Νέα

Σεξ μασάζ στο σπίτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troll
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 47K
  • Εμφανίσεις 9M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Δήλαδή θα έχεις την άλλη να στον σφίγγει υπερβολικά δυνατά να βάζει νύχια ή να κάνει κάτι που σε πονάει (και δεν σαρέσει) και δεν θα πεις τίποτα? Θα στον δαγκώνει και δεν θα μιλάς? Δεν καταλαβαίνω πως γίνεται αυτό.. Αν είναι ατσούμπαλη απλά προσπαθείς να την διορθώσεις αν όχι απλά δεν την πληρώνεις τα εξτρά και της λες ευγενικά άστο κοπελιά δεν το έχεις και θα το ρειαστώ και αργότερα το εργαλείο οπότε συνέχισε με μασαζακι μέχρι να τελειώσει η ώρα.. Αν στα έχει πάρει απο πριν και δεν στα δώσει πίσω (ποτέ μου δεν μου τα έχουν ζητήσει μπροστά) κάνεις παράπονα στο γραφείο.. Αυτό για να σε έχει ευχαριστιμένο μπορεί να σου προσφέρει 1-2 μασαζ δώρο ανάλογα με το τι έχεις δώσει και την μαλακία που έγινε.. Δεν νομίζω ότι μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω.. Πως τον μάτωσε τώρα από τον φραπέ.. δεν μπορώ να το καταλάβω πραγματικά. Και δεν έχω πάρει ποτέ μου απο vip δεν τους ξέρω καν αλλά τι άλλο θα μπορούσε να κάνει η υπεύθυνη δηλαδή?
Ετσι ειναι λογικα αυτα που λες...

και εγω ειχα με 2 κοπελες απο αλλα διαφορετικα γραφεια
λιγο Αγαρμπες- αποτομες κινησεις - χειρισμους του εργαλειου
με χερι κ στομα
και το τακτοποιησα το θεμα επιτοπου γιατι οντως ποναγα....
απο μικρες κοπελες ειχα αυτα τα 2 συμβαντα
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ετσι ειναι λογικα αυτα που λες...

και εγω ειχα με 2 κοπελες απο αλλα διαφορετικα γραφεια
λιγο Αγαρμπες- αποτομες κινησεις - χειρισμους του εργαλειου
με χερι κ στομα
και το τακτοποιησα το θεμα επιτοπου γιατι οντως ποναγα....
απο μικρες κοπελες ειχα αυτα τα 2 συμβαντα
εγώ εχω ένα στανταράκι σε κατάστημα που κάθε φορά που βάζει καπότα μου τρυπάει το κεφάλι με το νύχι! Ε 1-2 στο τέλος κάθε φορά παίρνω την καπότα απο το χέρι της και την βάζω εγώ.. Δεν είναι όλες μετρ..
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
125
Like
21.723
Πόντοι
28.900
με πείσατε!
η επόμενη είνα η Ζωή!
Πρέπει να συναντηθεις μαζί της. Θα περάσεις σούπερ!!!
Εγώ έχω βρεθεί τέσσερις φορές στον χώρο που είχε στο Κολωνάκι και ήταν καταπληκτική!!!
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Πρέπει να συναντηθεις μαζί της. Θα περάσεις σούπερ!!!
Εγώ έχω βρεθεί τέσσερις φορές στον χώρο που είχε στο Κολωνάκι και ήταν καταπληκτική!!!

Θα περασει ΣΟΥΠΕΡ με τη ΖΩΗ ( ΖΗΛΕΥΩ χααχ )

και μετα θα γραψει τη εμπειρια του χααχ ;-)
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης
Πολύ σωστό και σοφό μήνυμα φίλε μου ετσι ακριβώς είναι όπως ακριβως οπως τα λες

ειναι απλες καλες κοπελες διπλανης πορτας με καλη ποιοτητα στο μασαζ με το Happy END τους

και χωρις να βαρανε - εκμεταλευονται !
Και σίγουρα όποιο κορίτσι αρέσει σε κάποιον από όλες τις παραμέτρους , δεν είναι απαραίτητο να αρέσει σε όλλους ή σε όλους
Ο κάθε ένας γράφει την γνώμη του και δεν πιστεύω ότι ο σκοπός του είναι να πείσει με το ζόρι ... μάτια έχουμε όλοι , μερικοί και με ενίσχυση , δοκιμάζουμε , αξιολογούμε και επαναλαμβάνουμε ή απορρίπτουμε
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
Και σίγουρα όποιο κορίτσι αρέσει σε κάποιον από όλες τις παραμέτρους , δεν είναι απαραίτητο να αρέσει σε όλλους ή σε όλους
Ο κάθε ένας γράφει την γνώμη του και δεν πιστεύω ότι ο σκοπός του είναι να πείσει με το ζόρι ... μάτια έχουμε όλοι , μερικοί και με ενίσχυση , δοκιμάζουμε , αξιολογούμε και επαναλαμβάνουμε ή απορρίπτουμε
ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ............
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.057
Like
2.916
Πόντοι
456
Ετσι ειναι λογικα αυτα που λες...

και εγω ειχα με 2 κοπελες απο αλλα διαφορετικα γραφεια
λιγο Αγαρμπες- αποτομες κινησεις - χειρισμους του εργαλειου
με χερι κ στομα
και το τακτοποιησα το θεμα επιτοπου γιατι οντως ποναγα....
απο μικρες κοπελες ειχα αυτα τα 2 συμβαντα
κάποιες άκουσαν για κάποιες άλλες που έχουν πολύ δουλειά ''ότι το πνίγουν το κουνέλι'' και το πήραν τοις μετρητοίς:grin:
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446

ξερουμε τιποτα εδω ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 171204

Επισκέπτης

ξερουμε τιποτα εδω ?
Στην σελίδα 146 " μασέζ σε δικό τους χώρο " kostas 1 γράφει ότι του άρεσε , αλλά ένας έμπειρος φίλος του είπε να το ξεχάσει χωρίς την αιτιολογία
Φαίνεται ενδιαφέρουσα κατα τα άλλα
 

jimani25

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2018
Μηνύματα
56
Like
63
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Ας μου πει κάποιος συναγωνιστης Ατζελίνα απο οσμοσε πόσο για φουλ και αν κανει πρωκτικο. Θα είμαι υπόχρεος
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
237
Like
982
Πόντοι
81
Στην σελίδα 146 " μασέζ σε δικό τους χώρο " kostas 1 γράφει ότι του άρεσε , αλλά ένας έμπειρος φίλος του είπε να το ξεχάσει χωρίς την αιτιολογία
Φαίνεται ενδιαφέρουσα κατα τα άλλα
Ρε σεις οι φωτο απο κατω ειναι μουφα,σιγα μην εχει αυτη η θειτσα τετοια προσοντα ?
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.877
Κριτικές
125
Like
21.723
Πόντοι
28.900
Στην σελίδα 146 " μασέζ σε δικό τους χώρο " kostas 1 γράφει ότι του άρεσε , αλλά ένας έμπειρος φίλος του είπε να το ξεχάσει χωρίς την αιτιολογία
Φαίνεται ενδιαφέρουσα κατα τα άλλα
Εμένα ψεύτικες μου φαίνονται οι φωτογραφίες...
 

Tabu(2)

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2021
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Συμφωνω.
υπαρχουν περιπτωσεις που προχωρανε και ειναι τοπ.δεν ξερω γιατι εχει παισει τετοιο θαψιμο για το συγκεκριμενο γραφειο ενω οσοι ειναι λατρεις του χωρου ξερουμε οτι παιζουν καλη μπαλα και ειναι απο τα καλυτερα. λετε για Σταυρινα οτι δεν προχωραει, πολυ απο εδω μεσα ξερουμε οτι δεν ισχυει, η Μαρινα ειναι κουκλι που ειμαι σιγουρος οτι θα τον φαει συντομα, και γενικα υπαρχουν αλλες 3-4 καλες περιπτωσεις απο εκει.
Το τζοι επισης εχει τη μαιρη και αλλες 2-3, το ντελουξ τωρα νομιζω εχει μονο 2 καλες Αγαπη και Χριστιανα και ισως και Βικτωρια για οποιον θελει ρωσικο μιλφ, αλλα ειναι παλιες κοπελες, οπως λες εχει καιρο να φερει ενω μου εχει προσφερει καλες εμπειριες κατα καιρους. Το μασαζ στο σπιτι εχει 2 που προχωρανε αλλα δεν θελω να τις καψω, το αθενς οπως λεει ο φιλος για μενα εχει μια δυνατη που αξιζει, το αρτ εχει μονο την Νινα αλλα δεν αξιζει με τιποτα, α ναι και η Ελενη προχωραει με τροπο και παει παραπανω απο φραπε. Το πριβε εχει μια δυνατη την Μαρια, που ενω ηταν στα δεν, τωρα ειναι ανετη και προχωραει αρκετα τουλαχιστον καλαμακι.Το γιορ επισης εχει 2 -3 καλες, την Ελενα και την Μιρνα, αλλα ειναι λιγο δυσκολες.η Μιρνα ειναι στα δεν η Ελενα κανει φραπε με λιγο πιεση. Α και ξεχασα υπαρχουν 2 καλες περιπτωσεις, Αλεξαντρα και Ηλιανα νομιζω λεγεται απο u need me massage, τους βρισκεις μονο στο βαιμπερ μεσω fb ή ινστα. Ειναι αρκετα ανετες προχωρανε περα απο φραπε. Μακρια απο οσμοσε, το senses δεν εχει τιποτα καλο και το massagebar και σιγουρα το bestmassage που ειναι ιδιο με το οσμοσε.εχει σχεδον τις ιδιες κοπελες. Καλυτερα παρτε callgirl αν ειναι να παρετε απο αυτα ειναι η ιδια φαση ακριβως απλα με τη διαφορα οτι οι γκομενες ειναι πολυ πιο μουναρες.για τα ιδια λεφτα.
Αυτα προς το παρον για το χωρο. Ειναι οτι ξερω και εχω δοκιμασει το τελευταιους 5-6 μηνες.Σας τα λεω οπως εχουν γιατι γουσταρω το μασαζ και το αγνωστο μη προγραματισμενο γαμησι που θα σου κατσει αν παιξεις καλα τα χαρτια σου. Εχω βοηθηθει αρκετα απο το φορουμ και γιαυτο θελω να ανταποδωσω γιατι ξερω οτι θα παρω πισω.
Φιλε εισαι ωραιος και λεπτομερης! Η ελενα απο γιουρ αν κανει οντως φραπε θα δοκιμαστει
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456
Οσον αφορα τη Ζωη Μιλφ απο Ντελουξ

Δεν εχει καμια σχεση απο τη Φωτο !


Απο κοντα ειναι Γυναικαρα , κορμαρα , βυζαρες , φουλ ανετε κ ακομπλεξαριστη

πιπα ΑΚΑ - Body to Body massage

Δεν χαλαει χατηρι.....σε τιποτα.......

Σεξ με παθος , και ζηταει ελαχιστα εξτρα λεφτα

την εχω παρει αρκετες φορες και περασα σουπερ

βεβαια μου αρεσουν οι ξανθες ΜΙΛΦ , οποτε ειναι στα γουστα μου

Καλο παιδι κ επαγγελματιας η ζωη σε ολα τα θεματα...

ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΜΙΛΦΟΛΑΤΡΕΣ ΠΑΝΤΑ!! !
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΣΗΜΗ ΖΩΗ ΤΑΝΤΡΑ !!!!!!!! διαβαστε κριτικες απο μουσσες που δουλευε παλια.
 

kostad1nos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.015
Κριτικές
2
Like
3.405
Πόντοι
456

ξερουμε τιποτα εδω ?
ειχα ρωτησει παλιοτερα και μου ειχαν πει να την αποφυγω αλλά δεν ξερω γιατι εμενα εκει ...με τσιγκλαει ....λες να κανουμε κανα πασχαλιατικο κασκαντεριλικι ?
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Μια Άννα που εμφανίστηκε πρόσφατα σχετικά στο σαι του joy, τι φάση? Μας κάνει?
 
Εγγρ.
16 Οκτ 2020
Μηνύματα
623
Like
3.787
Πόντοι
446
ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΑΣΗΜΗ ΖΩΗ ΤΑΝΤΡΑ !!!!!!!! διαβαστε κριτικες απο μουσσες που δουλευε παλια.
Εγω Δεν την ηξερα

Γενικα Δεν παω σε χωρους / σπα / στουντιο κτλ

την εμαθα μεσα απ ντελουξ κ περασα τελεια

ειναι αισθησιακη γυναικα
 

thuglife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
356
Like
1.959
Πόντοι
201

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom