Νέα

Παρθένα κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINEZAKIAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 442
  • Εμφανίσεις 93K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Έχετε πάει με παρθένα;

  • Ναι, με μια

    Ψήφοι: 36 38,3%
  • Ναι , με περισσότερες από μια

    Ψήφοι: 26 27,7%
  • Δυστυχώς όχι

    Ψήφοι: 12 12,8%
  • Όχι και δεν με νοιάζει

    Ψήφοι: 20 21,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    94

jerrybanana

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
124
Κριτικές
5
Like
275
Πόντοι
21
Έχω πάει και είναι απόλαυση! Η όλη καύλα είναι οι αντιδράσεις της παρτενέρ στα προκαταρκτικά κυρίως.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Όχι και δε θέλουμε!
και εγω τα ιδια δε θελω δε το θεωρω καυλωτικο η αλλη να ειναι μεσα στα αιματα και να κανει σα μουροχαυλη.Οι πρωταρες δε εχουν κατι το ερωτικο και σεξυ γιατι ειναι η πρωτη τους φορα και φοβουνται και λογικο ειναι.Οταν ημουν 21 χρονων θα το ηθελα τωρα που ειμαι 24 οπου τον ιουλιο θα παω 25 δε το ψηνω.
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.991
Κριτικές
1
Like
690
Πόντοι
96
Δεν παω μονο σε πουτανες, κανω διπλη ζωη γαμω και κανονικες, απλα περναω καλυτερα με τις πουτανες, ειναι πιο απελευθερωμενες και με ανεχονται.
Σε κατουράνε θες να πεις! Χαχαχαχα
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
75
Like
13.974
Πόντοι
25.036
Όταν ήμουν λύκειο πήγα με τέσσερις παρθένες ταυτόχρονα, πρώτα για καφέ και μετά συναυλία Ξύλινα Σπαθιά. Τελικά δε γάμησα αλλά κέρασαν "λιωμένο παγωτό":2funny:
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.440
Πόντοι
736
Όλοι έτσι λένε ρε μπρο ότι πάνε και με κανονικές και με πουτανες,δε ισχιει για όλους θεωρώ ότι εσύ είσαι από αυτούς που γαμας μόνο πουτανες.Καταρχιν είχες πει ότι δε έχεις γαμησει ποτε ακαποτα,αν είχες γκόμενες όπως λες θα είχες γαμησει ακαποτα.
Ε , όχι και όλοι ... εγω ας πούμε δεν έχω πρόβλημα να πω οτι πηγαίνω μόνο με πουτάνες , και την μοναδική εκτός μπουρδέλων που βρήκα την πλήρωσα οπότε δεν είναι οτι την έβγαλα γκόμενα. Αλλά ούτε εγω γάμησα ποτέ ακάποτα γιατί και αυτή η εκτός αγοραίου ήθελε σεξ με προφύλαξη.

Μπορεί και κάποιος άλλος να γάμησε γκόμενες και να ήθελαν όλες με προφυλακτικό , δεν αποκλείεται. Η να ήθελε αυτός με προφύλαξη.

Στο θέμα του νήματος προφανώς δεν έχω πάει με παρθένα , γιατί και αυτή η εκτός αγοραίου το είχε ξανακάνει. Αλλά δεν καίγομαι κιόλας ούτε για την παρθένα , ούτε και για το ακάποτο. Αν και δεν θα ηταν άσχημα το ακάποτο για την εμπειρία , αλλά μετά σκέφτομαι οτι μπορεί αν μου αρέσει πολύ να ψάχνω και να μην ξαναβρίσκω οπότε και έτσι καλά είμαι μάλλον.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
75
Like
13.974
Πόντοι
25.036
Ε , όχι και όλοι ... εγω ας πούμε δεν έχω πρόβλημα να πω οτι πηγαίνω μόνο με πουτάνες , και την μοναδική εκτός μπουρδέλων που βρήκα την πλήρωσα οπότε δεν είναι οτι την έβγαλα γκόμενα. Αλλά ούτε εγω γάμησα ποτέ ακάποτα γιατί και αυτή η εκτός αγοραίου ήθελε σεξ με προφύλαξη.

Μπορεί και κάποιος άλλος να γάμησε γκόμενες και να ήθελαν όλες με προφυλακτικό , δεν αποκλείεται. Η να ήθελε αυτός με προφύλαξη.

Στο θέμα του νήματος προφανώς δεν έχω πάει με παρθένα , γιατί και αυτή η εκτός αγοραίου το είχε ξανακάνει. Αλλά δεν καίγομαι κιόλας ούτε για την παρθένα , ούτε και για το ακάποτο. Αν και δεν θα ηταν άσχημα το ακάποτο για την εμπειρία , αλλά μετά σκέφτομαι οτι μπορεί αν μου αρέσει πολύ να ψάχνω και να μην ξαναβρίσκω οπότε και έτσι καλά είμαι μάλλον.
Να σου πω ότι στα 45 μου πρώην παντρεμένος και με μερικές μακροχρόνιες σχέσεις στα νιάτα μου έχω κάνει άπειρα ακάποτα και creampies. Οι πιο δυνατές (στα όρια του εγκεφαλικού) εμπειρίες μου στον έρωτα ήταν με επαγγελματίες φορώντας καπότα. Όλα είναι στο μυαλό, αν καταφέρεις να αφεθείς στη μαγεία της στιγμής και να αδειάσεις το μυαλό σου από κάθε σκέψη η καπότα είναι λεπτομέρεια...
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Τύπε @oreos24 , γαμάει πιστεύεις ο κόσμος της γενιάς σου;
Όχι μόνο οι φλωροι και όσοι έχουν κοπέλα πιο πιθανόν να τους στραποναριζουν οι γκόμενες.Οι τωρινοι νέοι είναι φλωροι πως το λένε.Ειμαι από τους ελάχιστους νέους που είμαι 24 χρόνων και εχω πάει σε πουτανες τουλάχιστον κοντά στις 95 φορές.Πρεπει να γαμαμε τέλος.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Ε , όχι και όλοι ... εγω ας πούμε δεν έχω πρόβλημα να πω οτι πηγαίνω μόνο με πουτάνες , και την μοναδική εκτός μπουρδέλων που βρήκα την πλήρωσα οπότε δεν είναι οτι την έβγαλα γκόμενα. Αλλά ούτε εγω γάμησα ποτέ ακάποτα γιατί και αυτή η εκτός αγοραίου ήθελε σεξ με προφύλαξη.

Μπορεί και κάποιος άλλος να γάμησε γκόμενες και να ήθελαν όλες με προφυλακτικό , δεν αποκλείεται. Η να ήθελε αυτός με προφύλαξη.

Στο θέμα του νήματος προφανώς δεν έχω πάει με παρθένα , γιατί και αυτή η εκτός αγοραίου το είχε ξανακάνει. Αλλά δεν καίγομαι κιόλας ούτε για την παρθένα , ούτε και για το ακάποτο. Αν και δεν θα ηταν άσχημα το ακάποτο για την εμπειρία , αλλά μετά σκέφτομαι οτι μπορεί αν μου αρέσει πολύ να ψάχνω και να μην ξαναβρίσκω οπότε και έτσι καλά είμαι μάλλον.
Εσύ έχεις πάει μόνο με μια αυτή λογικό να μπορεί να μη ήθελε Καποτά.Ο Μήτσος ψωφαει για ακαποτα να ξέρεις οι γκόμενες που λέει ότι έβγαλε πάλι δε είναι μια και 2 κάνει διπλή ζωή λέει άρα να μη έκανε ακαποτο ενώ κάνει διπλή ζωή αποκλείεται μπρο.Παραμυθια μας λέει ο μητσαρας οκ στις πουτανες είναι άξιος αλλά γκόμενες γιοκ.Οσοι πάνε πολλές φορές σε πουτανες είναι ακριβώς γιατί δε έχουν γκόμενες και εγώ είμαι 24 και εχω πάει σε πουτανες γύρω στις 95 φορές και γκόμενα δε είχα εγώ είμαι ειλικρινής δε είμαι σα το μητσαρα να λέω ότι κάνω διπλή ζωή όχι κάνω μονή ζωή χαχα.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.964
Κριτικές
14
Like
3.879
Πόντοι
2.777
μέχρι τα 22 εκπαίδευα μόνο παρθένες
μέχρι που έπεσα σε μια δασκάλα η οποία με εκπαίδευσε
κατόπιν μόνο έτοιμες, τέλος οι παρθένες
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Να σου πω ότι στα 45 μου πρώην παντρεμένος και με μερικές μακροχρόνιες σχέσεις στα νιάτα μου έχω κάνει άπειρα ακάποτα και creampies. Οι πιο δυνατές (στα όρια του εγκεφαλικού) εμπειρίες μου στον έρωτα ήταν με επαγγελματίες φορώντας καπότα. Όλα είναι στο μυαλό, αν καταφέρεις να αφεθείς στη μαγεία της στιγμής και να αδειάσεις το μυαλό σου από κάθε σκέψη η καπότα είναι λεπτομέρεια...
έχεις απόλυτο δίκιο τι τους καυλώνει δηλαδή από το ακαποτο ότι βάζουν ρομαντικά το καυλι τους σε ένα μουνι?σιγά μου έχει τύχει με πουτανες με Καποτά να χύσω μέσα τους στα 4 λεπτά και γιατι ήταν καλές επαγγελματίες και γιατί αφέθηκα στη στιγμή.
 

Hristos .

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2023
Μηνύματα
505
Like
2.177
Πόντοι
446
1 φορά πήγα με παρθένα το 2008 και ήταν 21 χρόνων τώρα για να βρεις παρθένα πρεπει να κοιτάξεις το πολύ μέχρι 17 χρόνων συνεπώς μακριά.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.736
Κριτικές
5
Like
6.099
Πόντοι
2.306
Όχι μόνο οι φλωροι και όσοι έχουν κοπέλα πιο πιθανόν να τους στραποναριζουν οι γκόμενες.Οι τωρινοι νέοι είναι φλωροι πως το λένε.Ειμαι από τους ελάχιστους νέους που είμαι 24 χρόνων και εχω πάει σε πουτανες τουλάχιστον κοντά στις 95 φορές.Πρεπει να γαμαμε τέλος.
95 ΦΟΡΕΣ ΣΤΑ 24 σίγουρα δεν είχα πάει τύπε!!
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
929
Like
1.200
Πόντοι
206
1 φορά πήγα με παρθένα το 2008 και ήταν 21 χρόνων τώρα για να βρεις παρθένα πρεπει να κοιτάξεις το πολύ μέχρι 17 χρόνων συνεπώς μακριά.
Κατεβα 2-3,πριτσινωμενες απο τα 14
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.342
Πόντοι
506
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
14.009
Πόντοι
3.936
Αναλογεί περίπου μια παρθένα για κάθε άνδρα. Είχατε την ευκαιρία σας ή σας την έφαγε άλλος; Ή μήπως είστε ο άλλος; Για ψηφίστε να δούμε τι παίζει στην κοινωνία.

Με παρθένα παρθένα ή με παρθένα που είχε κάνει τα πάντα ως παρθένα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom