Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.004
Πόντοι
3.936
Εγω εχω ξεπαρθενιασει δυο, η μια ηταν 24 ετων και κουκλα παρακαλώ,περιμενε το λευκο ιπποτη της (εμενα δηλαδη) για να την κανει γυναικα !! Μου εμπιστευτηκε την παρθενια της που ηταν οτι πολυτιμοτερο ειχε ! Την μαγαρησα την κοπελα, ενα 6μηνο κρατησε το ειδυλιο μετα ανοιξε τα φτερα της (ποδια της) και πηγε στον επομενο.

Η άλλη;
 

Autokinitas

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2019
Μηνύματα
130
Κριτικές
4
Like
525
Πόντοι
21
Εγώ πήγα με μόνο μια όταν ήμουν 19 φοιτητής δεν ήταν κάτι αξιόλογο το μόνο που μου άρεσε ήταν ότι ήμουν σίγουρος ότι δεν είχε πάει με άλλους οπότε δεν θα είχε οτιδήποτε από αρρώστιες και την πήρα τρεις φορές εντελώς ελεύθερα τελείωνα μέσα της μετά την πρώτη φορά μου είπε ότι έπαιρνε χάπι, κατά τα άλλα δεν ήταν κάτι που μου άρεσε ιδιαίτερα γιατί με επρηξε και μέχρι να γίνει και μετά, και τελικά χωρίσαμε οριστικά γιατί δεν την άντεχα με την γκρίνια της και την κάψα της με την δικαιολογία ότι την χρησιμοποίησα,τι της έκανα και ότι τώρα όλα έχουν αλλάξει για πάντα για εκείνη , μέχρι και για γάμο που είχε πει.Ευτυχώς βρήκε άλλον σύντομα και ησύχασα, ούτε το προσπάθησα ξανά ούτε συνέβη.
 

nikpal

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2013
Μηνύματα
316
Like
665
Πόντοι
81
Εμενα η πρώτη μου αυτη δηλαδη που με "ξεπαρθενεψε" ηταν παρθενα. Εν ολιγης... ξεπαρθενευτηκαμε... Μεγαλος ερωτας, ισως ο μεγαλυτερος που ειχα μεχρι σήμερα στα 36 μου. Ημασταν μαζι 4 χρονια. Απο τα 18 εως τα 22. Πριν απο 2-3 χρονια την συναντησα, παντρεμενη με 2 παιδια αυτη, μιλησαμε και της λεω "με σκεφτεσαι καμια φορά;" και μου λεει, "τον πρωτο μου δεν θα σκεφτομαι;"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom