Νέα

Πικάντικες περιπέτειες με Ουκρανές!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εισαστε μεγαλα νουμερα ρε!!!τα απογοητευσατε τα παιδια με τις μαλακιες σας και δεν γραφουν τιποτα,αντε να χαθειτε ρε κοπροσκυλα
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
εκτος απο τις πικαντικες περιπετειες με ουκρανες,μηπως υπαρχουν και δροσερες ιστοριες με ουκρανους? :think: :think: :think: :think:
το αδερφατο κανενα ταξιδακι στην ουκρανια δεν εκανε? :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οχι λαική,εννοούσα το παζάρι που έχουνε.Η ατμόσφαιρα είναι ίδια με την ελληνική λαική.Είδα μια μουνάρα της μίλησα και μου είπε οτι είχε πάγκο εκεί και πούλαγε γυναικεία είδη.Μετά βγήκα με αυτή και της άρεσε μια φωτογραφική μηχανή μιας χρήσεως που είχα από την Ελλάδα.Της την έδωσα να τη δοκιμάσει μου είπε οτι θέλει να τη δει στο σπίτι της και δε μου την επέστρεψε ποτέ.Εκεί πρέπει να είχα τρσβήξει φωτό από μερικές από τις γκόμενες που λέω που μετά τις έχασα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Μόλις γύρισα στο δωμάτιο του ξενοδοχείου με τη δασκάλα που δαχτύλιαζα στο τρένο παραλίγο να χάσω το μάτι μου όταν ο φελλός της σαμπάνιας πέρασε ξυστά.Είχα κάνει τη μαλακία να σκύψω κοντά στο φελλό γιατί δεν ήξερα πώς άνοιγε το ουκρανικό σαμπανοειδές.Η γκόμενα ούτε έκανε καμιά προσπάθεια να με βοηθήσει καθ'ο,τι αυτά θεωρούνται ανδρικές δουλειές,οι γκόμενες στην Ουκρανία δεν κουνάνε το μικρό τους δαχτυλάκι σε ο,τι έχει σχέση με τεχνικά ζητήματα.
Προς έκπληξή μου κατάπιε τα πάντα και την κατευόδωσα.Την επόμενη μέρα πήγαμε Milenium με 4 φίλες της και τη δαχτύλιαζα στη ντίσκο ενώ οι Ουκρανοί χαμογελούσαν.Τη μέρα πριν φύγω την παίρνω τηλέφωνο.Μου λέει οτι θα έρθει στο ξενοδοχείο μόνο αν έρθει και η φίλη της.Της λέω πως θα γίνει αυτό,έχω μόνο ένα δωμάτιο και αυτό μικρό και ένα μπάνιο.Μου λέει δεν πειράζει εμείς θα είμαστε στο κρεβάτι και η φίλη μου θα κάνει μπάνιο!Εντάξει λέω τις φέρνω μέσα αφού με παροτρύνουν να δώσω γενναιώδωρο πουρμπουάρ στο φρουρό η φίλη πάει για μπάνιο και εγώ αρχίζω τη γάμευση.Μετά τον κλασσικό καταπιώνα και την εντολή na kolene η δασκάλα πάει στο μπάνιο και βγάζει τη φίλη της.Αυτή έρχεται στο δωμάτιο με τα εσώρουχα και μου λέει οτι ηδασκάλα με θέλει στο μπάνιο.Ακολουθεί νέο session.Μόλις γυρίζω στο δωμάτιο η φίλη της είναι ακόμα με τα εσώρουχα.Τη ρωτάω φιλάς καλά; Ναι μου λέει φιλάω πολύ καλά την πιάνω και της ρίχνω ένα γλωσσόφυλλο.Μετά τη δαχτυλιάζω βογγάει λίγο και μου πιάνει τον πούτσο.Μου λέει να κάνουμε σιγά να μη μας ακούσει η δασκάλα που είναι στο μπάνιο.
Εκείνη τη στιγμή χτυπάει το κινητό.Η μουνάρα 185 με την οποία έβγαινα τις προηγούμενες μέρες θέλει να συναντηθούμε αμέσως.Εχω δυο γκόμενες στο δωμάτιο και την ευκαιρία να γαμήσω κόμματο.Το δίλημμα είναι τρομερό και απαιτεί άμεσες αποφάσεις.
 

Rainbow

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
400
Πόντοι
36
Ωρε πούστη μου...έχω λειώσει!!! Που είναι ο καραγκιόζης ο Σειρήνας να διαβάσει σενάρια να ξεστραβωθεί ο ηλίθιος!!!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
Πραγματικά έχω πέσει από τα σύννεφα. Πίστευα ότι θα καταφέρω να βοηθήσω κάποιους με τις συμβουλές μου και την εμπειρία που έχω από την Ουκρανία. Ανέχτηκα ακόμα και βρισιές χωρίς να βρίσω κανέναν από εσάς. Βγήκα επώνυμα για να μην έχει κανένας αμφιβολίες για το ποιός είμαι και να υπάρχει η σχετική εμπιστοσύνη!

Αλλά ως εδώ παλικάρια, κάποιοι πρέπει να ντρέπονται και ξέρουν αυτοί ποίοι είναι ποστάροντας εδώ φωτογραφίες ΠΑΙΔΙΩΝ και ΝΕΟΓΈΝΗΤΩΝ.

Έχω κάνει είδη αίτηση στον Μοντεράτορ να μου δοθεί το I.P του συγκεκριμένου που ποστάρισε αυτήν την φωτογραφία και ελπίζω να βρεθεί.

Αυτό δυστυχώς για εμένα ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι και κατάφερε αυτό που δεν κατάφεραν πολλοί από την αρχή που άρχισα να ποστάρω εδώ.

Εγώ σήμερα κιόλας θα διαγράψω το προφίλ μου και θα ζητήσω να διαγραφούν και όλα τα περιεχόμενα από τις δύο ενότητες που ξεκίνησα .

Τα παλικάρια που έχουν είδη επικοινωνήσει μαζί μου ξέρουν τα στοιχεία μου και μπορούν να με βρουν και με άλλους τρόπους.
Όσον αφορά τους υπόλοιπους ζητώ συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να συνεχίσω να βρίσκομαι κάτω από αυτές τις συνθήκες εδώ όταν υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο. Θα βρίσκομαι μόνο σαν παρατηρητής και αναγκαστικά μετά τα σημερινά θα παρακολουθώ  και θα προσπαθήσω να διαφυλάξω την οικογένεια μου από πόστ σαν τα σημερινά!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Πραγματικά έχω πέσει από τα σύννεφα. Πίστευα ότι θα καταφέρω να βοηθήσω κάποιους με τις συμβουλές μου και την εμπειρία που έχω από την Ουκρανία. Ανέχτηκα ακόμα και βρισιές χωρίς να βρίσω κανέναν από εσάς. Βγήκα επώνυμα για να μην έχει κανένας αμφιβολίες για το ποιός είμαι και να υπάρχει η σχετική εμπιστοσύνη!

Αλλά ως εδώ παλικάρια, κάποιοι πρέπει να ντρέπονται και ξέρουν αυτοί ποίοι είναι ποστάροντας εδώ φωτογραφίες ΠΑΙΔΙΩΝ και ΝΕΟΓΈΝΗΤΩΝ.

Έχω κάνει είδη αίτηση στον Μοντεράτορ να μου δοθεί το I.P του συγκεκριμένου που ποστάρισε αυτήν την φωτογραφία και ελπίζω να βρεθεί.

Αυτό δυστυχώς για εμένα ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι και κατάφερε αυτό που δεν κατάφεραν πολλοί από την αρχή που άρχισα να ποστάρω εδώ.

Εγώ σήμερα κιόλας θα διαγράψω το προφίλ μου και θα ζητήσω να διαγραφούν και όλα τα περιεχόμενα από τις δύο ενότητες που ξεκίνησα .

Τα παλικάρια που έχουν είδη επικοινωνήσει μαζί μου ξέρουν τα στοιχεία μου και μπορούν να με βρουν και με άλλους τρόπους.
Όσον αφορά τους υπόλοιπους ζητώ συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να συνεχίσω να βρίσκομαι κάτω από αυτές τις συνθήκες εδώ όταν υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο. Θα βρίσκομαι μόνο σαν παρατηρητής και αναγκαστικά μετά τα σημερινά θα παρακολουθώ  και θα προσπαθήσω να διαφυλάξω την οικογένεια μου από πόστ σαν τα σημερινά!
φιλε μου χρηστο αν θυμασε σου ειχα πει και εχθες οτι ξανοιχτηκες πολυ,και οτι η ανωνυμια σε τετοια σαιτ ειναι πολυτιμη.
και εχθες εβαλε καποιος μια φωτο σου, και ημουν απο τους πρωτους που τον εβρισα για να την κατεβασει.
ελπιζω και αυτη που ανεβηκε σημερα να κατεβει και αυτη.
οσο τωρα για να βρεις ποιος το εκανε,δεν νομιζω να βρεις τιποτα,ειναι σαν να ψαχνεις καρφιτσα με σε αχυρωνα.
τελος παντων,καλα θα κανεις να σοβαρευτεις λιγο,και προπαντων να μην ανοιγεσε στον καθενα εδω μεσα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96

Όλοι οι θαμώνες και αυτού του Φόρουμ πιστεύω ότι είχαν περισσότερες από μια περιπέτειες με Ουκρανές και ανατολικές γυναίκες γενικότερα τις οποίες θέλουν να μοιραστούν με τους άλλους. Για αυτόν τον λόγο δημιούργησα αυτό το Φόρουμ για να αποθανατίσετε έστω με τον γραπτό λόγο αυτές τις προσωπικές στιγμές!

Γιατι βρε Χρησταρα? Μια χαρα κοπελες ειναι. Τι μας κανανε και πρεπει να τις ... αποθανατίσουμε
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
φιλε μου χρηστο αν θυμασε σου ειχα πει και εχθες οτι ξανοιχτηκες πολυ,και οτι η ανωνυμια σε τετοια σαιτ ειναι πολυτιμη.
και εχθες εβαλε καποιος μια φωτο σου, και ημουν απο τους πρωτους που τον εβρισα για να την κατεβασει.
ελπιζω και αυτη που ανεβηκε σημερα να κατεβει και αυτη.
οσο τωρα για να βρεις ποιος το εκανε,δεν νομιζω να βρεις τιποτα,ειναι σαν να ψαχνεις καρφιτσα με σε αχυρωνα.
τελος παντων,καλα θα κανεις να σοβαρευτεις λιγο,και προπαντων να μην ανοιγεσε στον καθενα εδω μεσα.
Οταν ο arcans1-80 παρει τα χαπακια του, λεει που και που καμια σωστη κουβεντα.....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Πραγματικά έχω πέσει από τα σύννεφα. Πίστευα ότι θα καταφέρω να βοηθήσω κάποιους με τις συμβουλές μου και την εμπειρία που έχω από την Ουκρανία. Ανέχτηκα ακόμα και βρισιές χωρίς να βρίσω κανέναν από εσάς. Βγήκα επώνυμα για να μην έχει κανένας αμφιβολίες για το ποιός είμαι και να υπάρχει η σχετική εμπιστοσύνη!

Αλλά ως εδώ παλικάρια, κάποιοι πρέπει να ντρέπονται και ξέρουν αυτοί ποίοι είναι ποστάροντας εδώ φωτογραφίες ΠΑΙΔΙΩΝ και ΝΕΟΓΈΝΗΤΩΝ.

Έχω κάνει είδη αίτηση στον Μοντεράτορ να μου δοθεί το I.P του συγκεκριμένου που ποστάρισε αυτήν την φωτογραφία και ελπίζω να βρεθεί.

Αυτό δυστυχώς για εμένα ήταν η σταγόνα που ξεχείλισε το ποτήρι και κατάφερε αυτό που δεν κατάφεραν πολλοί από την αρχή που άρχισα να ποστάρω εδώ.

Εγώ σήμερα κιόλας θα διαγράψω το προφίλ μου και θα ζητήσω να διαγραφούν και όλα τα περιεχόμενα από τις δύο ενότητες που ξεκίνησα .

Τα παλικάρια που έχουν είδη επικοινωνήσει μαζί μου ξέρουν τα στοιχεία μου και μπορούν να με βρουν και με άλλους τρόπους.
Όσον αφορά τους υπόλοιπους ζητώ συγγνώμη αλλά δεν μπορώ να συνεχίσω να βρίσκομαι κάτω από αυτές τις συνθήκες εδώ όταν υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι δεν έχουν ούτε ιερό ούτε όσιο. Θα βρίσκομαι μόνο σαν παρατηρητής και αναγκαστικά μετά τα σημερινά θα παρακολουθώ  και θα προσπαθήσω να διαφυλάξω την οικογένεια μου από πόστ σαν τα σημερινά!
οταν εγω σου ελεγα στην πρωτη κιολας σελιδα να μαζευτης και να προσεχεις τι λες και τι πληροφοριες δινεις για σενα εσυ μου ελεγες οτι καθαρος ουρανος αστραπες δε φοβαται...ειδες τωρα ποσο δικιο ειχα?? τρεχα τωρα να μαζεψεις τα αμαζευτα..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κάποιοι εδώ μέσα έχουν θυμώσει πολύ και απειλούν με αποκαλύψεις ταυτότητας.Πρέπει να τους γαμήσουμε στα αυτιά.Εδωσα και πριν το μήνυμα για την υπεροχή του Ελληνα τσολιά του αδάμαστου βαλκάνιου τσοπάνου.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
Κάποιοι εδώ μέσα έχουν θυμώσει πολύ και απειλούν με αποκαλύψεις ταυτότητας.Πρέπει να τους γαμήσουμε στα αυτιά.Εδωσα και πριν το μήνυμα για την υπεροχή του Ελληνα τσολιά του αδάμαστου βαλκάνιου τσοπάνου.
           
 
 

fg13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη φορά ποστάρω στο φόρουμ.Ρε μάγκες δεν ξέρω σε τι χώρα πηγαίνετε.Έχω πάει Ουκρανία 3 φορές σε 5 διαφορετικές πόλεις.Κυκλοφορούν πάρα πολλά πανέμορφα κορίτσια στον δρόμο και είναι ευχάριστο θέαμα,ειδικά το καλοκαίρι που δεν φορούν σχεδόν τίποτα.Ούτε όμως παθαίνουν αμόκ και θέλουν να τις πηδήξεις άμεσα όταν ακούνε πως είσαι Έλληνας και ούτε σου την πέφτουν στην ψύχρα είτε στον δρόμο είτε σε κλάμπ/μπάρ.Ειδικά αυτές που είναι θεές,ακόμα και σε μικρές πόλεις δύσκολα τις πλησιάζεις.Εγώ δέχομαι πως οι ιστορίες που λένε εδώ οι άλλοι φίλοι είναι αληθινές.Αλλά πρέπει ένα από τα εξής να ισχύουν.Ή είναι πολύ ωραίοι άντρες και όλες τους θέλουν ή στα κλάμπ/μπάρ που πήγαν χαλάσανε 300 ευρώ κάθε βράδυ σε ποτά,κοκτάιηλ και φαγητά και τις ψήσανε.Φιλικά πάντα.
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Πρώτη φορά ποστάρω στο φόρουμ.Ρε μάγκες δεν ξέρω σε τι χώρα πηγαίνετε.Έχω πάει Ουκρανία 3 φορές σε 5 διαφορετικές πόλεις.Κυκλοφορούν πάρα πολλά πανέμορφα κορίτσια στον δρόμο και είναι ευχάριστο θέαμα,ειδικά το καλοκαίρι που δεν φορούν σχεδόν τίποτα.Ούτε όμως παθαίνουν αμόκ και θέλουν να τις πηδήξεις άμεσα όταν ακούνε πως είσαι Έλληνας και ούτε σου την πέφτουν στην ψύχρα είτε στον δρόμο είτε σε κλάμπ/μπάρ.Ειδικά αυτές που είναι θεές,ακόμα και σε μικρές πόλεις δύσκολα τις πλησιάζεις.Εγώ δέχομαι πως οι ιστορίες που λένε εδώ οι άλλοι φίλοι είναι αληθινές.Αλλά πρέπει ένα από τα εξής να ισχύουν.Ή είναι πολύ ωραίοι άντρες και όλες τους θέλουν ή στα κλάμπ/μπάρ που πήγαν χαλάσανε 300 ευρώ κάθε βράδυ σε ποτά,κοκτάιηλ και φαγητά και τις ψήσανε.Φιλικά πάντα.
+1.000.000
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Πρώτη φορά ποστάρω στο φόρουμ.Ρε μάγκες δεν ξέρω σε τι χώρα πηγαίνετε.Έχω πάει Ουκρανία 3 φορές σε 5 διαφορετικές πόλεις.Κυκλοφορούν πάρα πολλά πανέμορφα κορίτσια στον δρόμο και είναι ευχάριστο θέαμα,ειδικά το καλοκαίρι που δεν φορούν σχεδόν τίποτα.Ούτε όμως παθαίνουν αμόκ και θέλουν να τις πηδήξεις άμεσα όταν ακούνε πως είσαι Έλληνας και ούτε σου την πέφτουν στην ψύχρα είτε στον δρόμο είτε σε κλάμπ/μπάρ.Ειδικά αυτές που είναι θεές,ακόμα και σε μικρές πόλεις δύσκολα τις πλησιάζεις.Εγώ δέχομαι πως οι ιστορίες που λένε εδώ οι άλλοι φίλοι είναι αληθινές.Αλλά πρέπει ένα από τα εξής να ισχύουν.Ή είναι πολύ ωραίοι άντρες και όλες τους θέλουν ή στα κλάμπ/μπάρ που πήγαν χαλάσανε 300 ευρώ κάθε βράδυ σε ποτά,κοκτάιηλ και φαγητά και τις ψήσανε.Φιλικά πάντα.
τυπε γιατι μας χαλας το ονειρο ρε δικε μου?και εμεις που νομιζαμε οτι αν πεις οτι εισαι ελληνας στην ουκρανια χυνουν αμεσως οι γκομενες
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Αυτά που πρέπει να κάνεις οι πιο πολλοί απλά δεν μπορούν ή δε θέλουν να τα κάνουν.Αμα ήταν εύκολο θα ξεσκίζονταν όλοι στον πούτσο.Οσες φορές ήμουν με άλλους αρνούνταν να μπουν στη διαδικασία να κάνουν τα δέοντα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Αυτά που πρέπει να κάνεις οι πιο πολλοί απλά δεν μπορούν ή δε θέλουν να τα κάνουν.Αμα ήταν εύκολο θα ξεσκίζονταν όλοι στον πούτσο.Οσες φορές ήμουν με άλλους αρνούνταν να μπουν στη διαδικασία να κάνουν τα δέοντα.

ποια ειναι τα δεοντα ρε καρπαζοεισπρακτορα? να τρως αγκωνιες και κλοτσες απο τουρκους και αραβες για το ποιος θα χορεψει τη γκομενα?  :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ποια ειναι τα δεοντα ρε καρπαζοεισπρακτορα? να τρως αγκωνιες και κλοτσες απο τουρκους και αραβες για το ποιος θα χορεψει τη γκομενα?  :2funny:
μαλλον εννοει το χρημα ο τυπος
μια λεπτομερια που δεν μας την αναφερουν στις ιστοριες τους δικε μου :2funny:
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
τυπε γιατι μας χαλας το ονειρο ρε δικε μου?και εμεις που νομιζαμε οτι αν πεις οτι εισαι ελληνας στην ουκρανια χυνουν αμεσως οι γκομενες
τυπε εχεις δικιο.μας ξενερωσε εντελως ο τυπος.


μαλλον εννοει το χρημα ο τυπος
μια λεπτομερια που δεν μας την αναφερουν στις ιστοριες τους δικε μου :2funny:
τυπε δεν χρειαζοντε χρημα οι φιδεμπορες.παιζει και ζιγκολικι στην φαση,και την βγαζουν στο τζαμπα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μαλλον εννοει το χρημα ο τυπος
μια λεπτομερια που δεν μας την αναφερουν στις ιστοριες τους δικε μου :2funny:

τυπε δε νομιζω, τον εχω παρακολουθησει τον τυπο. τρωει πολυ γονατια και αγκωνια και γουσταρει. αυτος καβλβωνει με τη διαδρομη (ξυλο) και οχι με τον προορισμο  :fuck2: τυπε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom