Νέα

Πικάντικες περιπέτειες με Ουκρανές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
σταρχιδια μου ρε το μαιαμι και το καθε μαιαμι.αλλα δν δεχομαι χαρακτιρισμους τυπου βουλγαρε και ταλοιπα απο ενα ταγαρι σαν τον αλλον τον βλακα και σχολια που χλευαζουν την κατασταση της χωρας.μια κατασταση στην οποια μας βαλανε τα οργανα του σιωνισμου και δν φταιει κανενασ ελληνας γιαυτο.μονο οι προδοτες της εξουσιας.αλλα αμα θες να βγαλεις χολη πολλες μλκιες θα πεις.ειδικα αν εισαι ενα αγραμματο ταγαρι που την παθαινει απο μια ουκρανιδα που οι πουτσοτριχες μου εχουνε σιγουρα μεγαλυτερη νοημοσυνη απο αυτες  τις γυναικες που το μονο ταλεντο που εχουνε ειναι στον πουτσο
ρε φιλε τι ψαχνεις τωρα?
δεν καταλαβες ακομα οτι ειναι ενα βλαχαδερο αμερικανακι,που του εφαγε τα φραγκα μια πουταναρα ουκρανιδα,γιατι αλλη φορα δεν ειχε δει μουνι στη ζωη του.τωρα οσο για το βουλγαροι και μαλακιες που λεει,τον γραφω στα αρχιδια μου εντελως.εμεις ειμαστε ελλαδα,και μενουμε ελλαδα,αυτος εστησε το κωλο του σε μια ουκρανιδα,και τον γαμησε.αστον τωρα να δουλευει σαν μαλακας,μεχρι να βρεθει και η επομενη που θα τον γαμησει.το αμερικανακι ειναι ο ορισμος του μαλακοχατφτωμουνι.
 

Επισκέπτης
Από πικάντικες περιπέτειες με Ουκρανές τι να θυμηθώ;Ενα κουφό ήταν όταν γνώρισα μια γκόμενα σε στάση λεωφορείου και μου ζήτησε να την πάω στο ξενοδοχείο.Μόλις μπήκαμε μέσα με τσιμπούκωσε.
Ενα άλλο ήταν όταν φίλαγα μια ενώ ταυτόχρονα δαχτύλιαζα τη φίλη της στη ντίσκο.Αλλά και πολλά εντελώς απίστευτα σκηνικά που μόνο όποιος πάει εκεί μπορεί να πιστέψει.

μπραβο φιλε !!! μαγκες μονο αυτο το ποστ αξιζει ολα τα αλλα ειναι για σβησιμο παλι εχασα 5 λεπτα απο την ζωη μου για να διαβαζω μαλακιες !!! ρε ακρανσ γιατι μας τρως την ζωη ρε ?

εγω με μια και μοναδικη σχεση που εχω κανει με ουκρανη καθε 2-3 μηνες περιπου κανουμε και απο ενα τριο με γνωστη της ορ καλλ γκριλ !!! μπορω να πω οτι με τις προηγουμενες σχεσεις μου που ηταν ελληνιδες δεν γινοταν αυτο ουτε με σφαιρες αν και το ειχα προτηνει αρκετες φορες !!!  το συμπρεσμα ειναι οτι γαμαω περιπου οποια γνωστη της μου γυαλισει βεβαια με μεθοδικοτητα και χωρις να δειξω οτι καιγομαι !!!

υ.γ εξερουνται καλες φιλες της και κολητες της !!!  
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
μπραβο φιλε !!! μαγκες μονο αυτο το ποστ αξιζει ολα τα αλλα ειναι για σβησιμο παλι εχασα 5 λεπτα απο την ζωη μου για να διαβαζω μαλακιες !!! ρε ακρανσ γιατι μας τρως την ζωη ρε ?

εγω με μια και μοναδικη σχεση που εχω κανει με ουκρανη καθε 2-3 μηνες περιπου κανουμε και απο ενα τριο με γνωστη της ορ καλλ γκριλ !!! μπορω να πω οτι με τις προηγουμενες σχεσεις μου που ηταν ελληνιδες δεν γινοταν αυτο ουτε με σφαιρες αν και το ειχα προτηνει αρκετες φορες !!!  το συμπρεσμα ειναι οτι γαμαω περιπου οποια γνωστη της μου γυαλισει βεβαια με μεθοδικοτητα και χωρις να δειξω οτι καιγομαι !!!

υ.γ εξερουνται καλες φιλες της και κολητες της !!!  
εγω ρε δεν τρωω την ζωη καθενος.μαλακιες δεν μπορω να διαβαζω που καθετε και γραφει ο καθε αποτυχημενος μαλακας.

 

Επισκέπτης
εγω ρε δεν τρωω την ζωη καθενος.μαλακιες δεν μπορω να διαβαζω που καθετε και γραφει ο καθε αποτυχημενος μαλακας.

καλος παω πασο !!! καλα χριστουγεννα σε ολους του ουκρανοπαθεις, ουκρανολογους , ουκρανομουρηδες, ουκρανομαλακες , ουκρανοσαλιαρηδες και ουτο καθ εξης !!!

οτι καλυτερο σας ευχομαι και παντα υγεια !!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Δεν καταλαβαίνω αυτό το μίσος.Εντάξει υπάρχει τώρα η κρίση όλοι τον τρώμε λίγο αλλά όχι και να τρώμε τις σάρκες μας.Αλλάζουν λίγο τα οικονομικά του πορνοταξιδιού θέλει πιο εστιασμένες,ολιγόχρονες και πιο αποδοτικές επιλογές.Δεν μπορούμε πια να βαράμε στο ψαχνό γιατί λείπει η οικονομική δυνατότητα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ας πούμε μερικές ιστορίες με Ουκρανές να δει κανείς πως ήταν τα πράγματα.Το 2005 είχα κάνει ένα τουρ,κάθε μέρα άλλη πόλη.Αν δεν έβγαζα γκόμενα σε μια πόλη την ίδια μέρα έφευγα.Γύρισα 3 πόλεις στην Τσεχία και 2 στη Σλοβακία.Την πέμπτη μέρα ενώ ήμουν στο Κόζιτσε της Σλοβακίας μαθαίνω οτι τα σύνορα με την Ουκρανία είναι ανοιχτά και δε θέλουν βίζα.Παίρνω το λεωφορείο(ένα άθλιο βρώμικο τύπου δεκαετίας του '60) και σε 3.5 ώρες είμαι Ούζγκοροντ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το κουφό ήταν οτι στη στάση του λεωφορείου στο Κόζιτσε γνώρισα μια φοβερή Σλοβάκα και άρχισα να τη φιλάω στο στόμα.Σε μια ώρα έφευγε το λεωφορείο για Ούζγκοροντ.Εκεί με πλησιάζει ένας Αγγλος που ταξίδευε προς Κίεβο(γύρναγε γενικώς) και με ρωτάει αν η Σλοβάκα ήταν γκόμενά μου.Στο λεωφορείο για Ούζγκοροντ μια γραία είχε γεμίσει πράμα που είχε αγοράσει στο Κόζιτσε για να πουλήσει στην Ουκρανία.Η μπόχα ήταν απίστευτη.Βεβαίωσα την υπάλληλο στα σύνορα οτι δεν κουβαλάω ναρκωτικά στην ερώτηση που μου έκανε και μπούκαρα Ουκρανία.Η διαφορά με Σλοβακία(ακόμα και ανατολική που είναι ξεπεσμένη) τεράστια.Τα σπίτια στην Ουκρανία ετοιμόρροπες μαυρισμένες πολυκατοικίες ή καλύβες στα χωριά.Οταν είδα και τα Lada κατάλαβα οτι είμαι στο σωστό μέρος.
Τώρα το θέμα ήταν αν θα καθόμουν στο Ούζγκροντ ή θα χωνόμουν πιο μέσα.Ο Αγγλος μου είπε οτι το τρένο για Λβωφ έφευγε σε δυο ώρες.Συνεπώς είχα δυο ώρες για να αποφασίσω.Αυτό θα εξαρτιώταν από το αν θα έβγαζα γκόμενα στο Ούζγκοροντ μέσα σε μια ώρα και πώς θα έκοβα την πόλη.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Περπάτησα λίγο στο Ούζγκοροντ και μου φάνηκε πόλη με δυνατότητες.Χτύπησα και κάτι γκομενάκια εδώ και εκεί και αποφάσισα να μείνω.Λάθος όπως αποδείχτηκε.Μέχρι το βράδυ ήταν φανερό οτι η πόλη είναι μικρή και οι γκόμενες επιφυλακτικές.Επίσης μάλλον έμοιαζαν πιο πολύ με Ουγγαρέζες ή σλοβάκες στη νοοτροπία παρά με Ουκρανέζες.Αποφάσισα να την κάνω για το μυθικό Λβωφ.Βρήκα Lada ταξί που μου είπε οτι μπορεί να με πάει με 50 ευρώ στο Λβωφ(5 ώρες απόσταση).
Και μόνο το Lada ταξί στους δρόμους αυτούς είναι εμπειρία.Οταν έφτασα στο Λβωφ κατάλαβα αμέσως οτι ήμουνα στο σωστό μέρος.Παρ'όλο που έβρεχε ξεχύθηκα για καμάκι.
Τη δεύτερη μέρα μίλησα σε κάτι γκόμενες που περπατούσαν στην πλατεία.Αυτές με προσκάλεσαν για καφέ και μετά με πήγαν στη ντίσκο Milennium όπου όπως είπαν είχε lady's night.Μόλις μπήκα στο Milennium έχασα τη μπάλλα με το μουνί που κυκλοφορούσε.Πιάσαμε τραπέζι στο πάνω διάζωμα όπου καθόμουν με τη μία και τη χούφτωνα ενώ οι φίλες της χόρευαν.Μόλις έφυγε να χορέψει πήγα να φιλήσω την ξανθιά φίλη της πουυ καθόταν απέναντι.Εντωμεταξύ μια ξανθιά μουνάρα 185 είχε καθήσει ακριβώς πίσω μας και δυο απίστευτα μουνιά πάνω από 180 λικνίζονταν στην πίστα.Οι δικές μου πήγαν να χορέψουν και μου είπαν να φυλάω τα πράγματά τους.Εγώ πήγα κατ΄'ευθείαν στην ξανθιά που καθόταν πίσω.Εκατσα δίπλα της και μετά από 5 λεπτά της ζήτησα τηλέφωνο.Θα σου δώσω το τηλέφωνο άμα μείνεις λίγο ακόμα μαζί μου μου είπε.Καλά της είπα,πάω λίγο στην πίστα.Εκεί χτύπησα κατ'ευθείαν τις δύο 19χρονες μουνάρες.
Με προσκάλεσαν να κάτσω μαζί τους.Τους ρώτησα τι πίνουν και πήγα να τους αγοράσω ποτά.Εκείνη τη στιγμή με την άκρη του ματιού βλέπω τις γκόμενες που είχα μπει μαζί τους να με αναζητάνε κοιτώντας από το πάνω διάζωμα.Είχα πάρει μαζί μου τα μπουφάν τους για να μην κλαπούν.Με τα μπουφάν και τα ποτά στο χέρι έρχομαι στις μουνάρες κάτω και τους λέω οτι θα ξανάρθω σε λίγο.Ανεβαίνω στο πάνω διάζωμα,οι γκόμενες χαίρονται με βάζουν ξανά να κάτσω μαζί τους,αρχίζω να φιλάω τη μία.Μετά από καμιά ώρα ενώ η ξανθιά από πίσω με έχει δει και περιμένει,λέω στις γκόμενες οτι πρέπει να φύγουμε.
Στην έξοδο τους δίνω λεφτά για ταξί και φιλάω τη μία γαλλικά για κανά πεντάλεπτο.Μετά ξαναμπαίνω μέσα όπου βλέπω τις δεκαεννιάχρονες μουνάρες να κάθονται με κάτι μαντράχαλους.Μου λένε πού ήσουνα,κάτσε μαζί μας.Αφήνω τη μία να μιλάει με έναν Ουκρανό και μπαίνω με την άλλη στη ντίσκο κοντά στην πίστα.Καθόμαστε και βάζω το χέρι μου μέσα από τη φούστα της αρχίζω να τη χαιδεύω πάνω από την κυλότα.Αυτή χαμογελάει.Σε λίγο πάμε ξανά στη φίλη της(ξανθιά ακόμα πιο μουνάρα) που είναι έξω μου δίνουν τα τηλέφωνά τους και μου λένε να τις πάρω την επόμενη μέρα.

Την επόμενη μέρα μόλις ξυπνάω εντοπίζω ένα προκλητικό γκομενάκι να κάθεται στη στάση του λεωφορείου.Της μιλάω λίγο της λέω θέλεις να πάμε για καφέ;όχι μου λέει θέλω να πάμε στο ξενοδοχείο.Με πιάνει στην άκρη του δρόμου με κολλάει στον τοίχο και αρχίζει να με φιλάει με γλώσσα.Μόλις μπαίνουμε στο ξενοδοχείο ξεκουμπώνει το παντελόνι μου και τον παίρνει μπούκι.Το πιο γρήγορο καμάκι.Από τη στάση 50 μέτρα από το ξενοδοχείο στο ξενοδοχείο.Μετά αρχίζει να σουρώνει με ένα Μεταξά που έχω φέρει από την Ελλάδα για δώρο σε μια Τσέχα.Μου λέει να βγούμε έξω γιατί θέλει να φάει κοτόπουλο.

Εδώ σκηνές από το Λβωφ με πλάνα από τη θρυλική ντίσκο Milenium.

 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Περπάτησα λίγο στο Ούζγκοροντ και μου φάνηκε πόλη με δυνατότητες.Χτύπησα και κάτι γκομενάκια εδώ και εκεί και αποφάσισα να μείνω.Λάθος όπως αποδείχτηκε.Μέχρι το βράδυ ήταν φανερό οτι η πόλη είναι μικρή και οι γκόμενες επιφυλακτικές.Επίσης μάλλον έμοιαζαν πιο πολύ με Ουγγαρέζες ή σλοβάκες στη νοοτροπία παρά με Ουκρανέζες.Αποφάσισα να την κάνω για το μυθικό Λβωφ.Βρήκα Lada ταξί που μου είπε οτι μπορεί να με πάει με 50 ευρώ στο Λβωφ(5 ώρες απόσταση).
Και μόνο το Lada ταξί στους δρόμους αυτούς είναι εμπειρία.Οταν έφτασα στο Λβωφ κατάλαβα αμέσως οτι ήμουνα στο σωστό μέρος.Παρ'όλο που έβρεχε ξεχύθηκα για καμάκι.
Τη δεύτερη μέρα μίλησα σε κάτι γκόμενες που περπατούσαν στην πλατεία.Αυτές με προσκάλεσαν για καφέ και μετά με πήγαν στη ντίσκο Milennium όπου όπως είπαν είχε lady's night.Μόλις μπήκα στο Milennium έχασα τη μπάλλα με το μουνί που κυκλοφορούσε.Πιάσαμε τραπέζι στο πάνω διάζωμα όπου καθόμουν με τη μία και τη χούφτωνα ενώ οι φίλες της χόρευαν.Μόλις έφυγε να χορέψει πήγα να φιλήσω την ξανθιά φίλη της πουυ καθόταν απέναντι.Εντωμεταξύ μια ξανθιά μουνάρα 185 είχε καθήσει ακριβώς πίσω μας και δυο απίστευτα μουνιά πάνω από 180 λικνίζονταν στην πίστα.Οι δικές μου πήγαν να χορέψουν και μου είπαν να φυλάω τα πράγματά τους.Εγώ πήγα κατ΄'ευθείαν στην ξανθιά που καθόταν πίσω.Εκατσα δίπλα της και μετά από 5 λεπτά της ζήτησα τηλέφωνο.Θα σου δώσω το τηλέφωνο άμα μείνεις λίγο ακόμα μαζί μου μου είπε.Καλά της είπα,πάω λίγο στην πίστα.Εκεί χτύπησα κατ'ευθείαν τις δύο 19χρονες μουνάρες.
Με προσκάλεσαν να κάτσω μαζί τους.Τους ρώτησα τι πίνουν και πήγα να τους αγοράσω ποτά.Εκείνη τη στιγμή με την άκρη του ματιού βλέπω τις γκόμενες που είχα μπει μαζί τους να με αναζητάνε κοιτώντας από το πάνω διάζωμα.Είχα πάρει μαζί μου τα μπουφάν τους για να μην κλαπούν.Με τα μπουφάν και τα ποτά στο χέρι έρχομαι στις μουνάρες κάτω και τους λέω οτι θα ξανάρθω σε λίγο.Ανεβαίνω στο πάνω διάζωμα,οι γκόμενες χαίρονται με βάζουν ξανά να κάτσω μαζί τους,αρχίζω να φιλάω τη μία.Μετά από καμιά ώρα ενώ η ξανθιά από πίσω με έχει δει και περιμένει,λέω στις γκόμενες οτι πρέπει να φύγουμε.
Στην έξοδο τους δίνω λεφτά για ταξί και φιλάω τη μία γαλλικά για κανά πεντάλεπτο.Μετά ξαναμπαίνω μέσα όπου βλέπω τις δεκαεννιάχρονες μουνάρες να κάθονται με κάτι μαντράχαλους.Μου λένε πού ήσουνα,κάτσε μαζί μας.Αφήνω τη μία να μιλάει με έναν Ουκρανό και μπαίνω με την άλλη στη ντίσκο κοντά στην πίστα.Καθόμαστε και βάζω το χέρι μου μέσα από τη φούστα της αρχίζω να τη χαιδεύω πάνω από την κυλότα.Αυτή χαμογελάει.Σε λίγο πάμε ξανά στη φίλη της(ξανθιά ακόμα πιο μουνάρα) που είναι έξω μου δίνουν τα τηλέφωνά τους και μου λένε να τις πάρω την επόμενη μέρα.

Την επόμενη μέρα μόλις ξυπνάω εντοπίζω ένα προκλητικό γκομενάκι να κάθεται στη στάση του λεωφορείου.Της μιλάω λίγο της λέω θέλεις να πάμε για καφέ;όχι μου λέει θέλω να πάμε στο ξενοδοχείο.Με πιάνει στην άκρη του δρόμου με κολλάει στον τοίχο και αρχίζει να με φιλάει με γλώσσα.Μόλις μπαίνουμε στο ξενοδοχείο ξεκουμπώνει το παντελόνι μου και τον παίρνει μπούκι.Το πιο γρήγορο καμάκι.Από τη στάση 50 μέτρα από το ξενοδοχείο στο ξενοδοχείο.Μετά αρχίζει να σουρώνει με ένα Μεταξά που έχω φέρει από την Ελλάδα για δώρο σε μια Τσέχα.Μου λέει να βγούμε έξω γιατί θέλει να φάει κοτόπουλο.

Εδώ σκηνές από το Λβωφ με πλάνα από τη θρυλική ντίσκο Milenium.


Ευχαριστούμε που μοιραστικές την ιστορία σου μαζί μας και για τον κόπο που έκανες να την γράψεις
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οχι,όπως μου εξήγησε θεωρούσε το κοτόπουλο φαγητό πολυτελείας.Την πήγα στην τοπική καντίνα και αγόρασα μισό κοτόπουλο.Οι εποχές που γαμούσες με τρία κομμάτια πίτσας είχαν περάσει ανεπιστρεπτί.
Μετά την πήγα στο δωμάτιο όπου έγινε στουπί από το μεταξά.Την κλείδωσα στο δωμάτιο και βγήκα ραντεβού με μια που είχα γνωρίσει την προηγούμενη μέρα στη λαική.Εντωμεταξύ είχα κανονίσει και ραντεβού μετά με τις δύο μουνάρες από τη ντίσκο.Οι ντόπιοι είχαν ψιλοχαζέψει όταν με είδαν να κρατάω από το κάθε χέρι μία ξανθιά και μια μελαχρινή δεκαεννιάχρονες με ύψος 183 εκάστη.Φορούσαν κάτι κολλητά και με τα τακούνια φαίνονταν σα σούπερ μοντέλα.Αλλά ήταν και η άλλη από την παρέα που είχα φιλήσει στη ντίσκο από αυτές που έφερα.Ημουν μόλις δύο μέρες στο Λβωφ είχα μια γκόμενα γυμνή κλειδωμένη στο δωμάτιο του ξενοδοχείου και τέσσερις στα σκαριά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είχα πάει στο Κίεβο το 2003.Μετά από δύο μέρες ήθελα να την κάνω.Δεν μπορούσα να προσανατολιστώ με τίποτα.Κατά τα μεσάνυχτα γύριζα από το σιδηροδρομικό σταθμό και ήμουν έτοιμος να κατέβω τις σκάλες του μετρό για να προλάβω το τελευταίο.Δυο γκομενάκια με σταμάτησαν στις σκάλες.Μια ξανθιά κλασσική Σλάυα και μια μελαχρινή με πονηρό χαμόγελο.Φαίνονταν κάπου 18 ετών.Μου λένε σε παρακαλούμε,μπορείς να μας δώσεις δέκα γκρίβνια(2 ευρώ);Γιατί;τις ρωτάω.-Δεν έχουμε λεφτά για ταξί και θέλουμε να πάμε στη ντίσκο.-Ποια ντίσκο;-Λέγεται ντίσκο σαμπάκ(σκύλος).-Εντάξει τους λέω,είναι καλή ντίσκο;ναι μου λένε.Ωραία έρχομαι και εγώ μαζί σας.

Μπαίνουμε στο ταξί και πηγαίνουμε σε μια τελείως παρακμιακή περιοχή του Κιέβου,ήταν σχεδόν σαν ταινία.Σκηνικά από κομμουνιστικού τύπου πολυκατοικίες και αλλόκοτα κτίρια.Εδώ είναι μου λένε.Κατεβαίνουμε.Ζητάνε τσιγάρα.Τους αγοράζω ένα πακέτο και μπαίνουμε στη ντίσκο.Ηταν σε ένα μικρό κτίριο σε πολύ σκοτεινό μέρος.
Μόλις μπαίνουμε,καραφλιάζω με αυτά που βλέπω.Ενας Ουκρανός να έχει πλακώσει μια γκόμενα στην πίστα και να κουνιέται πάνω της σα να τη γαμάει.Μια άλλη φιλάει τη γκόμενα που ήταν δίπλα της μετά φιλάει την άλλη στο τραπέζι(με γλώσσα),ύστερα φιλάει μια άλλη που χόρευε και μετά έρχεται στο μέρος μου.Πρέπει να υπακούσω και της ρίχνω ένα φιλί να συνεχίσει το ντόμινο.Οι δυο που είναι μαζί μου παραγγέλνουν κάτι μπύρες.Αρχίζω να χουφτώνω τη μία.Μετά έρχεται αυτή που χόρευε και με ρωτάει:θέλεις να χορέψεις μαζί μου;με πιάνει και αρχίζει να χορεύει κολλητά πάνω μου.Μετά από λίγο έρχεται η άλλη που φίλαγε τη μία μετά την άλλη και αυτή που χόρευε μαζί μου της βάζει το χέρι μέσα από τη μπλούζα και αρχίζει να της χαιδεύει τα βυζιά μπροστά μου!Υσ΄τερα γυρνάει προς εμένα με φιλάει και μου λέει:θέλεις σεξ;αν μου δώσεις 50 δολλάρια πάμε στο ξενοδοχείο να περάσουμε τη νύχτα.Εντάξει της λέω αλλά περίμενε λίγο.Εχει πάρει το μάτι μου μια μοντελικών διαστάσεων 180 που λικνίζεται σε ουκρανικούς ρυθμούς.Πιάνουμε συζήτηση στα γερμανικά.Μου λέει να χορέψουμε μαζί και αρχίζει να δίνει τα ρέστα της στους ουκρανικούς χορούς.Ενώ χορεύουμε την αγκαλιάζω και φιλιόμαστε στο στόμα.Η δικιά μου που με περιμένει έχει σκάσει.Οι δύο με τις οποίες μπήκα θέλουν να φύγουν.Παίρνω τα τηλέφωνά τους,φιλάω τη μία,τςι ξεπροβοδίζω και γυρίζω στη ντίσκο.Το μοντέλο είναι τσαντισμένο.Μου λέει αυτήν εδώ μου είπε οτι έχεις κανονίσει να πας στο ξενοδοχείο μαζί της.Είσαι σοβαρός μαζί μου;
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
μαγγες ποιες ουκρανες και μαλακιες.ολες μουνι εχουνε..ο ΠΑΟΚ  πανω απολα το νου σας
 

Επισκέπτης
φιλε κμαν την αλλη την εχεις αφησει ακομα κλειδωμενη και γυμνη σε εκεινο το χοτελ? οι ιστοριες σου μου θυμιζουν τον ευατο μου οταν ημουνα μεταξυ 18-23 και πηγενα διακοπες στην με την παρεα Ιο και Μυκονο !!!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Λόγω  του ότι εγώ ξεκίνησα αυτό το πόστ έχω την υποχρέωση να γράψω μια από τις αρκετές πικάντικες ιστορίες που έχω ζήσει στην Ελλάδα την χρυσή δεκαετία του 90 αλλά και στην Ουκρανία τα τελευταία 14 χρόνια.
Το 2002 ήμουν στο Κίεβο για κάτι  φορτώσεις ξυλείας από τις πόλεις Οβρούτσκ και Κοροστέν του Νομού Ζιτόμιρ. Η απόσταση ήταν καμία 2 ώρες αλλά προτιμούσα να μένω Κίεβο επειδή εκεί μπορούσα να βγάλω γούστα.
Ο Ελληνουκρανός φίλος μου και μετέπειτα συνεταίρος και κουμπάρος μου σπούδαζε στην Ελλάδα νομική και με πήρε τηλέφωνο ότι θα ερχόταν με το αεροπλάνο από Θεσσαλονίκη μέσω Τσεχίας και με παρακάλεσε να πάω να τον πάρω από το Αεροδρόμιο με το αυτοκίνητο λόγω του ότι το Borispol  είναι καμία 35 χιλιόμετρα μακριά.
Πήγα λοιπόν μαζί με έναν άλλον φίλο μου Έλληνα από Ορεστιάδα ο οποίος έκανε και αυτός εισαγωγές Ξύλα αλλά δεν περιμέναμε να αντικρύσουμε αυτό που πραγματικά μας έκοψε τα γόνατα μόλις το είδαμε.
Όταν άνοιξε η πόρτα των αφίξεων είδαμε το Φίλο μου αγκαζέ με 3 κοπέλες που έμοιαζαν να βγήκαν από παραμύθι η τουλάχιστον από κάποιο περιοδικό μόδας. Ήταν άβαφες και με ρούχα καθημερινά αλλά εμείς είχαμε καταπιεί την γλώσσα μας και με δυσκολία συστηθήκαμε.
Ο φίλος μου όπως σας είπα ερχόταν με ανταπόκριση από την Τσεχία, εκεί λοιπόν στην αναμονή των 2 ωρών στην μετεπιβίβαση γνώρισε αυτές τις 3 κοπέλες οι οποίες ερχόταν από κάποια καλλιστεία  στο Λίβανο η στην Αίγυπτο θα σας γελάσω και περιμένανε το ίδιο αεροπλάνο για Κίεβο. Μιλάμε για δύο καστανές και μια ξανθιά κοπέλα τουλάχιστον 1.75 – 1.78 η κάθε μία και με προσωπάκια τέτοια που μπορούσες να τις βάλεις μόνο σε γυάλα και να τις κοιτάς. Η μία από τις καστανές ήταν Μις Λβοβ η δεύτερη ήταν Μις Χμελνίτσκ και η Ξανθεία ήταν Μις Γιάνγκ Ουκρανίας και ήταν από το Κίεβο.
Εγώ έως εκείνη την στιγμή είχα κάνει τα γούστα μου στην Ουκρανία βέβαια αλλά πάντα με κοπέλες που είτε ήταν πληρωμές είτε ήταν μέτριες προς το καλές και στην θέα αυτών των κοριτσιών πραγματικά κόμπλαρα.
Οι δύο κοπέλες που δεν ήταν από το Κίεβο θα έφευγαν την επομένη μέρα η κάθε μία για την πόλη της με το τρένο οπότε θα έμεναν αναγκάστηκα για μια βραδιά στο Κίεβο.
Εμείς βέβαια έως εκείνη την ώρα είχαμε συνέρθει από το πρώτο Σοκ  και τις προτείναμε αφού έγινε έτσι και γνωριστήκαμε να βγούμε μαζί το βράδυ έξω και για το ξενοδοχείο θα κανονίσουμε εμείς. Κοιταχθήκανε μεταξύ τους  και ταυτόχρονα είπαν το ναι.
Η κοπέλα που ήταν από το Κίεβο μας άφησε και πήγε στο σπίτι της αλλά κανονίσαμε να την βρούμε αργότερα και να πάμε Ντίσκο.
Εμείς με τις άλλες δύο πήγαμε και τις κλείσαμε ένα δωμάτιο στο ξενοδοχείο Σπορτ που μέναμε  και τις αφήσαμε να ξεκουραστούν.
Το βράδυ κατά τις 23¨00 τις ξυπνήσαμε και ενώ είχαν γίνει και οι απαραίτητες συνεννοήσεις με την Τρίτη της παρέας συναντηθήκαμε στην είσοδο του ξενοδοχείου και στριμωγμένοι στο αμάξι μου για μια ακόμα φορά πήγαμε σε μια ντισκοτέκ κοντά στο ξενοδοχείο Σπορτ στην απέναντι μεριά του Ρεπουμπλικάνσκυ Σταντιόν της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα αλλά θυμάμαι καλά ότι ήταν μαζί στο ίδιο κτίριο με ένα κινέζικο εστιατόριο και ένα πολυτελές Μπαρ.
Εκεί λοιπόν μετά το πρώτο μπουκάλι βότκα που έφυγε εν ριπή οφθαλμού άρχισαν να ανάβουν τα αίματα και τα δικά μας αλλά και των κοριτσιών και δεν αργήσαμε να χορεύουμε αρχικά στο τραπέζι και μετέπειτα στην πίστα. Τα κορίτσια φαινόντουσαν κάτι το εξωπραγματικό και οι κινήσεις που κάνανε πάνω σε εμάς αλλά και στα παντελόνια μας δεν άργησαν να φέρουν αποτέλεσμα σε τέτοιο σημείο που εγώ την δίκια μου ήθελα να την βιάσω εκεί μέσα στο μαγαζί και ας με έβλεπαν και όλοι οι θαμώνες.
Τα αρχικά φιλία μεταξύ μας και τα δυο μπλουζ που χορέψαμε επιδείνωσαν την κατάσταση μου κάτι το οποίο κατάλαβε η δίκια μου και μου ζήτησε  να βγούμε έξω να πάρουμε λίγο αέρα. Μόλις βγήκαμε έξω μου είπε ότι έχει δεσμό και είναι σχεδόν αρραβωνιασμένη αλλά της αρέσω πολύ και άρχισε να με φιλάει εκεί μπροστά στην είσοδο της Ντίσκο λέγοντας μου να κάνω λίγη υπομονή γιατί εμένα τα χέρια μου είχαν πάρει είδη την κατιούσα. 
Στην ντίσκο κάτσαμε ακόμη δύο ώρες από εκείνη την στιγμή και αυτές τις δύο ώρες συνέβησαν πολλά πράγματα από τσαμπουκάδες που κόντεψαν να γίνουν με άλλους που τις φλέρταραν αλλά και από άλλες γκόμενες που μας την έπεφταν  ψύχρα.
Κατά τις 04¨00 το πρωί και αφού είχαμε χορέψει σχεδόν τα πάντα και είχαμε πιει μια θάλασσα βότκα  μαζέψαμε τα κομμάτια μας και εγώ με τον φίλο μου επό την Ελλάδα πήγαμε στο Ξενοδοχείο ενώ ο φίλος μου ο Ελληνοουκρανός πήρε την δικιά του σε ένα διαμέρισμα που είχε στην Συνοικία Ομπολον.
Την ώρα που εγώ νόμιζα ότι θα χωριζόμασταν σε ζευγαράκια και θα ανεβαίναμε στον έβδομο ουρανό η δικιά μου μου άφησε το χέρι και ακολούθησε την φίλη της στο δωμάτιο τους αφήνοντας εμάς παγωτό στο διάδρομο να αναρωτιόμαστε τη συμβαίνει! Και ενώ εμείς καθόμασταν εκεί και τις βλέπαμε να απομακρύνονται η δικιά μου λίγο πριν μπει στο δωμάτιο μου χαμογέλασε και μου έκανε ένα νεύμα του στιλ περίμενε στο δωμάτιο σου.
Μόλις το είδα αυτό κατάλαβα ότι κάτι θέλουν να κάνουν και με τον φίλο μου πήγαμε στο δωμάτιο μας περιμένοντας υπομονετικά να έρθουν.
Σε μισή ώρα περίπου και αφού εμείς είχαμε ανοίξει το ψυγειάκι και είχαμε πιει  ένα μικρό μπουκάλι βότκα χτύπησε η πόρτα και όταν ανοίξαμε τις αντικρίσαμε και τις δύο με τα μπουρνούζια να σπρώχνονται να μπουν μέσα μην τυχόν και τους δει κανένα μάτι. Εγώ ήμουν ξαπλωμένος στο κρεβάτι και θυμάμαι ότι στην τηλεόραση είχαμε κάποιο μουσικό κανάλι και έπαιζε μουσική, αυτές με το που μπήκανε μέσα έσπρωξαν τον φίλο μου στο κρεβάτι του και πέταξαν τα μπουρνούζια αποκαλύπτοντας κάτι αραχνοΰφαντα νυχτικά και σέξι εσώρουχα  που περιλάμβαναν καλτσοδέτες, ζαρτιέρες και μικροσκοπικά σουτιέν.
Εμείς πάθαμε λαϊκιστή μουροχαυλίαση  και 5 λεπτά ειδήσεις για όσους έχουν πρόβλημα ακοής. Τα κορίτσια άρχισαν κατευθείαν να χορεύουν μεταξύ τους και να λικνίζονται με τέτοιο τρόπο που ο δικός μου δεν άντεξε άλλο και όρμησε στον πατσά. Εγώ βέβαια τον παρακάλεσα να τις αφήσει ακόμα λίγο αλλά ανώφελο είχε χάσει την μπάλα και δεν άκουγε κανέναν.
Όταν λοιπόν εκείνος έριξε την δικιά του στο κρεβάτι εγώ συνήρθα από το προσωρινό εγκεφαλικό και άρπαξα την δικιά μου  και μπήκαμε στο μπάνιο λόγω του ότι μετά βίας περπατούσα από τις συκομάρες που είχα.
Εκείνη κατάλαβε πολύ καλά τη είχα πάθει και μπαίνοντας στο μπάνιο με λύτρωσε από τον πόνο αφού μόλις τον έβαλε στο στόμα εγώ σοβάντισα τα πάντα γύρω – γύρω!!!!!
Αφού έκανα κανένα δίλεπτο να συνέρθω και πατούσα ξανά στα πόδια μου, την πήρα από το χέρι άνοιξα την πόρτα της τουαλέτας και εν μέσω βογκητών από τον φίλο μου και την  γνωστή της πήγαμε στο δωμάτιο μας.
Εκεί έγινε αυτό που λέμε χαμός στο ίσιωμα, εγώ όντας ανακουφισμένος  για σαράντα πέντε λεπτά περίπου της σπατουλάρισα όλο το σώμα  και οι φωνές τις ακουστήκαν μέχρι έξω σε σημείο να μας χτυπούν την πόρτα γιατί είδη είχε ξημερώσει .Εγώ βέβαια απτόητος και τυφλωμένος από την ομορφιά της άρχισα να τις κουνάω έτσι την αχλάδια λες και πήγαινα για ολυμπιακό μετάλλιο και χρησιμοποίησα όλες τις τεχνικές και μεθόδους που είχα δει η είχα ακούσει ότι μπορούν να γίνουν.
Εκείνη την ημέρα έχασα τόσο πολύ ιδρώτα και μετά από ένα δίωρο αισθανόμουν ο ποιο ευτυχισμένος άνθρωπος στην γη.
Την επόμενη ημέρα λόγω του ότι τα κορίτσια ξύπνησαν αργά και δεν  πρόλαβαν ούτε εισιτήρια να πάρουν προθυμοποιηθήκαμε να τις πάμε εμείς με το αυτοκίνητο. Έτσι ξεκινήσαμε και σε περίπου 6 ώρες ήμασταν στο Χμελνίτσκ και σε άλλες 3 Λβοβ όπου και δια νυχτερεύσαμε με το φιλαράκι μου να περνάει ακόμα μια νύχτα ακολασίας στο  ξενοδοχείο που μείναμε και εμένα να μιλάω στο τηλέφωνο με δικιά μου όλη νύχτα.
Μετά από εκείνο το ταξίδι άργησα ξανά να ανέβω στην Ουκρανία, πέρασε ένας μήνας περίπου. Είχα επαφές με μηνύματα με την δικιά μου η οποία εν τω μεταξύ είχε πάει με τον αρραβωνιαστικό της στην Ρωσία  για μόνιμη κατοικία.
Όταν ανέβηκα, ανέβηκα πάλι με τον φίλο μου που ήμασταν μαζί στο Κίεβο και πήγαμε να βρούμε την δικιά του στο Χμελνίτσκ αλλά αυτή είναι μια άλλη ιστορία!!!!!!!!!!!
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
Τυπε προσεχε τι γραφεις γιατι σε λιγο θα ξυπνησει ο αρκανας.....και ο τυπος αρκανας δεν αγοραζει φιδια... :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Παιδια μηπως ο τυπος ειναι ξαδερφος σας???? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τυπε προσεχε τι γραφεις γιατι σε λιγο θα ξυπνησει ο αρκανας.....και ο τυπος αρκανας δεν αγοραζει φιδια... :2funny:
τον νευριασαν τον τυπο και βλεπω να μοιραζει γραβατες :2funny:
 

betonsex

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
Eλεοοοοοος  ρε παιδια
καλυτερα μετονομαστε το θρεντ
"η τσοντα που θαθελα να παιξω" :2funny: :2funny: :2funny:
 

betonsex

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
242
Like
0
Πόντοι
1
κυριε χρηστε μας.ασε μας να χαρεις :S :S
τετοιεα μαλ..ες , :helpplea: :helpplea: :helpplea:με το συμπαθιο,ουτε ο απιστευτος μυνχαουζεν του κισινιοφ μολντολαγνος δεν εχει διανοηθει να γραψει :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom