Νέα

Ετεροφυλική Στο καμπινγκ με τη γυναικα μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα fanis55555
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 626K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Γιατί μερικοί πιστεύετε οτι τα γουρούνια είναι αθώοι ;

  • Γιατί ειμαι ασχετος και απάντησα στην τύχη.

    Ψήφοι: 7 8,0%
  • Γιατι στην αρχη της το εκαναν με το ζορι αλλα μετα της άρεσε πάρα πολύ.

    Ψήφοι: 19 21,8%
  • Γιατί η γυναίκα σου ήθελε να κάνει σεξ με κάποιον απο τα γουρούνια και ετσι εκατσε και

    Ψήφοι: 51 58,6%
  • Γιατί η γυναίκα σου δεν ήθελε να το κανει μαζι τους αλλά καλά της έκαναν τα γουρούνια γιατι τ

    Ψήφοι: 10 11,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    87

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
ΧΑ ΧΑ γιατί να βάλω τα κλάματα ,εγώ απλώς είμαι εδώ για να διαλεύκανω κάποια λίγο σκοτεινά σημεία της ιστορίας,εσύ μπένεις και κλαίγεσαι και καλά ότι βρομιζουμε το σάιτ με σκουπίδια ,αν δε σ' ενδιέφερε δε θα εμπενες , γιατί αποκλείεται να μπένεις σε όλα τα θέματα του σάιτ και να τα διαβάζεις.
 

menios27

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2017
Μηνύματα
62
Like
14
Πόντοι
0
 Πάντως εντάξει δε λέω τα περισσότερα απ' αυτά που έχει γράψει ο αρχηγός της εθνικής ταράνδων πανοφανης είναι όντως αλήθεια και λεπτομερέστατα ,όμως υπάρχουν και σημεία που έχει πει μεγάλα ψεματα
 

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Όντως έχει πει και πολλά ψέματα, ένα απ' αυτά ασ πούμε που δεν καταλαβαίνω και γιατί το είπε μάλλον και καλά θα φοβήθηκε να μην τον πουν φαλοκρατη τον φλωρακο και για αυτό είπε ψέματα εκεί στη φάση που ημασταν όλοι στην ταβέρνα και τρώγαμε και τους είπαμε να έρθουν στη σκηνή μας για χαρτιά και ο κερατάς δεν ήθελε ενώ η λεναρα γουστάρε και είχε ψήθει τρελα για .....   :pipa1:  :fuck2:  :2on1: χαρτί .όμως παρόλο που η Λένα ήθελε η αλήθεια δεν είναι ότι ο κερατάς την άφησε να έρθει,στην πραγματικότητα της το απαγόρευσε και δεν την άφησε να έρθει και την πήρε με το ζόρι και έφυγαν ,μετά βέβαια μόλις ξάπλωσαν για ύπνο η Λένα έκανε πως κοιμάται και  μόλις ο κερατάς άρχισε να ροχαλιζει η Λένα τον παράτησε και σηκώθηκε  και ήρθε στη σκηνή μας όπου όπως καταλαβαίνετε μόνο χαρτιά δεν παίξαμε ,ενώ η ειρωνεία είναι ότι το ίδιο ακριβώς είχαμε κάνει ξανά το προηγούμενο βράδυ ,ο κερατάς της ο άντρας της δεν ήξερε τίποτα πέσανε για υπνο μαζί ,μόλις ο κερατάς άρχισε τα ροχαλιτα η Λένα τον παράτησε και ήρθε σε μας ,μόνο που τότε για καλή μας τύχη δεν είχε ξυπνήσει ,δεν είχε πάρει χαμπάρι τίποτα ,μετά το ματσάκι με τη Λένα τη γυναίκαρα του που κράτησε κάνα δυωρο αφού τη σφυροκοπησαμε τρεια άτομα  και άδειασαν το φορτίο μας πάνω της ,την αφήσαμε να γυρίσει στον αντρουλη της ο οποίος κοιμόταν του καλού καιρού,εκείνο το μεσημέρι όμως ειμασταν πιο άτυχοι ο κερατάς λόγο του μεσημεριού κοιμήθηκε λιγότερο και έτσι μέχρι να γαμησουμε και να αδειάσουμε το φορτίο όλοι δεν προλάβαμε και μας ειδε
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.713
Κριτικές
90
Like
33.363
Πόντοι
24.700

Παίζει κάνας πρόσφατος αριθμός τηλεφώνου της Λένας; :)
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.418
Like
46.125
Πόντοι
6.256

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.522
Like
26.312
Πόντοι
5.506
δινει κωλο η λενα αν εισαι γουρουνι
 

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.418
Like
46.125
Πόντοι
6.256
εγω θελω να της κανω γλυκο ερωτα :grin:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.713
Κριτικές
90
Like
33.363
Πόντοι
24.700

Telis85

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2019
Μηνύματα
137
Like
108
Πόντοι
1
Παίζει κάνας πρόσφατος αριθμός τηλεφώνου της Λένας; :)
.  Δύσκολο ο κερατάς της πλέον τα ψάχνει αυτά .όσοι έχουν το τηλέφωνο της τελευταία είναι κυρίως πιτσιρικάδες που την προσεγγίζουν σαν καθηγήτρια για ιδιαίτερα γερμανικών το ξεκαρφωμα δηλαδη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom