Νέα

Να θυμουνται οι Παλιοι ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dionisiakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Θυμάμε ενα παλίο ντέλο Σαρρη με Λουκά Νίκα, γωνία. Παίζει ακόμα;;;;;
Χαχαχαχα, το ενα δωματιο ειχε το τελεφωνο (τοσο στενο ηταν) και οταν κτυπαγε, ερχοταν ο τσατσος να το σηκωσει, ενω εσυ γαμαγες κανονικα. Δεν πρεπει να υπαρχει πια. Καποιο μαγαζι εχει ανοιξει νομιζω στη θεση του.
Φυσικα αγαπητε. :grin:

Τωρα η εισοδος ειναι απο Λουκα Νικα, τοτε απο σαρρη.

Απο τοτε και μεχρι σημερα, σπιτι με κοριτσια που διορθωσαν ενα σφαλμα της φυσης.
Πολλα δυνατα ονοματα του κλαδου περασαν απο εκει.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
? Και τα αλλα μεσα στα στενα πισω απο την τωρα τροχαια? Σε ενα απο αυτα που ηταν σε ενα δρομακι καθετο  στην Δηληγιαννη που παει σταθμο Λαρισσης, δουλευε μια ξανθομιλφ, ......

Και παλι θα σε "εκπληξω"

Ειχε ενα επι της δου Σαμου.
Εκει δουλευε μια Θεσσαλονικα νταρντανα, την οποια μετα απο χρονια πετυχα στο Αλκιβιαδου 16Γ.
Μου διαφευγει το ονομα της.
Υπηρχαν και αλλα δυο σε κοτινες καθετους στην οδο Σαμου.

Κοντα επισης υπηρχε αλλο ενα (απεναντι απο την τροχαι0 μια υπιογα στην οδο ελευσινιων.
Εκει το 1982 καλοκαιρι, συναντησαε θεοχοντρη που δεν βλεποταν, ετρωγε καροιυζι, τρεχαν τα ζουμια και αμς λεει το αξεχαστο :

"Με 2 κατοσταρικα μου κανετε οτι γουσταρεται".......
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Παααααααλια ειχε κανονικες γυναικες με τσατσους κραγμενους πουσταραδες.
Φυσικα αγαπητε. :grin:

Τωρα η εισοδος ειναι απο Λουκα Νικα, τοτε απο σαρρη.

Απο τοτε και μεχρι σημερα, σπιτι με κοριτσια πουδ ιοσρθωσαν ενα σφακλμα της φυσης.
Πολλα δυνατα ονοματα του κλαδου περασαν απο εκει.....
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Συνεχιζοντας την αναδρομη:

Δυο τσαρδια ει της οδιυ σωκρατους στο κεντρο της Αθηνας.
Το ενα στημ Αναξαγορα (σχεδον απεναντι απο το ΞΒ) σε ημιοροφο διπλα απο το Ειρηνοδικειο που στεγαζοταν τοτε εκει.
Το αλλο μια υπογα επιτης Σωκρατους στο υψος της Βαρβακειου.

Εποχες 1982-1984
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
cheyenne φιλε μου respect!  :rockon: με εστειλες !! Αψοαγη περιγραφη και τοποθεσια τσαρδιωμ! Μαλλον εγω εμπαινα κι εσυ εβγαινες και τουμπαλιν! :2funny: Εκειπισω απο την  τροχαια ειχα πετυχει τελευταια φορα την "Ξανθουλα" απο Αγησιλαου! Και για να σε φρικαρω ... την χοντρη στην Ελευσινιων την ειχε παρει ενας  ... ας πουμε φιλος (καλη του ωρα οπου κι αν γαμει τωρα... αν του εχει μεινει τιποτα!!! Παρ επιπτοντως ο τυπος δεν ειχε αφησει φρικιο για φρικιο να μην το γαμησει, απο χοντρη, τραβελι, γκιλφ με το ενα ποδι στον ταφο, γυφτισες .... δεν παιζοταν σου λεω!) Μετα τον περιμεναμε στο πατσατσιδικο στην πλατεια και μετα πηγαμε ολοι μαζι σε εκεινο που ηταν επι της Δηληγιωργη! Που ανεβαινες επανω! Ημασταν ολοι σχεδον ψιλοσουρωμενοι και ο πουστης-τστατσα εψαχνε να βρει ποιος θα ηταν πιο σουρωμενος απο ολους για να του κατσει! 
:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  μιλαμε για την κατασταση!!
Στην Μυλερου, οπως παμε για Αχιλλεως δεξια, μεταξυ Γερμανικου & Λεωνιδου ... νομιζω, εκαι που πηγαιναμε μονο και μον για να ακουμε την τσατσα! Πολυ γελιο ρε παιδια!!!
Τελος να θυμηθω εκεινο στο φαναρι της Αχιλλεως με την Θερμοπυλων, που ανεβαινες την ξυλινη γυριστη σκαλα και σ ακουγαν απ εξω, με το θορυβο?!!!! Cheyenne εσυ σιγουρα το ξερεις! Ψιλοεμοιαζε με εκεινο στην κορυφη της Αγησιλαου !
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Τελος να θυμηθω εκεινο στο φαναρι της Αχιλλεως με την Θερμοπυλων, που ανεβαινες την ξυλινη γυριστη σκαλα και σ ακουγαν απ εξω, με το θορυβο?!!!! Cheyenne εσυ σιγουρα το ξερεις! Ψιλοεμοιαζε με εκεινο στην κορυφη της Αγησιλαου !
Επι της Αχιλεως στα μονα νουμερα, εκτος απο 51 που λειτουργει ακομα υπηρχαν δυο ακομα ιδρυματα, στη διαδρομη προς την πλατεια.(περιπου απεναντι απο το 40)
Ενα απο αυτα ειναι το τσαρδι που αναφερεις. :grin:
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
κι ομως ... υπηρχαν δυο συν το 51 απο εκεινη την μερια και το 40 απο την αλλη.Αλλα πριν το 51 υπηρχε ενα εκει που λεω στην γωνια που ανεβαινες μια ξυλινη γυριστη σκαλα. Ειχε μια μεγαλη ξυλινη πορτα και δυο-τρια μαρμαρινα σκαλια στην εισοδο. Επανω μεγαλο σαλονι και δωματια. Πολλες φορες λεγαμε να αρχισουμε απο πλατεια προς τα κατω για να παμε εκει τελευταια, επισης οταν τα αλλα ειχαν .. π.χ. 500 δρχμ. αυτο ειχε 550!. Ολα τα αλλα ηταν μικρα και "ψιλοβρωμικα"! σε συγκριση μ αυτο!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Αναδρομής συνέχεια.

Ευρύτερη περιοχή Εξαρχείων δεκαετία ΄80 :

Οδός Τζωρτζ (αριθμός νομίζω 26 ή 28 ίσως και  25, πρέπει να παω να το δω). Ίδρυμα υπόγειο με διπλή είσοδο, μια από την οδό Τζωρτζ και άλλη από την Σολωμού. Εκείνα τα χρόνια εκδιδόταν η Μαρίνα,  Ελληνίδα καλλονή, με πλούσιο φυσικό στήθος  και εξαιρετικές υπηρεσίες, τακτικότατος πελάτης της μέχρι το 1999. Μεταφέρθηκε όταν έκλεισε στο γειτονικό Σολωμού 32 όροφος, το οποίο λειτουργεί μέχρι σήμερα σαν studio, όπου εργάζεται μόνιμα η Μπιανκα..

Οδός Σολωμού, εκεί που σήμερα πλέον υπάρχει το υπαίθριο parking. Εργαζόμενη η Σοφία αδύνατη Ελληνίδα με πολύ καλό service.

Δυο ιδρύματα επί της Ζωοδόχου Πηγής. Ένα λίγο μετά την διασταύρωση με την Σόλωνος, υπόγειο, μέχρι πρότινος στεγαζόταν τυπογραφείο. Είχα τιμήσει μια ευτραφή milf με χαμηλού επιπέδου υπηρεσίες.
Το άλλο λίγο πιο ψηλά, υπόγειο επίσης, στο ύψος της διασταύρωσης με την Αραχόβης.

Χαρίλαου Τρικούπη και Λασκαρεως. Η πρώτη φορά που άκουσα για μασάζ σε τσαρδι. Η εργαζόμενη σε αρκετά προχωρημένη ηλικία (τότε ακόμα), τιμή 2000 με μασάζ, ενώ το απλό sex κόστιζε 1000 δραχμές.

Οδός Λάσκαρες στα δεξιά από το προαναφερθεν στην ανηφορα προς την Ιπποκρατους. Εκεί είχα τιμήσει το 1986 μια από τις πιο όμορφες γυναίκες της «καριέρας μου». Ακόμα θυμάμαι όμως πως ήταν ξεπετά.

Νοταρά 17 (αν θυμάμαι καλά τον αριθμό) λίγο μετά την διασταύρωση με την Τοσίτσα. Εκεί ο γραφών από αγόρι έγινε άντρας τον Νοέμβριο του 1978, στην προνομιακή τιμή των 180 δραχμών.........
Ανοιχτό μέχρι τους σεισμούς του 1999 όπου και έκλεισε οριστικά. Το τελευταίο διάστημα της λειτουργίας του, τιμούσα την Κατερίνα, Ελληνίδα milf με απίστευτο service για τα δεδομένα της εποχής και όχι μόνο. Το πρώτο μου cif. Στην συνέχεια την πέτυχα σε τσαρδι επί της οδού Ακομινατου, το οποίο έκλεισε και αυτό. Πρόσφατα την πέτυχα σαν υπηρεσία στο Μεταξουργείο, με θυμήθηκε και αναπολήσαμε τα παλιά. Καλή της ώρα.

Λίγο κάτω,  υπόγειο επί της οδού Κουντουριώτη στην διασταύρωση με την  Νοταρά . Είχα κάνει κάποια  περάσματα και από εκεί τότε

Εμμανουήλ Μπενάκη και Δερβενιων. Ισόγειο ίδρυμα, στο οποίο είχα μπει λίγες φορές με χαρακτηριστικό το γκράφιτι από φεμινίστριες : «Γυναίκες το σώμα μας δεν είναι εμπόρευμα».....................

Και λίγο πιο μάκτρα :
Επί της οδού Μαυροματαιων, ανάμεσα στον κινηματογράφο Αλφαβιλ και τον Σκαραβαίο μπουρδελακι με ακατάστατα ωράρια λειτουργίας χωρίς κάποια χαρακτηριστική ανάμνηση.

Εάν θυμηθώ κάτι άλλο θα επανέλθω.,
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Καποια ακομα ιδρυματα απο το παρελθον

1. Το μαγαζακι επι της Ιθακης απεναντι απο το βενζιναδικο λγο πριν την διαστυρωση με την Καλυμνου.

2. Καλυμνου και Ιθακης στα δεξια οπως κατεβαινουμε οπως Αχαρνων το 1986 ειχα τιμησει την πρωτη μου Βραζιλιανα.

3. Στην οδο Ικονιου (καθετος στην Αχαρνων παραλληλος μεταξυ των Αγιο Μελετιου) και Περγαμου, λειτουργουσε  μεχρι και τους σειμους του 1999 ιδρυμα οπου εργαζοταν  η Ρεα η Θεσσαλονικα γνωστη απο το Καλυμνου 36Α και η Μαιρη, ξανθο κοντοπουτανο Ελληνιδα με κορυφαιο service.

4. Το υπογειο στην Λαερτιου Διογενους (καθετος στην Αχαρνων παραλληλος μεταξυ των Αγιο Μελετιου) πρβτη αραλληλος της Ικονιου.

5. Yπογειο επι της οδου Αντιοχειας, λιγο πριν την διασταυρωση με την Αγιου μελετιου. Απο τα πρωτα μιλφοσπιτα.

6. Επι της οδου Μοσχονησιων, κοντα στην διαστυρωση με την Αγιου Μελετιου, με το χαρακτηριστικο σκεπαστρο πανω απο την πορτα

7. Δυο ιδρυματα στην  οδο Ιεροσολυμων κοντα στην πλατεια Αμερικης στην Κυψελη λιγο πριν το Εφεσσου 11. Ενα υπογειο και ενα ισογειο με διπλη πορτα.
 

Επισκέπτης
Επι της Αχιλεως στα μονα νουμερα, εκτος απο 51 που λειτουργει ακομα υπηρχαν δυο ακομα ιδρυματα, στη διαδρομη προς την πλατεια.(περιπου απεναντι απο το 40)
Ενα απο αυτα ειναι το τσαρδι που αναφερεις. :grin:
Στο νούμερο 43 της αχιλλέως ήταν το ένα απ'τα 2. Κλειστό απ'το 2005 νομίζω.

Επίσης...δεν ξέρω αν έχουν ξανααναφερθεί

Αγησιλάου (δεν θυμάμαι νούμερο) στο ύψος ανάμεσα από κολωνού και ιάσωνος. Υπόγειο

και ένα ακόμη το οποίο δεν θυμάμαι σε κανένα άλλο θρεντ να έχει αναφερθεί. Στην αγησιλάου ξανά  πολύ λίγο μετά την διασταύρωση της αγησιλάου με τη δεληγιώργη. Κλειστό πάνω από δεκαετία νομίζω  

Σιγά-σιγά μου ρχονται. Ένα ακόμη
Πάνω στη λεωνίδου λίγο μετά τη διασταύρωση της με την μυλλέρου
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
6. Επι της οδου Μοσχονησιων, κοντα στην διαστυρωση με την Αγιου Μελετιου, με το χαρακτηριστικο σκεπαστρο πανω απο την πορτα
τρομερο πουροσπιτο αυτο τυπε :grin:
ολο γκρανια ειχε :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
7. Δυο ιδρυματα στην  οδο Ιεροσολυμων  . Ενα υπογειο
εκει ειχε μεγαλουργησει για χρονια η λαουρα/μονικα/τζουλια
οταν ακομα εσκαγε μυτη με ξανθο κοντο μαλλι καρφακια και τιγρε εσωρουχα :grin:
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Που τα θυμάστε όλα αυτά βρε θηρία.

Εγώ δεν θυμάμε τι  :knockinb: προχθες.  :woldman:

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
εκει ειχε μεγαλουργησει για χρονια η λαουρα/μονικα/τζουλια
οταν ακομα εσκαγε μυτη με ξανθο κοντο μαλλι καρφακια και τιγρε εσωρουχα :grin:
Εκει ειχα τιμησει μια ευτραφη ξανθια βυζαρου την Βασω.
Πρεπει να ηταν το 1985. Εδινε και κουλουρακι, πραγμα σπανιο τοτε.........
 

Επισκέπτης
Μυλλερου 22 η 18 αν θυμαμαι λες καλα αυτο που εχει ψιλογκρεμιστει το γωνιακο κτισμα
...
Λογικά μιλάς για το Μυλλέρου 23. Αυτό είναι γωνιακό (διασταύρωση μυλλέρου - λεωνίδου) και είναι γκρεμισμένο απ'το 2006. Κλασικό σπίτι χοντρών ελληνίδων μιλφ και τζιλφ καθώς και τρανσφόρμερ και τραβεστί.
Μια απ'τις εργαζόμενες της δεκαετίας του 90 εκδίδεται ακόμα στο μυλλέρου 33 απογευματινή βάρδια.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Λογικά μιλάς για το Μυλλέρου 23. Αυτό είναι γωνιακό (διασταύρωση μυλλέρου - λεωνίδου) και είναι γκρεμισμένο απ'το 2006. Κλασικό σπίτι χοντρών ελληνίδων μιλφ και τζιλφ καθώς και τρανσφόρμερ και τραβεστί.
Μια απ'τις εργαζόμενες της δεκαετίας του 90 εκδίδεται ακόμα στο μυλλέρου 33 απογευματινή βάρδια.
Οχι,

Μιλαω για το ακριβως απεναντι διπλα στο παρκακι.  ;)
Εκει δουλευε το 1999 η Αντζυ, ευτραφης Ελληνιδα βυζαρου, με μαυρο κοντο αμλλί, που στην συνεχεια μετα το γκρεμισαμ του ιδρυματος εργαστηκε στο Μεγαλου Αλεξανδρου 17.

Το 33 ηταν αλλο ιδρυμα κα οντως εργαζοντουσαν Milf και τραβεστι οπως σωστα εγραψες.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
Εκει ειχα τιμησει μια ευτραφη ξανθια βυζαρου την Βασω.
Πρεπει να ηταν το 1985. Εδινε και κουλουρακι, πραγμα σπανιο τοτε.........

και το ελεγε με μεγαλη  χαρα !!!!!!!!!!! τι μου θυμησες τωρα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
εκει ειχε μεγαλουργησει για χρονια η λαουρα/μονικα/τζουλια
οταν ακομα εσκαγε μυτη με ξανθο κοντο μαλλι καρφακια και τιγρε εσωρουχα :grin:

οντως για τα τιγρε εσωρουχα ειναι σωστη παρατηρηση !!!!!!!!! αφου εκεινα τα χρονια ελεγα απο μεσα μου να τις δωσο κατι τι παραπανω για να παει να αγορασει και κατι αλλο , ''εφηβικα μυαλα-χαζα μυαλα''
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οντως για τα τιγρε εσωρουχα ειναι σωστη παρατηρηση !!!!!!!!! αφου εκεινα τα χρονια ελεγα απο μεσα μου να τις δωσο κατι τι παραπανω για να παει να αγορασει και κατι αλλο , ''εφηβικα μυαλα-χαζα μυαλα''
ναι αλλα το τσιμπουκι της και οι βυζαρες της εχουν μεινει στην ιστορια :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom