Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 620K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,0%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 21,8%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 58,6%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 10 11,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Στο τέλος του βίντεο δίνει το τηλέφωνο της. :uglystupid:
καλά αυτό το είχε δώσει νωρίτερα
Να διευκρινίσουμε πως αναφέρεστε στο άθροισμα. :)
τότε δεν ξέρω αν το άθροισμα των τριών ήταν 45 και βάλε τότε σίγουρα
 

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Πάντως εκείνο το προηγούμενο βράδυ που ήρθε η Λένα στη σκηνή μας μόνο ο κερατάς κοιμόταν του καλού καιρού ,γιατί ολές σχεδόν οι γύρω σκηνές μας είχαν πάρει χαμπάρι ότι του ξεκωλιαζαμε τη γυναίκα.ενάς παντρεμένος πενηντάρης μάλιστα έδωσε και συγχαρητήρια στον έναν από μας την άλλη μέρα το πρωί που γαμησαμε τέτοιο αστερι όπως είπε
 

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Sos υπάρχει κανείς που να γνωρίζει τον πανοφανη από εδώ ;αν υπάρχει ασ μου πει
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
η συνεχεια της ιστοριας


-Ωχ μαλακα Ρενο ειχες δικιο εκτος απο κωλαρα η πουτανα εχει και τις τελειες βυζαρες !φοβερες βυζαρες !την καναμε λαχειο σημερα με το καυλιαρικο πουτανακι που μας ετυχε τετοια πουτανα δεν θα ξαναβρουμε!γι αυτο γαματη οσο μπορεις !ξεκωλιασε την την καριολα που μας βασανιζε τοσες μερες εδω με τις βυζαρες της και με την κωλαρα της και δεν μας αφηνε να την χουφτωσουμε !
και λεγωντας αυτα ο Μακης συνεχησε να δαγκωνει και να φυλαει τα βυζια της γυναικας μου και ταυτοχρωνα επιασε με τις παλαμες του τα κωλομερια της λενας και τα ανοιγε πολυ για να φανει η στενη κολωτρυπιδα της Λενας .Τοτε ο Ρενος πλησιασε την κωλοτρυπα της λενας και ακουμπησε το ψωλοκεφαλο του στην τρυπα του κωλου της και τοτε ακουω τη γυναικα μου να φωναζει-Οχι !μην με γαμησεις απ τον κωλο αχ αΧ σε παρακαλω! τον εχεις πολυ μεγαλο !αχχ θα με ξεσκισεις !
-Αυτο ακριβως θελω καυλιαρα μου !και αποθωντας τα χερια του Μακη απο τα κωλομερια της γυναικας μου ο Ρενος της τα χουφτωσε αυτος τωρα και ο Μακης της επιανε τη μεσουλα της τωρα και ο Ρενος αρχησε να χωνει την ψωλη του στον κωλο της Λενας και ξαφνικα με μια αποτομη κινηση της καρφωνει τον μισο πουτσο μεσα και η Λενα ουρλιαξε και πρεπει να την ακουσε ολο το καμπινγκ αφου ακουγα γελια μεσα απο τις διπλανες σκηνες,ευτυχως που δεν εδιναν σημασια γιατι αν ερχοταν καποιος θα εβλεπε το ολο σκηνικο και τοτε ο εξευτελισμος για εμενα και τη γυναικα μου θα ηταν ακομη μεγαλυτερος .
στη συνεχεια ο Ρενος αρχησε να της γαμαει τον κωλο με τρομερη ταχυτητα πως μπορουσε ενα παχυδερμο να γαμαει τοσο γρηγορα ηταν ακατανοητο! και η λενα αναστεναζε απο πονο-Αχ αχ αχ αχ αχ !με ξεσκιζετε !με ξεσκιζετε παλιανθρωποι!αχ αχ
-Παρτα παρτα !πουτανα θα στην ξεσκισω την κωλαρα !
και τωρα αρχησε να της βαραει και μπατσοκωλια οσο της γαμουσε τον κωλο και αυτο το μαρτυριο συνεχειστικε για εμενα και τη γυναικα μου κυριως για περιπου αλλη μιση ωρα!Ναι καλα ακουσατε για μιση ωρα !και τοση ωρα ελεγα ποτε θα σταματησουν επιτελους δεν κουραστηκαν τοσες ωρες;και αφου περασε αυτη η μιση ωρα πολυ αργα και βασανιστηκα σαν να ηταν αιωνας,τα πρωτα δεκα λεπτα ακουγα τη Λενα να βογγαει πιο δυνατα και να λεει συνεχεια οτι ποναει αφου καθε λεπτο γυρνουσε το κεφαλι προς τον Ρενο και του ελεγε -Αχ αχ πιο σιγα παλιο αλητη με πονας !αχ αχ με ξεσκιζεις!αχ αχ
Μετα απο αυτο το δεκαλεπτο σταματησε να τον βριζει και μονο αναστεναζε αλλα πιο σιγα απο πριν και αφου περασε μιση ωρα την ακουω να φωναζει αναστεναζωντας
-Αχ αχ αχ αχ αχ καιγομαι ξανα !καιγομαι! αχ αχ με ξεσκιζετε παλιοπαιδα ! με ξεσκιζετε παλιο αλητες αχ τι μου κανετε! τι μου κανετε !με ξεσκιζετε !αχ δεν το πιστευω ! αχ ερχεται! αχ ερχεται ξανα! αχ αχ αχ αχ αχ ααααααααααχχχχχ!
και μετα απο τους αναστεναγμους πονου της γυναικας μου αντι να τη λυπηθουν τα γουρουνια ειπαν
πρωτα ο Μακης -ωχ η πουταναρα χυνει ξανα πω πω μου πλημιριζει τον πουτσο με το μουνουγρό της εχει καυλωσει πολυ η καριολα!
-Ναι η πουτανα γουσταρει να τη γαμανε δυο μαζι !
και αφου συνεχησαν να τη γαμανε γρηγορα και δυνατα για ακομα ενα πενταλεπτο εχωντας ολο τον πουτσο του ο Μακης στο μουνι της γυναικας μου και ο Ρενος περιπου τον μισο πουτσο στον κωλο της μετα απο πεντε ακομα λεπτα εβγαλε τον πουτσο του ο Ρενος απ τον κωλο της και αρχησε να τον κοπαναει επανω στα κολωμερια της φωναζωντας
-Χυνω !χυνω!Παρτα!παρτα! Πουτανα !
-οχι ρε μαλακα !επρεπε να την χυσεις μεσα στον κωλο! ειπε ο Μακης
-Την εχυσα και μεσα στον κωλο !δυο φορες! μιση ωρα τι νομιζεις οτι εκανα;της γεμισα σπερμα την κωλαρα την καριολα !να ελα να δεις πως τρεχουν τα χυσια μου μεσα απ την κωλαρα της ! και ο Μακης μετα απο λιγα λεπτα σταματησε να τη γαμαει τη γυαναικα μου και βγηκε απ το μουνι της και πηγε να δει τον κωλο της που ετρεχε χυσια και της ανοιξε λιγο τα κωλομερια με τις τριχωτες χερουκλες του ,και αρχησαν να τρεχουν τα χυσια του Ρενου σαν ποταμια απ τον κωλο της Λενας και τοτε ειπε-πω! της ανοιξες το κωλαρακι της για τα καλα και της το πλημηρισες κιολας γι αυτο δεν πονουσε οση ωρα την ξεσκιζες δυνατα ,γλυστρουσε η ψωλη σου απ τα χυσια γι αυτο το ευχαριστιωταν τοσο πολυ η παλιοπουτανα!τωρα ωρα να τη χυσω και γω ξανα!
-Χυστηνα την πουτανα και συ στην κωλαρα να γεμισει κι αλλο σπερμα !
-Οχι ρε Ρενο εγω θα την χυσω στα μουτρα να γεμισει παντου ψωλοχυμα!
και αφου πηγε μπροστα στη Λενα η οποια ηταν ξαπλωμενη μπρουμητα και ψωφια απο την κουραση και δεν μπορουσε ουτε να κουνηθει αυτος τη σηκωσε με τη βια και με το ζορι και την εβαλε να κατσει στα γονατα και αφου την επαιζε μπροστα στη μουρη της ξαφνικα αρχησε να την χυνει στα μουτρα
-Χυνω παλιοπουτανα! χυνω! ωχ παρτα ολα !
Και της γεμισε ολο το προσωπο με χυσια τα οποια σταζανε στο λεμο της και στα βυζια της, της εριξε τονους απο σπερμα απορω πως γινετε καποιοι να εχουν τοσο πολυ σπερμα ,εγω παντα χυνω ολο κι ολο λιγες σταγονες οπως ειναι το φυσιολογικο και σε κανα δυο δευτερα τελειωνω, αυτα τα γουρουνια ακομα και το χυσιμο μια ωρα το κανουν τοσο αργοστροφοι ειναι, αφου εχυνε στο προσωπο της γυναικας μου το καθαρμα για πανω απο μισο λεπτο !Λεγωντας της παρτα πουτανα ολα δικα σου ειναι εξαιτιας σου βγηκανε ,εσυ μας γεμισες τα αρχιδια με χυσια και μας καυλωνες τις πουτσες τωρα παρτα ολα για να μαθεις αλλη φορα να μην εισαι τοσο καυλιαρα κα να μην τρελενης τους αντρες με τις βυζαρες και την κωλαρα σου!και μετα αφου την στραγγιξε και την ετριψε επανω στα βυζια της Λενας σταματησε να την κραταει απο τη μασχαλη και μολις την αφησε αυτη επεσε ανασκελα ξαπλωμενη και αρχησε να προσπαθει να βγαλει το χυσι απ το προσωπο της και πηγε στην τσαντα της και εβγαλε τα χαρτομαντιλα αφου πρωτα πηρε με το χερι της και εδιωξε τα χυσια που ειχαν καλυψει τα ματια της για να μπορει να βλεπει και μετα αρχησε να σκουπιζετε με τα χαρτομαντηλα οσο τα γουρουνια ντυνονταν και ο αλλος ο τριτος της παρεας κατι εκανε και του φωναζει ο Μακης -Ρε μαλακα μην το κλεινεις συνεχησε να τραβας βιντεο τωρα που σκουπιζετε ειναι γαματη σκηνη .και τοτε καταλαβα πως ο αλλος δεν την γαμησε επειδη τοση ωρα τραβουσε βιντεο οπως και γω και ευτηχως που ειχα πολυ μνημη στο κινητο και μπαταρια και δεν εκλεισε και τωρα τους ειχα στο χερι τα καθαρματα, και θα φανε εισοβια.Μετα η Λενα συνεχησε να σκουπιζει τα χυσια απο το σωμα της και οταν τελειωσαν ολα τα χαρτομαντιλα της τους ειπε -Δωστε μου κατι να σκουπιστω !Πως θα βγω ετσι εξω;
-Μπα δεν εχουμε τιποτα μαναρι μου να σου δωσουμε να σκουπιστεις φοβαμε οτι τα υπολοιπα θα πρεπει να τα γλυψεις και να τα καταπιεις!χα χα χα χα χα χα .Και μετα αρχησαν ολοι και οι τρεις τους να γελανε προστυχα.

Τότε κατάλαβα γιατί ήταν τόσο ευγενίκη μαζι μας και συνέχεια μας βοηθούσανε τις προηγουμενες μερες, για να ρίξουν τη Λένα και αυτή η χαζή έπεσε στην παγίδα και τώρα την βιάσανε και δεν μπορεσα να κάνω τίποτα ήταν τρείς και γώ ήμουν ένας ,ήθελα τόσο πολή να χειμήξω μέσα και να τους σαπίσω στο ξύλο αλλά όσες φορές πήγα να σηκώθω τερμα όρθιος τα πόδια μου έτρεμαν! πρώτη φορά πάθαινα κάτι τέτοιο ήταν σαν να είχαν μαρμαρώσει τα πόδια μου και δεν μπορούσα να κουνηθώ απ τη θέση μου.Ετσι μετά απο λίγο δεν άντεχα να βλέπω άλλο να γελανε με τη γυναίκα μου και στην ουσια και με μενα, και έφυγα τρέχωντας πήγα καπού έξω απ το κάμπινγκ να σκεφτώ τι θα κάνω και αποφάσησα να συμπαρασταθω και να στηριξω τη γυναίκα μου στη μύνηση που θα τους έκανε αλλά δεν θα της έλεγα λέξη για το ότι είδα πως την βίασαν θα της πώ πως κοιμόμουν γιατί αν της πω την αλήθεια πως την είδα που την βίαζαν και δεν τη βοήθησα τότε μπορεί ακόμα και να με χωρήσει.
Εντάξει απλά δεν έγιναν έτσι τα γεγονότα ακριβώς,ειχαν αυτή την κατάληξη ,αλλα και ο πανος εχει παραληψει να αναφέρει πολλα γεγονότα που έπαιξαν μεγάλο ρόλο στην εξέλιξη των πραγματων , και έτσι δίνει λάθος εντυπωση στον κόσμο που διαβάζει. Ασ πουμε δεν αναφέρει πουθενα την άλλη γυναίκα που είχε αρχίσει να κάνει παρεα με τη Λένα στο κάμπινγκ ,ουτε τι ρόλο έπαιξε σε όλο αυτό.
 

Eraser..

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.191
Like
8.662
Πόντοι
1.406
Το κάμπινγκ ήταν στην Αγία Άννα... καταστράφηκε από την φωτιά... end of story
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Το κάμπινγκ ήταν στην Αγία Άννα... καταστράφηκε από την φωτιά... end of story
Χα χα όχι δεν ήταν εκεί. Πάντως τα πραγματα δεν εξελίχθηκαν τόσο απότομα όσο λέει εδώ, μεσολάβησαν κι αλλά γεγονότα για να καταλήξει η Λένα να κάνει ότι έκανε με το Μάκη και τους φίλους του
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.979
Κριτικές
94
Like
46.268
Πόντοι
17.311
Εντάξει απλά δεν έγιναν έτσι τα γεγονότα ακριβώς,ειχαν αυτή την κατάληξη ,αλλα και ο πανος εχει παραληψει να αναφέρει πολλα γεγονότα που έπαιξαν μεγάλο ρόλο στην εξέλιξη των πραγματων , και έτσι δίνει λάθος εντυπωση στον κόσμο που διαβάζει. Ασ πουμε δεν αναφέρει πουθενα την άλλη γυναίκα που είχε αρχίσει να κάνει παρεα με τη Λένα στο κάμπινγκ ,ουτε τι ρόλο έπαιξε σε όλο αυτό.
εσυ εισαι μηπως και ηρθες να βαλεις τα πραγματα στη θεση τους?
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
εσυ εισαι μηπως και ηρθες να βαλεις τα πραγματα στη θεση τους?
Μπορεί και να είμαι. Πάντως γνωρίζω από πρωτο χέρι ότι η Λένα δεν πηγε με το Μάκη και την παρεα του πρώτη φορά εκείνη τη μέρα στη σκηνή δηλαδή δυο μερες πριν ασ πουμε τη σώσει στη θάλασσα. Το είχαν κάνει πολυ νωρίτερα και ήταν άλλοι οι λόγοι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20.979
Κριτικές
94
Like
46.268
Πόντοι
17.311
Μπορεί και να είμαι. Πάντως γνωρίζω από πρωτο χέρι ότι η Λένα δεν πηγε με το Μάκη και την παρεα του πρώτη φορά εκείνη τη μέρα στη σκηνή δηλαδή δυο μερες πριν ασ πουμε τη σώσει στη θάλασσα. Το είχαν κάνει πολυ νωρίτερα και ήταν άλλοι οι λόγοι
ποιοι λογοι το λοιπον?
πεσμας και μη μας αφηνεις με αποριες.
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
ποιοι λογοι το λοιπον?
πεσμας και μη μας αφηνεις με αποριες.
Εγώ τυχαίνει να γνωρίζω καλά τον Μάκη και από εκεί επειδή εκείνο το διάστημα γυροεφερναν τη Λένα μήπως και καταφέρουν να την παρουν έστω λίγο μάτι αλλά τιποτα. Έτσι και γω έτυχε να γνωριστω μαζί της. Μια μέρα συζητουσα με το Μάκη έχοντας μια διαφωνία. Αυτός είχε άλλες αποψεις και ήταν αντιθέτως με το γάμο και τη μονογαμία. έλεγε ότι κάθε γυναίκα μπορεί να κερατωσει τον άντρα της και εγώ έλεγα το ίδιο και οι άντρες. Ο Μάκης τότε μου είπε εξαρτάται τον άντρα. Παράδειγμα αν παρουμε από τον πανο με τη Λένα είναι φως φαναρι ότι δεν ισχυει. Γιατί ; τον ρώτησα εγώ. Γιατί αυτή φαίνεται και απ το ντυσιμο της το στυλ κλπ ότι αποκλείεται να ικανοποιείται μια τέτοια γυναίκα μόνο με αυτόν τον άντρα και ότι σίγουρα το κάνει και με άλλους και ότι τον κερατωνει. Ενώ αυτός δε θα μπορούσε ποτε να την κερατωσει τον έχει του χεριου της άλλωστε που θα βρει καλυτερη απ τη Λένα. Εγώ απ την άλλη είχα αντίθετη αποψη
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σόρρυ για το οφ τόπικ,αλλά διάβασα κάτι για κέρατο και ήθελα να εκφράσω μια απορία.

Πόσο ξεφτίλα είναι να κερατώσεις?Δεν σε τιμά καθόλου σαν άνθρωπο(όπως επίσης δεν σε τιμά να σου τα φοράνε).
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Σόρρυ για το οφ τόπικ,αλλά διάβασα κάτι για κέρατο και ήθελα να εκφράσω μια απορία.

Πόσο ξεφτίλα είναι να κερατώσεις?Δεν σε τιμά καθόλου σαν άνθρωπο(όπως επίσης δεν σε τιμά να σου τα φοράνε).
Σίγουρα είναι ξεφτίλα αλλά δυστυχώς πολυ κόσμος το θεωρεί φυσιολογικό και το χει συστημα
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Σίγουρα είναι ξεφτίλα αλλά δυστυχώς πολυ κόσμος το θεωρεί φυσιολογικό και το χει συστημα
Αναρωτιέμαι αν σε κάτι τέτοιους περνάει από το μυαλό τους ότι όπως εκείνοι απιστούν,μπορούν κάλλιστα την ίδια στιγμή να βρεθούν απατημένοι
 

Sofisofaki

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
58
Like
6
Πόντοι
0
Μερικοί δεν το σκέφτονται άλλους η άλλες δεν τους νοιάζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom