Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Midnight24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2024
Μηνύματα
35
Κριτικές
5
Like
296
Πόντοι
280
Καλησπέρα, νέος στο φόρουμ. Καλώς σας βρήκα.
Καθώς βρέθηκα χτές στο One με ένα φιλαράκι που είχα να δώ χρόνια είπα στον γυρισμό να περάσω μια γρήγορη βόλτα. Είδα στο φάιντ μια γρήγορη ματιά πρόγραμμα μετά τις 20.00 και αν και δεν πάω σε Λατίνες, καθώς στην Έλσα του κλάμπ έκλαψα το 150αρι και είδα κ εδω μέσα γενικότερα τι λέτε, στάμπαρα δύο. Η πρώτη η Diana στο paradise και η δεύτερη η Barbara στο villa prive εκει στο κωλόστενο με έναν τύπο να παίζει με τον φακό να δεί ξέρω γω μην είμαστε τρομοκράτες.
Μην τα πολυλογώ πήγα πρώτα Diana , μου άρεσε και μπήκα με 60 γιούρα. Δωμάτιο ξέρετε όλοι αρκετά καλά και καθαρά. Σε δυο λεπτάκια ήρθε και η κοπέλα. Γύρω στο 1,50 με 1,55, με τουμπανοκωλάρα χαμηλοκώλικη. Βυζιά σιλικονάτα αρκετα καλούτσικα και η φάτσα της ό,τι ακριβώς βλεπετε στις φώτο. Η μόνη διαφορά με τις φώτο είναι ο κώλος της και ο πισω δικεφαλος της στο πόδι δλδ ο μηρός που σου δίνουν την εντυπωση πως κάνει 100 κιλά καθίσματα ενώ είναι τέρμα αγύμναστη και λιγάκι ζελεδιασμένη. Στο φώς καθαρα όταν έκανε ντούζ είδα πως είναι φούλ κυτταρίτιδα αλλα στα @@ μας κιόλας. Λογικό με τέτοια μεγάλη κωλάρα να χει.
Μπήκα λοιπόν γιατί είχα μια πρώην με ίδιο σωματότυπο. Κρίμα βέβαια που δεν γαμιέται και η Diana ετσι αλλιώς θα κανε μεγάλο σουξέ.
Ξάπλωσε, της έκανα κανα δυό λεπτά στοματικό κ έπειτα ξεκίνησε τσιμπούκι. Τζέλ κ μαλακιές δν έβαλε. Το χέρι της το πήρα μια φορά αλλα το ξανάβαλε. Συνέχεια με ιεραποστολικό και λίγα πεταχτά φιλάκια. Έπειτα στα τέσσσερα όπου λέω να τελειώσω αλλά αν δν βλέπω η άλλη να συμμετέχει ξενερώνω. Έτσι έπεσε η σημαία που ήταν καυλωμένη κανα τρίωρο με οσα είδα στο One και το τελείωμα ήρθε με μαλακια, γλυψιμο μπαλακια κ ελαιοχρωματισμό της βυζοχαραδρας.

Overall οποιος απλα θέλει να ξεδώσει ας μπεί να την γαμήσει στα 4 με το απλό γιατί θα ναι σαν να πηδάει ενα ψευτικο νιμου σαν αυτα τα sex toys.
Πήγα μετά απο περιέργεια να δώ απο κοντά και την Barbara η οποία είναι κορμάρα και πολύ πιο ωραία απο τις φώτο. Μπήκε στην λίστα μου για το επομενο ισως ΠΣΚ.

Αυριο πάω Σαντάλ και μολις βρώ χρόνο θα γράψω λίγες κριτικές ακόμα για όσες θυμάμαι.
Καλά να περνάτε παίκτες.
 

Teo18

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Η ναστια στο μπελα Ντόνα καλή είναι να μπω ?
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Αυτό το καινούριο ,ψεματητιδα ..αγαμητιδα κάτι τέτοιες αρρώστιες άρχισαν να κυκλοφορούν.
Και τι θα κερδίσει; Εάν το έκανε είναι.... Τι να πω ..Τζάμπα μας ανησυχεί..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
Αυτό το καινούριο ,ψεματητιδα ..αγαμητιδα κάτι τέτοιες αρρώστιες άρχισαν να κυκλοφορούν.
Από την μία την προμοταρη και από την άλλη κόλλησαν 2 φίλοι του ΣΜΝ..... Άρχισαν και εδώ τα μανιτάρια να εμφανίζονται. Μαζί με τα σαλιγκάρια τις βροχερός μερες
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.793
Κριτικές
35
Like
5.116
Πόντοι
5.595
Όσες φορές έχω πάει στα παρανταις με οποία κοπέλα και αν πέρασα έκαναν ακριβώς το ίδιο ανάλατο σεξ. Ακόμα και η Βουλγάρα η Εμμανουέλα είχε διαφορετική απόδοση εκεί. Φυσικά θα υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά όσες εγώ πήρα από εκεί όλες το ίδιο Στιλ και ποιότητα. Βέβαια...αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις. ;)
Δοκίμασα Μπέλλα, από Paradise. Ιταλίδα μου είπε, κατά δήλωσή της...Πάντως, ήταν καλή...Τη προτείνω, ανεπιφύλακτα!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Από την μία την προμοταρη και από την άλλη κόλλησαν 2 φίλοι του ΣΜΝ..... Άρχισαν και εδώ τα μανιτάρια να εμφανίζονται. Μαζί με τα σαλιγκάρια τις βροχερός μερες
Όλα τα μηνύματα του είναι για το ίδιο σπίτι και την ίδια κοπέλα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
25.140
Κριτικές
178
Like
39.804
Πόντοι
21.896
Καλά ρε νιαμου γράψτε καμιά κριτική όταν τρώτε φολες
Πήγα λουίζα sex and city κ έφαγα τη μεγαλύτερη φόλα της ζωής μου
Εδώ το γράψατε έμαθα αλλά με τόσες σελίδες που να το διαβάσω;;
Γράφετε όταν είναι φόλα κριτικές ρε να σώσετε κανένα :confused:
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Καλά ρε νιαμου γράψτε καμιά κριτική όταν τρώτε φολες
Πήγα λουίζα sex and city κ έφαγα τη μεγαλύτερη φόλα της ζωής μου
Εδώ το γράψατε έμαθα αλλά με τόσες σελίδες που να το διαβάσω;;
Γράφετε όταν είναι φόλα κριτικές ρε να σώσετε κανένα :confused:
Δεν πας ποτε sex and the city. Κανονας!
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
12
Like
3.242
Πόντοι
746
Καλά ρε νιαμου γράψτε καμιά κριτική όταν τρώτε φολες
Πήγα λουίζα sex and city κ έφαγα τη μεγαλύτερη φόλα της ζωής μου
Εδώ το γράψατε έμαθα αλλά με τόσες σελίδες που να το διαβάσω;;
Γράφετε όταν είναι φόλα κριτικές ρε να σώσετε κανένα :confused:
Φιλτατε 29 Ιανουαριου στο Poison τοτε αφησα κριτικη. Εμπεδοκλεους 4. Ηηηηηη φολα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom