Νέα

Ετεροφυλική Πήδηξα την γυναίκα του υφιστάμενου μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.968
Πόντοι
6.955
Έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να είναι μέλος εδώ και εκεί που είχε υπόνοιες ότι κάτι τρέχει με τη γυναίκα του, τώρα να του μπήκαν ψύλλοι στα αυτιά,;
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.312
Κριτικές
10
Like
1.626
Πόντοι
5.975
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...
Λίιιγες μέρες υπομονή μέχρι την Κυριακή δεν μπορείτε να κάνετε...
 

Θεόκλητος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
5
Like
177
Πόντοι
280
Καλή πουτάνα η νιόπαντρη....
Και μετά λένε τις εκδιδόμενες ... πουτάνες

Φίλε εγώ ξέρω ότι εκεί που μένουν και εκεί που δουλεύουν ... δεν ξενογαμάνε

Αλλά πάλι τι ξέρω εγώ !!!

Τύπε, καλές οι παροιμίες, αλλά αν ίσχυε αυτό, ο ετήσιος συνολικός αριθμός των γαμισιών θα μειωνόταν κατά 45% ... εάν δε,  λάβουμε μόνον υπόψη την κατηγορία των παντρεμένων, κατά 87% ...

Μήπως νομίζεις ότι οι ύπανδροι έχουν άνεση να τρέχουν στα μπαράκια ; 
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.245
Κριτικές
110
Like
17.706
Πόντοι
20.686
Κοίτα, αυτή ούτως ή άλλως τον υφιστάμενο  σου θα τον τρελάνει στο κέρατο. Άμα την γουστάρεις βάρα όσο σαρεσει.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Σοβαρή απάντηση εν όψει: λοιπόν τύπε, πάρε για ποτό τον υφιστάμενο,οι δύο σας και εξομολογησου του ότι κάτι πεταριζει μέσα σου όταν τον βλέπεις,πιαστου το χεράκι κ λοιπά.Αυτος θα σε πει αδέρφο θα σε φτύσει μάλλον κ τελείωσες... Πήρες το εισιτήριο ώστε όταν η γυναίκα του λέει ότι ήταν σπίτι σου να αισθάνεται ασφαλής.

Ένσταση έχω μόνο στο αν του αρέσει η κίνηση που θα κάνεις
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
τυπε εγω θα σου προτεινα αν κατσει ριξε ενα πουτσο και τον υφισταμενο. πολυ το σκεφτεσαι και ταλαιπωρεισαι
αυτή την ιστορια τυπε τι φυλαει για κυριακατικο θεμα.
παντως ο τυπος που εθεσε το θεμα δεν εχει δωσει απαντησεις μπας και πεισει τα λαγωνικα μιας και πιστευουν ότι η ιστορια είναι μουσαντενια
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.997
Πόντοι
3.936
Αυτή τη στιγμή μια παντρεμένη που βρισκόμαστε οπότε μπορεί.

Από το 1 έως το 10 την βάζω στο 7.

Στο τμήμα μου δουλεύει. Δεν θα έλεγα ότι είμαστε φίλοι.

Ναι υπάρχει περίπτωση να το μάθει.

Όσο αναφορά το αν είμαι παντρεμένος αυτό δεν θα στο πω.

Εαν είσαι παντρεμένος μεγαλώνει το ρίσκο, ειδικά αν παίζει να το μάθει ο υφισταμενος.

Εαν είναι 7αρι με βυζάρες κ χημεία στο σεξ, δυσκολα κόβεις.

Γλέντα 3-4 φορές κ το πούλο
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.282
Κριτικές
6
Like
10.292
Πόντοι
2.736
Καλησπέρα. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Και εδώ βλέπουμε για άλλη μία φορά ότι οι γυναίκες είναι πλάσματα άξια εμπιστοσύνης, και πρέπει να τις παίρνουμε στα σοβαρά.. για να χτίζουμε στην άμμο παλάτια. Και εσύ τύπε μην ξεχνάς, ότι η ζωή κύκλους κάνει..  :sunglasses:
 

ultimatedoomsday37

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2019
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
Πλάκα θα είχε αν ο υφιστάμενος ήταν μέλος στο bourdela ή τυχαία να ανακάλυπτε το θέμα. :2funny: :grin: :dancing:
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Σοβαρή απάντηση εν όψει: λοιπόν τύπε, πάρε για ποτό τον υφιστάμενο,οι δύο σας και εξομολογησου του ότι κάτι πεταριζει μέσα σου όταν τον βλέπεις,πιαστου το χεράκι κ λοιπά.Αυτος θα σε πει αδέρφο θα σε φτύσει μάλλον κ τελείωσες... Πήρες το εισιτήριο ώστε όταν η γυναίκα του λέει ότι ήταν σπίτι σου να αισθάνεται ασφαλής.

Ένσταση έχω μόνο στο αν του αρέσει η κίνηση που θα κάνεις

:2funny: :2funny:

Εγω λεω να προτεινει στον υφισταμενο να παρτουζωσουν τη γυναικα του :S
:jelous:  :2on1:
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.547
Κριτικές
12
Like
6.360
Πόντοι
2.646
Νηματοθέτης αμπερ αλερτ καθώς ο υφιστάμενος μάλλον έβαλε 2 Αλβανούς και του έχουν σπάσει τα δάχτυλα των χεριών  :S :S :S
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
Κανονικά  θα έπρεπε να στην φέρει πακετο στο γραφειο σου και να την <<αναλαβεις>> αφου εισαι τοσο γαματος και εχεται τοσο μεγαλες καψες.Να ξερεις οι <<καψες>> πληρωνονται.Τουλαχιστον θα επρεπε αφου δεν εχεις τα αρχιδια να του το πεις σαν αντρας να της ριξεις ακυρο εφοσον ηξερες οτι ειναι παντρεμενη με τον υφησταμενο σου.ΠΑΠΑΡΑ!!!!!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.219
Like
21.168
Πόντοι
5.506
Κανονικά  θα έπρεπε να στην φέρει πακετο στο γραφειο σου και να την <<αναλαβεις>> αφου εισαι τοσο γαματος και εχεται τοσο μεγαλες καψες.Να ξερεις οι <<καψες>> πληρωνονται.Τουλαχιστον θα επρεπε αφου δεν εχεις τα αρχιδια να του το πεις σαν αντρας να της ριξεις ακυρο εφοσον ηξερες οτι ειναι παντρεμενη με τον υφησταμενο σου.ΠΑΠΑΡΑ!!!!!


To πρώτο ποστ του εξαγριωμένου υφιστάμενου.
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
πλακωσαν οι προισταμενοι
 

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
λοιπον παιδες μη πει κανεις το σωστο εδω μεσα κυνδηνευει να θεωριθει υφισταμενος και μαλιστα εξαγριωμενος
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.012
Like
1.426
Πόντοι
216
Κανονικά  θα έπρεπε να στην φέρει πακετο στο γραφειο σου και να την <<αναλαβεις>> αφου εισαι τοσο γαματος και εχεται τοσο μεγαλες καψες.Να ξερεις οι <<καψες>> πληρωνονται.Τουλαχιστον θα επρεπε αφου δεν εχεις τα αρχιδια να του το πεις σαν αντρας να της ριξεις ακυρο εφοσον ηξερες οτι ειναι παντρεμενη με τον υφησταμενο σου.ΠΑΠΑΡΑ!!!!!

Τύπε σου γάμησέ κι εσένα τη γυναίκα προϊστάμενος :S
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.469
Κριτικές
56
Like
6.111
Πόντοι
3.556
Μηπως τη λενε λενα την παρτουζιαρα και τον υφιστσμενο, Πανοφάνη;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom