Νέα

υπαρχει εδω αληθινο ζευγαρι?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα akis georgiou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 30
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tiger 40

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2015
Μηνύματα
113
Κριτικές
4
Like
56
Πόντοι
1
Πιο απλο μαλλον ειναι,δεν ειναι παντρεμενος,δουλευει απογευματα,αλλα δυστυχως απο τα περισσοτερα ζευγαρια εστω ο ενας δουλευει και αν εχει ενα ρεπο θα κανει αλλα πραγματα απο το να τρεχει καθημερινες πρωινιατικα στα ξενοδοχεια,δυσκολο το κοβω ,οχι εδω μεσα αλλα πουθενα δε θα βρεις,απλα πραγματα.Ή κανεις σχέση ή πληρωνεις 1+1=2,ποσο πιο απλα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Πρωινά ασχολούνται μόνο παράνομα ζευγάρια και τύποι-τύπισσες παράλληλα με το γάμο τους. Νόμος του χώρου. Αν πέσαμε στην εξαίρεση τότε να μην τον αδικούμε τον άνθρωπο.
 

bicyclatenios

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2017
Μηνύματα
70
Κριτικές
5
Like
117
Πόντοι
0
ζευγάρια υπάρχουν πολλα εδω μέσα... απλά δεν το εχουμε πει στις γυναικες μας!
 

lakiskiss

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2013
Μηνύματα
246
Κριτικές
6
Like
290
Πόντοι
1
εμεις αλλα παιζουμε soft πραγματα! Κ ΜΟΝΟ ΜΕ ΖΕΥΓΑΡΙΑ!!!!!
 
OP
OP
A

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
156
Like
273
Πόντοι
21
Γεια χαρα!τι γινεται?
Αποφασισα να γραψω κατι,γιατι ελπιζω οτι στο σαϊτ μπαινουν και αληθινα ζευγαρια που οντως θα ηθελαν μια σωστη γνωριμια,παροτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι μυθομανεις και ψευτες....
με λενε Ακη ,ειμαι 44 χρ,184 υψος ,83 κιλα ,εμφανισιμος και μενω Χαλανδρι
Θα με ενδιεφερε να γνωρισω ενα ζευγαρι,που θα κανουμε καλη παρεα....
ειτε ως θεατης τους ειτε για να παιζουμε με την κοπελα,αλλα κ οποιαδηποτε αλλη προτιμηση εχουν,μπορουμε να το συζητησουμε!
το θεμα ειναι να προκυψει κατι ωραιο,που θα αρεσει σε ολους!εννοειται η ασφαλεια κ εχεμυθεια,η καθαριοτητα κ ο σεβασμος,ειναι αυτονοητα!Μακαρι να βγει κ κατι πιο μονιμο,ετσι κ αλλιως ο καθενας εχει το προγραμμα του,αλλα οποτε θα ειναι εφικτο ,θα κανουμε τις ωραιες συναντησεις μας...
καποιες φορες υπαρχει η δυνατοτητα να ερχεται παρεα κ μια φιλη μου,ωστε να εχουμε ενα ωραιο σχημα!
θα χαρω πολυ να επικοινωνησουμε!το τηλεφωνο μου ειναι το 6955(inbox) (κυριως πρωινες ωρες)
να ειστε καλα!
 

Guru43

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
αν υπάρχει ζευγάρι και εγώ είμαι διαθέσιμος
 

ParisPapis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2017
Μηνύματα
4.064
Like
1.935
Πόντοι
216
ενα μονο κανονικο ζευγαρι υπηρξε στο σαη, ο λαγουδακης με τον σοφια αλλα παντρευτηκαν και ξεκοψαν για να χαρουν τον ερωτα τους :S
 

Blade23

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
291
Κριτικές
2
Like
67
Πόντοι
1
Γεια χαρα!τι γινεται?
Αποφασισα να γραψω κατι,γιατι ελπιζω οτι στο σαϊτ μπαινουν και αληθινα ζευγαρια που οντως θα ηθελαν μια σωστη γνωριμια,παροτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι μυθομανεις και ψευτες....
με λενε Ακη ,ειμαι 44 χρ,184 υψος ,83 κιλα ,εμφανισιμος και μενω Χαλανδρι
Θα με ενδιεφερε να γνωρισω ενα ζευγαρι,που θα κανουμε καλη παρεα....
ειτε ως θεατης τους ειτε για να παιζουμε με την κοπελα,αλλα κ οποιαδηποτε αλλη προτιμηση εχουν,μπορουμε να το συζητησουμε!
το θεμα ειναι να προκυψει κατι ωραιο,που θα αρεσει σε ολους!εννοειται η ασφαλεια κ εχεμυθεια,η καθαριοτητα κ ο σεβασμος,ειναι αυτονοητα!Μακαρι να βγει κ κατι πιο μονιμο,ετσι κ αλλιως ο καθενας εχει το προγραμμα του,αλλα οποτε θα ειναι εφικτο ,θα κανουμε τις ωραιες συναντησεις μας...
καποιες φορες υπαρχει η δυνατοτητα να ερχεται παρεα κ μια φιλη μου,ωστε να εχουμε ενα ωραιο σχημα!
θα χαρω πολυ να επικοινωνησουμε!το τηλεφωνο μου ειναι το 6955(inbox) (κυριως πρωινες ωρες)
να ειστε καλα!
Κανε χώρο στο ινμποξ αδερφε  :S :S :S
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
Γεια χαρα!τι γινεται?
Αποφασισα να γραψω κατι,γιατι ελπιζω οτι στο σαϊτ μπαινουν και αληθινα ζευγαρια που οντως θα ηθελαν μια σωστη γνωριμια,παροτι οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι μυθομανεις και ψευτες....
με λενε Ακη ,ειμαι 44 χρ,184 υψος ,83 κιλα ,εμφανισιμος και μενω Χαλανδρι
Θα με ενδιεφερε να γνωρισω ενα ζευγαρι,που θα κανουμε καλη παρεα....
ειτε ως θεατης τους ειτε για να παιζουμε με την κοπελα,αλλα κ οποιαδηποτε αλλη προτιμηση εχουν,μπορουμε να το συζητησουμε!
το θεμα ειναι να προκυψει κατι ωραιο,που θα αρεσει σε ολους!εννοειται η ασφαλεια κ εχεμυθεια,η καθαριοτητα κ ο σεβασμος,ειναι αυτονοητα!Μακαρι να βγει κ κατι πιο μονιμο,ετσι κ αλλιως ο καθενας εχει το προγραμμα του,αλλα οποτε θα ειναι εφικτο ,θα κανουμε τις ωραιες συναντησεις μας...
καποιες φορες υπαρχει η δυνατοτητα να ερχεται παρεα κ μια φιλη μου,ωστε να εχουμε ενα ωραιο σχημα!
θα χαρω πολυ να επικοινωνησουμε!το τηλεφωνο μου ειναι το 6955(inbox) (κυριως πρωινες ωρες)
να ειστε καλα!


τυπε θα αρχισεις και εσυ να ποσταρεις την ιδια αγγελια συνεχεια οπως ο τυπος που ζηταει να του χαρισουν παλια παιχνιδια;    :S :S :S
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
τυπε θα αρχισεις και εσυ να ποσταρεις την ιδια αγγελια συνεχεια οπως ο τυπος που ζηταει να του χαρισουν παλια παιχνιδια;    :S :S :S
τυπε ειχαμε τεραστια αναγκη την παρεμβαση σ σε τετοιο ποιοτικο θρετ :S :S :S
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom