Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (7 μέλη και 34 επισκέπτες)

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου! Έχεις κάποιο ξενοδοχείο να προτείνεις?
Εξαρτάται που μένεις... θα αναφέρω κάποια στάνταράκια..στο κέντρο έχει το Bill και το prive... στην Καλλιθέα το Lacoba στο Φάληρο το Olympic... googlare ξενοδοχεία ημιδιαμονής και την περιοχή σου και βρεις εύκολα...
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.819
Like
404
Πόντοι
36
Εγώ φίλε μου προσωπικά το έχω κόψει να έρχονται σπίτι μου και θα το κρατήσω έτσι ας πληρώνω 20€ παραπάνω για hotel θα έχω όμως το κεφάλι μου ήσυχο.
...κιεγω που αγοραζω παντα στο σπιτι εχω ησυχο το κεφαλι μου.... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Xisia37

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2021
Μηνύματα
22
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα, προς Βόρεια κανένα μασάζ μόνο με φραπέ; (χωρίς σεξ)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Εχει πολύ ωραία μωρά το ντελουξ. Και η Βικτωρια είναι πολύ όμορφη. Και η Νεφελη. Τις ξέρω από κοντά Γιαυτο τα γράφω. Όσες δεν έχω δει από κοντά δεν μιλάω. Αν τις δεις από κοντά θα αλλάξεις γνώμη φίλε. Και η Ζωή δεν είναι η άσχημη αυτή που έχεις παρουσιάσει να ξέρεις. Όσοι την ξέρουμε από παλιά και όσοι τώρα από ντελουξ το ξέρουν αυτό. Βέβαια υπερέχουν οι υπηρεσιεσ Της!!! Έγραψες ότι προμοτορες γράφουν καλά λόγια για την Ζωή που αυτός που γράφει και ξαναγράφει για τη ζωή είναι η γκραβιταρα που προμοτορα δεν τον λες με τίποτα γιατί παρουσιάζει από όλες τις εταιρείες ανεξαιρέτως όλες τις κοπελες που δοκιμάζει. Αν τις δεις από κοντά η γνώμη μου θα αλλάξεις γνώμη σίγουρα. Αλλά οκ. Αν έχεις κρυφά χαρτιά παίξε μπάλα με αυτές.Αλλά πες μας ποιες είναι έστω να δοκιμάσουμε. Αν είναι επιλεκτικές να τις ψήσουμε. Οντως ψήνονται κάποιες με το δεύτερο ή το τρίτο ραντεβού. Να μου πεις αξίζει; Εγώ το κάνω πάντως. Τώρα βέβαια οχι τόσο συχνά γιατί τα 50αρικα δεν βγαίνουν όπως παλιά.
Όποιος φίλος γράφει καλά λόγια για την Ζωή και κάθε άλλη Ζωή μετά από αναφορά ότι την συνάντησε την τάδε ημέρα και ώρα ΔΕΝ γίνεται να χαρακτηρίζεται " προμότορας " ελαφρά την καρδία ... όποιος αμφισβητεί κάνει τον κόπο να πάρει τον αριθμό του γραφείου , να ζητήσει το κορίτσι που θέλει να συναντήσει και να δεί μόνος του τις υπηρεσίες και το αποτέλεσμα της συνάντησης .
Εάν είναι αρνητική να το δηλώσει εδώ με τους λόγους της κακής του εμπειρίας και εάν είναι θετική να επιβεβαιώσει όλους όσους έχουν γράψει την καλή τους εμπειρία .
Να μην φτάσουμε στο σημείο να μην γράφουμε την γνώμη μας ¨ μήπως " και κάποιος μας χαρακτηρίσει προμότορες εκτός εάν ο σκοπός είναι να αρχίσουν αντιπαραθέσεις για να αυξηθεί ο αριθμός των μηνυμάτων του
 

otipos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2018
Μηνύματα
79
Like
350
Πόντοι
20
μασαζ πριβε φουλ πειραγμενες οι φωτογραφιες και οι τιμες τους στα εξτρα εκτος τοπου χρονου για την αγορα. απο εμενα μαυρο.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2020
Μηνύματα
1.046
Κριτικές
22
Like
9.445
Πόντοι
6.246
μασαζ πριβε φουλ πειραγμενες οι φωτογραφιες και οι τιμες τους στα εξτρα εκτος τοπου χρονου για την αγορα. απο εμενα μαυρο.
Προφανώς υπήρξε κάποια αποτυχημένη συνάντηση ;
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Άμα φτάσουμε να ρίχνουμε λάσπη στην Ζωή, θα πέσει φωτιά να μας κάψει..

Δέχομαι να υπάρχει αντίθετη κριτική, αλλά με επιχείρημα και στα πλαίσια του υποκειμενικού (προφανώς θα υπάρχουν και κάποιοι που δεν θα γουστάρουν, αλλά ας γίνουν πιο συγκεκριμένοι).
Αοριστίες είναι επίφοβες
 

g2077

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
6
Πόντοι
0
Εξαρτάται που μένεις... θα αναφέρω κάποια στάνταράκια..στο κέντρο έχει το Bill και το prive... στην Καλλιθέα το Lacoba στο Φάληρο το Olympic... googlare ξενοδοχεία ημιδιαμονής και την περιοχή σου και βρεις εύκολα...
Σε ευχαριστώ!
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Τι δηλαδή... τον κάκτο τον παρουσιάζουν ως τριαντάφυλλο με το photoshop που έχει πέσει... δεν είναι όλοι μερακλήδες εδώ μέσα ευτυχώς..
Γεγονός είναι ότι με τις φωτογραφίες γίνονται υπερβολές που αλλοιώνουν την πραγματικότητα !! Αν εμείς σαν πελάτες τις γυρίζαμε πίσω στο γραφείο απευθείας όπως ήρθαν μπορεί να διορθώναν αυτήν την " μικρή " λεπτομέρεια !
Αν το έκαναν δυο τρεις μπορεί να έδειχναν τον απαιτούμενο σεβασμό σε αυτούς που έχουν τα ευρώ στην τσέπη τους ... αλλά ας όψεται το κάτω κεφάλι και η ψυχολογική προετοιμασία , κοινώς " φτιάξιμο "
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Η εταιρεία του VIP Massage

Σας εύχεται χρόνια πολλά !

Να σας ενημερώσω οτι λόγω διεύρυνση του πελατολογίου μας σε Αθήνα και Πειραιά καθώς επίσης και αύξηση φόρτου εργασίας
η εταιρεία μου έχει ανάγκη από Αισθητικούς , Μασερ , Spa Therapist
για άμεση εργασία πρόσληψη με ευέλικτο ωράριο , υψηλές αποδοχές και ενσημα ικα .

Παρέχω επαγγελματία οδηγό με το εταιρικό αυτοκίνητο στις κοπέλες για ευκολη μετακίνηση .

Επικοινωνήστε άμεσα μαζί μου για άμεση εργασία !

https://vipmassage.gr/spa-therapist-ergasia/


ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ :
698 0 280 270


ΓΡΑΜΜΗ VIBER ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ :
698 097 2778


www.vipmassage.gr


Ευχαριστώ πολύ

Με εκτίμηση ,
Χρύσα
SPA Manager / Therapist / Αισθητικός
 

Ικτίνος

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2013
Μηνύματα
1.284
Κριτικές
100
Like
7.463
Πόντοι
17.806
Η εταιρεία του VIP Massage

Σας εύχεται χρόνια πολλά !

Να σας ενημερώσω οτι λόγω διεύρυνση του πελατολογίου μας σε Αθήνα και Πειραιά καθώς επίσης και αύξηση φόρτου εργασίας
η εταιρεία μου έχει ανάγκη από Αισθητικούς , Μασερ , Spa Therapist
για άμεση εργασία πρόσληψη με ευέλικτο ωράριο , υψηλές αποδοχές και ενσημα ικα .

Παρέχω επαγγελματία οδηγό με το εταιρικό αυτοκίνητο στις κοπέλες για ευκολη μετακίνηση .

Επικοινωνήστε άμεσα μαζί μου για άμεση εργασία !

https://vipmassage.gr/spa-therapist-ergasia/


ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ :
698 0 280 270


ΓΡΑΜΜΗ VIBER ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ :
698 097 2778


www.vipmassage.gr


Ευχαριστώ πολύ

Με εκτίμηση ,
Χρύσα
SPA Manager / Therapist / Αισθητικός
Το είδαμε και αυτό !!! ???

Το θέλει το δούλεμα της .... !!
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Η εταιρεία του VIP Massage

Σας εύχεται χρόνια πολλά !

Να σας ενημερώσω οτι λόγω διεύρυνση του πελατολογίου μας σε Αθήνα και Πειραιά καθώς επίσης και αύξηση φόρτου εργασίας
η εταιρεία μου έχει ανάγκη από Αισθητικούς , Μασερ , Spa Therapist
για άμεση εργασία πρόσληψη με ευέλικτο ωράριο , υψηλές αποδοχές και ενσημα ικα .

Παρέχω επαγγελματία οδηγό με το εταιρικό αυτοκίνητο στις κοπέλες για ευκολη μετακίνηση .

Επικοινωνήστε άμεσα μαζί μου για άμεση εργασία !

https://vipmassage.gr/spa-therapist-ergasia/


ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ :
698 0 280 270


ΓΡΑΜΜΗ VIBER ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ :
698 097 2778


www.vipmassage.gr


Ευχαριστώ πολύ

Με εκτίμηση ,
Χρύσα
SPA Manager / Therapist / Αισθητικός
αποδείξεις θα κόβετε?
pos θα έχει η κάθε κοπέλα μαζί της?
 

vipmassage

Μασάζ κατ' οίκον
Εγγρ.
7 Οκτ 2020
Μηνύματα
271
Like
306
Η εταιρία μου ειναι νόμιμη

Εχω κανονικά μπλοκάκια αποδείξεων παροχής υπηρεσιών
Για υπηρεσίες ομορφιάς κ αισθητικής και χειρομάλαξης !

Τώρα θα βάλω
Λογισμικό ψηφιακής απόδειξης
Και αποστολή μέσω μεηλ στο πελάτη

Διαθέτω Ασύρματο μηχάνημα POS

Οποιαδήποτε απορία είμαι στη διάθεση σας στο τηλέφωνο και στο viber

Ευχαριστώ πολύ
Καλή συνέχεια
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.867
Πόντοι
6.585
Ευρώπη γίναμε κ δεν το πήραμε χαμπάρι με το λοκνταου κ την ντινα
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom