Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 620K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,0%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 21,8%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 58,6%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 10 11,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Η Λένα στην αρχή είχε κάποιους ενδιασμους για το ντυσιμο της μήπως είναι πολυ προκλητικο και ειμαστε παντρεμενη κλπ. Αλλά τελικά τα κράτησε και δεν άλλαξε ενώ και γω της είπα ότι είναι μια χαρά.
αφου πηγαμε στο κλαμπ είχε πολυ κόσμο, πηγαμε στο μπαρ να πιουμε ένα ποτο ενώ θυμήθηκα ότι ο Μάκης μου είπε πιειτε όσο θέλετε κερνάω εγώ, έτσι και γω δεν εβαλα φρένο κερνούσε και τη Λένα η οποία στην αρχή δεν έπινε πολυ αλλά με λίγη παροτρθνση ειπιε και δευτερο ποτο. Ενώ σε μια δόση παρηγγειλα και τρίτο αλλά δεν το έπινε. Μετά απο αρκετή ώρα και αφου μας την επεσαν αρκετοι άντρες ειδικά στη Λένα, αυτή δεν έδινε ιδιαίτερη σημασία τους μιλουσε ευγενικά και τους έλεγε ότι είναι παντρεμενη και σε άλλες περιπτωσεις ψηλοφλερταρε αλλά δεν το άφηνε να προχωρησει.σε μια φάση μου ήρθε μήνυμα στο κινητό, ήταν ο Μάκης και μου έλεγε ότι σχεδόν έφτασαν στο μαγαζί και να βρω μια προφαση να αφήσω λίγο τη Λένα και να παω στις τουαλέτες γιατί έχουν προβλημα έχουν τον πανι σε κακά χάλια και δεν θέλουν να τον δει η Λένα έτσι. Τότε και γω είπα στη Λένα ότι θα παω εξω να παρω ένα τηλέφωνο μισό λεπτό και θα γυρίσω γρήγορα. Έτσι πήγα προς τις τουαλέτες εξω στον προθαλαμι πριν τις αντρικές και γυναικείες τουαλέτες ήταν ο Μάκης με το ρενο και κρατουσαν τον πανο σε ημιλιποθυμη κατάσταση. Μου είπαν ότι ειπιε δυο ποτα παραπανω ότι έπινε κι αυτοί και έγινε τυφλα κ μου είπαν να τους βοηθήσω να τον παμε στις αντρικές τουαλέτες. Αφου μπήκαμε μέσα ο Ρένος έφυγε μια στιγμή να παει εξω στο αυτοκίνητο ενώ ο πανος έβρισκε τις αισθήσεις του αλλά ήταν εκτός τόπου και χρόνου και ήθελε έλεγε να ξερασει ενώ πλεον πατουσε στα ποδια του, τότε όταν προσπαθουσε να κάνει εμετό αλλά δεν μπορουσε ο Μάκης μου είπε να τον βοηθήσω ξεκουμπωνοντας λίγο τα πρωτα κουμπιά απ το πουκαμισο του. Εγώ το έκανα ενώ ένα φως σαν φλας σαν να άστραψε επάνω μας και γυρισα είδα το Μάκη να με βγάζει φωτο χαμογελώντας και μου είπε ότι τραβάει για πλακα να το θυμάται τελικά ο πανος έκανε λίγο εμετό αλλά δεν φαμηκε να συνήλθε πολυ ενώ ο Μάκης μου είπε να βοηθήσω τον πανο να τον παμε εξω στο αυτοκίνητο που περιμενει ο ντίνος να τον πανε άλλου να ξέμεθυστοι και μετά στο καμπινγκ και ότι θα έρθει και αυτός αργότερα . Εγώ τον ρώτησα για τη Λένα και είπε θα το αναλάβει αυτός. Έτσι αυτός έφυγε πρωτος ενώ μετά από λίγο πηγα να βοηθήσω τον πανο να βγει απ τις τουαλέτες αλλά τότε του ξαναρθε να ξεράσει και αφου έκανε λίγο μετά τον βοήθησα να βγουμε εξω , όπως βγήκαμε απ'τις τουαλέτες κοίταξα προς το μπαρ μη μας δει η λενα ευτυχώς κοιτουσε απ'την άλλη ενώ της είχαν πιασει την κουβεντα δυο τυποι όταν είδα καλυτερα ο ένας ήταν ο Ρένος ο άλλος άγνωστος ενώ εκείνη την ώρα είδα τον μακη να τους πλησιαζει με ποτα στα χέρια. Εγώ βοήθησα τον πανο να πάμε μέχρι εξω εκεί ήταν ο ντίνος και με βοήθησε να βάλουμε τον πανο στο αμάξι και φυγαμε.
Αφου φυγαμε ο ντίνος μας πηγε σε ένα ήσυχο μπαρ και αφου βοηθήσαμε τον πανω να κάτσει σε μια καρέκλα μου είπε να κάτσω και γω και θα πει στον μπάρμαν να μας δώσει κάτι να ξεμεθυσει γρήγορα.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ο ντίνος του έφερε κάτι να πιει και κάτσαμε λίγο εκεί να συνέλθει.αλλα δεν καλυτερευε περιμεναμε κι άλλο περασε πανω απο μια ώρα αλλά τίποτα. Τελικά ο ντίνος είπε δε θα περιμενουμε μέχρι να ξημερώσει σαν μ@λακες ελα θα τον παμε στο κάμπινγκ στη σκηνή του. Τότε τον βοηθήσαμε παλι να σηκωθεί όπως ψηλοκοιμοταν σαν να ξυπνησε παλι και τυφλα όπως ήταν ψελιζε Λένα Λένα αγάπη μου, άλλες φορές Λένα σ αγαπάω και τετοια. Ενώ σε μια δόση με περασε για τη Λένα του έλεγα να ηρεμήσει και τετοια αλλά ήταν χάλια μπήκαμε στο αυτοκίνητο και νομίζοντας ότι είμαι η Λένα ακουμπησε στον ώμο μου και κοιμήθηκε. Όταν φτάσαμε στο κάμπινγκ πηγαμε τον πανο στη σκηνή του και τον βοηθήσαμε να ξαπλώσει ενώ αυτός ψελιζε Λένα Λένα και μετά από λίγο άρχισε να ροχαλίζει. Βγηκα απ τη σκηνή του και είδα τον ντίνος να πηγαινει παραδιπλα στη σκηνή του Μάκη με του Ρένου που ήταν λίγα μερικά μέτρα και μερικές σκηνές πιο κάτω. Ενώ παρατηρησα ότι έχει φως κάτι που και πριν είδα όταν περνουσαμε με τον πανο αλλά δεν έδωσα σημασία μετά άκουσα παλι τον πανο να παραμιλάει λέγοντας Λένα, ενώ μετά άκουσα μια γυναικεία φωνή πιο κάτω κάτι σαν αχ . Τρόμαξα λίγο μετά όμως σκέφτηκα να γυρίσω στη σκηνή μου για υπνο όπως περασα μερικές σκηνές δίπλα απ του Μάκη άκουσα πιο καθαρά αναστεναγμούς. Η περιεργια δεν με άφησε φυσικά να φυγω πλησιασα και αφου έφτασα εξω απ τη σκηνή είδα τον ντίνος να κοιτάει από ένα άνοιγμα της σκηνής μέσα τότε του είπα τι κάνει εκεί και μου λέει τίποτα πηγαινε για υπνο ενώ εγώ πηγα κοντά και κοίταξα τότε έμεινα όταν είδα το απίστευτο η Λένα σχεδόν ολόγυμνη μόνο φορώντας ένα ζευγάρι προστυχα εσώρουχα μισό βγαλμενα στα τέσσερα και από πισω της ο Μάκης να της το χωνει πιανοντας την από τα οπίσθια και να της το κάνει μέσα εξω με απίστευτη ταχυτητα σαν έμβολο ενώ αυτή αναστενάζει σαν τρελή αχ αχ αχ ενώ ο Μάκης που και που της έλεγε προστυχες. Εν τω μεταξύ ο Ρένος ήταν εκεί δίπλα τους γυμνός σαν τον Μάκη και τον έπαιζε.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τον εστειλες αδιαβαστο εσυ μηπως με τα τσαλιμακια σου ?
Μπα όχι η Λένα τον έστειλε απ τα πολλα κερατα που του φόρεσε και τ ο υ φοράει.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Δεν περιμενα ποτε ότι θα άρκουσε μια νυχτα ,τη μια μισή για να καταλήξει η Λένα στο κρεβάτι με το Μάκη και να είναι παρον και τρίτος ο ρενος
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Μετά από λίγο σαν να μην έφτανε αυτο ο Ρένος πλησιασε κι αυτός τη Λένα αλλα από μπροστά και έπαιζε το μόριο του μπροστά της ενώ φαινόταν πραγματικα μεγάλο απ τα μεγαλυτερα που είχα δει . Μετά από λίγο έφερε το πεος του ο Ρένος στο στόμα της Λένας και αυτή μόλις το είδε να ακουμπά στα χείλη της άνοιξε
Το στόμα της κι άρχισε να του το γλυφει! Ενώ μετά από λίγο τον πηρε στο στόμα της και του το ρουφιαγε κάνοντας του πιπες κανονικά. Έπαθα σοκ πιο φυσιολογικό θα μου φαίνονταν να έφερναν κάποια εσκορτ εδώ παρα τη Λένα και να την περνουν και οι δυο μαζί. Μετά από λίγο ο Ρένος την έπιασε απ τα μαλλιά και άρχισε να σπρωχνει το κεφάλι της κι άλλο για να βάλει το πεος του πιο μέσα στο στόμα
της λενας.ενω ήδη είχε φτάσει να παρει μέσα στο στόμα της το μισό πεος του ρενου που της έλεγε ωχχχ ναι έτσι τσιμπουκλού μου ωχ έτσι ρουφα τον. Ωχ τι τσιμπουκλού ειν αυτή.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Μετά από λίγο πηγε κι ο ντίνος μέσα ενώ εγώ έβλεπα απ εξω. Η ώρα περνουσε ουτε και γω ξέρω ποση ωρα την πηγαιναν ετσι μουνi - πιπα ενώ ο Ρένος της έβγαλε τελείως το σουτιέν και το πεταξε στην άκρη ενώ άρχισε να παιζει με τα στήθη της ενώ σχολίαζε προστυχα ωρε τι βυζάρες έχεις καυλα μου. Ενώ μετά από λίγο έβγαλε το πεος του απ το στόμα της και άρχισε να παιζει μονο με τα στήθη της ενώ ο Μάκης συνέχιζε απτόητος το σφυροκόπημα ενώ σε μια δόση η Λένα άρχισε να αναστενάζει πιο γρήγορα ενώ είπε στο Μάκη αχ ναι αχ έτσι. ναι Μάκη αχ . Σίγουρα η Λένα ήταν τυφλα επίσης αλλά και παλι δεν τη δικαιολογώ. Ενώ σε μια δόση ο Μάκης ανέβασε κι άλλο ρυθμό τη σφυροκοπουσε για πανω απο είκοσι λεπτά και ακόμα συνέχιζε ουτε εικκσαρης δεν έχει τέτοιες αντοχές σκέφτηκα ενώ με είχε φτιάξει η όλη φάση λιγο
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ωχ καυλα μου τι κωλάρα ειν αυτή που έχεις ωχ. Της είπε ο Μάκης και της έριξε μια σφαλιάρα στο κωλομερι εγώ ψιλογελασα ενώ είπα η Λένα θα σπάσει απ αυτό αλλά αυτή γυρισε πισω το κεφάλι και του είπε αχ αχ Μάκη τι μου κάνεις αχ αχ αχ τι πουτσα ειν αυτή! Αχ. Ωχ εσυ μου την έκανες έτσι πουτανα μου. Ωχ ωχ μετά από λίγο αυτός βγήκε έξω απ το αιδιο της και είδα να ξεπροβαλει ένα τεράστιο πεος με ένα μεγάλο πρισμενο κεφάλι σαν μανιτάρι.ξταν μεγαλυτερο κι απ του ρενου σίγουρα μόνο σε τσόντα έχω δει μεγαλυτερο.και τον είδα να αρχίζει να παιζει το εργαλείο του πανω στα οπίσθια της Λένας ενω μετά από λίγο άρχισε να χυνει μια τεραστια ποσοτητα σπέρματος στα οπίσθια της. Μετά από λίγο είδα τον πανο να πλησιαζει από μακριά ενώ έλεγε ακόμα Λένα ενώ ήταν ακόμα τυφλα, έτρεξα να τον προλαβω τελικά τον προλαβα λίγα μέτρα πριν τη σκηνή του Μάκη και προσπαθησα να τον πεισω να γυρίσει στη σκηνή τους. Αλλά αυτός άρχισε να ρωτάει είχε αρχίσει να συνέρχεται σιγά σιγά και με ρωτουσε που είναι η Λένα και του έλεγα ότι έρχεται σε λίγο και να παει στη σκηνή μη τον δει έτσι σε τέτοια χάλια. Ευτυχώς τα βογκητά είχαν σταματήσει μάλλον τελείωσαν επιτέλους και θα ντυνόταν σκέφτηκα. Μόλις πηγε να φυγει ο πανος βλεπωντας φως στη σκηνή του Μάκη είπε α τα παιδια ο Μάκης ίσως είδαν τη Λένα . Πηγε να πλησιασει όχι τα παιδια κοιμουνται απλά ξέχασαν το φως ανοιχτό είναι τυφλα κι αυτή σαν και σενα πηγαινε του είπα και μόλις άρχισε να φευγει παραπατωντας εριξα μια ματιά στη σκηνή και για άλλη μια φορά έπεσα έξω όχι μόνο δεν ντύθηκαν αλλά είχαν αραξει και οι δυο ο Μάκης με το ρενο και η Λένα στα γονατα από πανω τους τους έπαιζε τις πουτσες και τους επερνε πιπες έβαλαν η κυρία μια στον Μάκη μια στο ρενο ενώ οι πουτσες τους ήταν ακόμα κάγκελο. Ο πανος πλησιασε ξανά εγώ δεν τον αφησα το βοήθησα σιγά σιγά να παει ξανα στη σκηνή τους ενώ μετά από λίγο αφου του ξανά είπα ότι η Λένα έρχεται αυτός άρχισε να ροχαλίζει ενώ πριν προλαβω να βγω απ τη σκηνή άκουσα ααχχχ αχ ξανά τη Λένα να αναστενάζει. Πήγα ξανά στη σκηνή και τους είδα παλι στα τέσσερα η Λένα και από πισω ο Μάκης να της λέει ενώ της το έβαζε ξανά για δευτερη φορα ωχ τι ωραίο σφιχτό μουνακι έχεις καυλα μου. Αχ αχ δεν είναι στενό αχ εσυ τον έχεις πολυ μεγάλο αχ αχ δεν κράτησε αυτή τη φορά πανω απο τέταρτο και μετά ο Μάκης βγήκε από μέσα της και πηγε μπροστά της ενώ ο ρενοες πηρε θέση πισω της της τον εχωσε στο αιδιο αυτός ενώ ο Μάκης της τον έδωσε στο στόμα κι αυτή προθυμα τον πηρε και άρχισε ξανά τις πιπες στο Μάκη.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ο Ρένος όσο εισχωρουσε μέσα στη Λένα έπαιζε με τους γλουτούς της ενώ δε φάνηκε να δυσκοκευτικε ιδιαίτερα να τον παρει όλο μέσα της λόγο του ότι είχε πριν λίγο το θηρίο του Μάκη μέσα που ήταν μεγαλύτερο. Τώρα δεν αναστενάζε τόσο έντονα, ο Ρένος πιο γρηγορος απ το Μάκη μέσα σε ένα τέταρτο φαινόταν ετοιμος να τελειώσει και είχε βγει από μέσα της ενώ της έλεγε πω πω κουκλα μου στο κανα το μουνί πηγαδι και αυτή του λέει σιγά τι μου κάνες ;ο Μάκης μου το κανε έτσι . Μόλις το άκουσε αυτό ο Ρένος ξαναμπηκε μέσα της πιο απότομα και δυνατά η Λένα αναστέναξε δυνατά ααχχχχ σιγά. - ακόμα δεν είδες τίποτα το καλό το παλαμαρι έχει κι άλλο μονοπάτι. Της είπε και όπως τη πηδαγε σαλιωσε τον αντίχειρα του και της τον έχωσε στον κωλο - Αχχχχ αχ η Λένα αναστενάζει πιο πολη τώρα ενώ δεν έδωσε ιδιαίτερα σημασία που της έβαλε το δάχτυλο στον κωλο της, αυτό όμως δεν κράτησε για πολυ γιατί μετά από λίγο έβγαλε τον αντίχειρα και έβαλε δυο δάχτυλα μέσα στον κωλο της, ααχχχ η Λένα φάνηκε να το ένιωσε έντονα τώρα γιατί όπως αναστενάζε γυρισε το κεφάλι πισω και τον κοιτουσε και του ειπε- αχ τι κάνεις εκεί ;ααχχχ. - ωχχχ κουκλάρα μου η κωλάρα σου είναι πολυ σφιχτή! Λες και έχεις να το κάνεις απ τον κωλο μήνες, μου φαίνεται απίστευτο με τέτοια καπουλιά! τοσο σμιλευμενη κωλαρα και να μην στη γαμαει ο άντρας σου κρίμα. Της έλεγε και συνέχισε με τρία δάχτυλα μέσα έξω στον κωλο της Λένας και τον πουτσο του στο μουνι της. Εν τω μεταξύ ο Μάκης μπροστά της της τον εδινε τον πουτσο στο στόμα ενώ παραλληλα έπαιζε με τα μεγάλα βυζιά της.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Ενω ο Ρένος συνέχισε μη μου πεις ότι ο άντρας σου δεν στο έχει βάλει από πισω; - αχ αχ οχιιιι! Οχι! Ο πανος είναι πολυ τρυφερός δεν μου το κάνει.
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
Ο Ρένος όσο εισχωρουσε μέσα στη Λένα έπαιζε με τους γλουτούς της ενώ δε φάνηκε να δυσκοκευτικε ιδιαίτερα να τον παρει όλο μέσα της λόγο του ότι είχε πριν λίγο το θηρίο του Μάκη μέσα που ήταν μεγαλύτερο. Τώρα δεν αναστενάζε τόσο έντονα, ο Ρένος πιο γρηγορος απ το Μάκη μέσα σε ένα τέταρτο φαινόταν ετοιμος να τελειώσει και είχε βγει από μέσα της ενώ της έλεγε πω πω κουκλα μου στο κανα το μουνί πηγαδι και αυτή του λέει σιγά τι μου κάνες ;ο Μάκης μου το κανε έτσι . Μόλις το άκουσε αυτό ο Ρένος ξαναμπηκε μέσα της πιο απότομα και δυνατά η Λένα αναστέναξε δυνατά ααχχχχ σιγά. - ακόμα δεν είδες τίποτα το καλό το παλαμαρι έχει κι άλλο μονοπάτι. Της είπε και όπως τη πηδαγε σαλιωσε τον αντίχειρα του και της τον έχωσε στον κωλο - Αχχχχ αχ η Λένα αναστενάζει πιο πολη τώρα ενώ δεν έδωσε ιδιαίτερα σημασία που της έβαλε το δάχτυλο στον κωλο της, αυτό όμως δεν κράτησε για πολυ γιατί μετά από λίγο έβγαλε τον αντίχειρα και έβαλε δυο δάχτυλα μέσα στον κωλο της, ααχχχ η Λένα φάνηκε να το ένιωσε έντονα τώρα γιατί όπως αναστενάζε γυρισε το κεφάλι πισω και τον κοιτουσε και του ειπε- αχ τι κάνεις εκεί ;ααχχχ. - ωχχχ κουκλάρα μου η κωλάρα σου είναι πολυ σφιχτή! Λες και έχεις να το κάνεις απ τον κωλο μήνες, μου φαίνεται απίστευτο με τέτοια καπουλιά! τοσο σμιλευμενη κωλαρα και να μην στη γαμαει ο άντρας σου κρίμα. Της έλεγε και συνέχισε με τρία δάχτυλα μέσα έξω στον κωλο της Λένας και τον πουτσο του στο μουνι της. Εν τω μεταξύ ο Μάκης μπροστά της της τον εδινε τον πουτσο στο στόμα ενώ παραλληλα έπαιζε με τα μεγάλα βυζιά της.
Γεια σου ρε Πανοφάνη με τα ωραία σου!!!
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.514
Κριτικές
28
Like
10.425
Πόντοι
3.296
Χμμμ καθως καταλαβα το στορυ με το καμπινγκ ειναι κατι σαν καλοκαιρινη χριστουγεννιατικη ιστορια που επαναλαμβανεται και διανθιζεται καθε χρονο και με αλλα στοχεια...
Και τα γουρουνια ειναι σταθερες αξιες ως αλλοι καλοκαιρινοι αγιο βασιληδες...
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
247
Like
823
Πόντοι
81
Και ο Πανοφάνης στον ρόλο τού rudolf τού κερατούκλη τάρανδου
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Σόρρυ για το οφ τόπικ,αλλά διάβασα κάτι για κέρατο και ήθελα να εκφράσω μια απορία.

Πόσο ξεφτίλα είναι να κερατώσεις?Δεν σε τιμά καθόλου σαν άνθρωπο(όπως επίσης δεν σε τιμά να σου τα φοράνε).
Ρε το μπαγάσα το Λολό. Μόλις είδε γυναικείο νίκ, έτρεξε σα σκυλάκι κι άρχισε την παράσταση, μπας και βρει επιτέλους γκόμενα.

Όπως εδώ:

lolo_o_agapoulis.jpeg


Λολό, το Sofaki παίζει να είναι ο Πανοφάνης. Αφού δεν βρίσκεις γκόμενα, μήπως να έκανες την υπέρβαση, γιατί θα ρέψεις από τη μαλακία;
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Ρε το μπαγάσα το Λολό. Μόλις είδε γυναικείο νίκ, έτρεξε σα σκυλάκι κι άρχισε την παράσταση, μπας και βρει επιτέλους γκόμενα.

Όπως εδώ:

lolo_o_agapoulis.jpeg


Λολό, το Sofaki παίζει να είναι ο Πανοφάνης. Αφού δεν βρίσκεις γκόμενα, μήπως να έκανες την υπέρβαση, γιατί θα ρέψεις από τη μαλακία;
Ρούλη,να σου θυμίσω την καλησπέρα σου στην Wine και την υπεράσπιση της εναντίον του πρίγκπηα?

Βλέπω ξέρεις τον Πανοφάνη.Αυτός πρέπει να έγραφε πριν κάτι χρόνια.
Με λίγα λόγια:
Ποιανού κλωνάρι είσαι ρε?

Δεν χρειάζεται,έχω εσένα για πουτανάκι μου.Ρούλη μου.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
3.968
Like
3.263
Πόντοι
1.706
Ρούλη,να σου θυμίσω την καλησπέρα σου στην Wine και την υπεράσπιση της εναντίον του πρίγκπηα?

Βλέπω ξέρεις τον Πανοφάνη.Αυτός πρέπει να έγραφε πριν κάτι χρόνια.
Με λίγα λόγια:
Ποιανού κλωνάρι είσαι ρε?

Δεν χρειάζεται,έχω εσένα για πουτανάκι μου.Ρούλη μου.
Τελικά από την πολλή αγαμία κατέληξες σε μένα;
Πες στο Sofaki, ρε συ, να σε βάλει σε κανένα επεισόδιο να πηγαίνεις με γυναίκα. Ούτως ή άλλως μόνο με τη φαντασία γαμάς.
:2funny:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τελικά από την πολύ αγαμία κατέληξες σε μένα;
Πες στο Sofaki, ρε συ, να σε βάλει σε κανένα επεισόδιο να πηγαίνεις με γυναίκα. Ούτως ή άλλως μόνο με τη φαντασία γαμάς.
:2funny:
Θείο,θες να σου κανονίσω τσάρκα σε κανένα ΚΑΠΗ?
Που ξέρεις,μπορεί να τον βρέξεις ύστερα από 60 χρόνια ζωής.

Και ξαναρωτάω:Ποιανού κλωνάρι είσαι και ξέρεις και τον Πανοφάνη?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μην σπαμμαρετε να συνεχιστει το επος με τα γουρουνια
Συνάδελφε,ο ασθενής ήθελε τη φάπα του.Τι να κάμω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom