Νέα

Να θυμουνται οι Παλιοι ....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dionisiakos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εκεινη την εποχη στο συγκεκριμενο μαγαζι δουλευε η Αντζυ.
Ελληνιδα μελαχρινη με κοντα μαλλία και υπερβολικά μεγαλο στηθος.

Οταν γκρεμιστηκε δουλεψε για λιγο στο Μεγαλου Αλξανδρου 17

Αυτην εννοεις ?
Δεν θυμαμαι ονοματα, αλλα ημουν πολυ τακτικος εκει, για αρκετα χρονια

Θυμαμαι οτι στο δωματιο που εμπαινες, το πρωτο απο την εισοδο απεναντι απο το κρεββατι, ειχε μια τρυπουλα την οποια εκλεινα με αυτοκολλητο οποτε πηγαινα, ενω δυο φορες, την ειχα πει στον τσατσο που εμπαινε ξαφνικα, δηθεν να ελεγξει το δωματιο, ενω ημουν ηδη μεσα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειχα κανει και πλακα σε ενα φιλαρακι μου με αυτη την τρυπα ...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειχαμε παει μια μερα με αλλους δυο και μπαινει αυτος μεσα....
Κανω νοημα στους αλλους, δειχνοντας τους την  τρυπα απο εξω.....

Φυσικα κανεις δεν κοιταξε ουτε εγω .....

Οταν τελειωσε και βγηκαμε εξω, αρχιζω εγω τσονταροντας απο κοντα και οι αλλοι.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πως ηταν ? καλη ?
Ξερωντας το προγραμμα των στασεων και την συνηθη διαδικασια εκει, τον αρχισαμε.....
Σου εκανε αυτο, μετα εκεινο, επειτα το αλλο και τελος, αυτο ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Με βλεπατε ρε σεις λεει ? Ρωτα αυτος με μια εκφραση αηδιας....  :o

Ε κοιτα του λεω εγω, το δωματιο ειχε 3 τρυπουλες και πηγε ενας γερος και ο τσατσος, να σε βλεπει εναντι 400 δρχ
τους διωξαμε και σε καμαρωσαμε εμεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ΕΙΣΑΣΤΕ ΑΝΩΜΑΛΟΙ .... ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΣΑΣΤΕ ΚΤΛ ΚΤΛ ΚΤΛ  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειδαμε και παθαμε να τον κανουμε να πιστεψει οτι δεν τον ειδαμε .....

Ξαναηρθε μετα απο παρα πολυ καιρο σε τσαρκα μαζι μας και οχι σε εκεινο το σπιτι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Το ιδιο ψαρωτικο καναμε και εναν αλλον αλλου .....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
To 1996 ξεκίνησα τις πρώτες μου τσάρκες πάντα με μεγάλη παρέα να βγαίνουμε από το ένα και να μπαίνουμε στο άλλο. Μία μέρα λοιπόν κάναμε κοπάνα από το σχολείο και φύγαμε για μεταξουργείο. Απέναντι λοιπόν από το παλιό κτήριο του ΟΠΑΠ όταν ήταν κοντά στην Πειραιώς υπήρχε ένα μπουρδελάκι με καφέ πόρτα. Εκεί λοιπόν βρήκα μία λαρισσαία. Η τιμή ήταν τότε 3χιλ. δρχ. Νέο παιδί τότε, ομορφάντρας που λέμε θυμάμαι είχα κάνει ένα από τα καλύτερα γαμήσια της ζωής μου με μία ξανθιά (κοντό μαλλί) αν και δεν θυμάμαι όνομα. Δεν ξέρω αν το έκανα καλά ή απλά την πέτυχα στην καύλα της στιγμής, αλλά θυμάμαι χαρακτηριστικά ότι μετά το σεξ, μου επέστρεψε τα λεφτά και μου είπε ότι το σεξ αξίζε πολύ περισσότερα για αυτό και σου τα επιστρέφω.

Γενικά εκείνες τις εποχές μέχρι το 2000 τα πράγματα ήταν αλλιώς
Στην οδο Κολωνου, μετα την διασταυρωση με την Αγησιλαου. :grin:

Εχει κλεισει εδω και πολλα χρονια επισης.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Στην οδο Κολωνου, μετα την διασταυρωση με την Αγησιλαου. :grin:

Εχει κλεισει εδω και πολλα χρονια επισης.
Και μιας πουταναφέραμε  :grin: :grin: :grin:

Επι της Αγησιλαου υπηρχαν 6 τσαρδια στην δεκαετια του 80-90 που εουν πλεον κλεισει ολα

:'( :'( :'( :'( :'( :'(
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Ναί τύπε αν και ήμουν μικρός τότε τα θυμάμαι αυτά στην Αγησιλαου. Σε ένα από αυτά με ξύλινη πόρτα στην εξωτερική είσοδο και μετά ανέβαινεσ κάτι σκαλάκια με μία ακόμα πόρτα υπήρχε μία κοπέλα Ελληνίδα η οποία δεν έκανε ποτέ τσιμπούκι για να στον σηκώσει, παρά μόνο σου τον έπαιζε, δεδομένων των σηκωμάρων που είχαμε, η δουλειά πετύχαινε :cheesy: Ωραίες εποχές για εμένα μακάρι με τα μυαλά που έχω τώρα να έκανα τσάρκες εκείνη την εποχή.
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Σωστος o cheyenne!  :sunglasses: Εξι ηταν και μαλιστα στο ενα απο αυτα, εκεινο που ηταν μεταξυ Κωλονου και Δεληγιωργη, το μικρο υπογειακι ... ειχε γινει ενα .. "παρτυ" μια βραδυα!!!  :2on1: Τι να λεμε τσατσα και γυναικα μαζι με κλεισμενες πορτες και φωτα! Φιλε cheyenne εκει σε ηθελα ... η τσατσα να ρουφαει  :pipa2: και οποια τρυπα βρισκαμε το βαζαμε! :fuck1: Πεντε ατομα σε τρια (δυο κανονικα και της υπηρεσιας) δωματια! Δυο στο ενα, δυο στο αλλο και ενας στης υπηρεσιας!  :fuck2: Και χειμωνας, καλη ωρα ψωφοκρυο, βραδακυ. Ψυχη δεν κυκλοφορουσε. Ουτε πακιστανοι, ουτε πρεζακια. Κανενας ανθρωπος μονο περιμενε στις στασεις επι της Αγησιλαου για τα λεωφορεια! Τοτε το "εξτρα" ηταν να εδινες κατιτης εξτρα να κατσει η γυναικα παραπανω ή εαν ησουν "κουβαρντας" και σε γουσταρε η γυναικα να κλεισει το φωτακι και την πορτα και να γαμειθητε σαν τα φιδια!! Ε ρεεε πεντακοσαρικα που φυγαν ετσι!!! Θα χα διαμερισμα στο χαλανδρι τωρα!!! :2funny:
Επισης εκεινο που λεει o fideboras στην Κωλονου απεναντι απο τον ΟΠΑΠ, εκει θυμαμαι ειχαμε παρει παρτουζα, μια ξαθουλα με εξτρα κιλακια. Τρια ατομα και δεν μας αφηνε να φυγουμε! Μετα καποια εποχη εφερε και τραβελια, μετα κατι πρεζακια και παει λεγοντας. Και το "θρυλικο" υπογειακι στην γωνια Αγησιλαου και Δεληγιωργη . Εκει ηταν πρωτη φορα που ακουσα για ακποτο τσιμπουκι και τελειωτικο! Ηταν μια "νταρντανογκομενα" ή bbw αν σας αρεσει ετσι, βεβαια δεν βλεποταν αλλα οσοι τοτε εψαχναν τετοια βιτσια, την επαιρναν. :zfuck: :pipa1: :humpleg: Δεν ηταν και οτι πιο εξυπνο ή ωραιο εκανε η μητερα φυση, αλλα με κανα πενατκοσαρικο εκανε οτι κι αν της ελεγες οποτε ολοι οι βιτσιοζοι ετρεχαν εκει! :uglystupid: Ειχαμε τον "βιτσιοζο" της παρεας που ηξερε ολα τα στεκια για ολα τα βιτσια και ηταν τακτικος εκει. Μας ελεγε τα καταρθωματα του!! Απο μαποχυσιματα, κωλοδαχτυλο-τσιμπουκομπουκωματα μεχρι ακαποτο κωλογαμησι  :idiot: !!! Ο τυπος ειχε κανει οτι ενεση μπορειτε να φανταστητε αλλα ποτε δεν ειπε οχι σε βιτσιο κι ανωμαλιουλα! :jerking:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
577
Πόντοι
8.805
Σωστος o cheyenne!  :sunglasses: Εξι ηταν και μαλιστα στο ενα απο αυτα, εκεινο που ηταν μεταξυ Κωλονου και Δεληγιωργη, το μικρο υπογειακι ...
Εκει το 1986 "τιμουσα" την Ξανθουλα. Ετσι την λεγανε παρ΄οτι ηταν μελαχρινή.  :2funny:
Ελληνιδα, καλσσικό δειγμα επαρχιώτησας με πλουσιες καμπυλες. νταρνατνογυκαικα, αν ακι νεαρη σχετικα στην ηληκια.

Αναμνησεις........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Πωωω πωωω ρε φιλε ... τι ειπες τωρα  :rockon:?? Την Ξανθουλα την πηρα κι εγω και μαλιστα αργοτερα την πετυχα σαν τσατσα καπου στα στενα πριν το σταθμο Λαρισσης και με γνωρισε ! Με το ζορι με περασε και μου ηρθε κι αυτη μεσα για "εξτραδακι"  :tits2: με ενα πεντακοσσαρικο (τοτε ειχε καπου στο 2 1/2 χιλιαρο) και το καναμε "και καλα"τριο! Παπαρια αυτη απλα με χαιδευε και πιπωνοταν και μετα την εκανε και πηρα την γκομενα! τελος παντων... ναι ρε φιλε η Ξανθουλα που ηταν μαλχροινη bbw ! Καλα ... τι να πρωτοθυμηθουμε ρε "σειρα?"
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Θυμάμε ενα παλίο ντέλο Σαρρη με Λουκά Νίκα, γωνία. Παίζει ακόμα;;;;;
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.892
Πόντοι
11.565
Eγω θα βαλω καποια παλια μπουρδελακια και οταν υμηθω καποιες ιστοριες παλιες θα τις γραφω
1. Μυλλερου και λεωνιδου γωνια,20 χρονια πριν περιπου,μαγαζι που εφερνε τρανσεξουαλ,που να ηξερα τοτε..Δουλευε μια ξανθια ψηλη η κατερινα,βοτανικιωτισα,πολυ καλη,πηγαινα πολλες φορες εκει,ακομη και μετα απο ποδοσφαιρικο αγωνα που επαιζα,πολυ καβλα και πολυ καλο παιδι.Επισης μια αλλη κοπελα,τρανσεξουαλ.η γιουλη,ο πρωτος μου <<ερωτας>>,ψηλη λεπτη,φοβερο κορμι με κατσαρα κοντα καπως μαλλια.Αυτες  αν δουλευαν τωρα ,και μιλαω για την γιουλη θα ηταν κατι παραπανω απο τις φιρμες που υπαρχουν σημερα.Αυτα που κανουν στο κρεβατι η πενυ και η αμαντα απ οτι διαβαζω γινοντουσαν σε καθημερινη βαση τοτε
2.Απεναντι ακριβως απο το πρωτο  στη μυλλερου δευτερο μπουδελακι,θυμαμαι δουλευε μια κατσαρομαλλα mlf με ειδικευση στο τσιμpουκακι.Εκει ειχα παρει και μια απιστευτη τρανσεξουαλ mlf απιστετυα ερωτικη,εμφανιζοταν παντα με γαλαζιο νυχτικο,ελια πανω απ το χειλος  και βαμενα μεζ μαλια
3.Αγησιλαου και κολοκυνθους γωνια,εισοδος απο αγησιλαου στο αριστερο χερι οπως την ανεβαινουμε,φοβερο μπορδελακι παλι με τρανσεξουαλ,φοβερα γαμησι,απιστευτες καταστασεις,τι ψηλες αρχοντομουνες,τι εκφυλες βυζαρουδες θεε μου,και γαμησια ωραια,ρολοι δεν υπηρχε,οποτε τελειωνες..
4.Αγησιλαου και κολωνου στο φαναρι πριν το παρκινγκ ,εισοδος απο αγησιλαου στο αριστερο χερι οπως την ανεβαινουμε παλι,δουλευε στανταρ μια  mlf,καλη βυζαρου με σταθερη πελατεια
5.Αγησιλαου πιο πανω στο δεξι χερι οπως την ανεβαινουμε,υπογειο,στα πρωτα νουμερα της αγησιλαου ψηλα.Εχω παρει μια ξανθια μουναρα που ακομη την θυμαμαι
6.Κολοκυνθους λιγο πριν το φαναρι που διασταυρωνεται με αγγησιλαου,δυο μπουρδελακια το ενα απεναντι απο το αλλο.Στο ενα απ αυτα στο δεξι χερι οπως πηγαινουμε προς πειραιως εχω παρει την πρωτη μου ρωσιδα,ξανθια,ενα πλασμα απιστευτο.μια φορα μονο δυστυχως και εντελψς τυχαια βραδι
7.Ερμου..και ομως,δυο μπουρδελακια,ενα χαμηλα στην ερμου,πανω απο ενα ινδικο εστιατοριο που ειναι σημερα και το δευτερο απεναντι και λιγο πιο πανω,στο μεσο της ερμου στο μοναστηρακι.Σ αυτο ειχα χασει την παρθενια μου,15 χρονων τοτε,πολυ υπομονετικη και καλη μαζι μου,ευχαριστες εντυπωσεις
8.Πισω απο την λουκα νικα στου ψυρρη,ετερο μουρδελακι σε στενακι ,πιθανον ωγυγου η' λεπενιωτου.Ειναι το μπουρδελακι που διαβασα στην αρχη του θρεντ ζαπ τον dionysako
9.Φυλης 214,εκει που ξεκινησε η κατερινα απο κολωνου 30,ωραια γαμησια με την κατερινα,παντα πηγαινα ν αδειασω πρωτα αλλου και μετα εκει για να την ευχαριστηθω περισσοτερο
10.Φυλης αναμεσα στο 200 και το 214,το μπουρδελακι της αντζελας γιανου,την ειχα παρει και αυτη,καλη μεσα,πολυ καβλιαρα,εφερνε μερικα πολυ ωραια κομματια,παντα τρανσεξουαλ,δηλαδη εγχειρισμενα.
11.Μυλλερου λιγο πρν βγουμε στη μεγαλου αλεξανδρου θυμαμαι μια κατσαρομαλλα ελληνιδα που ειχα παρει και την ειχα ξαναδει ως λουλουδου σε νυχτερινο κεντρο!
Y.Γ ΥΠΕΡΟΧΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ DIONYSAKO!!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Θυμάμε ενα παλίο ντέλο Σαρρη με Λουκά Νίκα, γωνία. Παίζει ακόμα;;;;;


Χαχαχαχα, το ενα δωματιο ειχε το τελεφωνο (τοσο στενο ηταν) και οταν κτυπαγε, ερχοταν ο τσατσος να το σηκωσει, ενω εσυ γαμαγες κανονικα. Δεν πρεπει να υπαρχει πια. Καποιο μαγαζι εχει ανοιξει νομιζω στη θεση του.
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Χαχαχαχα, το ενα δωματιο ειχε το τελεφωνο (τοσο στενο ηταν) και οταν κτυπαγε, ερχοταν ο τσατσος να το σηκωσει, ενω εσυ γαμαγες κανονικα. Δεν πρεπει να υπαρχει πια. Καποιο μαγαζι εχει ανοιξει νομιζω στη θεση του.


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: τότε που πήγενα εγώ δεν είχε τηλέφωνο

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ήταν πολύ μικρό όντος
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Θυμαστε εκεινο στην αρχη της Μενανδρου? Και τα αλλα μεσα στα στενα πισω απο την τωρα τροχαια? Σε ενα απο αυτα που ηταν σε ενα δρομακι καθετο  στην Δηληγιαννη που παει σταθμο Λαρισσης, δουλευε μια ξανθομιλφ, που εαν δεν ειχε τσατσα με εμα πεντακοσαρικο εκανε παπαδες! Ασε που σε ανδουλιες σου εφερνε καφε στο δωματιο! Αλα στουντιο της σημερις! Επισης θυμαμαι εκεινο (ειναι ακομη) στη Μεγ. Αλεξανδρου 22. Τοτε ηταν ακομη με το original χρωμα, δαπεδο και 'ντεκορ"! Εφερνε μιλφ εως γκιλφ και μετα αλοδαπες. Εχω παρει γκομενα σε δοσεις! τι εννοω ηταν μονη της και οταν ακουγε πορτα εβγαινε να δει και να "καμακωσει" κανενα πελατη. Πρεπει να βγηκε 3-4 φορες το λιγοτερο. Ασ επου μετα ηρθε η τσατσα και δεν ηξερε ποιο δωματιο ηταν γεματο και μπουκαρει μεσα! Για λιγο κοιταξε και γελασε οταν της ειπα: Αλλαξατε? εσενα θα παρω τωρα? Βεβαια δεν κολωσε ηρθε κι αρχισε να πασπατευει! Θα γινοταν το ΄"κακο" αλλα ηρθε η αλλη και την εστειλε αδιαβαστη! Εννοειτε οτι ξαναπηγα και την πηρα την τσατσα! Οχι θα το αφηνα! Ηταν γκιλφ αλλα καλοστεκουμενο και με πιπα να φωναζεις: φυσα μωρη μπηκε το σεντονι στο κωλο!! Μιλαμε ηταν η πρωτη που ψωλοχυσα στη μουρη! Ακαποτο, τελειωτικο στη μουρη και μετα πλυσιμο ξανα πιπα κατεβασμα φουστα σηκωμα μπλουζα, βυζαγμα και στησιμο στα τεσσερα πισωγλεντησμα και τελειωμα στην πλατη (δεν προλαβα ξανα για μουρη)! Μετα χυμους στην Αχιλλεως στο περιπτερο ... για να μπορεσουμενα παμε στη σταση!
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Πέρασα από το ρδέλο στη Λουκά Νίκα πριν περίπου 2 εβδομάδες χτύπησα πόρτες κουδούνια αλλα δεν άνοιξαν. Φαινόταν να είναι ανοιχτό. Αααα ρεεεεεεεεεεεεε Αλίκη!!!!!

Και επειδή είμαι λίγο οπτικός τύπος κανά δυο φορές είχα κοιτάξει και κάτω από την πόρτα την ώρα που γαμούσε συναγωνιστής. Στα δύο πλαϊνά δωμάτια που επικοινωνούσαν με εσωτερική πόρτα, υπήρχε πολύ μεγάλο άνοιγμα από κάτω και μπορούσες έστω και με λίγο ρίσκο να ρίξεις καμιά ματιά   :rockon:
 

condo

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.324
Κριτικές
15
Like
110
Πόντοι
2.007
γιατι δε χτύπησεσ και την πόρτα να μπείς!! μην σκύβεις και εχεις κανα πρόβλημα με τη μέση
 
OP
OP
dionisiakos

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
372
Κριτικές
51
Like
737
Πόντοι
4.530
Θυμηθηκα αλλη μια ... στο Κωνστ/λεως 166α (οχι στο καινουριο υπογειακι, διπλα) δουλευε μια αλβανιδα  η Ελενη .. νομιζω. Ηταν μικροκαμωμενη, αδυνατουλα και τσαχπινα  :boobies:. Την πρωτη φορα που την πηρα με ξαφνιασε με τις υπηρεσιες της , γιατι πρωτον δεν ηταν ο τυπος μου αλλα απλα ειχα τετοιες καυλες και με το που μου τον επιασε και με τραβηξε μεσα  ...εμεινα. Οταν ηρθε μεσα μου εκανε κατι προκαταρτικα, που ειπα .. ωωπα να προλαβω να γαμησω και λιγο! Μετα πλακωθηκαμε σε κατι 69αρια κατι φιδισια ανεβοτεβασματα!! Οπως ηταν μικροκαμωμενη τι εκανες οτι ηθελες! Τα πηρε και στο στηθος- μουρη! την πηρα κανα δυο-τρεις φορες και μου ειχε πει οτι τοτε εκανε και πιατσα καπου στο τελος της Θησεως , Ιπποδρομο? δεν θυμαμαια και καλα (αχ ρε γεραματα  :grin:)
Και βεβαια στο Βιργινιας Μπενακη καπου στο ΄96 ειχα παρει ενα γκιλφομιλφ. Πρωινη, συνηθως βαρδυα, ειχε μακρυα σγουρα, σκουρα μαλλια, 3αρακι στηθος, εκανε καλα προκαταρτικα ... γλυψιμο στα ορθια, μετα πιπα στο κρεβατι, με εσενα ορθιο στην ακρη κι αυτη γονατιστη στο κρεβατι. Κι οχι με δικη σου πρωτοβουλια... αλλα δικια της! Και μετα αναλογα τι γουσταρες. Εγω την τιμησα καμποσες φορες την τελευταια φορα, αφου "¨ειχαμε γνωριστει" καναμε και 69 με αριστο γλυψιματακι (απο μερια της) ολης της περιοχης! μεχρι γλυφοκωλι και γλωσσα μεσα!!! Ναι μιλαμε ειχα πει οτι θα την εχυνα  :pipa2: ετσι αλλα το καταλαβε και με αφησε να γαμησω και λιγο....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Πέρασα από το ρδέλο στη Λουκά Νίκα πριν περίπου 2 εβδομάδες χτύπησα πόρτες κουδούνια αλλα δεν άνοιξαν. Φαινόταν να είναι ανοιχτό. Αααα ρεεεεεεεεεεεεε Αλίκη!!!!!

Και επειδή είμαι λίγο οπτικός τύπος κανά δυο φορές είχα κοιτάξει και κάτω από την πόρτα την ώρα που γαμούσε συναγωνιστής. Στα δύο πλαϊνά δωμάτια που επικοινωνούσαν με εσωτερική πόρτα, υπήρχε πολύ μεγάλο άνοιγμα από κάτω και μπορούσες έστω και με λίγο ρίσκο να ρίξεις καμιά ματιά   :rockon:

Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοός… στον εν λόγω οίκο υπήρχε και το «ιερό τέρας» (με την καλή έννοια) η Γιώτα…!!!  :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom