Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
125
Like
21.723
Πόντοι
28.900
Φωτογραφίες στο Μουσσες όταν ήταν ενεργή
Τώρα όμως δεν είναι και λογικά πρέπει να τις έχουν βγάλει. Και όταν στις μούσες δεν έδειχναν πρόσωπο και καλά κάνανε,αλλά η Ζωή είναι όμορφη γυναίκα, για τα δικά κου γούστα!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Ταβρα όμως δεν είναι και λογικά πρέπει να τις έχουν βγάλει. Και όταν στις μούσες δεν έδειχνα πρόσωπο και καλά κάνανε,αλλά η Ζωή είναι όμορφη γυναίκα, για τα δικά κου γούστα!!!
Αρκετές δεν είχαν πρόσωπο , αλλά από σώμα μια χαρά ! Η ουσία είναι το σώμα με τα συν και τα πλην
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
125
Like
21.723
Πόντοι
28.900
Αρκετές δεν είχαν πρόσωπο , αλλά από σώμα μια χαρά ! Η ουσία είναι το σώμα με τα συν και τα πλην
Η Ζωή για μένα μετράει πολύ. Και σαν γυναίκα, και σαν σώμα που είναι φοβερό αλλά και σαν υπηρεσίες!!!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Η Ζωή για μένα μετράει πολύ. Και σαν γυναίκα, και σαν σώμα που είναι φοβερό αλλά και σαν υπηρεσίες!!!
Και έχει πολύ φαντασία και ποικιλία , δεν είναι " καλουπωμένη " ... κάθε φορά και κάτι άλλο όπως και η Έλενα ( paradise) και η Τεα από την πρώτη μου εμπειρια τον Φεβρουάριο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
καλά μια κριτική έχει όταν δούλευε στο Mousses, μην ξανοίγεσε.. (εκτός κ αν κάνω εγώ λάθος..)

Όποιος την έχει δοκιμάσει, ξέρει ότι είναι "καθαρόαιμο άτι" πολέμου
Μουσσες μια , αλλά στο δικό της ταντραζωη αρκετοί συναγωνιστές είχαν γράψει
 

JOSSS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2007
Μηνύματα
226
Κριτικές
25
Like
783
Πόντοι
291
Η Μονικα κάνει πολύ καλό body to body και έχει και το κατάλληλο σώμα για μια πετυχημένη συνεδρία με πιασίματα ! Όπως και η Μπιάνκα παρομοίως ! Και οι δυο ( Μονικα και Μπιάνκα ) επίσης κάνουν πολύ καλό footjob για όποιον επιθυμεί ! Για το θέμα της αδυναμίας για ραντεβού με Μονικα μπορεί να είναι τυχαίο και στιγμιαίο Gravity.Από την πολύ θετική εμπειρια σου με τα καλά γραφεία ξέρεις ότι οι " καλές θεραπευτριες " δυσκολεύουν λίγο για ραντεβού !

Ξέρει κανείς που δουλεύουν οι 2 κοπέλες Μονικα και Μπιάνκα?
Ήθελα διπλό αλλά σταμάτησαν..
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

Ξερει κανεις τιποτα ?
 

g2077

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλές γιορτές να έχουμε! Σκέφτομαι να πάρω για πρώτη φορά μασάζ στο σπίτι από κάποιο γραφείο,αλλά έχω μια ανασφάλεια ώστε να έρθουν σπίτι μου...ποια η γνώμη σας?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

6946283953

Sara​

Ξερει κανεις τιποτα ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Καλησπέρα στη παρεα!Ήθελα να ρωτήσω έχει δοκιμάσει κάνεις Αφροδίτη από Joy;
Δεν θα απαντηθεί ευκολα το ερώτημα σου φίλε μου μετά από τις πρόσφατες εντάσεις .
Πανω δεξιά στην σελίδα υπάρχει μεγεθυντικός φακός ,γράφεις το όνομα και στην αναζήτησή εμφανίζεται ότι έχει γραφτεί για το όνομα αυτό ,και έτσι βλέπεις μαζεμένες πληροφορίες δίχως να ψάχνεις 1600+ σελίδες
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
Καλησπέρα στη παρεα!Ήθελα να ρωτήσω έχει δοκιμάσει κάνεις Αφροδίτη από Joy;
Μιας και κοίταζα και εγώ για την κορασίδα ( νομίζω μιλάμε για την Αφροδίτη του joy, της οποίας υπάρχει φωτό στο site) έκανα μια σύντομη αναζήτηση:





Τα συμπεράσματα δικά σου.
Αν τελικά τιμήσω θα ειδοποιήσω.
Καλή ανάσταση
 

pga30

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2012
Μηνύματα
33
Like
52
Πόντοι
0
Μιας και κοίταζα και εγώ για την κορασίδα ( νομίζω μιλάμε για την Αφροδίτη του joy, της οποίας υπάρχει φωτό στο site) έκανα μια σύντομη αναζήτηση:





Τα συμπεράσματα δικά σου.
Αν τελικά τιμήσω θα ειδοποιήσω.
Καλή ανάσταση
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και τις ενημερώσεις, η αλήθεια είναι ότι προβληματίζομαι με αυτά που διάβασα, θα δείξει!Καλη Ανάσταση σε όλους με υγεία!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις και τις ενημερώσεις, η αλήθεια είναι ότι προβληματίζομαι με αυτά που διάβασα, θα δείξει!Καλη Ανάσταση σε όλους με υγεία!
Τα μέλη δε που ανέβασαν κριτικές απόσο ξέρω δεν είναι ΄΄ύποπτα΄΄:wink:
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456

Ξερει κανεις τιποτα ?
αυτο δεν ειναι για πωλησεις μεταχειρισμενων αντικειμενων ?νομιζω οτι εχει και αγγελιες "κοινου" ενδιαφεροντος
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Μιας και κοίταζα και εγώ για την κορασίδα ( νομίζω μιλάμε για την Αφροδίτη του joy, της οποίας υπάρχει φωτό στο site) έκανα μια σύντομη αναζήτηση:





Τα συμπεράσματα δικά σου.
Αν τελικά τιμήσω θα ειδοποιήσω.
Καλή ανάσταση
Πολύ καλή εμπεριστατωμένη παρουσίαση φίλε ! Καλή Ανάσταση!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Καλημέρα και καλές γιορτές να έχουμε! Σκέφτομαι να πάρω για πρώτη φορά μασάζ στο σπίτι από κάποιο γραφείο,αλλά έχω μια ανασφάλεια ώστε να έρθουν σπίτι μου...ποια η γνώμη σας
Εγώ φίλε μου προσωπικά το έχω κόψει να έρχονται σπίτι μου και θα το κρατήσω έτσι ας πληρώνω 20€ παραπάνω για hotel θα έχω όμως το κεφάλι μου ήσυχο.
 

g2077

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ φίλε μου προσωπικά το έχω κόψει να έρχονται σπίτι μου και θα το κρατήσω έτσι ας πληρώνω 20€ παραπάνω για hotel θα έχω όμως το κεφάλι μου ήσυχο.
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου! Έχεις κάποιο ξενοδοχείο να προτείνεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom