Νέα

Ρίο - Βραζιλία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 275
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
-Ελεηστε τον τυφλο με το ριπάπα- θα λες μετα.. :2funny:
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Σύντροφοι μου αναχωρώ για το αγαπημένο Ρίο το επόμενο Σάββατο 20/12. εάν κάποιος σύντροφος έχει νεότερα από εκεί είναι καλοδεχούμενα, πάω για πρώτη φορά και όλες οι πληροφορίες είναι καλοδεχούμενες. Βέβαιος θα υπάρχει ενημέρωση όταν επιστρέψω. Gracias. :boobies: :boobies: :boobies:
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Γεια σας σύντροφοι. Όπως είχα προαναφέρει επισκέφτηκα την αγαπημένη Βραζιλία τα Χριστούγεννα, Rio de Janeiro για 8 ημέρες. Φίλοι μου δεν ξερώ τι να πρώτο γράψω! Οι γυναίκες (στο θέμα μας) είναι από της ομορφότερες που έχω συναντήσει στα διαφορά ταξίδια μου, Ευγενικές χαρούμενες, καλοδεχούμενες με απώτερο σκοπό να ευχαριστήσουν την εκάστοτε παρέα τους, χωρίς να προσποιούνται και να το κάνουν μηχανικά. Υπάρχουν βέβαια οι εξαιρέσεις αλλά είναι ελάχιστες. Είναι πολύ συναισθηματικές ευαίσθητες και ερωτεύονται εύκολα τον σύντροφο τους, Και αυτό είναι αλήθεια φίλοι μου, χωρίς να προσποιούνται, Σαν της δικές μας, τέλος πάντων. Όσοι φίλοι έχουν επισκεφτεί την λατινική Αμερική θα το ξέρουν. Για αυτό για εμένα οι Λατίνο Αμερικάνες είναι οι καλύτερες.
Τώρα για το σώμα τους δεν συγκρίνεται με άλλες γυναίκες σε όλη την υφήλιο, δεν υπερβάλω, έχουμε μικρή εικόνα από την τηλεόραση και τα περιοδικά, είναι φανταστικές! Ο κόλος τους είναι φανταστικός και είναι το μέρος στο σώμα τους που προσέχουν και προβάλουν πιο πολύ από τα άλλα, δεν είναι πολύ του βαψίματος όπως οι Ευρωπαίες και ειδικά οι Έλληνιδες, και τους αρέσει να τραβά την προσοχή σου, να τον θαυμάζεις, όχι μονό στην διάρκεια του sex αλλά και της υπόλοιπες ώρες. Το έχουν το θέμα δηλαδή, να θέλουν να αρέσουν και να μας γοητεύουν, όσο για το σώμα τους για εμένα είναι συνδυασμός γονιδίων, χορού και γυμναστικής, γυμνάζονται παρά πολύ ειδικά στης παραλίες Copacabana  και ipanema, αλλά και στα πάρκα. Γενικά ζουν την ζωή τους, όσοι μπορούν, και τους αρέσει να περνούν την μέρα τους στης παραλίες με τρέξιμο ηλιοθεραπεία και να συζητούν με διάφορους. Είναι πολύ κοινωνικοί και πιάνεις εύκολα κουβέντα μαζί τους.

Αυτά σαν πρόλογος, θα επιστρέψω με περισσότερες λεπτομέρειες,
Sorry από κάποιους φίλους που καθυστέρησα και καθυστερώ να ποστάρω αλλά προσπαθώ όταν βρίσκω τον χρόνο. Hasta luego amigos.
 

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
4-15 μαρτη θα ειμαι ριο αν τυχον ειναι κανεις εκεινη την περιοδο  θα χαρω να βρεθουμε...ειδαλλως ο θεος βοηθος!!!!
 

zlatan

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
753
Like
0
Πόντοι
6
Γεια σας σύντροφοι. Όπως είχα προαναφέρει επισκέφτηκα την αγαπημένη Βραζιλία τα Χριστούγεννα, Rio de Janeiro για 8 ημέρες. Φίλοι μου δεν ξερώ τι να πρώτο γράψω! Οι γυναίκες (στο θέμα μας) είναι από της ομορφότερες που έχω συναντήσει στα διαφορά ταξίδια μου, Ευγενικές χαρούμενες, καλοδεχούμενες με απώτερο σκοπό να ευχαριστήσουν την εκάστοτε παρέα τους, χωρίς να προσποιούνται και να το κάνουν μηχανικά. Υπάρχουν βέβαια οι εξαιρέσεις αλλά είναι ελάχιστες. Είναι πολύ συναισθηματικές ευαίσθητες και ερωτεύονται εύκολα τον σύντροφο τους, Και αυτό είναι αλήθεια φίλοι μου, χωρίς να προσποιούνται, Σαν της δικές μας, τέλος πάντων. Όσοι φίλοι έχουν επισκεφτεί την λατινική Αμερική θα το ξέρουν. Για αυτό για εμένα οι Λατίνο Αμερικάνες είναι οι καλύτερες.
Τώρα για το σώμα τους δεν συγκρίνεται με άλλες γυναίκες σε όλη την υφήλιο, δεν υπερβάλω, έχουμε μικρή εικόνα από την τηλεόραση και τα περιοδικά, είναι φανταστικές! Ο κόλος τους είναι φανταστικός και είναι το μέρος στο σώμα τους που προσέχουν και προβάλουν πιο πολύ από τα άλλα, δεν είναι πολύ του βαψίματος όπως οι Ευρωπαίες και ειδικά οι Έλληνιδες, και τους αρέσει να τραβά την προσοχή σου, να τον θαυμάζεις, όχι μονό στην διάρκεια του sex αλλά και της υπόλοιπες ώρες. Το έχουν το θέμα δηλαδή, να θέλουν να αρέσουν και να μας γοητεύουν, όσο για το σώμα τους για εμένα είναι συνδυασμός γονιδίων, χορού και γυμναστικής, γυμνάζονται παρά πολύ ειδικά στης παραλίες Copacabana  και ipanema, αλλά και στα πάρκα. Γενικά ζουν την ζωή τους, όσοι μπορούν, και τους αρέσει να περνούν την μέρα τους στης παραλίες με τρέξιμο ηλιοθεραπεία και να συζητούν με διάφορους. Είναι πολύ κοινωνικοί και πιάνεις εύκολα κουβέντα μαζί τους.

Αυτά σαν πρόλογος, θα επιστρέψω με περισσότερες λεπτομέρειες,
Sorry από κάποιους φίλους που καθυστέρησα και καθυστερώ να ποστάρω αλλά προσπαθώ όταν βρίσκω τον χρόνο. Hasta luego amigos.
και οι ελληνιδες γυμναζονται.. στις καφετεριες και στα μπαρ..
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Τώρα για τη νυχτερινή ζωή του Rio. Τα καλυτέρα strip είναι το barbarela και το sensoo, υπάρχουν και άλλα, αλλά έχουν λιγότερες κοπέλες και είναι ποιο χαμηλό επίπεδο. Αυτά βρίσκονται σχεδόν όλα στην περιοχή leme,στην Copacabana. Αυτά τα δυο που προανέφερα έχουν τα ποιο ωραίες βραζιλιανές και της αλλάζουν συνέχεια, εκτός από το μπαλέτο στην barbarela. Το συγκεκριμένο μαγαζί αριθμεί 150 με 200 γυναίκες! Από ότι μου είπε μια από εκεί, και της αλλάζουν συνέχεια. Μπαίνεις κάθεσαι και διαλέγεις ότι γουστάρεις, την καλείς στο τραπέζι σου, άμα θέλεις την κερνάς ποτό, και κανονίζεις για το υπόλοιπο βραδύ, αφού κανονίσεις την παίρνεις και φεύγεις όποτε γουστάρεις. Οι τιμές των κοριτσιών ξεκινάνε από 500 real αλλά με το παζάρι την παίρνεις για όλο το βράδυ με 300 και ίσως λιγότερα, εγώ στα 300 έπαιρνα από εκεί.(1 euro = 3.1 real). Και δεν λένε όχι σε ότι γουστάρεις για μετά.
Στο μαγαζί ο λογαριασμός με 5,6 ποτά ήταν στα 150 με 180 real. Αλλά για τον φίλο που θέλει να πάει να έχει υπόψιν του ότι χρεώνουν την andrata (είσοδο) στο τέλος, μαζί με τον λογαριασμό! Είναι στα 60 με 50 real, αλλά μπορείς να τον παζαρεύεις πριν παραγγείλεις και δεν τον χρεώνουν, ειδικά άμα παραγγείλεις μπουκάλι. Τώρα για μετά στο ξενοδοχείο, εκεί ήταν το μεγάλο σόου, μας ζήταγαν 150 real για την κοπέλα και μας έδειχναν αποδείξεις άλλων πελατών που είχαν πληρώσει, τελικά μετά από  την ανάλογη φασαρία έπεφταν στα 50 real, και αυτό το σόου γινόταν κάθε βράδυ! 
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Και μία señora απο την barbarela :dancing: :dancing:Μου έτυχε λίγο ντροπαλή :headbang: :headbang:
 

Συνημμένα

  • DSC00014.JPG
    DSC00014.JPG
    165,9 KB · Εμφανίσεις: 69

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Αλλα καλή κοπέλα. :boobies: :boobies:
 

Συνημμένα

  • DSC00013.JPG
    DSC00013.JPG
    170,8 KB · Εμφανίσεις: 55

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Έσπρωξες καλά αδελφέ . Φίνο κωλαράκι, Άγαλμα. Τα σέβη μου
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Απο κωλαράκι φίλε μου είναι κορυφή οι βραζιλιάνες :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • DSC00012.JPG
    DSC00012.JPG
    203,4 KB · Εμφανίσεις: 69

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Ναι ρε οι ρουφιάνες. Από μωρά στα γυμναστήρια πρέπει να τρέχουν
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Και τώρα σύντροφοι μου το καλύτερο. Το Monte Carlo (κάβλο), είναι ένας χώρος 3 με 4 ορόφους που μπαίνοντας αλλάζεις και φοράς μπουρνούζι, όπως όλοι οι άνδρες, και ανεβαίνεις στους επάνω ορόφους όπου έχει μασάζ, σάουνα, χαμάμ, έχει να ξυριστείς να πλύνεις τα δόντια σου, και μια ντίσκο οπού εκεί διαλέγεις την κοπέλα που σου αρέσει και ανεβαίνεις στα δωμάτια, έχεις επιλογή με την κοπέλα για 40 λεπτά η 1 ώρα, και μιλάμε για ΤΑ ΜΩΡΑ!! Δεν ξέρεις ποια να πρώτο διαλέξεις!! το κοστολόγιο, από ότι θυμάμαι είναι στα 350 real με 370. Είναι περίπου στο κέντρο της Copacabana σε έναν κάθετο δρόμο. Υπάρχει και ένα αντίστοιχο μαγαζί στην ipanema το kentayros. Ένας άλλος χώρος είναι το balconi, είναι ένα bar στην Copacabana όπου συχνάζουν διάφορα μωράκια!! Και μπορείς να κάνεις παιχνίδι και μετά από το ανάλογο μπλα μπλα την παίρνεις και φεύγεις.   
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Μπραβο ρε παιχτη, καλη επιλογη. Τρελα κορμια οι βραζιλιανες..  :thumbsup:  :rockon:

Απο φραγκα τι χαλασες περιπου..
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
Μπραβο ρε παιχτη, καλη επιλογη. Τρελα κορμια οι βραζιλιανες..  :thumbsup:  :rockon:

Απο φραγκα τι χαλασες περιπου..

Απο λεφτα, αεροπορικά και ξενοδοχείο στα 2100 και απο δικά μου έξοδα άλλα 1500 περιπου με πολύ καλή ζωή και αρκετές señores!!Γενικά το Ριο είναι φτυνό, αυτά που κοστοίζουν ποιό πολύ είναι τα αεροπορικά,1600 με air france και με 1 ανταπόκριση.
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
1600 Ευρω μονο για εισητηρια ειναι..καμποσα..  νομιζω αν ψαξεις/κλεισης νωριτερα πετυχαινεις καλυτερες τιμες, αλλα δεν εχω ψαξει συγκεκριμενα..

Ποσες μερες εκατσες..




EDIT: οκ, ειδα πιο πανω, 8 μερες.
 

player george

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
151
Like
2
Πόντοι
1
1600 Ευρω μονο για εισητηρια ειναι..καμποσα..  νομιζω αν ψαξεις/κλεισης νωριτερα πετυχαινεις καλυτερες τιμες, αλλα δεν εχω ψαξει συγκεκριμενα..

Ποσες μερες εκατσες..




EDIT: οκ, ειδα πιο πανω, 8 μερες.
Ναι έχεις δίκιο είναι αρκετά, αλλά εγώ πήγα Χριστούγεννα και όπως καταλαβαίνεις οι τιμές είναι ανεβασμένες και είχα κλείσει τα εισιτήρια περίπου 2 μήνες πριν. Τώρα έχουν 1100 περίπου στο ίδιο δρομολόγιο. Έμεινα 7 νύχτες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom