Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 620K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,0%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 21,8%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 58,6%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 10 11,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Θείο μας λες δηλαδή ότι μετά από 60 χρόνια αγαμίας,coming out κλπ γουστάρεις κτηνοβασία? :confused:
Λολό, δεν το συνεχίζω άλλο. Σε είδα πάλι να κάνεις το νούμερό σου και δεν κρατήθηκα. Βγάζεις πολύ γέλιο τελικά. Αν θέλει το Sofaki, ας σου δώσει ένα ρολάκι.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Λολό, δεν το συνεχίζω άλλο. Σε είδα πάλι να κάνεις το νούμερό σου και δεν κρατήθηκα. Βγάζεις πολύ γέλιο τελικά. Αν θέλει το Sofaki, ας σου δώσει ένα ρολάκι.
Πω πω,είπες νούμερο και θυμήθηκα ότι σε πήραν σε τσίρκο.Σε ταϊζουν καλά?Μου είπαν ότι σε έβαλαν στο ίδιο κλουβί με τις μαϊμούδες.:confused:

Τύπε όταν λες ότι δεν κρατήθηκες,εννοείς πάλι ότι εξαιτίας της ακράτειας σου τα έκανες πάνω σου? :confused:
Γέλασες και λίγο,για πρώτη φορά στη ζωή σου.60 χρόνια κλάματος και μιζέριας ήταν too much.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.749
Πόντοι
6.186
έτος 2021 η πανδημία μαστίζει όλο τον πλανήτη...3 ναυτικοί σε καραντίνα στο cape town περνούν την ώρα τους διαβάζοντας το πάθημα του πανου !!!! (true story)
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
823
Like
2.755
Πόντοι
446
Αυτές τίς ιστορίες τις ανεβάζετε και στο xstream.gr... οι περισσότερες είναι μαλακια καλή ώρα σαν αυτη της σοφίας ?
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ο Ρένος όσο εισχωρουσε μέσα στη Λένα έπαιζε με τους γλουτούς της ενώ δε φάνηκε να δυσκοκευτικε ιδιαίτερα να τον παρει όλο μέσα της λόγο του ότι είχε πριν λίγο το θηρίο του Μάκη μέσα που ήταν μεγαλύτερο. Τώρα δεν αναστενάζε τόσο έντονα, ο Ρένος πιο γρηγορος απ το Μάκη μέσα σε ένα τέταρτο φαινόταν ετοιμος να τελειώσει και είχε βγει από μέσα της ενώ της έλεγε πω πω κουκλα μου στο κανα το μουνί πηγαδι και αυτή του λέει σιγά τι μου κάνες ;ο Μάκης μου το κανε έτσι . Μόλις το άκουσε αυτό ο Ρένος ξαναμπηκε μέσα της πιο απότομα και δυνατά η Λένα αναστέναξε δυνατά ααχχχχ σιγά. - ακόμα δεν είδες τίποτα το καλό το παλαμαρι έχει κι άλλο μονοπάτι. Της είπε και όπως τη πηδαγε σαλιωσε τον αντίχειρα του και της τον έχωσε στον κωλο - Αχχχχ αχ η Λένα αναστενάζει πιο πολη τώρα ενώ δεν έδωσε ιδιαίτερα σημασία που της έβαλε το δάχτυλο στον κωλο της, αυτό όμως δεν κράτησε για πολυ γιατί μετά από λίγο έβγαλε τον αντίχειρα και έβαλε δυο δάχτυλα μέσα στον κωλο της, ααχχχ η Λένα φάνηκε να το ένιωσε έντονα τώρα γιατί όπως αναστενάζε γυρισε το κεφάλι πισω και τον κοιτουσε και του ειπε- αχ τι κάνεις εκεί ;ααχχχ. - ωχχχ κουκλάρα μου η κωλάρα σου είναι πολυ σφιχτή! Λες και έχεις να το κάνεις απ τον κωλο μήνες, μου φαίνεται απίστευτο με τέτοια καπουλιά! τοσο σμιλευμενη κωλαρα και να μην στη γαμαει ο άντρας σου κρίμα. Της έλεγε και συνέχισε με τρία δάχτυλα μέσα έξω στον κωλο της Λένας και τον πουτσο του στο μουνι της. Εν τω μεταξύ ο Μάκης μπροστά της της τον εδινε τον πουτσο στο στόμα ενώ παραλληλα έπαιζε με τα μεγάλα βυζιά της.
Ενω ο Ρένος συνέχισε μη μου πεις ότι ο άντρας σου δεν στο έχει βάλει από πισω; - αχ αχ οχιιιι! Οχι! Ο πανος είναι πολυ τρυφερός δεν μου το κάνει αυτό ποτε .χα εγώ όμως δεν είμαι όπως βλέπεις οπότε.... Είπε και έβγαλε το καυλί του απ το μουνι της Λένας που φαινόταν να είχε ανοίξει διάπλατα απ τον πουτσο του Μάκη και του Ρενου. Ενώ ο Ρένος πλησιασε την ψωλη του στην είσοδο του κωλου της και άρχισε να τον σπρωχνει μέσα της. - αχ αχ τι κάνεις εκεί και τον εχεις και μεγάλο προσεχε ! Δεν έχεις ουτε λιπαντικό. - χα μην ανησυχείς κουκλα μου ο πουτσος μου έχει τόσα υγρά απ τη μουνάρα σου που θα μ πο ει κατευθείαν. Και λέγοντας αυτά συνέχισε να σπρωχνει και με λίγο πιεση με ένα φλαπ ο πουτσος του Ρενου βρέθηκε ο μισός μέσα στον κωλο της Λένας - ααχχχχ τι κάνεις εκεί;προσεχε! Αχ θα με ξεσκισεις. Εκείνος άρχισε αργά να κινείται μέσα της.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Η τσουλιτσα σκέφτηκα το παιζε ακομα και σε μένα και καλά σοβαρή και καθώς πρεπει και ντρεπόταν να φορέσει τα ρούχα μου και από κάτω φόρεσε οτι πιο ξεκωλα και προστυχα εσώρουχα είχε. Δεν ξέρω αν είχε σκοπό να γαμηθει με άλλον η άλλους απ την αρχή η αν μιλουσε και λίγο το ποτό, παντως τα εσώρουχα της δεν έδειχναν γυναίκα με πονοκεφαλο. Από πανω είχε ένα μαυρο σουτιεν που έκρυβε πολυ λιγα απ τα στήθη της ενώ τα πιεζε και τα ανασηκωνε κιόλας ενώ έκρυβε μόνο ρόγα, ενώ από κάτω φορουσε ένα μαυρο μικροσκοπικό στρινγκ το οποίο ο Μάκης και ο Ρένος της το είχαν ξεχειλώσεις να τις το τραβάνε στο πλαι . Δεν ξέρω αν η Λένα το ήθελε εξαρχής αυτό παντως δεν φαινόταν να περναει στιγμή που να μην το ευχαριστιέται, σχεδόν τόσο όσο ο Μάκης με το ρενο που δεν πιστευαν στη τυχη τους και έκαναν τα παντα για να γαμησουν τη Λένα με κάθε τρόπο, αλλά κι αυτή φαινόταν να κάνει τα παντα για να τους καυλωνει κι άλλο και να τους κρατάει όρθιους.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
1
Like
5.921
Πόντοι
2.306
έτος 2021 η πανδημία μαστίζει όλο τον πλανήτη...3 ναυτικοί σε καραντίνα στο cape town περνούν την ώρα τους διαβάζοντας το πάθημα του πανου !!!! (true story)
Παλια οι ναυτικοι διαβαζατε Καβαδια...τωρα ανεβασατε επιπεδο με τις φαντασιωσεις της Σοφης.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Η τσουλιτσα σκέφτηκα το παιζε ακομα και σε μένα και καλά σοβαρή και καθώς πρεπει και ντρεπόταν να φορέσει τα ρούχα μου και από κάτω φόρεσε οτι πιο ξεκωλα και προστυχα εσώρουχα είχε. Δεν ξέρω αν είχε σκοπό να γαμηθει με άλλον η άλλους απ την αρχή η αν μιλουσε και λίγο το ποτό, παντως τα εσώρουχα της δεν έδειχναν γυναίκα με πονοκεφαλο. Από πανω είχε ένα μαυρο σουτιεν που έκρυβε πολυ λιγα απ τα στήθη της ενώ τα πιεζε και τα ανασηκωνε κιόλας ενώ έκρυβε μόνο ρόγα, ενώ από κάτω φορουσε ένα μαυρο μικροσκοπικό στρινγκ το οποίο ο Μάκης και ο Ρένος της το είχαν ξεχειλώσεις να τις το τραβάνε στο πλαι . Δεν ξέρω αν η Λένα το ήθελε εξαρχής αυτό παντως δεν φαινόταν να περναει στιγμή που να μην το ευχαριστιέται, σχεδόν τόσο όσο ο Μάκης με το ρενο που δεν πιστευαν στη τυχη τους και έκαναν τα παντα για να γαμησουν τη Λένα με κάθε τρόπο, αλλά κι αυτή φαινόταν να κάνει τα παντα για να τους καυλωνει κι άλλο και να τους κρατάει όρθιους.
Ο Ρένος συνέχιζε να χωνει τον πουτσο του στον κωλο της Λένας ενώ είχε φτάσει να μπει σχεδόν όλος μέσα στον κωλο της πλεον ενώ αυτή τώρα αναστεναζε πιο δυνατά ακόμα αααααχχχχχ αχ σιγά σιγά αγόρι μου θα με ξεσκισεις . Ενώ εκείνος συνέχιζε και της είπε - γιατί καυλα μου δεν είμαι απαλός και τρυφερος σαν τον άντρα σου. - αχ αχ όχι όχι με τίποτα είπε και πηγε να συνεχίσει να πει κάτι αλλά δεν προλαβε ο Μάκης της έχωσε τον πουτσο του ξανά στο στόμα. Ενώ ο Ρένος τη ρώτησε ξανά τότε εγώ τι ειμαι; ενώ αυτή έβγαλε για λίγο την ψωλη του Μάκη απ το στόμα και του είπε- αχ εσυ εισαι το αντίθετο αχ άγριος και πολυ σκληρός
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Μετά από λίγο ο Ρένος βγήκε έξω από τη Λένα ενώ φαινόταν να τρέχει μεγάλη ποσοτητα σπέρματος μέσα από τον κωλο της. Και ενώ της έδωσε άλλο ένα μπατσοκωλι τραβήχτηκε και πηγε μπροστά της, ενώ ο Μάκης μόλις το είδε αυτό τον έβγαλε απ το στόμα της και ξανά πηρε θέση πισω της. Και της είπε - ωραία αφου δοκίμασε ο Ρένος τότε γιατί όχι και γω. - αχ όχι Μάκη όχι εσυ από κει τον εχεις μεγαλυτερο απ του Ρενου και αποκλείεται να μπορέσει να μπει εκεί θα με ξεσκισεις. Ο Μάκης την έπιασε από τα κωλομέρια ενώ μετά πλησιασε την τεράστια ψωλη του στην κωλοτρυπα της Λένας - ωρε τι καπουλια ειν αυτα που έχεις ;ειναι πειρασμος .ενω συνέχισε -και άλλωστε ποιος σου είπε κουκλα μου ότι δε θέλω να σε ξεσκίσω. Της είπε και έσπρωξε το πουτσοκέφαλο του στον κωλο της Λένας ενώ η τρυπα της έφερε αρκετή αντίσταση στον πουτσο του Μάκη μιας και το πουτσοκεφαλο του ήταν τεράστιο και γενικά είχε και μεγάλη πουτσα γυρω στους είκοσι ποντους αλλά και πολυ χοντρή. - αχ μη σταματα Μάκη όχι από κει τον έχεις πολυ μεγάλο. Ο Μάκης όμως δεν φαινόταν να πτοηθηκε και με λίγο σπρώξιμο παραπανω και χάρις όλα αυτά τα υγρά από τα χυσια του Ρενου που είχαν πλυμηρισει πριν λίγο τον κωλο της Λένας ο πουτσος του Μάκη γλίστρησε μέσα στον κωλο της και μπήκε σχεδόν ο μισός μέσα ενώ με λίγα σπρωξιματα ακόμα μπήκε παραπανω απ τον μισό - Αααααχ ααχχχχ πιο σιγά αλήτη με ξεσκιζεις. Αχ αχ είναι τόσο μεγάλο αχ. - είδες καριολα μου που τον πηρες δεν ήταν και τόσο δύσκολο τελικά μια χαρά χώρεσε ωχχχ και χεις μια κωλάρα σφιχτή σαν το μουνακι σου ωχχχ. Της είπε και άρχισε να κινείται αργά και ρυθμικά μέσα της ενώ γαντζωμένα τις χερουκλες του στα κωλομέρια της Λένας.ενω αυτή γυρισε το κεφάλι της πισω και τον κοίταξε ενώ απλωσε το ένα χέρι της και του εσπρωξε ελαφρά το χέρι απ τον κωλο της λέγοντας- Αχ αχ αχ όχι πιο μέσα μη μου το χώνεις πιο βαθιά αχ αχ όχι πιο βαθιά θα με ξεσκισεις είναι τόσο μεγάλο και σκληρό αχ αχ. - ωχ κουκλα μου μη φοβάσαι μετά τη σημερινή εκπαίδευση θα μας παρακαλας να στο κάνουμε. Ενώ αυτός βυθίζεται την πουτσα του όλο και πιο βαθιά μέσα της ενώ ο ρυθμός που την γαμουσε ανέβαινε συνεχώς. Ενώ αυτή του είπε - αχ αχ αποκλείεται να σου ζητήσω κάτι τέτοιο αχ είναι πολυ σκληρό . - κι όμως ωχ καυλα μου εγώ βλέπω ότι η κωλάρα σου το πηρε αρκετά ευκολα και με μικρή δυσκολία δε νομίζω ότι είναι η πρωτη σου φορά μαζί μας, είμαι σίγουρος εσυ το χεις ξανά κάνει πιο παλια ίσως πριν το γάμο σου με τον κερατα σου. - αχ αχ ναι ναι το ειχα κανει αλλά πολυ λίγες. - ωχ τι πολυ λίγες καυλα μου εσυ το κάνεις σαν πορνοσταρ ωχχ. Της είπε και της έριξε ένα μπατσοκωλι. Ενώ συνέχισε το σφυροκόπημα στον κωλο της.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Μετά από λίγο ο Ρένος βγήκε έξω από τη Λένα ενώ φαινόταν να τρέχει μεγάλη ποσοτητα σπέρματος μέσα από τον κωλο της. Και ενώ της έδωσε άλλο ένα μπατσοκωλι τραβήχτηκε και πηγε μπροστά της, ενώ ο Μάκης μόλις το είδε αυτό τον έβγαλε απ το στόμα της και ξανά πηρε θέση πισω της. Και της είπε - ωραία αφου δοκίμασε ο Ρένος τότε γιατί όχι και γω. - αχ όχι Μάκη όχι εσυ από κει τον εχεις μεγαλυτερο απ του Ρενου και αποκλείεται να μπορέσει να μπει εκεί θα με ξεσκισεις. Ο Μάκης την έπιασε από τα κωλομέρια ενώ μετά πλησιασε την τεράστια ψωλη του στην κωλοτρυπα της Λένας - ωρε τι καπουλια ειν αυτα που έχεις ;ειναι πειρασμος .ενω συνέχισε -και άλλωστε ποιος σου είπε κουκλα μου ότι δε θέλω να σε ξεσκίσω. Της είπε και έσπρωξε το πουτσοκέφαλο του στον κωλο της Λένας ενώ η τρυπα της έφερε αρκετή αντίσταση στον πουτσο του Μάκη μιας και το πουτσοκεφαλο του ήταν τεράστιο και γενικά είχε και μεγάλη πουτσα γυρω στους είκοσι ποντους αλλά και πολυ χοντρή. - αχ μη σταματα Μάκη όχι από κει τον έχεις πολυ μεγάλο. Ο Μάκης όμως δεν φαινόταν να πτοηθηκε και με λίγο σπρώξιμο παραπανω και χάρις όλα αυτά τα υγρά από τα χυσια του Ρενου που είχαν πλυμηρισει πριν λίγο τον κωλο της Λένας ο πουτσος του Μάκη γλίστρησε μέσα στον κωλο της και μπήκε σχεδόν ο μισός μέσα ενώ με λίγα σπρωξιματα ακόμα μπήκε παραπανω απ τον μισό - Αααααχ ααχχχχ πιο σιγά αλήτη με ξεσκιζεις. Αχ αχ είναι τόσο μεγάλο αχ. - είδες καριολα μου που τον πηρες δεν ήταν και τόσο δύσκολο τελικά μια χαρά χώρεσε ωχχχ και χεις μια κωλάρα σφιχτή σαν το μουνακι σου ωχχχ. Της είπε και άρχισε να κινείται αργά και ρυθμικά μέσα της ενώ γαντζωμένα τις χερουκλες του στα κωλομέρια της Λένας.ενω αυτή γυρισε το κεφάλι της πισω και τον κοίταξε ενώ απλωσε το ένα χέρι της και του εσπρωξε ελαφρά το χέρι απ τον κωλο της λέγοντας- Αχ αχ αχ όχι πιο μέσα μη μου το χώνεις πιο βαθιά αχ αχ όχι πιο βαθιά θα με ξεσκισεις είναι τόσο μεγάλο και σκληρό αχ αχ. - ωχ κουκλα μου μη φοβάσαι μετά τη σημερινή εκπαίδευση θα μας παρακαλας να στο κάνουμε. Ενώ αυτός βυθίζεται την πουτσα του όλο και πιο βαθιά μέσα της ενώ ο ρυθμός που την γαμουσε ανέβαινε συνεχώς. Ενώ αυτή του είπε - αχ αχ αποκλείεται να σου ζητήσω κάτι τέτοιο αχ είναι πολυ σκληρό . - κι όμως ωχ καυλα μου εγώ βλέπω ότι η κωλάρα σου το πηρε αρκετά ευκολα και με μικρή δυσκολία δε νομίζω ότι είναι η πρωτη σου φορά μαζί μας, είμαι σίγουρος εσυ το χεις ξανά κάνει πιο παλια ίσως πριν το γάμο σου με τον κερατα σου. - αχ αχ ναι ναι το ειχα κανει αλλά πολυ λίγες. - ωχ τι πολυ λίγες καυλα μου εσυ το κάνεις σαν πορνοσταρ ωχχ. Της είπε και της έριξε ένα μπατσοκωλι. Ενώ συνέχισε το σφυροκόπημα στον κωλο της.
Ενώ ο Μάκης φαινόταν όντως να έχει δίκιο απ ότι έβλεπα και γω με τα μάτια μου η Λένα δε φάνηκε να ζορίστηκε και τόσο να παρει αυτό το τεράστιο πραγμα του Μάκη στον κωλο της αν ήταν άλλη στη θέση της και ειδικά αν δεν το είχε ξανακάνει θα ουρλιαζε από πονο , κάτι που δεν θα έλεγα ότι έβλεπα εκείνη την ώρα στη Λένα, η οποία φαινόταν περρισσοτερο να το απολαμβάνει παρα να ποναει . Μετά από αρκετή ώρα ο Μάκης βγήκε απ τον κωλο της Λένας ενώ κράτησε τα κωλομέρια της και τα άνοιξε κι άλλο και φαινόταν ότι ο κωλος της είχε ανοίξει διαπλατα της τον είχε κάνει διπλάσιο σε διάμετρο από πριν ενώ παρομοια πραγματα έλεγε και ο Μάκης στη Λένα όπως - πωω κοίτα πως σου άνοιξε κουκλα μου έγινε σαν πιγαδι της έλεγε και γελουσε ενώ αυτή του ειπε- αχ εσυ μου τον έκανες έτσι. - χα στον έκανα όπως θα πρεπε να είναι, δεν γίνεται με τέτοια καπουλια να χεις τόσο στενή κωλοτρυπα. Ενώ δεν προλαβε να τελειώσει τη φράση και είχε αρχίσει να χωνει την ψωλη του στο μουνι της αυτή τη φορά. Φυσικά εκεί μπήκε πολυ πιο ευκολα καθώς το είχαν ξανακάνει. - ωχ αρκετά με την κωλαρα σου όμως τώρα σειρά έχει ξανά το μουνακι σου ΜΜΜ ωωχχ είναι κι αυτό αρκετά σφιχτό, καλά τον κωλο αλλά το μουνι γιατί ουτε από κει σε γαμάει ο κερατάς σου ;της είπε και αφου της τον έβαλε όλον άρχισε γρηγορα το δυνατό σφυροκόπημα. - αχ αχ Μάκη τι ναι αυτά που κάνεις αχ αχ σε μια παντρεμενη αχ αχ γυναίκα. - ωχ καριολα μου πες μου γιατί δε στο κάνει ο άντρας σου; - αχ αχ μου το.... κάνει αχ αχ. - ωχ πως στο κάνει καυλα μου αφου σου είναι πολυ στενό σχεδόν σαν τον κωλο σου. - αχ αχ δεν είναι στενό ο πουτσος σου είναι πολυ μεγάλος αχ αχ. - ωωωχ τι εννοείς τον έχω μεγαλυτερο απ του άντρα σου ;τη ρώτησε ενώ έσκυψε λίγο και της χουφτωσε με το ένα χέρι τα βυζιά που είχαν βγει εδώ και ώρα απ το σουτιέν ενώ η Λένα απ το δυνατό σφυροκόπημα τρανταζωνταν ολόκληρη ενώ δεν απάντησε αμέσως. Αυτός τη ρώτησε ξανά ενώ της έδωσε μια σφαλιάρα στα κωλομέρια. - πες μου πουτανα μου τον έχω πιο μεγάλο απ του αντρουλισου ; - αχ αχ μμμμ αχ ναι ναι! Μεγαλυτερο πολυ μεγαλυτερο αχ αχ και πολυ πιο χοντρό βγαίνει σκληρό αχ αχ. - χα το ξερα έτσι εξηγείται πως είσαι τόσο στενή. Μετά από αρκετή ώρα που της γάμαγε το μουνι με λυσα, σκέφτηκα παντως ότι τη γάμαγε πολυ ωρα ασταμάτητα,δεν του το χα την σφυροκοπαγε για πανω απο εικοσαλεπτο σε τρελό ρυθμό αναρωτιόμουν αν την εχυσε η κρατιέται αλλά μετά από λίγο μου λυθηκε η απορία . Γιατί μετά από λίγο βγήκε από μέσα της και πηγε μπροστά της δίπλα στο ρενο που την τον έδινε στο στόμα ενώ αυτή πριν λίγο είχε πιασει τα μακριά μαλλιά της κοτσίδα τότε ο Μάκης την προσταξε - καργιολα πιπα .τότε αυτη σταμάτησε τα τσιμπουκια στο ρενο και πήρε την πουτσα του Μάκη στο στόμα της ενώ την βυθίσε μέχρι τη μέση ενώ κάπου εκεί έβγαζε ήχους σαν να πνιγετε, σιγουρα θα έφτασε η πουτσα του Μάκη μέχρι το λαρυγγι της ενώ το στόμα της είχε ανοίξει διαπλατα και τα χείλη της είχαν βεντουζάρει πανω στην πουτσα του. Ο Μάκης της έπιασε την κοτσίδα και άρχισε να την πηγαινοφερνει πανω κάτω στην πουτσα του προσπαθωντας να τον χώσει πιο βαθιά στο λαρυγγι της και όλο και κάτι κατάφερνε. - ωωχχχ έτσι καριολα ρουφα ρουφα τον ωχχ. Ενώ μετά από λίγο σταμάτησαν λόγο του Ρενου που ήθελε κι αυτός πιπα και έτσι αυτή άρχισε τις πιπες τώρα μια στο ρενο μια στο Μάκη ενώ ο Μάκης της έπιασε σε μια φάση τα βυζιά τα ανά σήκωσε και έβαλε τον πουτσο του ανάμεσα και τα έσφαξε πανω στον πουτσο του ενώ άρχισε να τον ανεβοκατεβαζει μέσα στα στήθη της. Μετά από λίγο η Λένα απώθησε τα χέρια του απ τα ομολογουμένως μεγάλα στήθη της νουμερο 4 θα έλεγα μαλού σε μέγεθος και του είπε - αστο σε μένα. Και έπιασε αυτή τα στήθη της και άρχισε να τα ανεβοκατεβαζει τώρα πανω στην πουτσα του Μάκη ενώ ο πουτσος του ήταν τόσο μεγάλος που προεξηχε το πουτσοκεφαλο και λίγο παραπανω απ τα βυζιά της ενώ ο Μάκης της ειπε - ωχ καριολα μου ωραίο το ισπανικο με τις βυζάρες σου δε λεω αλλα αυτό που προεξεχει παραπονεμενο θα το αφήσεις ; - αχ και τι να κάνω με τέτοια ψωλαρα που έχεις ουτε τα βυζιά μου δεν φτάνουν να στον καλύψουν Μάκη! Αχ τον έχεις τόσο μεγάλο! -ωχχχ ρουφατο με το στόμα σου της ειπε .τότε αυτή δεν έχασε ευκαιρία και έσκυψε το κεφάλι και όσο πουτσος περισευε απ τα βυζιά της τον ρουφαγε με το στόμα . -ωχχ έτσι έτσι μπράβο πουταναρα μου ωχ και ισπανική πιπα ωχ Ελενάρα έτσι ρουφα τη ψωλαρα μου! Της είπε ενώ φαινόταν κοντά στο να χυσει ενώ το ρενο τον είχε αφήσει πλεον και ασχολουνται μόνο με την πουτσα του Μάκη ενώ ο Ρένος έπαιζε την ψωλη του και την κοπάναγε πουτσοσκαμοιλα . Ενώ αφου είδε ότι η ώρα περνουσε και η Λένα είχε επικεντρωθεί στον Μάκη, της έπιασε το ένα χέρι και της το οδήγησε στην πουτσα του. Τότε η Λένα γρήγορα μπήκε στο νόημα και του τον έπιασε και άρχισε να του παιζει την ψβλη ενώ με το άλλο χέρι της αγκάλιασε τα βυζιά της από κάτω και κατάφερνε με κάποιο άλλο τρόπο τώρα και συνέχιζε το ισπανικο στον Μάκη. Μετά από κανα δεκάλεπτο σταμάτησαν το ισπανικο και άρχισαν να της δίνουν πιπες εναλλάξ ενώ ο Μάκης τη ρωτησε- ωωχχ ωραία τον ρουφας καυλα μου ωωωχχ δε μου λες ο πουτσος του άντρα σου μέχρι που φτάνει για δείξε μου περιπου ποσος είναι;η Λένα σταμάτησε να τσιμπουκωνει και όπως έπιασε την πουτσα του Μάκη άνοιξε τον αντίχειρα και τον δείκτη και κάνοντας ένα μικρό κανό με αυτά τα δάχτυλα γυρω στα 7 με 8 εκατοστά είπε -ΜΜΜ αχ δεν ξέρω ακριβώς αλλά περιπου του είναι τόσο όταν είναι... Ενθουσιασμένος λίγο πριν χυσει. Ο Μάκης απόρησε και ψηλό γέλασε ενώ πηρε το χέρι της με το άνοιγμα που έκανε και το έβαλε πανω στην δική του ψωλη και δεν έφτανε ουτε στη μέση και της ειπε- χα αν το λες αυτό ενθουσιασμένο , τότε αυτό πως το λες; είναι αρκετά ενθουσιασμένος. Της είπε δείχνοντας την πουτσα του ενώ αυτή είπε - ΜΜΜ σίγουρα πολυ ενθουσιασμένος, παραπολυ ! Του είπε και ξανά άνοιξε τα χείλη της και πηρε την πουτσα του μέσα ενώ άρχισε ξανά να του περνει πιπες . Μετά από λίγο ο Μάκης τραβήχτηκε και άρχισε να παίζει την ψωλη του με τεράστια ταχυτητα μπροστά στο προσωπο της Λένας και το ίδιο έκανε και ο Ρένος. Ενώ ο Μάκης της είπε ωχ έρχεται καριολα έρχεται! Της είπε και άρχισε να τον αδειάζει στο προσωπο και στα βυζιά της ενώ μετά από λίγα δευτερόλεπτα το ίδιο ακριβώς έκανε και ο Ρένος ενώ έχασαν τεράστια ποσοτητα πανω της ειδικα ο Μάκης. Μέχρι που άδειασαν και της τελευταία σταγόνα πανω της. Ενώ η Λένα έχοντας ανοιχτό το στόμα πηρε πολα και μέσα στο στόμα της. Όταν τελείωσαν της είχαν καλυψει σχεδόν όλο το προσωπο και το λαιμό και μεγάλο μέρος από τα βυζιά της με σπέρμα.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ενώ ο Μάκης φαινόταν όντως να έχει δίκιο απ ότι έβλεπα και γω με τα μάτια μου η Λένα δε φάνηκε να ζορίστηκε και τόσο να παρει αυτό το τεράστιο πραγμα του Μάκη στον κωλο της αν ήταν άλλη στη θέση της και ειδικά αν δεν το είχε ξανακάνει θα ουρλιαζε από πονο , κάτι που δεν θα έλεγα ότι έβλεπα εκείνη την ώρα στη Λένα, η οποία φαινόταν περρισσοτερο να το απολαμβάνει παρα να ποναει . Μετά από αρκετή ώρα ο Μάκης βγήκε απ τον κωλο της Λένας ενώ κράτησε τα κωλομέρια της και τα άνοιξε κι άλλο και φαινόταν ότι ο κωλος της είχε ανοίξει διαπλατα της τον είχε κάνει διπλάσιο σε διάμετρο από πριν ενώ παρομοια πραγματα έλεγε και ο Μάκης στη Λένα όπως - πωω κοίτα πως σου άνοιξε κουκλα μου έγινε σαν πιγαδι της έλεγε και γελουσε ενώ αυτή του ειπε- αχ εσυ μου τον έκανες έτσι. - χα στον έκανα όπως θα πρεπε να είναι, δεν γίνεται με τέτοια καπουλια να χεις τόσο στενή κωλοτρυπα. Ενώ δεν προλαβε να τελειώσει τη φράση και είχε αρχίσει να χωνει την ψωλη του στο μουνι της αυτή τη φορά. Φυσικά εκεί μπήκε πολυ πιο ευκολα καθώς το είχαν ξανακάνει. - ωχ αρκετά με την κωλαρα σου όμως τώρα σειρά έχει ξανά το μουνακι σου ΜΜΜ ωωχχ είναι κι αυτό αρκετά σφιχτό, καλά τον κωλο αλλά το μουνι γιατί ουτε από κει σε γαμάει ο κερατάς σου ;της είπε και αφου της τον έβαλε όλον άρχισε γρηγορα το δυνατό σφυροκόπημα. - αχ αχ Μάκη τι ναι αυτά που κάνεις αχ αχ σε μια παντρεμενη αχ αχ γυναίκα. - ωχ καριολα μου πες μου γιατί δε στο κάνει ο άντρας σου; - αχ αχ μου το.... κάνει αχ αχ. - ωχ πως στο κάνει καυλα μου αφου σου είναι πολυ στενό σχεδόν σαν τον κωλο σου. - αχ αχ δεν είναι στενό ο πουτσος σου είναι πολυ μεγάλος αχ αχ. - ωωωχ τι εννοείς τον έχω μεγαλυτερο απ του άντρα σου ;τη ρώτησε ενώ έσκυψε λίγο και της χουφτωσε με το ένα χέρι τα βυζιά που είχαν βγει εδώ και ώρα απ το σουτιέν ενώ η Λένα απ το δυνατό σφυροκόπημα τρανταζωνταν ολόκληρη ενώ δεν απάντησε αμέσως. Αυτός τη ρώτησε ξανά ενώ της έδωσε μια σφαλιάρα στα κωλομέρια. - πες μου πουτανα μου τον έχω πιο μεγάλο απ του αντρουλισου ; - αχ αχ μμμμ αχ ναι ναι! Μεγαλυτερο πολυ μεγαλυτερο αχ αχ και πολυ πιο χοντρό βγαίνει σκληρό αχ αχ. - χα το ξερα έτσι εξηγείται πως είσαι τόσο στενή. Μετά από αρκετή ώρα που της γάμαγε το μουνι με λυσα, σκέφτηκα παντως ότι τη γάμαγε πολυ ωρα ασταμάτητα,δεν του το χα την σφυροκοπαγε για πανω απο εικοσαλεπτο σε τρελό ρυθμό αναρωτιόμουν αν την εχυσε η κρατιέται αλλά μετά από λίγο μου λυθηκε η απορία . Γιατί μετά από λίγο βγήκε από μέσα της και πηγε μπροστά της δίπλα στο ρενο που την τον έδινε στο στόμα ενώ αυτή πριν λίγο είχε πιασει τα μακριά μαλλιά της κοτσίδα τότε ο Μάκης την προσταξε - καργιολα πιπα .τότε αυτη σταμάτησε τα τσιμπουκια στο ρενο και πήρε την πουτσα του Μάκη στο στόμα της ενώ την βυθίσε μέχρι τη μέση ενώ κάπου εκεί έβγαζε ήχους σαν να πνιγετε, σιγουρα θα έφτασε η πουτσα του Μάκη μέχρι το λαρυγγι της ενώ το στόμα της είχε ανοίξει διαπλατα και τα χείλη της είχαν βεντουζάρει πανω στην πουτσα του. Ο Μάκης της έπιασε την κοτσίδα και άρχισε να την πηγαινοφερνει πανω κάτω στην πουτσα του προσπαθωντας να τον χώσει πιο βαθιά στο λαρυγγι της και όλο και κάτι κατάφερνε. - ωωχχχ έτσι καριολα ρουφα ρουφα τον ωχχ. Ενώ μετά από λίγο σταμάτησαν λόγο του Ρενου που ήθελε κι αυτός πιπα και έτσι αυτή άρχισε τις πιπες τώρα μια στο ρενο μια στο Μάκη ενώ ο Μάκης της έπιασε σε μια φάση τα βυζιά τα ανά σήκωσε και έβαλε τον πουτσο του ανάμεσα και τα έσφαξε πανω στον πουτσο του ενώ άρχισε να τον ανεβοκατεβαζει μέσα στα στήθη της. Μετά από λίγο η Λένα απώθησε τα χέρια του απ τα ομολογουμένως μεγάλα στήθη της νουμερο 4 θα έλεγα μαλού σε μέγεθος και του είπε - αστο σε μένα. Και έπιασε αυτή τα στήθη της και άρχισε να τα ανεβοκατεβαζει τώρα πανω στην πουτσα του Μάκη ενώ ο πουτσος του ήταν τόσο μεγάλος που προεξηχε το πουτσοκεφαλο και λίγο παραπανω απ τα βυζιά της ενώ ο Μάκης της ειπε - ωχ καριολα μου ωραίο το ισπανικο με τις βυζάρες σου δε λεω αλλα αυτό που προεξεχει παραπονεμενο θα το αφήσεις ; - αχ και τι να κάνω με τέτοια ψωλαρα που έχεις ουτε τα βυζιά μου δεν φτάνουν να στον καλύψουν Μάκη! Αχ τον έχεις τόσο μεγάλο! -ωχχχ ρουφατο με το στόμα σου της ειπε .τότε αυτή δεν έχασε ευκαιρία και έσκυψε το κεφάλι και όσο πουτσος περισευε απ τα βυζιά της τον ρουφαγε με το στόμα . -ωχχ έτσι έτσι μπράβο πουταναρα μου ωχ και ισπανική πιπα ωχ Ελενάρα έτσι ρουφα τη ψωλαρα μου! Της είπε ενώ φαινόταν κοντά στο να χυσει ενώ το ρενο τον είχε αφήσει πλεον και ασχολουνται μόνο με την πουτσα του Μάκη ενώ ο Ρένος έπαιζε την ψωλη του και την κοπάναγε πουτσοσκαμοιλα . Ενώ αφου είδε ότι η ώρα περνουσε και η Λένα είχε επικεντρωθεί στον Μάκη, της έπιασε το ένα χέρι και της το οδήγησε στην πουτσα του. Τότε η Λένα γρήγορα μπήκε στο νόημα και του τον έπιασε και άρχισε να του παιζει την ψβλη ενώ με το άλλο χέρι της αγκάλιασε τα βυζιά της από κάτω και κατάφερνε με κάποιο άλλο τρόπο τώρα και συνέχιζε το ισπανικο στον Μάκη. Μετά από κανα δεκάλεπτο σταμάτησαν το ισπανικο και άρχισαν να της δίνουν πιπες εναλλάξ ενώ ο Μάκης τη ρωτησε- ωωχχ ωραία τον ρουφας καυλα μου ωωωχχ δε μου λες ο πουτσος του άντρα σου μέχρι που φτάνει για δείξε μου περιπου ποσος είναι;η Λένα σταμάτησε να τσιμπουκωνει και όπως έπιασε την πουτσα του Μάκη άνοιξε τον αντίχειρα και τον δείκτη και κάνοντας ένα μικρό κανό με αυτά τα δάχτυλα γυρω στα 7 με 8 εκατοστά είπε -ΜΜΜ αχ δεν ξέρω ακριβώς αλλά περιπου του είναι τόσο όταν είναι... Ενθουσιασμένος λίγο πριν χυσει. Ο Μάκης απόρησε και ψηλό γέλασε ενώ πηρε το χέρι της με το άνοιγμα που έκανε και το έβαλε πανω στην δική του ψωλη και δεν έφτανε ουτε στη μέση και της ειπε- χα αν το λες αυτό ενθουσιασμένο , τότε αυτό πως το λες; είναι αρκετά ενθουσιασμένος. Της είπε δείχνοντας την πουτσα του ενώ αυτή είπε - ΜΜΜ σίγουρα πολυ ενθουσιασμένος, παραπολυ ! Του είπε και ξανά άνοιξε τα χείλη της και πηρε την πουτσα του μέσα ενώ άρχισε ξανά να του περνει πιπες . Μετά από λίγο ο Μάκης τραβήχτηκε και άρχισε να παίζει την ψωλη του με τεράστια ταχυτητα μπροστά στο προσωπο της Λένας και το ίδιο έκανε και ο Ρένος. Ενώ ο Μάκης της είπε ωχ έρχεται καριολα έρχεται! Της είπε και άρχισε να τον αδειάζει στο προσωπο και στα βυζιά της ενώ μετά από λίγα δευτερόλεπτα το ίδιο ακριβώς έκανε και ο Ρένος ενώ έχασαν τεράστια ποσοτητα πανω της ειδικα ο Μάκης. Μέχρι που άδειασαν και της τελευταία σταγόνα πανω της. Ενώ η Λένα έχοντας ανοιχτό το στόμα πηρε πολα και μέσα στο στόμα της. Όταν τελείωσαν της είχαν καλυψει σχεδόν όλο το προσωπο και το λαιμό και μεγάλο μέρος από τα βυζιά της με σπέρμα.
αφου λοιπον ο μακης και ο ρενος γεμισαν τα βυζια της λενας με χυσια στνεχιζαν να της λενε διαφορες προστυχιες ενω εκεινη τους ειπε -αχ κοιτα πως με κανατε σα δε ντρεπεστε.χαλια με κανατε παντρεμενη γυναικα.ειπε ενω αρχισε να ρουφαει ξανα την ψωλη του μακη .ενω ο μακης της ειπε -ωχχχ σου αξιζε καριολα μου με τετοια βασανηστηρια που μας εκανες . -μμμμμ βασανηστηρια...εγω;. -εσυ βεβαια βασανηστηρια μεγαλα.σκοτσεζικα ντουζ μια κρυο μια ζεστη ,μας ειχες τρελανει με τα κουνηματα σου .της ειπαν ενω την αρχισαν στα πουτσοσκαμπιλα.και μετα ετριβαν τις πουτσες τους πανω της.ενω η λενα που και που τις ρουφαγε η τις εγλυφε.ενω σε μια δοση ειπε-δεν θυμαμαι να σας κουνηθηκα ποτε .-χα πλακα κανεις καριολιτσα μου ;τοτε που φοραγες εκεινη την μπλουζα με τιραντα με το πολυ ανοιχτο ντεκολτε και μια τα σημαζυες τα βυζια σου και μια εσκυβες τυχαια και καλα και τα δειχνες φατσα φορα μονο ρογα που δεν μας εδειξες τοτε.ειπε ο ρενος.ενω ο μακης-γιατι εκεινο το αλλο την πρωτη μερα που το πας που φοραγε εκεινο το κολαν και εσκυψε πολυ να παρει και καλα τα πραγματα και φανηκε το στρινγκ .ενω η λενα οπως ρουφαγε την ψωλη του ρενου ειπε στο μακη -αυτο ηταν ατυχημα .και μετα πηρε την ψωλη του μακη στο στομα .εγω βλεπωντας ολα αυτα ειχα αρχισει να καυλωνω ενω οι πουτσες του μακη και του ρενου δεν ελεγαν να πεσουν με τιποτα σιγουρα κατι θα πηραν δεν εξηγητε αλλιως την εχυσαν την ξανα εχυσαν κανανε σεξ ποση ωρα και ακομα καγκελο μαλον κατι πηραν .η ωρα ειχε παει ηδη 2 και δεν ελεγαν να σταματησουν .τοτε μου ηρθε η ιδεα να παω στη σκηνη του πανου .μολις πηγα αυτος ροχαλιζε σκεφτικα να δοκιμασω να προσποιηθω τη λενα σε περιπτωση που ξυπνουσε αλλωστε ηταν τοσο τυφλα που δεν θα καταλαβενε διαφορα με τοσο λιγο φως που ειχε.ετσι μπηκα στα σκεπασματα διπλα του και αρχισα να ψαχουλευω το παντελονι του μιας και δεν πιστεψα τα λογια της λενας για το μεγεθος του πανου αποκλιεται να τον ειχε τοσο μικρο,μαλλον ελεγε διαφορα πανω στην καυλα η για να τους ευχαριστησει.ομως εψαχνα εψαχνα και πουτσα δεν εβρισκα.τελικα κουραστηκα και εβαλα το χερι μου μεσα απ τη βερμουδα και το σοβρακο και το επιασα στο χερι μου τοτε καταλαβα οτι μπορει η λενα να μην εκανε πλακα αλλα δεν πτοηθηκα αρχισα να πεζω σιγα σιγα αυτο το πραγμα που εμοιαζε ασ πουμε με πεος .ενω σε μια δοση ο πανος χωρις να ανοιξει τα ματια ψελισε λενα .εγω συνεχισα να του παιζω την πουτσα.-ωωχχ γυρισες;λενα; εγω του απαντησα ψηθιριστα ναι και συνεχισα .μετα απο λιγα λεπτα η πουτσα του σκλυρινε και φουσκωσε αλλα σε πολυ μικρο βαθμο τοσο που δεν ξεπερναγε την παλαμη μου οπως την ειδα .τοτε καταλαβα οτι η λενα δεν ελεγε ψεματα ουτε εκανε πλακα ουτε μιλουσε το ποτο ελεγε οντως την αληθεια για το μεγεθος του .εκανα τα παντ να την σηκωσω ωσπου μετα απο ενα πενταλεπτο ενιωσα υγρα στο χερι μου αρκετα οχι πολλα .αλλα συνεχισα να του την παιζω ωσπου μετα απο λιγα λεπτα αρχισε να πεγτει και να χαλαρωνει ξανα ενω μετα απο λιγο τον ακουσα να ροχαλιζει ξανα .ξενερωσα βγηκα εξω και πηγα προς τη σκηνη του μακη ξανα.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
...αντ να την σηκωσω ωσπου μετα απο ενα πενταλεπτο ενιωσα υγρα στο χερι μου αρκετα οχι πολλα .αλλα συνεχισα να του την παιζω ωσπου μετα απο λιγα λεπτα αρχισε να πεγτει και να χαλαρωνει ξανα ενω μετα απο λιγο τον ακουσα να ροχαλιζει ξανα .ξεν...
Τα έπλυνες τα χεράκια Πανοφ...εεε... Σοφάκι?
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
αφου λοιπον ο μακης και ο ρενος γεμισαν τα βυζια της λενας με χυσια στνεχιζαν να της λενε διαφορες προστυχιες ενω εκεινη τους ειπε -αχ κοιτα πως με κανατε σα δε ντρεπεστε.χαλια με κανατε παντρεμενη γυναικα.ειπε ενω αρχισε να ρουφαει ξανα την ψωλη του μακη .ενω ο μακης της ειπε -ωχχχ σου αξιζε καριολα μου με τετοια βασανηστηρια που μας εκανες . -μμμμμ βασανηστηρια...εγω;. -εσυ βεβαια βασανηστηρια μεγαλα.σκοτσεζικα ντουζ μια κρυο μια ζεστη ,μας ειχες τρελανει με τα κουνηματα σου .της ειπαν ενω την αρχισαν στα πουτσοσκαμπιλα.και μετα ετριβαν τις πουτσες τους πανω της.ενω η λενα που και που τις ρουφαγε η τις εγλυφε.ενω σε μια δοση ειπε-δεν θυμαμαι να σας κουνηθηκα ποτε .-χα πλακα κανεις καριολιτσα μου ;τοτε που φοραγες εκεινη την μπλουζα με τιραντα με το πολυ ανοιχτο ντεκολτε και μια τα σημαζυες τα βυζια σου και μια εσκυβες τυχαια και καλα και τα δειχνες φατσα φορα μονο ρογα που δεν μας εδειξες τοτε.ειπε ο ρενος.ενω ο μακης-γιατι εκεινο το αλλο την πρωτη μερα που το πας που φοραγε εκεινο το κολαν και εσκυψε πολυ να παρει και καλα τα πραγματα και φανηκε το στρινγκ .ενω η λενα οπως ρουφαγε την ψωλη του ρενου ειπε στο μακη -αυτο ηταν ατυχημα .και μετα πηρε την ψωλη του μακη στο στομα .εγω βλεπωντας ολα αυτα ειχα αρχισει να καυλωνω ενω οι πουτσες του μακη και του ρενου δεν ελεγαν να πεσουν με τιποτα σιγουρα κατι θα πηραν δεν εξηγητε αλλιως την εχυσαν την ξανα εχυσαν κανανε σεξ ποση ωρα και ακομα καγκελο μαλον κατι πηραν .η ωρα ειχε παει ηδη 2 και δεν ελεγαν να σταματησουν .τοτε μου ηρθε η ιδεα να παω στη σκηνη του πανου .μολις πηγα αυτος ροχαλιζε σκεφτικα να δοκιμασω να προσποιηθω τη λενα σε περιπτωση που ξυπνουσε αλλωστε ηταν τοσο τυφλα που δεν θα καταλαβενε διαφορα με τοσο λιγο φως που ειχε.ετσι μπηκα στα σκεπασματα διπλα του και αρχισα να ψαχουλευω το παντελονι του μιας και δεν πιστεψα τα λογια της λενας για το μεγεθος του πανου αποκλιεται να τον ειχε τοσο μικρο,μαλλον ελεγε διαφορα πανω στην καυλα η για να τους ευχαριστησει.ομως εψαχνα εψαχνα και πουτσα δεν εβρισκα.τελικα κουραστηκα και εβαλα το χερι μου μεσα απ τη βερμουδα και το σοβρακο και το επιασα στο χερι μου τοτε καταλαβα οτι μπορει η λενα να μην εκανε πλακα αλλα δεν πτοηθηκα αρχισα να πεζω σιγα σιγα αυτο το πραγμα που εμοιαζε ασ πουμε με πεος .ενω σε μια δοση ο πανος χωρις να ανοιξει τα ματια ψελισε λενα .εγω συνεχισα να του παιζω την πουτσα.-ωωχχ γυρισες;λενα; εγω του απαντησα ψηθιριστα ναι και συνεχισα .μετα απο λιγα λεπτα η πουτσα του σκλυρινε και φουσκωσε αλλα σε πολυ μικρο βαθμο τοσο που δεν ξεπερναγε την παλαμη μου οπως την ειδα .τοτε καταλαβα οτι η λενα δεν ελεγε ψεματα ουτε εκανε πλακα ουτε μιλουσε το ποτο ελεγε οντως την αληθεια για το μεγεθος του .εκανα τα παντ να την σηκωσω ωσπου μετα απο ενα πενταλεπτο ενιωσα υγρα στο χερι μου αρκετα οχι πολλα .αλλα συνεχισα να του την παιζω ωσπου μετα απο λιγα λεπτα αρχισε να πεγτει και να χαλαρωνει ξανα ενω μετα απο λιγο τον ακουσα να ροχαλιζει ξανα .ξενερωσα βγηκα εξω και πηγα προς τη σκηνη του μακη ξανα.
Είχα παθει ένα μικρό σοκ με το ποσο μικρό πεος είχε τελικά ο πανος , είχε δίκιο η Λένα όντως ήταν μόνο εφτα το πολυ οκτώ εκατοστά. Έτσι εξηγείται που τώρα που βρήκε το Μάκη δεν ξεκολλάει απ την πουτσα του εδώ μιλουσαμε για τριπλάσια διαφορά. Αφου πήγα ξανά προς τη σκηνή του Μάκη που γινόταν το έλα να δεις ψιλονυσταξα και άλλαξα γνώμη και αρχισα να απομακρύνομαι περνωντας το δρόμο για τη δική μου σκηνή, όπως απομακρύνθηκαν αρκετά αρχισα ξαφνικά να ακουω τα βογκητά και του αναστεναγμούς της λενας πιο δυνατά απορησαμε για να ακουγονται από δω τι παραπανω μπορεί να της κάνουν;η περιεργεια με ξυπνησε για τα καλά και έτρεξα πισω στη σκηνή του Μάκη εδώ η Λένα ακουγοντας λες και εχυνε. Κοίταξα μέσα και τι να δω ο Μάκης ήταν ξαπλωμένος κάτω ανάσκελα ,η Λένα πανω του και της το έχωνε στο μουνι ενώ πισω απ τη Λένα είχε κολλήσει πανω στον κωλο της ο Ρένος κι απ ότι φαίνεται της το έχωνε στον κωλο της.!!!!! Δεν μπορουσα να το πιστεψω ότι η Λένα τους άφησε να την παρουν σάντουιτς απ την πρωτη φορα. Μαλλον θα ειπιε παραπολυ τελικά και ήταν τυφλά. Εντω μεταξύ ο Μάκης όπως ήταν από κάτω της τα μεγάλα βυζιά της λενας έπεφταν πανω στα μουτρα του και αυτός μια τα χουφτωνε μια τις βυζαινε τις ρόγες ενώ ο Ρένος πισω της είχε γαντζωμένα τις χερουκλες του στα κωλομέρια της και μια τα χουφτωνε μια τα μαλαζε και που και που της έριχνε μπατσωκωλια..
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Εντάξει δυνατοί και ο Μάκης και ο Ρένος και ακούραστοι με μεγάλα προσοντα δε λεω, αλλά πολυ άγριοι και έβγαζαν κάτι αγαρμπο και πολυ χωριατιλα κάτι που με ξενερώνε λίγο. Τη Λένα απ την άλλη δεν φαινόταν να την ξενερώνει καθόλου παρολο που αυτή μέχρι πριν μια δυο μερες ήταν πιο αρνητική απο εμενα χωριατες τους ανέβαζε γουρούνια τους κατέβαζε. Τους σιχαινόταν έλεγε, ενώ τώρα απ τις εκφράσεις του προσωπου της έμοιαζε σαν να έχει καυλώσει πολυ και αναστενάζε πολυ γρηγορα πρεπει να ήταν κοντά σε οργασμό. Αχ αχ αχ αχ ααααχχχ. - ωχ ωχ καυλα μου! Τι βυζάρες ειναι αυτες έτσι όπως της βλέπω από πανω δεν αντέχω θα σε χυσω ξανά. Ωχ σ αρέσει μωρη πουτανα που σε περνουμε μαζί;σ αρέσει έτσι με δυο ; - αχ αχ ναι ναι αχ αχ. Μετά από λίγο η Λένα άρχισε να αναστενάζει ακόμα πιο γρήγορα σιγουρα είχε φτάσει σε οργασμό. - αχ αχχ ααααααχχχχχχ ναιιι ναι ααχχχχ μμμμ αχ αχ .- ωχχχ πουταναρα μου σε σκίζουμε ωχ ωχ σ άρεσει καυλιαρα μου ωχ σ αρέσει καριολα μου - αχ αχ ναι ναι σκίστε με ναι αχ αχ . Μετά από λίγο η ανάσα της άρχισε να γίνετε πιο αργή ενώ οι δυο γαμιαδες συνέχιζαν ανεβάζοντας ρυθμό. Πράγματι που δεν κράτησε πολυ γιατί βγήκαν μετά από λίγο από μέσα της πρωτα ο Ρένος και άρχισε κατευθείαν να χυνει το σπέρμα του στα κωλομέρια της λενας - ωχ ωχχχ παρτα καριολα παρτα ωχχχ έχω πολυ πραμα για παρτι σου ωχχχ παρτα όλο αυτό για σένα το ειχα μαζέψει ωχχχ. Αφου άδειασε έκανε πισω ενώ μετά από λίγο βγήκε και ο Μάκης από μέσα της. Σηκωθηκαν ενώ η Λένα έκατσε στα γονατα ο Μάκης έκατσε μπροστά της και άρχισε να παιζει την πουτσα του σαν τρελός ενώ η Λένα κολλησε πανω στα ποδια του και ανά σήκωσε τα βυζιά της και τα κράτησε εκεί ενώ εβγαλε τη γλώσσα της έξω σαν να τον παρακαλουσε να τη χυσει. Κάτι που δεν άργησε να γίνει με το Μάκη να χυνει ξανα πανω στο προσωπο και στα βυζιά της λενας. Ενώ έλεγε διαφορά. - ωωωχ καυλα ωχχχ έρχεται ωχχχ όλα αυτά εξαιτίας σου μαζευτηκαν ωχχχ παρτα παρτα όλα. Ωωωωχχχχ χυνω πουτανα χυνω! Ω ωωωωχχχχ . Και αφού στράγγιξε επάνω της την πουτσα του της είπε ενώ της τον έδωσε ξανά στο στόμα να του τον καθαρίσει όπως είπε. Και αυτή υπάκουσε σαν πουτανα.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Και αφού του καθάριζε την πουτσα με το στόμα δεν άργησε να ζηλέψει και ο Ρένος και να της ζητήσει το ίδιο, έτσι αυτή άρχισε να γλυφει και να ρουφάει τις πουτσες του Ρενου και του Μάκη εναλαξ. Εν τω μεταξύ από ψηλό συζητήσεις που είχαμε κάνει κανα δυο φορές μου έλεγε όταν τη ρωτουσα και μου κανε και την ντροπαλή και μου έλεγε ότι σεξ κάνει μόνο με προφυλαξεις και ότι αποφευγει να περνει χάπι οπότε όταν εκανε σεξ επρεπε ο άντρας να φοράει προφυλακτικο . Ενώ τώρα ο Μάκης με το ρενο την γαμαγαν και την έχαναν αβέρτα και ουτε προφυλακτικα ουτε τιποτα.Όταν όμως την ρώτησα γιατί μου έκανε εντυπωση καλά και με τον πανο τον άντρα σου δεν το κάνετε ποτε χωρίς. Τότε αυτή φάνηκε να ένιωσε λίγο άβολα και τα μάσαγε ενώ είπε ότι εεεε ....ναι στην αρχή... Αλλά μετά είπαμε να προσπαθησουμε για παιδι και αφου κάναμε εξετάσεις να δουμε ότι είμαστε υγιείς αρχίσαμε χωρίς. Τώρα βέβαια κατάλαβα γιατί μου τα μάσαγε για τον πανο γιατί στο μέγεθος του πανου λίγο δυσκολο να έβρισκε προφυλακτικο τόσο μικρό που ήταν, δεν έχω ιδέα αν εφαρμοζει σε τόσο μικρά. Δεν μου έχει ξανά τυχει και δεν ξέρω. Ενώ η μεγαλύτερη ειρωνεία ήταν οπως την έβλεπα να κάνει πίπες στο Μάκη και το ρενο θυμήθηκα και μια άλλη συζήτηση που είχαμε και της έλεγα για ένα γκομενο που είχα γνωρίσει τότε και ότι είχε χυσει πανω στα προκαταρκτικα και είχα ξενερωσει λίγο και μου είπε ωχ σε καταλαβαίνω και ο Πάνος παλια τελείωνε μόνο μετά φιλιά και λίγες αγκαλιές αλλά αργότερα κρατιεται περισσοτερο , θελει υπομονή αρκετή και γω ξενέρωμα απίστευτα. Ενώ εγώ της είπα - ε η αλήθεια είναι ότι δεν κάναμε μόνο φιλιά και χάδια όταν έλεγα προκαταρκτικα εννοουσα ότι του έκανα πιπες και δε μπόρεσε να άντεξει ουτε 2 λεπτά. Ενώ αυτή σοκαριστική όταν το άκουσε - πιπες;! Εννοείς ότι του έκανες στοματικό αυτό εννοούσες προκαταρκτικα εσυ;από τόσο νωρίς ;τον ξέρεις πολυ λίγο καιρό. - ε Οχι και λίγο δυο μήνες τον ξέρω. Άλλωστε αυτά δεν έχουν όριο χρόνου είναι λίγο πως θα έρθει. Εσυ δηλαδή ποτε άρχισες να του κανεις πιπες του πανου μετά από 6 μήνες;τοτε αυτή χλομιασε λίγο και μου ειπε- ε Οχι εγώ δεν.... Δεν κάνω πιπες δεν μου αρέσει το στοματικό σεξ. Το σιχαίνομαι και δεν το θεωρώ προκαταρκτικα . - δε σου αρέσει αλλά ουτε να σε γλείφουν σου άρεσει;- ε ενταξει αυτό δεν μπορω να πω ότι τρελενομαι κιολας ουτε κρυο ουτε ζέστη γι αυτο και δεν αναγκαζω και τον πανο να μου το κάνει μόνο αν το θέλει αυτός , η αλήθεια είναι ότι δεν το κάνει πολυ συχνά αλλα μερικές φορές που το κάνουμε μπορεί να μου το κάνει . - και μετά δε σου ζητάει αυτός ; - καμιά φορά ναι αλλά του το ξεκινά με την πρωτη και τώρα το χει παρει απόφαση. - δεν το πιστευω οτι υπαρχει άντρας που δέχτηκε κ ατι τέτοιο. - γιατί όχι; του εξηγεισα ότι δεν το αντεχω και ότι το απεχθάνομαι και αυτό και το πρωκτικο και ότι το στοματικό το σιχαίνομαι και από τότε δεν μου ξανά ζήτησε. Θυμόμουν όλα αυτά και το ποσο παρθενοπιπιτσα μου το έπαιζε ενώ τώρα σε δυο άντρες που τους ήξερε ουτε δυο εβδομάδες την έβλεπα να ρουφάει τις ψωλες τουςτους και όχι μόνο δεν δίσταζε αλλά τις ρουφαγε και τις βυθίζε όσο πιο βαθιά μπορουσε και δεν έκανε πιπες του τυπου μονο το πουτσοκεφαλο με αέρα, την έβλεπα να βεντουζάρει κυριολεκτικά τα χείλη της πανω ειδικά στην πουτσα του Μάκη και επερνε τουλάχιστον τον μισό πουτσο του στο στόμα της, ενώ κάποιες φορές φαινόταν να περνει και περισσοτερο και να έκανε και λαρυγγοπιπες.χωρίς καμία αναστολή και δισταγμό. Καλά ίσως κάποιες φορές με το ρενο να ήταν λίγο διστακτική στην αρχή αλλά με το Μάκη καθόλου φαινόταν να υπ άκουγε τυφλα σε κάθε προσταγη του κάτι που κι αυτή ανέφεραν κάθε τόσο.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ενώ μια φορά άκουσα τον ρενο να λέει έλα κουκλα μου ρουφα λίγο και τον δικό μου δεν έχει του Μάκη μέλι. Ενώ του έλεγε για πλακα - ρε μαλακα δεν πιστευω να τον πασαληψες με τίποτα σιρόπια και γι αυτό η κοπέλα κολλαει με την πουτσα σου έτσι ;- χα μη μου δίνεις ιδέες. Ενώ μετά άρχισε και τους έκανε εναλαξ τσιμπουκια. Ενώ κάπου κάπου τους έγλυφε την πουτσα απ τ αρχιδια μέχρι το πουτσοκεφαλο και ξανά κάτω. Ήταν λες και έβλεπα μια άλλη Λένα. Ενώ σε μια δόση ο Μάκης είπε. - ωχχ έτσι ρουφα ρουφα τον καριολα μου. Ωχχ μπράβο τσιμπουκλού μου το κάνεις τέλεια. Ενώ ο Ρένος - ωχ είσαι αστέρι. Και ο Μάκης της λέει μετα-ωωχχ ναι καυλιαρα μου έτσι ρουφα και γλυφε ωχ όπως το πας βλέπω να σε χυνουμε παλι . - αχ τι ;αχ όχι , όχι παλι. Εκανα αμαν να σας τις καθαρίσω. Και θα τις γεμίσετε παλι με.... Ασε που θα γίνω και γω χάλια παλι . Ενώ ο Μάκης της είπε -γιατί κουκλα δε σ αρέσει ;ελα τώρα αφου εσυ τρελενεσαι για.... Και άρχισε να την πιανει απ την κοτσίδα και να σπρωχνει τώρα τον πουτσο του κι άλλο μεσ το στόμα της ενώ της έλεγε και την πηγαινοεφερνε πανω στον πουτσο του τώρα με τρελό ρυθμό.. -έτσι τσιμπουκλού ρουφα τον παρτον όλον ξεκωλιάρα.ωχ έτσι που μας κανεις και τη δυσκολη μετά απο τόσα τσιμπουκια .ωχ έτσι ρουφα τον ναι ωχ παρτον όλον ξεκωλιάρα! τσουτσουνοπερνοβα . Οταν το άκουσα αυτό γελασα δεν κρατήθηκα αλλά ευτυχώς δεν μ άκουσαν
Την είχαν ξεφτιλίσει στην πουτσα ενώ ο Μάκης συνέχισε ενώ φαινόταν να είναι κοντά στο να χυσει ξανά είχε παρι εργολαβία το λαρυγγι της Λένας και ο Ρένος απλά είχε βάλει τη Λένα να του παιζει την πουτσα με το χέρι της. Ενώ ο Μάκης συνέχιζε να λέει προστυχιες . Σε μια δόση είπε στο ρενο. - ωχχχ είδες η τσουνοπερνοβα ωχχχ μας είχε κάνει τόσες μέρες τις πουτσες σαν κοντάρια, σαν μπετοβεργες και είχαμε μαζέψει τόσο χυσει για παρτι της και τώρα μας κάνει και τη δυσκολη. Ενώ λαχταράγε να φαει πουτσες απ την πρωτη στιγμή. Θυμάσαι ρε μαλακα τις πρωτες μέρες είχαν έρθει που βγηκαμε το βράδυ έξω για φαΐ και τους πετυχαμε έξω τι θυμάσαι τι έκανε εκείνη τη μέρα με το λουκάνικο; - αν θυμάμαι λέει ξεχνιέται που μας είχε τρελάνει όλους που παρηγγειλε λουκάνικο και στην αρχή δεν το έτρωγε το κάρφωσε με το πιρουνι και το γλυφε. Θυμάσαι μωρη καριολα που μας καυλωνεις έτσι. Ξέρεις ποσο ποναγαν οι ψωλες μας μετά απ την καυλα. Που σηκώνονται και δεν μπορουσαμε ουτε μαλακια να βαρεσουμε εκεί που ειμασταν. Μας είχε ξεφτιλίσει και τώρα είναι σειρά μας. Της έλεγε και κόντευε να της χώσει όλο τον πουτσο του μέσα στο λαρυγγι της , ενώ σε μια δόση τον έβγαλε απ το στόμα της ενώ αυτή εβηξε λίγο και βρήκε λίγο την ανάσα της αλλά πριν προλαβει να τη βρει τελείως τον έβαλε ξανά μέσα αλλά ο,χι όλον όπως πριν ενώ τώρα το πηγαιναν πιο χαλαρά ενώ της είπε θυμάσαι πουταναρα μου που έγλυφε το λουκάνικο μπροστά μας θυμάσαι πως μας καυλωνεις ε;σίγουρα θα είχες λυσαξει στην πεινα εκείνη τη μέρα. Ενώ η Λένα- αχ ναι η αλήθεια είναι ότι ήμουν πολυ πεινασμενη εκείνη τη μέρα... Ενώ δεν προλαβε να τελειώσει οοτι έλεγε ο Μάκης της έχωσε την πουτσα στο στόμα ξανά και κυριολεκτικά της γαμουσε το στόμα ενώ της είπε - ωχ τσουλάρα μου καλά σε είχα κόψει εγώ για μεγάλο τσουλακι αλλά εκείνη τη μέρα σιγουρευτηκα. Δε μπορεί λέω ωχ τόσο συμπτωση , πρινλιγα λεπτά περναμε απ το τραπέζι σας στην ταβέρνα και σου την πεφτουμε διακριτικά .ωχ ωχχχ μπροστά στον κερατα σου . Παραδέχεσαι κυριοι ειμασταν αθώα κοπλιμέντα σου κάναμε. Ενώ η Λένα εβγαλε την ψωλη του μακη απ το στόμα και είπε- αχ ναι ναι πολυ! Πολυ κυριοι είσασταν θυμάμαι μου λέγατε.... Χλαπ χλαπ είπε και πηρε λίγες πιπες και συνέχισε να λέει - αχ κυριοι μόνο που όταν μου λέγατε ότι λάμπω και κοιτουσαν τα βυζιά μου συνέχεια αχ ευτυχώς ο πανος δεν πηρε είδηση. - ωχ κουκλα μου και να περνε τι να μας κλασει ο φλωρακος είπε ενώ η Λένα άρχισε να του γλυφει την πουτσα . -Ωχ και συ όμως δεν ξηγιεσαι όμορφα -αχ γιατί έχετε παραπονο απο μενα.ειπε η Λένα σαν πουτανα και συνεχησε τις πιπες -αν έχω λέει μας είχες τρελάνει εκείνη τη μέρα θυμάσαι τι φοραγες ;πως να μην κοιτάω τις βυζάρες σου αφου τις είχες πεταξει έξω εκείνη τη μέρα με την ξώβυζη μπλουζα με τις τιραντες και το πολυ ανοιχτό ντεκολτέ. - αχ τα παραλες δεν ήταν τόσο ... ανοιχτό. Ενώ ο Ρένος με τον Μάκη γελασαν. -χα πλακα κανεις έτσι όλες οι βυζάρες ήταν έξω μόνο ρόγα που δεν είδαμε
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ενώ η Λένα ρουφαγες την ψωλη του μακη ακατάπαυστα και σταματάγε μόνο για να του απαντάει - αχ δε σ άρεσε ;ήθελες να τα κρυβω. Ενώ άρχισε τις πιπες ξανά. - ωχ μ άρεσε πολυ καυλα μου αυτό ήταν το προβλημα οτι μας καυλωσες σε δημόσιο χώρο και δεν μπορουσαμε να κάνουμε τίποτα μας σηκωσες τις πουτσες ωχ μεσ τα παντελονια και μετά ποναγαν απ την καυλα . Και όχι μόνο ένας είπε ο Ρένος. Θυμάσαι κάτι πιτσιρικαδες σε ένα άλλο τραπεζι εκεί κοντά πως σε κοιτουσαν. Και το γκαρσόνι ο άλλος πιτσιρικας που κοντεψε να ρίξει το κρασί πανω σου που έβαζε στο ποτηρι και κοιτουσε τα βυζια σου. Της είπε και της χουφτωνε τα βυζιά. - αχ ναι κάτι θυμάμαι. - ε αυτό το γκαρσόνι να ξέρεις σ έβγαλε και φωτογραφία σε μια φάση.- αχ τι ;αποκλιεται.Ωχ κι όμως το εκανε ήθελε να έχει τις βυζάρες σου στη διάθεσή του σιγουρα την έστειλε και στους φίλους του. Ενώ ο Μάκης συμπλήρωσε αρε Ελενάρα τους τρελανες κι αυτους σίγουρα θα έριξαν μια ομαδική για παρτι σου. Είπα και γω είναι δυνατόν συμπτωση μια σου την πεφτουμε όμορφα σου λέμε λάμπεις μας μιλάς ψυχρά. Μετά παμε καθόμαστε στο παραδίπλα τραπεζι και χαζευουμε τις βυζάρες σου και συ παραγγελνεις λουκάνικο και αντί να το ωχ κόψεις και να το φας το καρφωνεις με το πηρουνι και το γλυφεις αργά αργά
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
. - αχ λίγο το γλειφα - ε Οχι και λίγο μόνο που δεν το ρουφηξες όλο μεσ το στόμα. Δεν ήταν ξεκάθαρο υπονοουμενο αυτό. -αχ όχι όχι. - τι όχι μωρη καριολα αφου διψάγες για πουτσο. Τι ήταν τυχαίο. - αχ μα τι να κανα αφου έκαιγε δεν μπορουσα να το φάω αμέσως. - χα γι αυτό το γλυφες σαν πορνη γιατί έκαιγε εεε; - ΜΜΜ ναι γι αυτό. Είπε στο μακη και συνεχησε τις πιπες ενώ τον κοιταγε τώρα στα μάτια όσο του ρουφαγες τον πουτσο. - ωχ καριολα μου μ αυτά τα κόλπα σου και όπως μας καυλωνεις φτάσαμε να μαζέψουμε δέκα λίτρα χυσια ο καθένας για παρτι σου. Ωχ και τώρα έχεις υποχρεώση να μας ξελαφρώσεις αλλιώς θα παθουμε ζημιά στον προστατη δεν κάνει να κρατάει σπέρμα. Ενώ ο Ρένος συμπλήρωσε ενώ άρχισε να της δίνει ξανά τώρα κι αυτός πιπες και τις επερνε εναλλάξ παλι. - ωχ ναι έχει δίκιο πρεπει να αδειάσουμε όλο το σπέρμα μας πανω σου μέχρι να μας φυγουν οι καυλες, - αχ μα με χυσετε ήδη πολλες φορες.- ωχ αν δεν πεσουν ωχ οι πουτσες μας σημαίνει ότι δεν έχουν αδειασει τ αρχιδια μας ακόμα. Ωχ γι αυτό ρουφα ωχ. Και η Λένα συνεχησε. Ενώ σε μια φάση άρχισαν να τη χυνουν μαζί αφου τελείωσαν γεμισαν άλλη μια φορά τη Λένα με σπέρμα παντου .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μόνο που τώρα δεν την άφηναν να σκουπιστει και άρχισαν να τα απλώνουν πανω της στα βυζιά της στον κωλο της μέσα και έξω στα κωλομέρια στο προσωπο ενώ της έλεγαν ελα μη σιχαινεσαι ξέρεις ποσο καλό κάνει και ποσο ανανεώνει την επιδερμίδα. Ενώ γελουσανε. Μετά η Λένα σκουπίζεται με ότι χαρτομάντιλα της είχαν μηνει τελικά αφου σκουπίσε όσα μπορουσε και επιτελους οι ψωλες του Μάκη και του Ρενου είχαν πεσει αρχισε να ντυνεται. Εγώ απομακρύνθηκαν και την είδα αφου έσβησε το φως στη σκηνή του Μάκη την είδα να βγαίνει απ τη σκηνή τους μέσα τα σκοτάδια και να πηγαινει προσ τη δική της.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom