Νέα

Ετεροφυλική Πήδηξα την γυναίκα του υφιστάμενου μου!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 40K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
33
Like
5.207
Πόντοι
4.096
Ειναι γεγονος φιλτατε φρανκ
εχω ηδη πρασινισει απο τη ζηλια μου,ασε που σκεπτομαι οτι μπορει να ναι κανα πουστοπαιδο στην εταιρεια μου
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
664
Like
9.285
Πόντοι
1.046
ρε εσυ καλα τα λες,αλλα πιστευετε εδω μεσα οτι η ιστορια ειναι αληθηνη?ποιος προισταμενος και υφισταμενος και κουραφεξαλα,στην φαντασια του ειναι ολα,θα ηθελε να ειναι ετσι.κακως ασχοληστε.αμα ειναι τουτος δω προισταμενος εγω ειμαι καρδηναλιος.

Mα το έγραψα πρώτο πρώτο και πάνω πάνω: όλα υπό την προϋπόθεση πως δεν έχουμε να κάνουμε με ανακόντες.
 

Αλεκος2

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
3.058
Like
23
Πόντοι
16
μη δητε ανθρωπο να γαμει τη γυναικα του υφησταμενου του αμεσως να τον βγαλετε ψευτη :S κι ομως γινεται. εγω μια φορα γαμησα μια πελατησα μου :rockon: :rockon:
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.398
Κριτικές
2
Like
2.524
Πόντοι
456
μη δητε ανθρωπο να γαμει τη γυναικα του υφησταμενου του αμεσως να τον βγαλετε ψευτη :S κι ομως γινεται. εγω μια φορα γαμησα μια πελατησα μου :rockon: :rockon:
Σωστό!! Κι εγώ τη γυναίκα μου!
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.635
Πόντοι
446
εγω παντως θα ηθελα πολυ να παρω ματι τη γυναικα μου να παρτουζωνουν τη κωλαρα της τα αφεντικα της
 

kingzz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Είναι μερικές που θες να τις βάλεις κάτω και να τους αλλάξεις τα φώτα. Τρία χρόνια δουλεύω σε μία εταιρεία και η διευθύντρια κόλαση που μερικές φορές θέλω να της σκίσω αυτή την κωλάρα...
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.635
Πόντοι
446
Ειμαι 100% σιγουρος οτι το ιδιο που λες για την διευθυντρια σου το λενε και για την κωλαρα της γυναικας μου!
:tn04: :tn04: :tn04:
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
903
Like
3.635
Πόντοι
446
οποιος θελει να δει ευχαριστως, εσυ μαλλον την εχεις δει αν καταλαβα καλα απο το "παλι"
 

armyaxortagos69

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
113
Like
48
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ...ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΛΑΣΤΙΧΟ... ασε μας ρε
 

whois

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2007
Μηνύματα
4.415
Like
467
Πόντοι
36
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...
πηδα κ τον υφισταμενο..
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.610
Πόντοι
2.660
Καλησπέρα συναγωνιστές. Χθες το βράδυ όλος ο κόσμος έβλεπε μπαλίτσα και εγώ ο αληταρας πηδούσα την γυναίκα του υφιστάμενου μου.
Τα παιδιά δεν έχουν ούτε χρόνο παντρεμένα (τον Σεπτέμβριο παντρεύτηκαν) και η κυρια ερχεται σχεδόν καθε μερα στην εταιρια για να δει τον σύζυγό της. Πριν φύγει όμως έρχεται από το γραφείο μου και αφού έχει πάει πρώτα τουαλέτα να φρεσκαριστεί,βγάζει και τα βυζομπαλα έξω και έρχεται στο γραφείο μου και όλο τυχαία αγγίγματα και φιλακια όχι στο μάγουλο αλλα κοντά στο λαιμό και κοινώς μου την πέφτει ανοιχτά.
Δεν άντεξα,και έτσι χθες το βράδυ που η ίδια μου είχε πει ότι ο σύζυγος της θα πήγαινε να δει μπάλα με κάτι φίλους με πήρε τηλέφωνο για να πάμε για ένα χαλαρό ποτάκι. Περιττό να σας πω ότι έγινε της κολάσεως.
Αυτό που με προβληματίζει εινσι ότι η κυρία είναι αρκετή καλή στο κρεβάτι και σε συνδυασμό με το νεαρό της ηλικίας της δεν ξέρω αν πρέπει να συνεχίσω μαζί της.Γιατι σήμερα το πρωΐ μου έστειλε ένα μήνυμα λέγοντας μου ότι πέρασε πολύ ωραια και οτι θα ηθελε να το επαναλάβουμε.
Δεν ξέρω τι να κάνω...


Το γαρ πολύ της καραντίνας γεννά παραφροσύνη

ΥΓ... Εάν υπάρχει μία στο εκατομμύριο να είναι αληθινή η ιστορία, είσαι για λύπηση προϊστάμενε που πηδάς και τις γυναίκες των υφισταμένων σου !!!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
συνηθως οι νταβρωμενοι νεοτεροι υφισταμενοι πηδαν τις γυναικες των γηραιωτερων ακαπνων αφεντικων  :fuck2:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Το γαρ πολύ της καραντίνας γεννά παραφροσύνη

ΥΓ... Εάν υπάρχει μία στο εκατομμύριο να είναι αληθινή η ιστορία, είσαι για λύπηση προϊστάμενε που πηδάς και τις γυναίκες των υφισταμένων σου !!!!!
Tύπε τον περσινό Απρίλιο συνέβη. Δεν είχαμε καραντίνα τότε.
 

Peacful_Warrior

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2011
Μηνύματα
2.929
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Μου θυμιζει το ανεκδοτο που ο ενας γαμησε το μαγαζι του αλλου και ο αλλος την γυναικα του  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom