Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.001
Κριτικές
9
Like
3.304
Πόντοι
456

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Γαμισετα, 80€ στην Θεσσαλονίκη το πρωκτικό, 100 ευρώ 1 ώρα φουλ αναλ στην Αθήνα. Γενικά Θεσσαλονίκη είναι πολύ δύσκολο να γαμας κόλους. Πάντως θα ήθελα να δοκιμάσω το κολαρακι της Ρίτας.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.192
Κριτικές
293
Like
9.480
Πόντοι
12.525
Γαμισετα, 80€ στην Θεσσαλονίκη το πρωκτικό, 100 ευρώ 1 ώρα φουλ αναλ στην Αθήνα. Γενικά Θεσσαλονίκη είναι πολύ δύσκολο να γαμας κόλους. Πάντως θα ήθελα να δοκιμάσω το κολαρακι της Ρίτας.
Τον δίνει με 50ε ο λύκος στην ερημίτη 1 πρωινή βάρδια...

Αλλιώς Γιαννιτσών η μιλφ με το κόκκινο stilo για 20€
 

aristotelissaristote

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2024
Μηνύματα
8
Like
8
Πόντοι
0
Τον δίνει με 50ε ο λύκος στην ερημίτη 1 πρωινή βάρδια...

Αλλιώς Γιαννιτσών η μιλφ με το κόκκινο stilo για 20€
Al,αυτή η σαβούρα Βάσω που είναι σαν τρακαρισμενο περίπτερο που πήγες ως σαβουρογάμης και ηθελε να σε χώσει κατι στον κώλο σου που εσυ ε΄πες που είναι αυτή η καρνάβαλος?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Like
138
Πόντοι
0

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
760
Κριτικές
14
Like
1.484
Πόντοι
496
Όσες φορές έχω πάει στα παρανταις με οποία κοπέλα και αν πέρασα έκαναν ακριβώς το ίδιο ανάλατο σεξ. Ακόμα και η Βουλγάρα η Εμμανουέλα είχε διαφορετική απόδοση εκεί. Φυσικά θα υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά όσες εγώ πήρα από εκεί όλες το ίδιο Στιλ και ποιότητα. Βέβαια...αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις. ;)
 

MasterGr

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2021
Μηνύματα
65
Like
138
Πόντοι
0
Όσες φορές έχω πάει στα παρανταις με οποία κοπέλα και αν πέρασα έκαναν ακριβώς το ίδιο ανάλατο σεξ. Ακόμα και η Βουλγάρα η Εμμανουέλα είχε διαφορετική απόδοση εκεί. Φυσικά θα υπάρχουν και εξαιρέσεις αλλά όσες εγώ πήρα από εκεί όλες το ίδιο Στιλ και ποιότητα. Βέβαια...αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις. ;)
Εγώ δύο φορές πέρασα με την Ανναμπελ με καλό πρόγραμμα δεν θυμάμαι πόσο και πέρασα τέλεια!
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
56
Like
216
Πόντοι
20
Πέρασμα απόψε από την περιοχή αλλά έφυγα άπραγος καθώς δεν μου έκανε κλικ κάτι.

Βίλα ερότικα η Ντανιέλα. Στο Μπελαρούς μια Αλβανίδα, ψηλη με τατουάζ και ένα διχτυωτό τοπακι. Μου άρεσε εμφανισιακά και λέω να περασω τις επόμενες μέρες αν δεν βρω κάτι καλύτερο. Εάν έχει κάποιος περάσει ας με ενημερώσει για το αν αξίζει.

Στο γωνιακό λευκό στον χωματόδρομο η Τζουλιέτ. Στο απέναντι μια Ρουμάνα κλασική. Στο ξύλινο στο χωματόδρομο η Παολα, Αλβανίδα, πετιτ καστανόξανθη.

Στην Ερημίτη στο πρώτο από τα παλιά, που γράφει μασαζ απέξω, μια καινούργια δεν την είχα ξαναδεί, μεγαλούτσικη σε ηλικία και καπωσ Σπασμένη, 30 το γυμνό, 40 τελείωμα στο στόμα. Με το που έστριψα να φυγω άρχισε να με κράζει η τσα2, η ξανθιά, χοντρή με το ακουστικό, μου λέει αν δεν σου αρέσει το μουνι να πας στα αγοράκια που έχει από πάνω. Συγκρατήθηκα και έφυγα. Στο διπλα μάλλον Μιρελα, στο διπλα μια μελαχρινή που δηλώνει Ισπανίδα και στο τελευταίο αυτη η καινούργια η Ουγκαρεζα όπου γράφτηκε και κριτική πρόσφατα.


Δίπλα στην Έλενα δούλευε μια καινούργια ντεμεκ Γαλλίδα. Νέα ψηλή αδύνατη και ακωλη, ήμουν έτοιμος να περασω αλλά τελευταία στιγμή βάρεσε ένα καμπανάκι και έφυγα. Ίσως δοκιμαστεί στο μέλλον…
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom