Νέα

Την έπεσα στη φίλη της γυναίκας μου και έφαγα άκυρο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas5396795698

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2013
Μηνύματα
192
Like
123
Πόντοι
1
Αν υπάρχει κάποια περίπτωση να σωθεί η παρτίδα είναι με τη μέθοδο που πρότεινε ο φίλος νωρίτερα, να την πιάσει δηλαδή να της ζητήσει συγγνώμη. Τουλάχιστον, να μη γίνουν τα πράγματα πολύ χειρότερα. Θεωρητικά, με αυτή την τακτική θα μπορούσε μέχρι και να γαμήσει ο τύπος αλλά εντάξει είναι φανερό ότι δεν διαθέτει τέτοιες δεξιότητες.
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.253
Κριτικές
7
Like
3.366
Πόντοι
736
Το γαμήσι δεν έχει να κάνει μόνο με τη φάτσα.
Είναι η προστυχιά που σου βγάζει ο άλλος.

για να το κάνω και εικονογραφημένο, η τύπισσα θυμίζει πολύ στα μούτρα την Sara Jay με πιο φουσκωμένα χείλη...


Συναγωνιστή επειδή δεν είσαι 15 χρόνων έπρεπε να ξέρεις 2-3 πράγματα

1. Οι Ελλε-η-νιδες είναι ψωλοπηραχτηρια ... ότι και να πουν δεν το ενοουν

2. Πότε δεν κάνεις κίνηση σε φίλη της γυναίκας σου ... η με γυναικα φίλου σου

3. Με τα λευτα που θα σου φάει η γυναίκα σου στα διαζύγια θα γαμουσες Ρωσιδια για 20 χρονια

Το να μειώνεις την γυναίκα σου μπροστά σε μια καριόλα είναι μεγα λάθος
αυτές οι "φιλενάδες" καραδοκούν και όταν παρεξηγηθουν ...
θα βγούνε φίδια... θα κλείσουν σπίτια ...
 

OversizeX777

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2009
Μηνύματα
44
Κριτικές
8
Like
231
Πόντοι
0
Μόλις διάβασα το ροζέ λαλίκος άρχισα να μουτζωνω το κινητό.
Ελπίζω να είσαι υπερήφανος για αυτο
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.997
Πόντοι
3.936
Το γαμήσι δεν έχει να κάνει μόνο με τη φάτσα.
Είναι η προστυχιά που σου βγάζει ο άλλος.

για να το κάνω και εικονογραφημένο, η τύπισσα θυμίζει πολύ στα μούτρα την Sara Jay με πιο φουσκωμένα χείλη...
1693945905835.png


Η Sara Jay
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
161
Like
1.024
Πόντοι
201
Καλημέρα σας. Όντως φίλε ήσουν λίγο απότομος στο πέσιμο αλλά αν σκεφτείς και την άλλη εκδοχή δηλ να σου είχε κάτσει πάλι θα έβαζες τα φίδια και τον διάβολο μέσα στο σπίτι σου. Θα σε έζωναν άλλα άγχη και αγωνίες. Πιο σωστό ήταν να το πήγαινες πιο υπομονετικά και να έβαζες στο παιχνίδι και την γυναίκα σου με την προοπτική να γίνει κανά τρίο αν φυσικά σε έπαιρνε....
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
1 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
81
Πόντοι
0
Η τύπισσα είναι για δέσιμο!
Μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook και μου έστειλε ταυτόχρονα στο messenger:
«Καλησπέρα σεφ της καρδιάς μας. Χιχιχι!»
Εννοείται πως δεν ασχολούμαι παραπάνω, ούτε απαντάω ούτε προχωράω κανένα σενάριο.
Αυτή είναι ανισόρροπη…
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
776
Like
1.113
Πόντοι
206
Η τύπισσα είναι για δέσιμο!
Μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook και μου έστειλε ταυτόχρονα στο messenger:
«Καλησπέρα σεφ της καρδιάς μας. Χιχιχι!»
Εννοείται πως δεν ασχολούμαι παραπάνω, ούτε απαντάω ούτε προχωράω κανένα σενάριο.
Αυτή είναι ανισόρροπη…
Eνω οι άλλες είναι καλά.

Αποδέξου την, chat με υπολογιστή και βάλτη να σου δείξει το στήθος της.
Να βάλει και λίγο λαδάκι.

Οταν ο καιρός περάσει
"Sex δεν κάνουμε, σε πειράζει να κάνουμε cyber sex ?"

Λάστιχο θα την κάνεις κι αυτή θάναι εντάξει με τον εαυτό της.

ΥΓ
Αμα σε καβλώνει πολύ, πήδα την γυναίκα σου ..

Θα μπορούσα να γράψω σεντόνι, αλλά σταματάω εδώ ..
 
Τελευταία τροποποίηση:

fordtoti

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2012
Μηνύματα
138
Like
454
Πόντοι
21
Υπάρχουν δυο σενάρια να θέλει να έχει αποδείξεις για να τα πει στην γυναικα σου ή να θέλει καυλαντα επιβεβαίωσης .
Απο την άλλη εάν δεν απαντήσεις και την γράψεις στα αρχιδια σου παίζει το σενάριο να τσαντιστεί και να μιλήσει στην γυναικα σου για εκδίκηση .
 

analskipper

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.679
Κριτικές
33
Like
3.610
Πόντοι
2.660
Υπάρχουν δυο σενάρια να θέλει να έχει αποδείξεις για να τα πει στην γυναικα σου ή να θέλει καυλαντα επιβεβαίωσης .
Απο την άλλη εάν δεν απαντήσεις και την γράψεις στα αρχιδια σου παίζει το σενάριο να τσαντιστεί και να μιλήσει στην γυναικα σου για εκδίκηση .
ή να λυσσάξει ακόμη περισσότερο και να του την πέσει στα ίσια !!!
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
1 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
81
Πόντοι
0
Το πλέον επικρατέστερο σενάριο είναι να θέλει να μου κάνει ζημιά.
Λογικά θεώρησε ότι την προσέβαλα με την πρόταση που της έκανα και μετά από μερικές ημέρες εμφανίζεται χαρούμενη με "Χιχιχι" έχοντας στόχο να με "προσεγγίσει"
Δεν τσιμπάω.
Σαφώς και μπορεί να παίζει το ενδεχόμενο να γουστάρει εμένα ή επιβεβαίωση, αλλά μια φορά την πάτησα, δεύτερη δεν έχει.
Την έκανα αποδοχή, και της απάντησα: "Γεια σου Κατερίνα! Μου αρέσει να μαγειρεύω, και ακόμα περισσότερο σε ανθρώπους που εκτιμά και περνά ποιοτικό χρόνο η γυναίκα μου! Να περάσετε τέλεια στην έκθεση το Σάββατο!"

Απάντηση δεν έλαβα. Μόνο το χεράκι του like.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056
Το πλέον επικρατέστερο σενάριο είναι να θέλει να μου κάνει ζημιά.
Λογικά θεώρησε ότι την προσέβαλα με την πρόταση που της έκανα και μετά από μερικές ημέρες εμφανίζεται χαρούμενη με "Χιχιχι" έχοντας στόχο να με "προσεγγίσει"
Δεν τσιμπάω.
Σαφώς και μπορεί να παίζει το ενδεχόμενο να γουστάρει εμένα ή επιβεβαίωση, αλλά μια φορά την πάτησα, δεύτερη δεν έχει.
Την έκανα αποδοχή, και της απάντησα: "Γεια σου Κατερίνα! Μου αρέσει να μαγειρεύω, και ακόμα περισσότερο σε ανθρώπους που εκτιμά και περνά ποιοτικό χρόνο η γυναίκα μου! Να περάσετε τέλεια στην έκθεση το Σάββατο!"

Απάντηση δεν έλαβα. Μόνο το χεράκι του like.

Τύπε δώσε στοιχεία για να πάω να την βρω να περάσει και μαζί μου ποιοτικό χρόνο
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
Καλημέρα συνάδελφοι,
Η γυναίκα μου κάνει παρέα εδώ και λίγους μήνες με μια τύπισσα 40άρα, ζωντοχήρα άνευ παιδιού.
Η γνωριμία τους έγινε μέσω κοινής παρέας σε βραδινή τους έξοδο για ποτό.
"Κόλλησαν" και έκτοτε έβγαιναν μαζί για κανένα καφέ, πήγανε η δικιά μου σπίτι της και ένα ζεστό βράδυ του Ιουλίου την κάλεσε να έρθει στο δικό μας για φαγητό.
Εγώ έως τότε ΔΕΝ την είχα δει, ούτε έδειξα ενδιαφέρον να μάθω ποια είναι αυτή η Κατερίνα, μιας και είχαν συναντηθεί 4-5 φορές, τίποτα δηλαδή το ιδιαίτερο ούτε για να μου κινήσει υποψίες "λαγωνικού" ότι παίζει γκόμενος, ούτε κάτι άλλο.
Επιστρέφω στο βράδυ του Ιουλίου με το φαγητό.
Προτείνω στη δικιά μου να μαγειρέψω εγώ (μιας και εκείνη δούλευε μέχρι αργά και εγώ ήμουν σπίτι από το μεσημέρι) και επιλέγω να φτιάξω μακαρονάδα με γαρίδες σβησμένες σε κόκκινο κρασί.
Αγοράζω και 2 μπουκάλια κρασί (ένα κόκκινο και ένα ροζέ) και είμαι έτοιμος να γνωρίσω τη νέα της φίλη.
Ανοίγει η πόρτα και μπαίνει μέσα ένα έκφυλο μουνέτο, με χείλη τίγκα στο υαλουρονικό και βυζάρες φουλ στη σιλικόνη. Ο κώλος δεν μου έκανε τόση εντύπωση αλλά δεν τον λες ούτε κακοσχηματισμένο ούτε άσχημο.
Αρχίζουμε την κουβέντα, αυτή πολύ χαμογελαστή, πρόσχαρη, ομιλητική, άνετη, ειδικά με τη δικιά μου αλλά και προς εμένα λες και γνωριζόμασταν καιρό.
Γενικά άνθρωπος που επικοινωνιακά το έχει.
Πήρα τα κοπλιμέντα μου για τις μαγειρικές μου ικανότητες, αλλά και για την εμφάνισή μου ("πόσο ωραίο είναι ο άντρας στα 40 του να προσέχει τον εαυτό του και να μην είναι σαπιοκοιλιάς που όλη μέρα να βλέπει μπάλα και να πίνει μπίρες. Ο δικός σου όχι μόνο το έχει αυτό αλλά μαγειρεύει κιόλας απίστευτα!" - έτσι είπε χαρακτηριστικά)
Έχουμε πιεί τα δυο μπουκάλια και αρχίζουν τη συζήτηση για πλαστικές επεμβάσεις.
Όταν χώρισε ένιωθε άσχημα, και αποφάσισε να προσέξει λίγο την εμφάνισή της. Το είπε η ίδια ότι πήγε και έβαλε στήθος (γιατί της αρέσει να βλέπει το ύφος των ανδρών όταν την βλέπουν χωρίς σουτιέν να κυκλοφορεί στο δρόμο) και τα χείλη της (γιατί οι άντρες βλέποντας φουσκωμένα χείλη φαντάζονται στοματικό από άλλο πλανήτη)
Τα ακούω και εγώ όλα αυτά, τα κουμπώνω και με το κοπλιμπεντο που μου έκανε και λέω από μέσα μου: Εδώ έχεις να κάνεις με ρουφοκαβλέτο, δυνητικά μπορείς να της δώσεις τη μήτρα στο χέρι. Και για να είμαι ειλικρινής συνέχεια αυτή τη σκηνή είχα στο μυαλό μου.
Το συγκεκριμένο βράδι δεν έκανα καμία κίνηση, ήμουν απόλυτα φυσιολογικός, προς αδιάφορος μπορώ να πω, cool, χωρίς να δείξω το παραμικρό.
Όταν έφυγε, με ρώτησε η δικιά μου πως μου φάνηκε.
Της απάντησα με ειλικρίνεια, μιας και η δικιά μου με ξέρει και αν έλεγα ψέμματα.
Της είπα ότι είναι ωραίο τυπάκι και με τις παρεμβάσεις που έκανε και αρκετά πρόστυχο.
Πέρασε καιρός και την περασμένη εβδομάδα την πέτυχα σε ένα Μίκελ που πήγε να πάρει καφέ.
Μου έπιασε κουβέντα, λέγοντας μου πόσο ωραία πέρασε, πόσο ωραία μαγειρεύω και μου σκάει και την ατάκα "Πρέπει να είσαι καλός και σε άλλους τομείς, όχι μόνο στο φαγητό γιατί η φιλενάδα μου λάμπει όταν τη βλέπω, εμείς οι γυναίκες αν περνάμε καλά φαίνεται στα μούτρα μας"
Πιάνω και εγώ βάσει των όσων λέει και λέω ας ορμήσω γιατί εδώ έχουμε προοπτικές.
Της λέω λοιπόν:
"Με μεγάλη μου χαρά θα σε άφηνα να με ερευνήσεις ώστε να διαπιστώσεις μόνη σου αν είμαι καλός μόνο στο μαγείρεμα ή και σε άλλους τομείς"
Τι θέλεις να πεις δηλαδή? (με ρωτάει)
"Παρασκευή βράδυ στις 21:30 θα είμαι στο Ανδρομέδα με ένα ροζέ λαλίκος" της λέω.
Και μου αρχίζει αλλάζοντας ύφος ένα τροπάριο, " για ποια με πέρασες, είστε όλοι ίδιοι, τα ίδια γουρούνια, δεν ντρέπεσαι που έχω έρθει και στο σπίτι σας", και άλλα τέτοια ακατάληπτα κουλά.
Προσπάθησα να την ηρεμήσω λέγοντας της ότι εξέλαβα λάθος κάποια λεγόμενα της και ότι δεν υπάρχει λόγος να δώσουμε συνέχεια στο θέμα, μπορούμε να το ξεχάσουμε μιας και στην τελική δεν έγινε και τίποτα.
Έφυγε λέγοντας "είσαι πολύ μαλάκας αγόρι μου".
Για την ώρα, έχουν περάσει 5 μέρες και η δικιά μου συμπεριφέρεται απόλυτα φυσιολογικά. Δεν ξέρω αν μίλησαν αυτές τις μέρες στο τηλέφωνο, αλλά λογικά θα μίλησαν.
Πως το διαχειρίζομαι αν σκάσει τη βόμβα και της τα μεταφέρει?
Στη θεση σου θα ανησυχουσα μηπως πεφτει κανα γλυφομουνι , εποχες που ζουμε, και απλως σου εριχνε σταχτη στα ματια
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.029
Κριτικές
4
Like
7.117
Πόντοι
1.336
Η τύπισσα είναι για δέσιμο!
Μου έκανε αίτημα φιλίας στο Facebook και μου έστειλε ταυτόχρονα στο messenger:
«Καλησπέρα σεφ της καρδιάς μας. Χιχιχι!»
Εννοείται πως δεν ασχολούμαι παραπάνω, ούτε απαντάω ούτε προχωράω κανένα σενάριο.
Αυτή είναι ανισόρροπη…
Επειδη κανεις δεν ειναι βλακας , μαλλον παιζει λεσβιακο και ρηξιμο σταχτης στα ματια για να μπαινοβγαινει στο σπιτι
Αμα σκεφτεις ποσοι μαλακες εχουν παντρευτει λεσβιες χωρις να το ξερουν , εκαναν παιδια και μετα πηραν τπον πουλο ,
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.460
Κριτικές
53
Like
9.213
Πόντοι
25.786
Το πλέον επικρατέστερο σενάριο είναι να θέλει να μου κάνει ζημιά.
Λογικά θεώρησε ότι την προσέβαλα με την πρόταση που της έκανα και μετά από μερικές ημέρες εμφανίζεται χαρούμενη με "Χιχιχι" έχοντας στόχο να με "προσεγγίσει"
Δεν τσιμπάω.
Σαφώς και μπορεί να παίζει το ενδεχόμενο να γουστάρει εμένα ή επιβεβαίωση, αλλά μια φορά την πάτησα, δεύτερη δεν έχει.
Την έκανα αποδοχή, και της απάντησα: "Γεια σου Κατερίνα! Μου αρέσει να μαγειρεύω, και ακόμα περισσότερο σε ανθρώπους που εκτιμά και περνά ποιοτικό χρόνο η γυναίκα μου! Να περάσετε τέλεια στην έκθεση το Σάββατο!"

Απάντηση δεν έλαβα. Μόνο το χεράκι του like.
:sleeping::tired::sleeping::zzzzz::sleeping::zzzzz:
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.688
Like
28.970
Πόντοι
6.056
Επειδη κανεις δεν ειναι βλακας , μαλλον παιζει λεσβιακο και ρηξιμο σταχτης στα ματια για να μπαινοβγαινει στο σπιτι
Αμα σκεφτεις ποσοι μαλακες εχουν παντρευτει λεσβιες χωρις να το ξερουν , εκαναν παιδια και μετα πηραν τπον πουλο ,
Ολα πιθανα ειναι τυπε σε αυτη την ζωη.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
712
Κριτικές
5
Like
2.744
Πόντοι
726
Και πάλι λέω αν δεν είναι φίδια η ιστορία ,η λύση είναι εύκολη . Βρίσκεις ένα από τα εξέχοντα μέλη του bou και την πέφτει στην γυναίκα σου ,'η κάποιον δικό σου που δεν τον ξέρει η γυναίκα σου....Το αντέχεις αυτό ; Γιατί αργά 'η γρήγορα θα στα φορέσει και αυτή ( η γυναίκα όταν θέλει να πηδηχτει ,πηδιεται κ μπροστά σου χωρίς να πάρεις μυρωδιά) όπως της τα φοράς και εσύ.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056
Και πάλι λέω αν δεν είναι φίδια η ιστορία ,η λύση είναι εύκολη . Βρίσκεις ένα από τα εξέχοντα μέλη του bou και την πέφτει στην γυναίκα σου ,'η κάποιον δικό σου που δεν τον ξέρει η γυναίκα σου....Το αντέχεις αυτό ; Γιατί αργά 'η γρήγορα θα στα φορέσει και αυτή ( η γυναίκα όταν θέλει να πηδηχτει ,πηδιεται κ μπροστά σου χωρίς να πάρεις μυρωδιά) όπως της τα φοράς και εσύ.

'Εχω δηλώσει την διαθεσιμότητά μου για τα πιθανά σενάρια πεσίματος είτε σε γυναίκα είτε σε φίλη.

Ο τύπος παραμένει άφαντος!!
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
712
Κριτικές
5
Like
2.744
Πόντοι
726
'Εχω δηλώσει την διαθεσιμότητά μου για τα πιθανά σενάρια πεσίματος είτε σε γυναίκα είτε σε φίλη.

Ο τύπος παραμένει άφαντος!!
Έχω την εντύπωση πώς πολύ πιο εύκολα θα την πέσεις στο διπλανό σου μλφακι παρά στου τύπου . Τον έχω κόψει μονοφαγα ,αφού σβήνει και την αστακομακαρονάδα αλά σεφ.
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.544
Κριτικές
2
Like
5.129
Πόντοι
1.056
Έχω την εντύπωση πώς πολύ πιο εύκολα θα την πέσεις στο διπλανό σου μλφακι παρά στου τύπου . Τον έχω κόψει μονοφαγα ,αφού σβήνει και την αστακομακαρονάδα αλά σεφ.

Τύπε, να πω την αμαρτία μου μόλις το διάβασα κοίταξα τριγύρω μου μήπως υπάρχει κάποιο μιλφάκι και δεν το παρατήρησα αλλά τζίφος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom