Νέα

PC problem - Help!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα zironvenom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.188
Κριτικές
496
Like
62.537
Πόντοι
39.662
Ρε παιδια ξαφνικά το λάπτοπ σταμάτησε να συνδέεται στο wifi και βγάζει το μήνυμα περιορισμένη συνδέσει πτηνά..το ταμπέλες μπαίνει κανονικά..έχω windows 7.. Ti να κάνω;;; Ευχαριστω!!!


μπες με το ταμπελες αφου δουλευει κανονικα τυπε !  :grin:
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
Ρε μυστες ξερει κανεις να μου βρει emoticons free download με πορνο icons να κατεβασω για το skype?  :think:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.346
Κριτικές
7
Like
1.260
Πόντοι
216
Δεν βλεπει τπτ. Εχω βρει μια εταιρεια που κανει επισκευες σε πλακετες.Εχω χιλιαδες φωτο και ειναι κριμα να τα χασω..! Θα δειξει ευχαριστω.

Άλλο επισκευή σε πλακέτες και άλλο πιστοποιημένη ανάκτηση δεδομένων απο χαλασμένους HDD. Η πλακετα του HDD δεν είναι πάντα συμβατή με όλους τους δισκους της ίδιας εταιρείας ακόμα και αν έχουν το ίδιο P/N.
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
Άλλο επισκευή σε πλακέτες και άλλο πιστοποιημένη ανάκτηση δεδομένων απο χαλασμένους HDD. Η πλακετα του HDD δεν είναι πάντα συμβατή με όλους τους δισκους της ίδιας εταιρείας ακόμα και αν έχουν το ίδιο P/N.
Συμφωνώ απόλυτα
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Άλλο επισκευή σε πλακέτες και άλλο πιστοποιημένη ανάκτηση δεδομένων απο χαλασμένους HDD. Η πλακετα του HDD δεν είναι πάντα συμβατή με όλους τους δισκους της ίδιας εταιρείας ακόμα και αν έχουν το ίδιο P/N.
Eγώ δεν ε΄χω ακούσει για επισκευή πλακέτα αλλά για αλλαγή της με άλλη ίδια.
 

Επισκέπτης
θελω να κανω format στο laptop και αφου βαζω το cd,στην εκκινηση,παταω οποιοδηποτε απο το F1 εως το F12 και αντι να μου βγαλει αυτο

http://[URL unfurl="true"]www.windowsreinstall.com/winvistaultimate/images/instal3.gif[/img[/URL]]

μου βγαζει μια αλλη ενδειξη που γραφει:''διαχειριση εργασιων των windows''.
κατι τετοιο τελος παντων.
τι μπορει να συμβαινει?

 

peos4all

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ρυθμισε απο το Bios να κανει πρωτα boot απο το dvd και μετα απο τον σκληρο, βαλε το δισκο μεσα ανοιξε τον υπολογιστη και θα το δεις
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
θελω να κανω format στο laptop και αφου βαζω το cd,στην εκκινηση,παταω οποιοδηποτε απο το F1 εως το F12 και αντι να μου βγαλει αυτο

http://[URL unfurl="true"]www.windowsreinstall.com/winvistaultimate/images/instal3.gif[/img[/URL]]

μου βγαζει μια αλλη ενδειξη που γραφει:''διαχειριση εργασιων των windows''.
κατι τετοιο τελος παντων.
τι μπορει να συμβαινει?


[/quote]
Πρέπει να κανεις επανεκίννηση στο PC σου.
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
το δοκιμασα πριν καμια ωρα.
πηγα εκει που λεει ''τερματισμος λειτουργιας'',πατησα την επανεκkινηση,και παλι μου βγαζει το ιδιο(αφοτου πατησα καποιο απο τα F1-F12).
Κάνε τερματισμο οχι επαννεκινηση και βεβαιώσου ότι έκλεισε μετά με το κουμπί.
Από οτι φαίνεται κάποια διεργασία τρέχει και δεν κάνει επανεκκινηση.
 

Επισκέπτης
Κάνε τερματισμο οχι επαννεκινηση και βεβαιώσου ότι έκλεισε μετά με το κουμπί.
Από οτι φαίνεται κάποια διεργασία τρέχει και δεν κάνει επανεκκινηση.


Oκ.Επειδη οπως ειπα και πριν,δεν το πολυεχω με pc,μετα το format,η επιφανεια εργασιας ειναι καπως ετσι.Σωστα?

-Windows-7-για-Αρχάριους-Οδηγός-Format-42.png


Τοτε τι κανω?Ξαναπερναω οτι αρχεια ειχα περασει πιο πριν,στον εξωτερικο σκληρο?
 

LoneMarvel

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.151
Like
345
Πόντοι
36
Oκ.Επειδη οπως ειπα και πριν,δεν το πολυεχω με pc,μετα το format,η επιφανεια εργασιας ειναι καπως ετσι.Σωστα?

-Windows-7-για-Αρχάριους-Οδηγός-Format-42.png


Τοτε τι κανω?Ξαναπερναω οτι αρχεια ειχα περασει πιο πριν,στον εξωτερικο σκληρο?
Για να το σιγουρέψουμε πάτα το πλήκτρο μετο σημεάκι των Windows+r πληκτρολόγισε cmd+Enter
Στο μάυρο παράθυρο που θα ανοίξη πληκτρολόγισε systeminfo
Θα δεις κάποιες πληροφορίες κάπου θα λέει τουλάχιστον έτσι λεει Original Install Date
Εαν είναι σημερινή ή όποτε έκανες το format τότε είσαι εντάξη και μπορείς να ξαναπεράσεις το αρχεία σου από το backup.
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
θελω να κανω format στο laptop και αφου βαζω το cd,στην εκκινηση,παταω οποιοδηποτε απο το F1 εως το F12 και αντι να μου βγαλει αυτο

http://[URL unfurl="true"]www.windowsreinstall.com/winvistaultimate/images/instal3.gif[/img[/URL]]

μου βγαζει μια αλλη ενδειξη που γραφει:''διαχειριση εργασιων των windows''.
κατι τετοιο τελος παντων.
τι μπορει να συμβαινει?


[/quote]
Aπο το bios το χεις ρυθμισει να κανει boot απο cd/dvd τυπε?
 

Επισκέπτης
Eχω θεμα με το AVG.Το εκανα σημερα το πρωι ένα update,και τωρα που το ξανανοιξα,μου εβγαζε ενα παραθυρο που ελεγε το εξης:

''Unspecified error occured in the following AVG component(s)
avgidsagent.exe Would you like to send an error report to AVG?''

Επισης,μου βγαζει την ενδειξη you are not fully protected.
Οποιος ξερει,ας βοηθησει.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.078
Like
443
Πόντοι
36
καλησπερα σε ολους.
εχει 1 εβδομαδα το pc τρωει το εξης κολλημα. ειτε μπαινω απο chrome ειτε απο mozila στο ιντερνετ ανοιγει μονο η σελιδα του facebook kai του youtube και δεν ανοιγει καμια αλλη σελιδα. οταν προσπαθω να μπω σε αλλη σελιδα μου βγαζει το μυνημα οτι δεν εχει υπαρχει συνδεση, ενω συγχρονος η σελιδα του fb και του youtybe φορτωνουν κανονικα. μολις κανω αποσυνδεση και συνδεση ξανα στο δικτυο ολες οι σελιδες ανοιγουν και φορτωνουν κανονικα. μολις περασουν 1-2 ωρες γινετε παλι το ιδιο κολλημα και πρεπει να κανω συνδεση και αποσυνδεση ξανα για να ανοιγουν ολες οι σελιδες.
ξερεις κανεις γιατι γινετε αυτο και πως διορθωνετε;
 

PARAMOUNT

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2012
Μηνύματα
16
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
πιν κανεις φορματ δεν καθαριζεις τα οοκιεσ κατεβασε δωρεαν το acceaner sthn aplh morfh toy kai afoy skanareiw kai kaneiw kauarismo isvw glytvseiw to format
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom