Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Από την μία την προμοταρη και από την άλλη κόλλησαν 2 φίλοι του ΣΜΝ..... Άρχισαν και εδώ τα μανιτάρια να εμφανίζονται. Μαζί με τα σαλιγκάρια τις βροχερός μερες
Μέχρι που κόλλησαν κι εγώ,,,,και βγαίνοντας και ακούγοντας μετα κατάλαβα τι γινόταν.....
Εδώ κανει θεραπεία 1 μήνα τώρα.........Μακρια...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Μέχρι που κόλλησαν κι εγώ,,,,και βγαίνοντας και ακούγοντας μετα κατάλαβα τι γινόταν.....
Εδώ κανει θεραπεία 1 μήνα τώρα.........Μακρια...
Αλλάζει δέρμα βρε φιδεμπορα;
Είπαμε όταν θέλετε να γράφετε κάτι να μιλάτε συγκεκριμένα και με γεγονότα.
Κόλλησε κάτι ,φίλος φίλου ,από την τάδε δεν είναι είδηση.
Είναι σαββατοκύριακο και μιας και δεν έχεις τι να κάνεις αφραγκος άνοιξες λογαριασμό.
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Όλα τα μηνύματα του είναι για το ίδιο σπίτι και την ίδια κοπέλ

Από την μία την προμοταρη και από την άλλη κόλλησαν 2 φίλοι του ΣΜΝ..... Άρχισαν και εδώ τα μανιτάρια να εμφανίζονται. Μαζί με τα σαλιγκάρια τις βροχερό

Αλλάζει δέρμα βρε φιδεμπορα;
Είπαμε όταν θέλετε να γράφετε κάτι να μιλάτε συγκεκριμένα και με γεγονότα.
Κόλλησε κάτι ,φίλος φίλου ,από την τάδε δεν είναι είδηση.
Είναι σαββατοκύριακο και μιας και δεν έχεις τι να κάνεις αφραγκος άνοιξες λογαριασμό.

Αλλάζει δέρμα βρε φιδεμπορα;
Είπαμε όταν θέλετε να γράφετε κάτι να μιλάτε συγκεκριμένα και με γεγονότα.
Κόλλησε κάτι ,φίλος φίλου ,από την τάδε δεν είναι είδηση.
Είναι σαββατοκύριακο και μιας και δεν έχεις τι να κάνεις αφραγκος άνοιξες λογαριασμό.
Απο τις ανά δουλειές...
Που είχε...... επειδή ηταν ολιγον τι .....κομοδινο...
Βαζει μέσα τη .....((...Σαρα και τη μαρα...))...Πακιστανικο Στρατόπεδο έγινε.....ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΕΛΩΩΩΩ....Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ .....ΔΙΚΗ ΣΑΣ....ΚΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
22
Like
6.881
Πόντοι
3.346
Απο τις ανά δουλειές...
Που είχε...... επειδή ηταν ολιγον τι .....κομοδινο...
Βαζει μέσα τη .....((...Σαρα και τη μαρα...))...Πακιστανικο Στρατόπεδο έγινε.....ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΘΕΛΩΩΩΩ....Η ΤΕΛΙΚΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΕΙΝΑΙ .....ΔΙΚΗ ΣΑΣ....ΚΙ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ
Δεν πειθεις
 

O_Dikastis

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Like
12
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες. Η Ρίτα σε ποιο σπιτάκι απο τα 3 στο Las Vegas βρίσκεται?
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Καλημέρα παίδες. Η Ρίτα σε ποιο σπιτάκι απο τα 3 στο Las Vegas βρίσκεται?
Σε αυτό που είναι μόνο του αδερφέ όπως ανεβαίνεις τον χωματόδρομο το τέρμα δεξιά από τα τρία.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
306
Παιδια πιο εινσι το pimp studio?
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Πρωινή βολταδα με καφέ δεν πήγα πουθενά συγκεκριμένα μιας και κάνω αποχή από της πουτανες του αγοραίου έρωτα !τα πέρασα όλα και δύστυχος είχε πακιστανους που μπαίνανε με της κοπέλες! Μπράβο στους συναδέλφους που πάνε γλυφουνε βιζγια χυμένα από πακια μιας και μπάνιο δεν κάνουν μετά το γαμηση! Καλά γαμησια σε όλους!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Σε αυτό που είναι μόνο του αδερφέ όπως ανεβαίνεις τον χωματόδρομο το τέρμα δεξιά από τα τρία.
Πήγα σήμερα καρφωτος για Ρίτα το μωρό μου...3 δωμάτια γεμάτα ωωω να σου γαμ...
Φεύγω πάω Godiva για το άλλο μωρό μου,τη βρίσκω διαθέσιμη οπότε ορμάω...
Τι να περιγράψω... αυτά που έγραψα πρόσφατα εις διπλούν αυτή τη φορά.
Ίσως το πιο άρρωστο γαμήσι που έχουμε ρίξει με τη Νάταλι ως τώρα,η γυναίκα είναι αχόρταγη και απερίγραπτη... έχυσε το σύμπαν πάλι
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Ρε παιδιά αυτή την αγάπη που ήρθε και την έχει στο άλλο Σιτέ την είδε κανείς, τι λέει?
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Τι γραφτε γισ ΣΜΝ;;Τι εγινε και που;

Πρωινή βολταδα με καφέ δεν πήγα πουθενά συγκεκριμένα μιας και κάνω αποχή από της πουτανες του αγοραίου έρωτα !τα πέρασα όλα και δύστυχος είχε πακιστανους που μπαίνανε με της κοπέλες! Μπράβο στους συναδέλφους που πάνε γλυφουνε βιζγια χυμένα από πακια μιας και μπάνιο δεν κάνουν μετά το γαμηση! Καλά γαμησια σε όλους!
Εγώ τα έγραψα....Αλλά μερικοί δεν ακούνε....
Οι πακιστανοι ....άρρωστοι....θα μας γεμίσουν αρρώστιες.....και ενα απο αυτά που έκαναν Στρατόπεδο...και πάνε κάθε μέρα .....είναι το μαγαζί μπροστά απο το ....((....pimp...))... 50€...και χύνουν Στόμα ,,,βυζια.....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ......
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.158
Like
8.227
Πόντοι
2.356
Εγώ τα έγραψα....Αλλά μερικοί δεν ακούνε....
Οι πακιστανοι ....άρρωστοι....θα μας γεμίσουν αρρώστιες.....και ενα απο αυτά που έκαναν Στρατόπεδο...και πάνε κάθε μέρα .....είναι το μαγαζί μπροστά απο το ....((....pimp...))... 50€...και χύνουν Στόμα ,,,βυζια.....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ......
Για να λες με τόση σιγουριά ότι πάνε μόνο εκεί θα είσαι από τους τύπους π κάθονται στις καρέκλες αλλιώς δε μπορείς να ξέρεις όλη μέρα τι γίνεται
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Για να λες με τόση σιγουριά ότι πάνε μόνο εκεί θα είσαι από τους τύπους π κάθονται στις καρέκλες αλλιώς δε μπορείς να ξέρεις όλη μέρα τι γίνεται
Κόλλησα εκεί....το έχω γράψει....πιο πριν....
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Εγώ τα έγραψα....Αλλά μερικοί δεν ακούνε....
Οι πακιστανοι ....άρρωστοι....θα μας γεμίσουν αρρώστιες.....και ενα απο αυτά που έκαναν Στρατόπεδο...και πάνε κάθε μέρα .....είναι το μαγαζί μπροστά απο το ....((....pimp...))... 50€...και χύνουν Στόμα ,,,βυζια.....ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ......
Όλοι ξέρουμε ότι μπαίνουν όλες με πακια φίλε σιγά το νέο που μας είπες!αν κόλλησες κάτι πάλι δικό σου λάθος είναι! Είτε γαμησες ακαποτα είτε έδωσες μπουκι ακαποτα η είσαι προμοτορας! Καλά γαμησια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom