Νέα

Πικάντικες περιπέτειες με Ουκρανές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teras exinta ennea

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Εξαρτάτε τι προσφέρεις....και τι εχεις κάνει....αλλωστε....για τίποτε δεν ειναι να εξαφανιστής εδώ εαν υπάρχει και λόγος.....
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
114
Πόντοι
16
Εξαρτάτε τι προσφέρεις....και τι εχεις κάνει....αλλωστε....για τίποτε δεν ειναι να εξαφανιστής εδώ εαν υπάρχει και λόγος.....
εγω ρε φιλε δεν καταλαβα που ειπες σε προηγουμενο ποστ σου 3 χρονια φυλακη για ενα τηλεφωνημα.μπορεις να το εξηγησεις αυτο?
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Κολοπαίδο αρκάνς ελα Μιαμι να σου περάσω μια Κολομβιανη γραβατα αμα γουστάρεις γιατι σαν πολυ το τραβάς.....μη φοβάσε θα περάσης καλα εγω πολλα κονε απο φυλάκα εδω φλόριδα,... καριόλη που βρίζης και γλευεσαι το πόνο του αλλου....
κλασε μου τα αρχιδια ρε μαλακα.
εδω ρε μαλακα σε ξεφτιλησε η ουκρανιδα η πουτανα που παντρευτηκες,και πουλας μαγκιες ακομα?.
αντε γαμησου και αυτοκτονα κιολας βλακα.
ΚΛΑΨΩΜΟΥΝΙ ΜΑΛΑΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΙΑΜΙ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΣΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΕΞΗΓΕΙΤΑΙ.ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΠΟΛΥ ΤΑΡΑΤΑΤΑ ΣΤΑ ΝΙΑΤΑ ΣΟΥ ΜΕΓΑΛΕ.
εχεις δικιο.
αλλα και εργοστασιαρχης να μενει σε σταβλο?
μαλλον στην πρασινη  ενεργεια το γυρισες και εσυ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σαλτα γαμησου ρε μαλακα ξεληγωμενε μπατιρη βλακα,που πουλας και θεωρια.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
εγω ρε φιλε δεν καταλαβα που ειπες σε προηγουμενο ποστ σου 3 χρονια φυλακη για ενα τηλεφωνημα.μπορεις να το εξηγησεις αυτο?
τι να καταλαβεις ρε φιλε?
τις μαλακιες που λεει?.
ο ανθρωπος ειναι ο ορισμος του χαφτωμουνι.
 

teras exinta ennea

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Κολοβουλγάρε Σερραε να σε ξεσκίσω οπου σε βρώ αμα σε συναντίσω ποτέ μουνι που βριζεις τους πάντες αλλα κρύβεσε καριόλη,..,,.,στην ανωνυμία σου..χασου βρε χαμούρη.....
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Κολοβουλγάρε Σερραε να σε ξεσκίσω οπου σε βρώ αμα σε συναντίσω ποτέ μουνι που βριζεις τους πάντες αλλα κρύβεσε καριόλη,..,,.,στην ανωνυμία σου..χασου βρε χαμούρη.....
θα μου κλασεις τα αρχιδια μαλακα χαφτωμουνι.
μαγκια να πουλας στην ουκρανιδα την πουτανα που σε γαμησε και οχι σε εμενα.
αντε να μη σε γαμησω βρωμοπουστα.
 

teras exinta ennea

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
ελα οποτε θες καριολη βούλγαρε θα σου κοψω τα αρχιδια.΄..μουνι...
 

teras exinta ennea

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Οσο για τιν Ουκρανέζα καριολη θα τιν στειλω μην ανησυχης γρηγορα για τιν παρτη σου πρόσεξε μόνο μουνί πουστάρα....του κερατα./..
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ελα οποτε θες καριολη βούλγαρε θα σου κοψω τα αρχιδια.΄..μουνι...
οπως εκοψες τις ουκρανιδας τα αρχιδια θα κοψεις και τα δικα μου. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

σαλατα γαμησου ρε μαλακα,κατεστραμενε.
αντες πες στο αμερικανικο το σαιτ να κλαψωμουνιασεις. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Οσο για τιν Ουκρανέζα καριολη θα τιν στειλω μην ανησυχης γρηγορα για τιν παρτη σου πρόσεξε μόνο μουνί πουστάρα....του κερατα./..
χαφτωμουνι κρατα την για εσενα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εγω μαλακας δεν ειμαι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
πεθανε τωρα φτωχος και μαλακας για να βαλεις μυαλο. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

teras exinta ennea

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
Ρε βούλγαρε κανε ρε κανε ταξιδι ρε μουνι,....Κολομβια και λέμε ρε φτωχομπατήρι Σεραιεεε..που δεν εχεις γαμίσει στην ζωή σου αλλο απο βουλγάρες.......και μετα μιλας για τους αλλους....μην φοβάσε δεν ζω σε πτωχευμένη χώρα....οπως εσύ.....χαχα..!!!κοιτα τα χάλια σου μαλάκα εμένα οσα και να έχασα τα ξανακάνω εδώ ανετα..εσύ τράβα καμμιά πυκτή για αρμέγμα παλιομαλάκα αρχίδι....
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ρε βούλγαρε κανε ρε κανε ταξιδι ρε μουνι,....Κολομβια και λέμε ρε φτωχομπατήρι Σεραιεεε..που δεν εχεις γαμίσει στην ζωή σου αλλο απο βουλγάρες.......και μετα μιλας για τους αλλους....μην φοβάσε δεν ζω σε πτωχευμένη χώρα....οπως εσύ.....χαχα..!!!κοιτα τα χάλια σου μαλάκα εμένα οσα και να έχασα τα ξανακάνω εδώ ανετα..εσύ τράβα καμμιά πυκτή για αρμέγμα παλιομαλάκα αρχίδι....
δουλευε σαν μαλακας μεχρι να βρεθει και η επομενη ουκρανιδα να σου παρει και τα σοβρακα παλι.
ο χαφτωμουνις γεννιετε δεν γινετε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
δουλευε σαν μαλακας μεχρι να βρεθει και η επομενη ουκρανιδα να σου παρει και τα σοβρακα παλι.
ο χαφτωμουνις γεννιετε δεν γινετε. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε φίλε arcans πρέπει να είσαι πολλα κιλά μαλάκας τελικά...καλά αυτό βεβαία το καταλαβαίνει ο καθένας και απο το avatar σου,αλλά τόσο κόμπλεξ??
Δύσκολα παιδικά χρονιά?Βιασμός?Πες μας επιτελούς....
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ρε φίλε arcans πρέπει να είσαι πολλα κιλά μαλάκας τελικά...καλά αυτό βεβαία το καταλαβαίνει ο καθένας και απο το avatar σου,αλλά τόσο κόμπλεξ??
Δύσκολα παιδικά χρονιά?Βιασμός?Πες μας επιτελούς....
οχι φιλε.ολα καλα.
και σχολειο πηγα και ολα καλα.
απλα γελαω με τους μαλακες εδω μεσα.να κανουμε και λιγο πλακα.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
το νου σου με τα βουλγαρε παλιομαλακα.ντεμεκ ελληναρα καραγκιοζη.γαμω και το μαιαμι σου και την εβραιοκρατουμενη τελειωμενη χωρα που ζεις.αλλα ο μπουφος στην χωρα των μπουφων θα παει..και για ψαξου καλυτερα να δεις αν η αμερικη ειναι καλα οικονομικα τενεκε που δν ξερεις τι σου γινεται.μονο οι τραπεζες των σιωνιστςων δν κινδυνευοθνε με πτωχευση και αυτο γιατι ξεζουμιζουν κατι μπουφους σαν εσενα και το συναφι σου.εμεις εδω μια χαρα την περναμε με τισ βουλγαρες.εσυ εκει ουτε ξες τι βρωμιαρες γαμας.γιαυτο και την παθενεις και δν μαθαινεις..φιλικα απο ενα βουλγαρο..DOBRE
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
το νου σου με τα βουλγαρε παλιομαλακα.ντεμεκ ελληναρα καραγκιοζη.γαμω και το μαιαμι σου και την εβραιοκρατουμενη τελειωμενη χωρα που ζεις.αλλα ο μπουφος στην χωρα των μπουφων θα παει..και για ψαξου καλυτερα να δεις αν η αμερικη ειναι καλα οικονομικα τενεκε που δν ξερεις τι σου γινεται.μονο οι τραπεζες των σιωνιστςων δν κινδυνευοθνε με πτωχευση και αυτο γιατι ξεζουμιζουν κατι μπουφους σαν εσενα και το συναφι σου.εμεις εδω μια χαρα την περναμε με τισ βουλγαρες.εσυ εκει ουτε ξες τι βρωμιαρες γαμας.γιαυτο και την παθενεις και δν μαθαινεις..φιλικα απο ενα βουλγαρο..DOBRE
ωπα ρε τυπε το μαιαμι τι σου φταιει δηλαδη.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
το νου σου με τα βουλγαρε παλιομαλακα.ντεμεκ ελληναρα καραγκιοζη.γαμω και το μαιαμι σου και την εβραιοκρατουμενη τελειωμενη χωρα που ζεις.αλλα ο μπουφος στην χωρα των μπουφων θα παει..και για ψαξου καλυτερα να δεις αν η αμερικη ειναι καλα οικονομικα τενεκε που δν ξερεις τι σου γινεται.μονο οι τραπεζες των σιωνιστςων δν κινδυνευοθνε με πτωχευση και αυτο γιατι ξεζουμιζουν κατι μπουφους σαν εσενα και το συναφι σου.εμεις εδω μια χαρα την περναμε με τισ βουλγαρες.εσυ εκει ουτε ξες τι βρωμιαρες γαμας.γιαυτο και την παθενεις και δν μαθαινεις..φιλικα απο ενα βουλγαρο..DOBRE
αντε πες τα αρχηγε στο αμερικανακι τον μαλακα,γιατι νομιζει οτι ζουμε πουθενα αλλου εμεις.
δεν κοιταει που τον γαμησε τα ραμματα η ουκρανεζα,παει να μας κανει και μαθηματα ο μαλακας ο μπατηρις.
 

leggoro

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
2.777
Like
64
Πόντοι
16
σταρχιδια μου ρε το μαιαμι και το καθε μαιαμι.αλλα δν δεχομαι χαρακτιρισμους τυπου βουλγαρε και ταλοιπα απο ενα ταγαρι σαν τον αλλον τον βλακα και σχολια που χλευαζουν την κατασταση της χωρας.μια κατασταση στην οποια μας βαλανε τα οργανα του σιωνισμου και δν φταιει κανενασ ελληνας γιαυτο.μονο οι προδοτες της εξουσιας.αλλα αμα θες να βγαλεις χολη πολλες μλκιες θα πεις.ειδικα αν εισαι ενα αγραμματο ταγαρι που την παθαινει απο μια ουκρανιδα που οι πουτσοτριχες μου εχουνε σιγουρα μεγαλυτερη νοημοσυνη απο αυτες  τις γυναικες που το μονο ταλεντο που εχουνε ειναι στον πουτσο
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
σταρχιδια μου ρε το μαιαμι και το καθε μαιαμι.αλλα δν δεχομαι χαρακτιρισμους τυπου βουλγαρε και ταλοιπα απο ενα ταγαρι σαν τον αλλον τον βλακα και σχολια που χλευαζουν την κατασταση της χωρας.μια κατασταση στην οποια μας βαλανε τα οργανα του σιωνισμου και δν φταιει κανενασ ελληνας γιαυτο.μονο οι προδοτες της εξουσιας.αλλα αμα θες να βγαλεις χολη πολλες μλκιες θα πεις.ειδικα αν εισαι ενα αγραμματο ταγαρι που την παθαινει απο μια ουκρανιδα που οι πουτσοτριχες μου εχουνε σιγουρα μεγαλυτερη νοημοσυνη απο αυτες  τις γυναικες που το μονο ταλεντο που εχουνε ειναι στον πουτσο
ρε συ παιχτη,που ολο το δημοσιο σηστημα ειναι διεφθαρμενο απο την κορυφη ως τα νυχια οι σιωνιστες σου φταινε;μην ακουτε τις μαλακιες που λενε,ειμαστε ειμαστε οντα με νοημοσυνη υποτιθεται.ολοι μας φταιμε για τους μαλακες που ψηφιζαμε και ψηφιζουμε,οχι οι σιωνιστες και ο κομης δρακουλας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom