιο μουναρες.για τα ιδια λεφτα.
Αυτα προς το παρον για το χωρο. Ειναι οτι ξερω και εχω δοκιμασει το τελευταιους 5-6 μηνες.Σας τα λεω οπως εχουν γιατι γουσταρω το μασαζ και το αγνωστο μη προγραματισμενο γαμησι που θα σου κατσει αν παιξεις καλα τα χαρτια σου. Εχω βοηθηθει αρκετα απο το φορουμ και γιαυτο θελω να ανταποδωσω γιατι ξερω οτι θα παρω πισω.
Πολύ καλή η ενημέρωση σου φίλε αρκετά λεπτομερή και κατατοπιστική
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Έτυχε για το velvet δεν υπάρχει κάποιος σκοπός... όπως και για το deluxe έτυχε να μην μου αρέσουν οι κοπέλες την δεδομένη στιγμή, στο παρελθόν είχε κοπέλες με περισσότερο ενδιαφέρον... παραθέτω τα γούστα μου φίλε γιατί έχω βαρεθεί να βλέπω να ποστάρουν κοπέλες τόσο αδιάφορες και να τις παρουσιάζουν θεές... όπως ο Titos για παράδειγμα...
Βρε φίλε τη δουλειά του κάνει ο Titos ,δεν μπορείς να τον κατηγορείς ,αυτός τη δικιά του και μεις τη δικιά μας!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Βρε φίλε τη δουλειά του κάνει ο Titos ,δεν μπορείς να τον κατηγορείς ,αυτός τη δικιά του και μεις τη δικιά μας!
Απο πότε η παραπληροφόρηση βαφτίστηκε δουλειά?
Το μόνο καλό που έκανε είναι που είχε γράψει για τις 2 χαζές που πήραν πόδι.
Με βοήθησε στο ξεβράκωμα χωρίς να το θέλει-ξέρει αλλά και πάλι το είχε κάνει προς ίδιον όφελος.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.573
Like
5.341
Πόντοι
2.306
Να πω και εγώ την άποψη μου, δεν ξέρω ποιος είναι με ποια γραφεία ποιος κάνει προμο εμένα εκείνο που με ενδιαφέρει είναι το αν το συγκεκριμένο άτομο δίνει σωστές πληροφορίες. Δεν με νοιάζει αν πίσω από προφίλ κρύβεται ιδιοκτήτης η προμοτορας πχ εμένα με νοιάζει αν μου συστυνει κορίτσια που προχωρούν πέρα από μασάζ. Παλιά είχε κατηγορηθεί ο gravity αν θυμάστε αλλά εγώ τότε δεν μίλησα. Ήξερα ότι ο gravity ότι προτεινει είναι εγγύηση και δεν κοροϊδεύει και γενικά όταν διαβάζω κάτι από κάποιον που δεν τον ξέρω για κάποια κοπέλα πρώτα κοιταω να το διασταυρώσω
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Να πω και εγώ την άποψη μου, δεν ξέρω ποιος είναι με ποια γραφεία ποιος κάνει προμο εμένα εκείνο που με ενδιαφέρει είναι το αν το συγκεκριμένο άτομο δίνει σωστές πληροφορίες. Δεν με νοιάζει αν πίσω από προφίλ κρύβεται ιδιοκτήτης η προμοτορας πχ εμένα με νοιάζει αν μου συστυνει κορίτσια που προχωρούν πέρα από μασάζ. Παλιά είχε κατηγορηθεί ο gravity αν θυμάστε αλλά εγώ τότε δεν μίλησα. Ήξερα ότι ο gravity ότι προτεινει είναι εγγύηση και δεν κοροϊδεύει και γενικά όταν διαβάζω κάτι από κάποιον που δεν τον ξέρω για κάποια κοπέλα πρώτα κοιταω να το διασταυρώσω

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ - Εχουμε ανταλλαξει αληθινες αμετρητες
πληροφοριες στα π.μ εδω παρα πολλους μηνες για ολες τις κοπελες
κ ολα τα γραφεια γιατι ειμαστε πελατες και θελουμε να περναμε Καλα !!

Και μενα δεν με νοιαζουν ουτε οι ιδιοκτητες ουτε οι προμοτορες των γραφειων Γενικως...

ΑΠλα να μεταφερουμε οσο το δυνατο καλυτερα και περισσοτερο

αληθινες - αντικειμενικες ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

Το Φορουμ ειναι για ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

ΟΧΙ για καθημερινους Τσακωμους που εμενα με Κουραζουν και με ξενερωνουν...

Να ενημερωνομαστε ποια κοπελα προχωραει και μεχρι ποιο επιπεδο

Φραπες - Καλαμακι - Μπριζολα


Το ποια κοπελα θα παρει ο καθενας μας ειναι αναλογα με τα προσωπικα του ΓΟΥΣΤΑ και το Δικο του Πορτοφολι

Οποια του κανει ΚΛΙΚ του καθενος μας θα αγορασουμε στη ελευθερη αγορα που ζουμε.....

για αυτο εγω οταν λεω στο Ταδε Γραφειο Προχωρανε σε εκτονωση η σε φουλ
οι ταδε κοπελες , και σας λεω μπειτε στο ΒΑΙΜΠΕΡ

Δειτε τις ΦΩΤΟ τους και οποια σας τη βαραει , οποια σας κανει ΚΛΙΚ - Δοκιμαστε την !
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Αν κάτι πρέπει να γραφτεί θετικό για το ντελούξ δεν είναι μόνο η τηλεφωνήτρια και γενικώτερα ο επαγελματισμός του γραφείου μαζί με την ποικιλία και τον αριθμό των γυναικών,αλλά για μένα μετράει πιό πολύ,ότι έχει τις πιό πολλές γυναίκες της ''διπλανής '' πόρτας ,το όνειρο του κάθε μασαζάκια!!!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Αν κάτι πρέπει να γραφτεί θετικό για το ντελούξ δεν είναι μόνο η τηλεφωνήτρια και γενικώτερα ο επαγελματισμός του γραφείου μαζί με την ποικιλία και τον αριθμό των γυναικών,αλλά για μένα μετράει πιό πολύ,ότι έχει τις πιό πολλές γυναίκες της ''διπλανής '' πόρτας ,το όνειρο του κάθε μασαζάκια!!!

Πολύ σωστό και σοφό μήνυμα φίλε μου ετσι ακριβώς είναι όπως ακριβως οπως τα λες

ειναι απλες καλες κοπελες διπλανης πορτας με καλη ποιοτητα στο μασαζ με το Happy END τους

και χωρις να βαρανε - εκμεταλευονται !
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Δήλαδή θα έχεις την άλλη να στον σφίγγει υπερβολικά δυνατά να βάζει νύχια ή να κάνει κάτι που σε πονάει (και δεν σαρέσει) και δεν θα πεις τίποτα? Θα στον δαγκώνει και δεν θα μιλάς? Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται αυτό.. Αν είναι ατσούμπαλη απλά προσπαθείς να την διορθώσεις αν όχι απλά δεν την πληρώνεις τα εξτρά και της λες ευγενικά άστο κοπελιά δεν το έχεις και θα το ρειαστώ και αργότερα το εργαλείο οπότε συνέχισε με μασαζακι μέχρι να τελειώσει η ώρα.. Αν στα έχει πάρει απο πριν και δεν στα δώσει πίσω (ποτέ μου δεν μου τα έχουν ζητήσει μπροστά) κάνεις παράπονα στο γραφείο.. Αυτό για να σε έχει ευχαριστιμένο μπορεί να σου προσφέρει 1-2 μασαζ δώρο ανάλογα με το τι έχεις δώσει και την μαλακία που έγινε.. Δεν νομίζω ότι μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω.. Πως τον μάτωσε τώρα από τον φραπέ.. δεν μπορώ να το καταλάβω πραγματικά. Και δεν έχω πάρει ποτέ μου απο vip δεν τους ξέρω καν αλλά τι άλλο θα μπορούσε να κάνει η υπεύθυνη δηλαδή?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom