Νέα

Πικάντικες περιπέτειες με Ουκρανές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
που ειναι ολοι οι ουκρανοφιδεμπορες? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
πολυ αποτομα χαθηκαν ολοι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ρε τυπε εχω μπερδευτει με τη παρτη σου. εκει που εισαι, ρωσια, δουλευεις?
Αν διαβασεις απ'την αρχη το Thread της Ρωσσιας δεν θα'χεις αποριες και θα παρεις και πολλες πληροφωριες ακομα και για μερικα πολυ ειδεικα θεματα.Εχω πει χιλιαδες φορες οτι ειμαι Πορνομετανάστης! :2funny:
 

fg13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Τελείωσαν βλέπω οι πικάντικες ιστορίες.
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Φυσικά υπάρχουν επιπλοκές σε όλα αυτά.Από ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες μέχρι ασθένειες και ό,τι μπορεί κανείς να φανταστεί.Εκεί παίρνει κανείς τα μέτρα του.Πολλές πάρα πολλές Ανατολικές γαμιούνται χωρίς προφυλακτικό και πάρα πολλές θέλουν να μείνουν έγκυες.Ενας Βαλκάνιος πολεμιστής πρέπει να είναι ενημερωμένος για κάθε μέθοδο που χρησιμοποιούν.
Ας δούμε τι μπορεί να συμβεί.Είμαι στη ντίσκο Μιλένιουμ με μια Ουκρανή με γιγαντιαίους βύζους η οποία με παροτρύνει να φιλήσω και τη φίλη της.Φιλάω την ίδια και μετά τη φίλη της.Η φίλη γουστάρει πολύ,μετά από λίγο της χαιδεύω τα μπούτια,περνάω το χέρι κάτω από την κυλότα και τη δαχτυλιάζω στο μπαρ ακριβώς μπροστά από το μπάρμαν.Ενώ χαιδεύω τα βυζιά της με το ένα χέρι με το άλλο χουφτώνω τη βυζαρού και τη φιλάω.Ενώ όλα φαίνεται να έχουν θετική κατάληξη η βυζαρού μου ζητάει να πάμε στο μαγαζί Σπλιτ.(είναι αλυσίδα κέντρων που θεωρούνται ποιοτικά).Διστάζω λίγο γιατί έχω γνωρίσει και άλλες στη ντίσκο,όμως συναινώ και μπαίνω στο ταξί.Αρχίζουν να με χαιδεύουν και οι δύο από το πίσω κάθισμα.
Στο κέντρο η βυζαρού πιάνει τραπέζι και μόλις καθόμαστε η φίλη της έχει σουρώσει τόσο που κοιμάται στα πόδια μου.Η βυζαρού παραγγέλνει στα ουκρανικά.Μετά έρχονται κάτι περίεργα πράγματα σε στυλ θαλασσινών και ανοίγει μια σαμπάνια.Εχω σχεδόν μεθύσει και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.Η βυζαρού με ρωτάει πόσα λεφτά έχω στο πορτοφόλι.Είχα 700 ευρώ.Ερχεται ο λογαριασμός και είναι 705 ευρώ!Πάω να τον αμφισβητήσω και βλέπω οτι έχουν χρεώσει τρελλές τιμές αφού η γκόμενα παρήγγελνε στα ουκρανικά.Δε με παίρνει να κάνω τίποτα.Δίνω 700 ευρώ και οι αχρείοι μου κρατάνε το διαβατήριο μέχρι να φέρω τα άλλα 5.Στο διαμέρισμα που είναι μακριά έχω ακόμα 150 ευρώ και με αυτά πρέπει να πληρώσω και το νοίκι.Λέω στη γκόμενα να πάμε στο διαμέρισμα με τη φίλη της μου λέει αύριο να δώσουμε ξανά ραντεβού.Μετά όπως κάνω να φύγω τη βλέπω αγκαζέ με το σερβιτόρο.Τότε κατάλαβα τι κόλπο μου έπαιξε η καριόλα και γιατί ήθελε να πάμε στο Σπλιτ.
Η μεταβολή είναι φοβερή.Από γαμών και δέρνων στη ντίσκο βρίσκομαι εντός μιας ώρα χωρίς λεφτά και διαβατήριο να γυρίζω στο διαμέρισμα μέσα στο ψωλόκρυο.Μια απίθανη απρόβλεπτη κατάσταση που με οδήγησε στο να μην αφήνω ποτέ τις γκόμενες έκτοτε να παραγέλνουν μόνες τους.

Εδώ είναι φωτό από το εσωτερικό του εστιατορίου του Σπλιτ που με μάδησαν.


splitn.jpg
καλα κανω εγω και τις παγαινω στους "κοτοπουλαδες"στην λενορμαν για βρωμικα,οτι και να φανε πανω απο 20 ευρω δεν κανουν ζημια
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom