Νέα

Πικάντικες περιπέτειες με Ουκρανές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Μη μασας ρε τυπε τι θα πουν οτι ειμαστε οφ τοπικ αφου και αυτοι φιδια αμολανε..


Ε

Η κριτική είναι πάντα ευπρόσδεκτη εάν είναι καλοπροαίρετη. Εγώ αυτά τα έχω ζήσει και άλλα τόσα!
 

michael967

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2006
Μηνύματα
242
Κριτικές
7
Like
1
Πόντοι
1
ρε παιδιά,
έχω λιώσει στο γέλιο, απίστευτα αυτά που διαβάζουμε και οι "ιστορίες" και τα σχόλια
παράκληση......μην το σταματήσετε

Χρόνια Πολλά σε όλους
και σε όλες τις ανώνυμες Ουκρανές που σκίσατε εκεί στα κρύα  !!!
εσείς οι Σταυροφόροι
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είναι αρκετά απλό.Αν όντως κάποιος γάμησε επώνυμη όπως η Μις Λβωφ 2002 δεν έχει παρά να δημοσιεύσει γυμνή της φωτό που δεν έχει φανεί αλλού οπότε θα γίνει πιστευτός.Εγώ κράτησα φωτό από αυτές που καθάριζα έστω και χάλια ποιότητας φωτό.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός προς τι η αλληλοεξόντωση. Θέλω να μιλήσω στους ανθρώπους.
μπορεις να μιλησεις ελευθερα και να πεις οτι μαλακια θελεις.δεν σε εμποδιζει κανεις.
συνεχισε να γραφεις τις παπαριες σου,και στο τελος θα γελανε και οι αρκουδες με αυτα που γραφεις.

μετα θελεις και να σε παρουν στα σοβαρα.
λαλησες μεγαλε και απο οτι φαινετε δεν το πηρες χαμπαρι ακομα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
μαγκες καντε σειβ τη φωτο του εραστη γρηγορα γιατι θα τη σβισι κανα πουστρακι
ρε μαλακα αρκανς τι ποσταρεις φωτο με παιδια,δεν ντρεπεσαι λιγο ρε.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Τελικά με κάποιον μυστήριο τρόπο άρχισα να σε πάω ρε Αρκάνς. Μάλλον επειδή είμαι πίτα σουρωμένος τώρα αλλά μπορεί και όχι.
στα αρχιδια μου αν με πας και αν δεν με πας.
για να γραφεις τετοιες παπαροιστοριες σουρωμενος,ξεσουρωτος θα πας για μπεστ-σελερ.
αντε πιες κανα ξυδι ακομα,και γραψε μας πως γαμησες την μονικα μπελουτσι,οταν ησουν στην ιταλια ξυλοκοπος. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ρε μαλακα αρκανς τι ποσταρεις φωτο με παιδια,δεν ντρεπεσαι λιγο ρε.
εγω δεν εχω κλωνο ρε μαλακα βλακα.
εχθες που εβαλε και αλλος φωτο αυτουνου κλωνος ηταν και τον εβρισα.
ας στην σβησει καποιος μοντ.
εγω μαλακιες δεν κανω να ξερεις.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Οχι,όπως μου εξήγησε θεωρούσε το κοτόπουλο φαγητό πολυτελείας.Την πήγα στην τοπική καντίνα και αγόρασα μισό κοτόπουλο.Οι εποχές που γαμούσες με τρία κομμάτια πίτσας είχαν περάσει ανεπιστρεπτί.
Μετά την πήγα στο δωμάτιο όπου έγινε στουπί από το μεταξά.Την κλείδωσα στο δωμάτιο και βγήκα ραντεβού με μια που είχα γνωρίσει την προηγούμενη μέρα στη λαική.Εντωμεταξύ είχα κανονίσει και ραντεβού μετά με τις δύο μουνάρες από τη ντίσκο.Οι ντόπιοι είχαν ψιλοχαζέψει όταν με είδαν να κρατάω από το κάθε χέρι μία ξανθιά και μια μελαχρινή δεκαεννιάχρονες με ύψος 183 εκάστη.Φορούσαν κάτι κολλητά και με τα τακούνια φαίνονταν σα σούπερ μοντέλα.Αλλά ήταν και η άλλη από την παρέα που είχα φιλήσει στη ντίσκο από αυτές που έφερα.Ημουν μόλις δύο μέρες στο Λβωφ είχα μια γκόμενα γυμνή κλειδωμένη στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και τέσσερις στα σκαριά.
τυπε οταν λες λαικη;ειχες παει για ψωνια με καροτσακι;δεν ειναι οπως εδω με μαναβηδες και γριες;
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Mia φορά που λέτε πριν 6 περίπου χρόνια  καλοκαιράκι σκαω μύτη  με φίλο μαθητευομένο τότε στα κόλπα της Ουκρανίας  σε νότια
Σύνορα  της Ουκρανίας οδικός  βραδάκι  !!!  στην πρώτη είσοδο   τον  συνόρων  μια νταρντάνα αστυνομικός  μας δίνει  τα χαρτάκια που πρέπει να σιμπληροσουμε  εκεί και μετά  να πάμε στην δεύτερη είσοδο καμιά 100 μέτρα από εκεί για τον έλεγχο!!!  η αστυνομικός  μου χαμογελάει  όμορφα  και βλέποντας τα διαβατήρια  μου λέει ΓΚΡΕΚΟ ΓΚΡΕΚΟ!!!! ΟΟΟ ΛΑ ΛΑ  !!! γιου κρασαβα της λέω  γουοντερφουλ  γουμαν  !!! μου ζητάει τσιγάρο γελώντας   ο σύντροφος δίπλα  έχει μείνει κάπως έκπληκτος  με το παιχνίδι .. κατεβενο από το  αμάξι  τις πιάνο το χέρι  και έχοντας στο άλλο χέρι  τον χάρτη  της Ουκρανίας   και της  ζητώ να μου δείξει  τον καλύτερο δρόμο για ιφανοφραγκισκ στον χάρτη….  αυτή έρχεται και κολλάει Πάνο μου και νιώθω στο δεξί μου πόδι την σφιχτή κολαρατης το μωρό ήταν γύρω στα 30 1.80  νταρντάνα  χιλαρες κολαρες  βιζαρες  όλα σε αρες !!!!! εγώ τα ψιλοπεξα αλλά το μωρό άρχισε τα γελακια και εκεί που της φώτιζα τον χάρτη  με κοιτάει στα μάτια  την κοιτάζω και εγώ και ξαφνικά πλακωνόμαστε σε κάτι γλωσοφιλα  καυλα !! λέμε !! ο σύντροφος  τα παίξε τέλειος  του φύγανε οι τζαμαρίες  που φορούσε!! :S :S :S :2funny: :2funny:  Με τραβάει  δίπλα από το αμάξι  και μπροστά από την σκοπιά   ήταν περίπου δυο  το βράδυ  και ήμασταν  εγώ το μωρό και ο σύντροφος στα αμάξι  το σημείο ελέγχου διαβατηρίων  ήταν  στα 100 μέτρα αριστερά κίνηση μηδέν τότε οδικός  στην Ουκρανία βράδυ δεν έμπαινε κανείς!!! Λόγω μαφίας!!  :ak: :ak:ούτε οι νταλίκες λέμε !!! Με βγάζει το μωρό έξω από την πρώτη μπάρα  και πλακωνόμαστε στα χουφτώματα και στα φιλιά  μου τον πιάνει στην ψύχρα  τον βγάζω έξω   την γυρνάω πάω να της κατεβάσω το παντελόνι δεν με αφήνει !!! αλλά  σκύβει και μου τον παίρνει πίπα  χίμα μιλάμε έχυσα στα 2 λεπτά  ο σύντροφος  πήγε να πάθει εγκεφαλικό  χα χααα τα παίξε ο κακομοίρης!!! :2funny: :2funny: :2funny:  Γυρναμε στο αμαξι περνο το κινιτο της  μου λεει ότι θα τελειωσει την δουλειια στης 6 το πρωι  αν θελω να την περιμενω  !!  την χερεταο με φιλια  περναμε τα σηνορα  ο συντροφος  εκανε να ξαναμιλησει κανα δυορο !!!!  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γελια πολλα τοτε!!!!  Αχχχχ χρονια    η ιστορια αδερφια είναι αλληθηνη εκατο της εκατοο !! δεν μπορειτε να φανταστητε τι γινοταν ουκρανια παλιια!!!  Καλα να περνατε ρεε!! Υ.γ  το μορο το συναντισα μετα στον γυρισμο  γαμιομασταν για καπου εναμιση χρονο μετα!!!   Αρρεε ουκρανια τοτε!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Οχι,όπως μου εξήγησε θεωρούσε το κοτόπουλο φαγητό πολυτελείας.Την πήγα στην τοπική καντίνα και αγόρασα μισό κοτόπουλο.Οι εποχές που γαμούσες με τρία κομμάτια πίτσας είχαν περάσει ανεπιστρεπτί.
:2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
δεν το πηγαινε το κοριτσι στους ''κοτοπουλαδες'' στην λενορμαν να τα δει ολα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Mia φορά που λέτε πριν 6 περίπου χρόνια  καλοκαιράκι σκαω μύτη  με φίλο μαθητευομένο τότε στα κόλπα της Ουκρανίας  σε νότια
Σύνορα  της Ουκρανίας οδικός  βραδάκι  !!!  στην πρώτη είσοδο   τον  συνόρων  μια νταρντάνα αστυνομικός  μας δίνει  τα χαρτάκια που πρέπει να σιμπληροσουμε  εκεί και μετά  να πάμε στην δεύτερη είσοδο καμιά 100 μέτρα από εκεί για τον έλεγχο!!!  η αστυνομικός  μου χαμογελάει  όμορφα  και βλέποντας τα διαβατήρια  μου λέει ΓΚΡΕΚΟ ΓΚΡΕΚΟ!!!! ΟΟΟ ΛΑ ΛΑ  !!! γιου κρασαβα της λέω  γουοντερφουλ  γουμαν  !!! μου ζητάει τσιγάρο γελώντας   ο σύντροφος δίπλα  έχει μείνει κάπως έκπληκτος  με το παιχνίδι .. κατεβενο από το  αμάξι  τις πιάνο το χέρι  και έχοντας στο άλλο χέρι  τον χάρτη  της Ουκρανίας   και της  ζητώ να μου δείξει  τον καλύτερο δρόμο για ιφανοφραγκισκ στον χάρτη….  αυτή έρχεται και κολλάει Πάνο μου και νιώθω στο δεξί μου πόδι την σφιχτή κολαρατης το μωρό ήταν γύρω στα 30 1.80  νταρντάνα  χιλαρες κολαρες  βιζαρες  όλα σε αρες !!!!! εγώ τα ψιλοπεξα αλλά το μωρό άρχισε τα γελακια και εκεί που της φώτιζα τον χάρτη  με κοιτάει στα μάτια  την κοιτάζω και εγώ και ξαφνικά πλακωνόμαστε σε κάτι γλωσοφιλα  καυλα !! λέμε !! ο σύντροφος  τα παίξε τέλειος  του φύγανε οι τζαμαρίες  που φορούσε!! :S :S :S :2funny: :2funny:  Με τραβάει  δίπλα από το αμάξι  και μπροστά από την σκοπιά   ήταν περίπου δυο  το βράδυ  και ήμασταν  εγώ το μωρό και ο σύντροφος στα αμάξι  το σημείο ελέγχου διαβατηρίων  ήταν  στα 100 μέτρα αριστερά κίνηση μηδέν τότε οδικός  στην Ουκρανία βράδυ δεν έμπαινε κανείς!!! Λόγω μαφίας!!  :ak: :ak:ούτε οι νταλίκες λέμε !!! Με βγάζει το μωρό έξω από την πρώτη μπάρα  και πλακωνόμαστε στα χουφτώματα και στα φιλιά  μου τον πιάνει στην ψύχρα  τον βγάζω έξω   την γυρνάω πάω να της κατεβάσω το παντελόνι δεν με αφήνει !!! αλλά  σκύβει και μου τον παίρνει πίπα  χίμα μιλάμε έχυσα στα 2 λεπτά  ο σύντροφος  πήγε να πάθει εγκεφαλικό  χα χααα τα παίξε ο κακομοίρης!!! :2funny: :2funny: :2funny:  Γυρναμε στο αμαξι περνο το κινιτο της  μου λεει ότι θα τελειωσει την δουλειια στης 6 το πρωι  αν θελω να την περιμενω  !!  την χερεταο με φιλια  περναμε τα σηνορα  ο συντροφος  εκανε να ξαναμιλησει κανα δυορο !!!!  :headbang: :headbang: :tickedoff: :tickedoff: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γελια πολλα τοτε!!!!  Αχχχχ χρονια    η ιστορια αδερφια είναι αλληθηνη εκατο της εκατοο !! δεν μπορειτε να φανταστητε τι γινοταν ουκρανια παλιια!!!  Καλα να περνατε ρεε!! Υ.γ  το μορο το συναντισα μετα στον γυρισμο  γαμιομασταν για καπου εναμιση χρονο μετα!!!   Αρρεε ουκρανια τοτε!!!! :dancing: :dancing: :dancing:
ετσι φιλικη πρεπει να ειναι η αστυνομια τυποι μου :2funny:
δικε μου μηπως ηταν καποια απο αυτες?
 

Συνημμένα

  • military_woman_ukraine_police_000020.jpg
    military_woman_ukraine_police_000020.jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 134
  • military_woman_ukraine_police_000041_jpg_530.jpg
    military_woman_ukraine_police_000041_jpg_530.jpg
    36,2 KB · Εμφανίσεις: 77

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ετσι φιλικη πρεπει να ειναι η αστυνομια τυποι μου :2funny:
δικε μου μηπως ηταν καποια απο αυτες?
san thn ξανθια την μεσαια  αλλα με πολλα κυβικα 1.80 καπου 75 κιλα νταρνατνοβα οχι μοντελε!!!!  χρονια πολλα τυπε μου!!!! 
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τυπε τελικα ολοι οι φιδεμπορες εχουν παει και απο ενα ταξιδακι στην ουκρανια. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
λες να τοχει η χωρα τυπε? :2funny:
ναι τυπε.απο οτι φαινετε τους τραβαει.
τυπε ο δικος μας ο φιδεμπορας ειναι μεθυσμενος τωρα,θα γραψει αργοτερα απο οτι φαινετε.
τυπε λες να ειναι σε κανενα τζακουζι με 5-6 ουκρανιδες και να πινει σαμπανιες. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
αχχ τοτε οπιος δεν τα εζισε και δεν τα ειδε με τα ματια του σημερα του ειναι φιδια και αρλουμπες!!! τοτε στην ουκρανια ΤΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΔΕΝ ΘΕΩΡΟΥΤΑΝ ΣΕΧ!!!! ειταν σαν ναλεμε κατι σα γλωσοφιλο!!! τελος παντον χρονια πολλα σε ολους !!! ααα ρε χρονια τοτε!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom