Νέα

Πικάντικες περιπέτειες με Ουκρανές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ναι,πιστεύω οτι ο στρατός βοηθάει αρκετά κάποιον στα ζητήματα καμακιού γιατί τον συνηθίζει στην αναγκαία σκληραγωγία και τις ταπεινώσεις.Για αυτό πιστεύω οτι λαοί που έχουν πάει στρατό όπως οι Ελληνες,Τούρκοι,Εβραίοι κτλ έχουν σαφές πλεονέκτημα με τις γκόμενες έναντι των άκαπνων Δυτικοευρωπαίων,Ιταλών και πολλών Σλαύων.
εκεινες τις γκομενες που εχει ο κανταφι για να τον φυλανε,πως θα τις καμακωσεις ρε τυπε?
για πες το κολπο.
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
θα κανει καταδρομικη ρε τυπε :2funny:
τυπε το θεμα ειναι σοβαρο.
18 μηνες στο στρατο ποτε δεν σκεφτηκα οτι μου εκανε καλο στο καμακι.
τωρα που το ξανασκεφτομε καταλαβα οτι πρεπει να βοηθησε.
αλλα ας μας το εξηγηση ο τυπος μας καλυτερα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το καμάκι δε γίνεται δια αντιπροσώπου.Στο καμάκι πιάνεις ό,τι αξίζεις.Αν είσαι για τον πούτσο πιάνεις τα αρχίδια σου.Εντάξει υπάρχουν κοινωνικές δυναμικές γιατί το καμάκι έχει κοινωνικές συνέπειες.Αλλά με τον αιφνιδιασμό,την ευελιξία,την ταχύτητα πετυχαίνει κανείς ακόμη και κάτω από τις πιο αντίξοες συνθήκες.Το θέμα είναι να μπορείς να κάνεις αυτό που δεν μπορούν να κάνουν οι άλλοι.Συγκέντρωση των μέσων και κατάρριψη του χρόνου.
Ας πούμε πας στη Γερμανία.Αν σκέφτεσαι είμαι ένας σκατοέλληνας τρίτης διαλογής,όλοι εδώ θα με περιφρονούν,τον έχεις πιει.Αν όμως σκέφτεσαι,ώρα Γερμανοί να φάτε βαλκανικό πέος,είμαι έτοιμος να κατακτήσω το Dusseldorf οι τύποι τα χάνουν.Δηλαδή είναι τόσο γρήγορη η δράση που δεν προλαβαίνουν να αντιδράσουν.4 μέρες Γερμανία έβγαλα 2 γκόμενες σε μερικές περιπτώσεις οι Γερμανοί κοίταζαν κυριολεκτικά με ανοιχτό στόμα.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Ναι,πιστεύω οτι ο στρατός βοηθάει αρκετά κάποιον στα ζητήματα καμακιού γιατί τον συνηθίζει στην αναγκαία σκληραγωγία και τις ταπεινώσεις.Για αυτό πιστεύω οτι λαοί που έχουν πάει στρατό όπως οι Ελληνες,Τούρκοι,Εβραίοι κτλ έχουν σαφές πλεονέκτημα με τις γκόμενες έναντι των άκαπνων Δυτικοευρωπαίων,Ιταλών και πολλών Σλαύων.
Δηλαδη εγω που τη δεκαετια του '90 περασα φριχτες καταστασεις Π.Χ.ετρωγα ψωμι πανω απο 9 μηνες για να παρω διαμερισμα εχω γινει δυνατος στο καμακι?οι Ιταλοι δεν πανε στρατο ενας στους 50 παει.Δηλαδη οι Αφγανοι που πολεμανε απο 9 ετων πρεπει να ειναι τα καλητερα καμακια :2funny:Οι Τουρκοι και οι Αραβες σκατα καμακια ειναι πανε 50 μαζι συνεχεια μονος του δεν παει ποτέ κανεις του!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Φυσικά υπάρχουν επιπλοκές σε όλα αυτά.Από ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες μέχρι ασθένειες και ό,τι μπορεί κανείς να φανταστεί.Εκεί παίρνει κανείς τα μέτρα του.Πολλές πάρα πολλές Ανατολικές γαμιούνται χωρίς προφυλακτικό και πάρα πολλές θέλουν να μείνουν έγκυες.Ενας Βαλκάνιος πολεμιστής πρέπει να είναι ενημερωμένος για κάθε μέθοδο που χρησιμοποιούν.
Ας δούμε τι μπορεί να συμβεί.Είμαι στη ντίσκο Μιλένιουμ με μια Ουκρανή με γιγαντιαίους βύζους η οποία με παροτρύνει να φιλήσω και τη φίλη της.Φιλάω την ίδια και μετά τη φίλη της.Η φίλη γουστάρει πολύ,μετά από λίγο της χαιδεύω τα μπούτια,περνάω το χέρι κάτω από την κυλότα και τη δαχτυλιάζω στο μπαρ ακριβώς μπροστά από το μπάρμαν.Ενώ χαιδεύω τα βυζιά της με το ένα χέρι με το άλλο χουφτώνω τη βυζαρού και τη φιλάω.Ενώ όλα φαίνεται να έχουν θετική κατάληξη η βυζαρού μου ζητάει να πάμε στο μαγαζί Σπλιτ.(είναι αλυσίδα κέντρων που θεωρούνται ποιοτικά).Διστάζω λίγο γιατί έχω γνωρίσει και άλλες στη ντίσκο,όμως συναινώ και μπαίνω στο ταξί.Αρχίζουν να με χαιδεύουν και οι δύο από το πίσω κάθισμα.
Στο κέντρο η βυζαρού πιάνει τραπέζι και μόλις καθόμαστε η φίλη της έχει σουρώσει τόσο που κοιμάται στα πόδια μου.Η βυζαρού παραγγέλνει στα ουκρανικά.Μετά έρχονται κάτι περίεργα πράγματα σε στυλ θαλασσινών και ανοίγει μια σαμπάνια.Εχω σχεδόν μεθύσει και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.Η βυζαρού με ρωτάει πόσα λεφτά έχω στο πορτοφόλι.Είχα 700 ευρώ.Ερχεται ο λογαριασμός και είναι 705 ευρώ!Πάω να τον αμφισβητήσω και βλέπω οτι έχουν χρεώσει τρελλές τιμές αφού η γκόμενα παρήγγελνε στα ουκρανικά.Δε με παίρνει να κάνω τίποτα.Δίνω 700 ευρώ και οι αχρείοι μου κρατάνε το διαβατήριο μέχρι να φέρω τα άλλα 5.Στο διαμέρισμα που είναι μακριά έχω ακόμα 150 ευρώ και με αυτά πρέπει να πληρώσω και το νοίκι.Λέω στη γκόμενα να πάμε στο διαμέρισμα με τη φίλη της μου λέει αύριο να δώσουμε ξανά ραντεβού.Μετά όπως κάνω να φύγω τη βλέπω αγκαζέ με το σερβιτόρο.Τότε κατάλαβα τι κόλπο μου έπαιξε η καριόλα και γιατί ήθελε να πάμε στο Σπλιτ.
Η μεταβολή είναι φοβερή.Από γαμών και δέρνων στη ντίσκο βρίσκομαι εντός μιας ώρα χωρίς λεφτά και διαβατήριο να γυρίζω στο διαμέρισμα μέσα στο ψωλόκρυο.Μια απίθανη απρόβλεπτη κατάσταση που με οδήγησε στο να μην αφήνω ποτέ τις γκόμενες έκτοτε να παραγέλνουν μόνες τους.

Εδώ είναι φωτό από το εσωτερικό του εστιατορίου του Σπλιτ που με μάδησαν.


splitn.jpg



 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Το καμάκι δε γίνεται δια αντιπροσώπου.Στο καμάκι πιάνεις ό,τι αξίζεις.Αν είσαι για τον πούτσο πιάνεις τα αρχίδια σου.Εντάξει υπάρχουν κοινωνικές δυναμικές γιατί το καμάκι έχει κοινωνικές συνέπειες.Αλλά με τον αιφνιδιασμό,την ευελιξία,την ταχύτητα πετυχαίνει κανείς ακόμη και κάτω από τις πιο αντίξοες συνθήκες.Το θέμα είναι να μπορείς να κάνεις αυτό που δεν μπορούν να κάνουν οι άλλοι.Συγκέντρωση των μέσων και κατάρριψη του χρόνου.
Ας πούμε πας στη Γερμανία.Αν σκέφτεσαι είμαι ένας σκατοέλληνας τρίτης διαλογής,όλοι εδώ θα με περιφρονούν,τον έχεις πιει.Αν όμως σκέφτεσαι,ώρα Γερμανοί να φάτε βαλκανικό πέος,είμαι έτοιμος να κατακτήσω το Dusseldorf οι τύποι τα χάνουν.Δηλαδή είναι τόσο γρήγορη η δράση που δεν προλαβαίνουν να αντιδράσουν.4 μέρες Γερμανία έβγαλα 2 γκόμενες σε μερικές περιπτώσεις οι Γερμανοί κοίταζαν κυριολεκτικά με ανοιχτό στόμα.
τα μπερδεψες ρε σε 2 μερες εβγαλες 4 γκομενες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.352
Πόντοι
4.765
Φυσικά υπάρχουν επιπλοκές σε όλα αυτά.Από ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες μέχρι ασθένειες και ό,τι μπορεί κανείς να φανταστεί.Εκεί παίρνει κανείς τα μέτρα του.Πολλές πάρα πολλές Ανατολικές γαμιούνται χωρίς προφυλακτικό και πάρα πολλές θέλουν να μείνουν έγκυες.Ενας Βαλκάνιος πολεμιστής πρέπει να είναι ενημερωμένος για κάθε μέθοδο που χρησιμοποιούν.
Ας δούμε τι μπορεί να συμβεί.Είμαι στη ντίσκο Μιλένιουμ με μια Ουκρανή με γιγαντιαίους βύζους η οποία με παροτρύνει να φιλήσω και τη φίλη της.Φιλάω την ίδια και μετά τη φίλη της.Η φίλη γουστάρει πολύ,μετά από λίγο της χαιδεύω τα μπούτια,περνάω το χέρι κάτω από την κυλότα και τη δαχτυλιάζω στο μπαρ ακριβώς μπροστά από το μπάρμαν.Ενώ χαιδεύω τα βυζιά της με το ένα χέρι με το άλλο χουφτώνω τη βυζαρού και τη φιλάω.Ενώ όλα φαίνεται να έχουν θετική κατάληξη η βυζαρού μου ζητάει να πάμε στο μαγαζί Σπλιτ.(είναι αλυσίδα κέντρων που θεωρούνται ποιοτικά).Διστάζω λίγο γιατί έχω γνωρίσει και άλλες στη ντίσκο,όμως συναινώ και μπαίνω στο ταξί.Αρχίζουν να με χαιδεύουν και οι δύο από το πίσω κάθισμα.
Στο κέντρο η βυζαρού πιάνει τραπέζι και μόλις καθόμαστε η φίλη της έχει σουρώσει τόσο που κοιμάται στα πόδια μου.Η βυζαρού παραγγέλνει στα ουκρανικά.Μετά έρχονται κάτι περίεργα πράγματα σε στυλ θαλασσινών και ανοίγει μια σαμπάνια.Εχω σχεδόν μεθύσει και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.Η βυζαρού με ρωτάει πόσα λεφτά έχω στο πορτοφόλι.Είχα 700 ευρώ.Ερχεται ο λογαριασμός και είναι 705 ευρώ!Πάω να τον αμφισβητήσω και βλέπω οτι έχουν χρεώσει τρελλές τιμές αφού η γκόμενα παρήγγελνε στα ουκρανικά.Δε με παίρνει να κάνω τίποτα.Δίνω 700 ευρώ και οι αχρείοι μου κρατάνε το διαβατήριο μέχρι να φέρω τα άλλα 5.Στο διαμέρισμα που είναι μακριά έχω ακόμα 150 ευρώ και με αυτά πρέπει να πληρώσω και το νοίκι.Λέω στη γκόμενα να πάμε στο διαμέρισμα με τη φίλη της μου λέει αύριο να δώσουμε ξανά ραντεβού.Μετά όπως κάνω να φύγω τη βλέπω αγκαζέ με το σερβιτόρο.Τότε κατάλαβα τι κόλπο μου έπαιξε η καριόλα και γιατί ήθελε να πάμε στο Σπλιτ.
Η μεταβολή είναι φοβερή.Από γαμών και δέρνων στη ντίσκο βρίσκομαι εντός μιας ώρα χωρίς λεφτά και διαβατήριο να γυρίζω στο διαμέρισμα μέσα στο ψωλόκρυο.Μια απίθανη απρόβλεπτη κατάσταση που με οδήγησε στο να μην αφήνω ποτέ τις γκόμενες έκτοτε να παραγέλνουν μόνες τους.

Εδώ είναι φωτό από το εσωτερικό του εστιατορίου του Σπλιτ που με μάδησαν.


splitn.jpg
Δεν σε ειχα για τοσο θυμα! :headbang:εγω βρε παιδια μονο Μακντοναλντς της πηγαινω :2funny:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
0
Πόντοι
16
πως λέγονται αυτα τα μικρα βιβλιαρακια που πουλούσαν καπότε τα περιπτερα?????????????? ΒΙΠΕΡ νομιζωωωωωωωωωωωωωω
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Η βυζαρού παραγγέλνει στα ουκρανικά.Μετά έρχονται κάτι περίεργα πράγματα σε στυλ θαλασσινών και ανοίγει μια σαμπάνια.Εχω σχεδόν μεθύσει και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.Η βυζαρού με ρωτάει πόσα λεφτά έχω στο πορτοφόλι.Είχα 700 ευρώ.Ερχεται ο λογαριασμός και είναι 705 ευρώ!Πάω να τον αμφισβητήσω και βλέπω οτι έχουν χρεώσει τρελλές τιμές αφού η γκόμενα παρήγγελνε στα ουκρανικά.Δε με παίρνει να κάνω τίποτα.Δίνω 700 ευρώ και οι αχρείοι μου κρατάνε το διαβατήριο μέχρι να φέρω τα άλλα 5.Στο διαμέρισμα που είναι μακριά έχω ακόμα 150 ευρώ και με αυτά πρέπει να πληρώσω και το νοίκι.Λέω στη γκόμενα να πάμε στο διαμέρισμα με τη φίλη της μου λέει αύριο να δώσουμε ξανά ραντεβού.Μετά όπως κάνω να φύγω τη βλέπω αγκαζέ με το σερβιτόρο.Τότε κατάλαβα τι κόλπο μου έπαιξε η καριόλα και γιατί ήθελε να πάμε στο Σπλιτ.
Η μεταβολή είναι φοβερή.Από γαμών και δέρνων στη ντίσκο βρίσκομαι εντός μιας ώρα χωρίς λεφτά και διαβατήριο να γυρίζω στο διαμέρισμα μέσα στο ψωλόκρυο.Μια απίθανη απρόβλεπτη κατάσταση που με οδήγησε στο να μην αφήνω ποτέ τις γκόμενες έκτοτε να παραγέλνουν μόνες τους.

Εδώ είναι φωτό από το εσωτερικό του εστιατορίου του Σπλιτ που με μάδησαν.


splitn.jpg



SPLIT Κ ΤΕΤΟΙΕΣ ΤΙΜΕΣ ,απλα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ :helpplea: :helpplea: :helpplea: :helpplea:
το μαγαζι ειναι βασικα καζινο,εχει μεσα κι ενα εστιατοριο αυτο πουβγαλες φωτο
οι τιμες ειναι πολυ συνηθισμενες
ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΕ ναρθε λογαριασμοσ 705ευρα :grin: :grin: :grin:
κατ αρχην οτι λογαριασμος κ ναρθε θαρθε σε χριβνια,απολκλειετε σε ευρω
αν σουπαν αυτο,ειναι το κλασικοτερο απλο κολπο,να σου ζητανε τα χριβνια σε ευρω,σηλ 10-12 φορες πανω,705χριβνια ηταν,ΠΑΛΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ,60-70ΕΥΡΩ τωρα στο ΣΠΛΙΤ,με 7,8 κλεσμενους ισως.. :grin: :grin: :grin:
αυτο μαλλον επαθες,σουπαν τα χριβνια για ευρω,το εχουν προσπαθησει κ σε μενα καποιες φορες στην ουκρανια
ΑΡΑ ,μαλλον,ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΕΜΠΕΙΡΟς,οσο πρεπει...
επισης αν τυχον σουρθε σε χριβνια δηλ απο 9000-10000χριβνια???για 2 ατομα κ στο λβοβ???
δεν υπαρχει κατι τετοιο,παλι ελλειψη ΕΜΠΕΙΡΙΑΣ,....αλλιως μαλλον ΠΑΡΑ-ΥΠΕΡΒΑΛΕΙς ΦΙΛΕ,,,ΚΙ ισως σε ολα :think: :think: :think: :think: :think:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Δεν σε ειχα για τοσο θυμα! :headbang:εγω βρε παιδια μονο Μακντοναλντς της πηγαινω :2funny:
ιδιες τιμες με τα μακντοναλντς εχει το σπλιτ,ΔΕΝ ΕΙΝΕ κατι το ιδιαιτερο,μονο συν του,οτι λογω του καζινο-εχει κι ενακολομπαρο μεσα,με 3,4 ψοφιες συνηθως για μαλακες τουριστες,ειναι οτι εινε νον στοπ
τα μπορσ με ολα τα συναφη κανουν 25χριβνια,δηλ κανα 2,5 ευρω
ΙΣΩς ΕΚΑΤΣΕ ΣΤΟ ΚΩΛΟΜΠΑΡΟ Ο ΚΜΑΝ,ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΑΓΑΝΕ 700Ε...
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
Δηλαδη οι Αφγανοι που πολεμανε απο 9 ετων πρεπει να ειναι τα καλητερα καμακια :2funny:Οι Τουρκοι και οι Αραβες σκατα καμακια ειναι
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ΕΜ ΒΕΒεΑ,αν ισχυαν αυτα οι αλ καιντατζιδες θα γαμαγαν ολα τα playmates
EXEI MIA BASH,η συλλογιστικη του κμαν,εδω,αλλα οχι οτι εινε κ μετρο συγκρισης οι μαχες κι οι πολεμοι με το καμακι,ειδικα στην πρωην αν.ευρωπη..
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Φυσικά υπάρχουν επιπλοκές σε όλα αυτά.Από ανεπιθύμητες εγκυμοσύνες μέχρι ασθένειες και ό,τι μπορεί κανείς να φανταστεί.Εκεί παίρνει κανείς τα μέτρα του.Πολλές πάρα πολλές Ανατολικές γαμιούνται χωρίς προφυλακτικό και πάρα πολλές θέλουν να μείνουν έγκυες.Ενας Βαλκάνιος πολεμιστής πρέπει να είναι ενημερωμένος για κάθε μέθοδο που χρησιμοποιούν.
Ας δούμε τι μπορεί να συμβεί.Είμαι στη ντίσκο Μιλένιουμ με μια Ουκρανή με γιγαντιαίους βύζους η οποία με παροτρύνει να φιλήσω και τη φίλη της.Φιλάω την ίδια και μετά τη φίλη της.Η φίλη γουστάρει πολύ,μετά από λίγο της χαιδεύω τα μπούτια,περνάω το χέρι κάτω από την κυλότα και τη δαχτυλιάζω στο μπαρ ακριβώς μπροστά από το μπάρμαν.Ενώ χαιδεύω τα βυζιά της με το ένα χέρι με το άλλο χουφτώνω τη βυζαρού και τη φιλάω.Ενώ όλα φαίνεται να έχουν θετική κατάληξη η βυζαρού μου ζητάει να πάμε στο μαγαζί Σπλιτ.(είναι αλυσίδα κέντρων που θεωρούνται ποιοτικά).Διστάζω λίγο γιατί έχω γνωρίσει και άλλες στη ντίσκο,όμως συναινώ και μπαίνω στο ταξί.Αρχίζουν να με χαιδεύουν και οι δύο από το πίσω κάθισμα.
Στο κέντρο η βυζαρού πιάνει τραπέζι και μόλις καθόμαστε η φίλη της έχει σουρώσει τόσο που κοιμάται στα πόδια μου.Η βυζαρού παραγγέλνει στα ουκρανικά.Μετά έρχονται κάτι περίεργα πράγματα σε στυλ θαλασσινών και ανοίγει μια σαμπάνια.Εχω σχεδόν μεθύσει και δεν καταλαβαίνω τι συμβαίνει.Η βυζαρού με ρωτάει πόσα λεφτά έχω στο πορτοφόλι.Είχα 700 ευρώ.Ερχεται ο λογαριασμός και είναι 705 ευρώ!Πάω να τον αμφισβητήσω και βλέπω οτι έχουν χρεώσει τρελλές τιμές αφού η γκόμενα παρήγγελνε στα ουκρανικά.Δε με παίρνει να κάνω τίποτα.Δίνω 700 ευρώ και οι αχρείοι μου κρατάνε το διαβατήριο μέχρι να φέρω τα άλλα 5.Στο διαμέρισμα που είναι μακριά έχω ακόμα 150 ευρώ και με αυτά πρέπει να πληρώσω και το νοίκι.Λέω στη γκόμενα να πάμε στο διαμέρισμα με τη φίλη της μου λέει αύριο να δώσουμε ξανά ραντεβού.Μετά όπως κάνω να φύγω τη βλέπω αγκαζέ με το σερβιτόρο.Τότε κατάλαβα τι κόλπο μου έπαιξε η καριόλα και γιατί ήθελε να πάμε στο Σπλιτ.
Η μεταβολή είναι φοβερή.Από γαμών και δέρνων στη ντίσκο βρίσκομαι εντός μιας ώρα χωρίς λεφτά και διαβατήριο να γυρίζω στο διαμέρισμα μέσα στο ψωλόκρυο.Μια απίθανη απρόβλεπτη κατάσταση που με οδήγησε στο να μην αφήνω ποτέ τις γκόμενες έκτοτε να παραγέλνουν μόνες τους.

Εδώ είναι φωτό από το εσωτερικό του εστιατορίου του Σπλιτ που με μάδησαν.


splitn.jpg
ρε μαλακα ανοητε βλακα.τι ειναι αυτα που γραφεις?για χαζους μας περνας? η εισαι ρε μαλακα τρελος και ηλιθιος?
αντε πανε ρε μαλακα σε κανενα μπουρδελο να γαμησεις γιατι εχεις χαζεψει απο την μαλακια εντελως.
ειπαμε να γραφετε μαλακιες,αλλα εσυ ξεφυγες εντελως ρε μαλακα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Δηλαδη εγω που τη δεκαετια του '90 περασα φριχτες καταστασεις Π.Χ.ετρωγα ψωμι πανω απο 9 μηνες για να παρω διαμερισμα εχω γινει δυνατος στο καμακι?οι Ιταλοι δεν πανε στρατο ενας στους 50 παει.Δηλαδη οι Αφγανοι που πολεμανε απο 9 ετων πρεπει να ειναι τα καλητερα καμακια :2funny:Οι Τουρκοι και οι Αραβες σκατα καμακια ειναι πανε 50 μαζι συνεχεια μονος του δεν παει ποτέ κανεις του!

ρε τυπε εχω μπερδευτει με τη παρτη σου. εκει που εισαι, ρωσια, δουλευεις?
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.087
Κριτικές
10
Like
1.430
Πόντοι
2.357
μαλλον "ΤΑΡΑΤΑΤΑ" θαλεγα,αν το θυματε καποιος
μοντατορε, πρωτος, κοκκινος βαρωνος, μαφια,
zakoula , terror , oribille , golden , ιστοριες απο το διαστημα
κτλ κτλ


Υγ. ο ταρατατα ειχε πολυ πλακα....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom