Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

Kostas Pitsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
29
Κριτικές
16
Like
634
Πόντοι
990
Καλησπέρα και εγω τσάρκα προχθές, όπως τα είπε ο συνάδελφος από πάνω ( με γλίτωσε και απτό γράψιμο)
Να προσθέσω μόνο τα κενά, στο Las Vegas το σπιτάκι που δεν θυμόταν βγήκε μια κοκκινομάλλα με τα βυζια απέξω μεγάλα ωραία με την ελάχιστη κλίση , μικρό πρόσωπο σε μέγεθος, κοκκινομάλλα άσπρο δέρμα φουλ , κωλος ωραίος αλλά μικρός, συνδυασμός που δεν μαρεσε καθόλου .

Στο βέλους τα 2 μιλφ φάνηκαν πολύ δυνατή περίπτωση μπορώ να πω. Και οι δύο είχαν σωματαρες και τα πρόσωπα ήταν εμφανίσιμα για την ηλικια τους .

Δεν μου έκανε καμία εντύπωση και πέρασα τελικά στο αφρός με την πολονεζα για 2η φορά
Το κορίτσι έχει τέτοιο χαμόγελο τέτοια διάθεση στο σαλόνι που σε κερδίζει σαν να σου λέει θα περάσουμε ωραία μαζί. Και δεν αντιστάθηκα και έμεινα και ευχαριστημένος μέσα 100%
Βράδυ φίλος η πολωνεζα στο αφρός?
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα μάγκες μετά από 2 χρόνια, επιτέλους κόλλησα covid και μπορώ να κυκλοφορήσω ξανά

Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για μια Σύλβια λατίνα που διάβασα, και την Αντζελίνα που βλέπω στο paradise

Με κριτήριο την εμφάνιση πάω να πηδήξω οπότε αν έχετε κάτι άλλο δυνατό να προτείνεται ευχαρίστως
Γιατι πριν κολλησεις δε μπορουσες να κυκλοφορησεις?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.625
Πόντοι
3.346
Αυτό εδω πρέπει να είναι Εμπεδοκλέους 4 (Sex Studio)

Στο μεταξύ βλέπω στην σελίδα του πάρανταις δουλεύει σήμερα η ουκρανή η Νάνσι που είχε καλά σχόλια εδω στο νήμα. Τις προηγούμενες μέρες δεν δούλευε (σύμφωνα με το πρόγραμμα τουλάχιστον) για αυτό είπα να το αναφέρω.
Ναι αυτο ειναι..στην λιστα δεν το εχουν! θα γραψω κριτικη και για αυτην.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.625
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα και εγω τσάρκα προχθές, όπως τα είπε ο συνάδελφος από πάνω ( με γλίτωσε και απτό γράψιμο)
Να προσθέσω μόνο τα κενά, στο Las Vegas το σπιτάκι που δεν θυμόταν βγήκε μια κοκκινομάλλα με τα βυζια απέξω μεγάλα ωραία με την ελάχιστη κλίση , μικρό πρόσωπο σε μέγεθος, κοκκινομάλλα άσπρο δέρμα φουλ , κωλος ωραίος αλλά μικρός, συνδυασμός που δεν μαρεσε καθόλου .

Στο βέλους τα 2 μιλφ φάνηκαν πολύ δυνατή περίπτωση μπορώ να πω. Και οι δύο είχαν σωματαρες και τα πρόσωπα ήταν εμφανίσιμα για την ηλικια τους .

Δεν μου έκανε καμία εντύπωση και πέρασα τελικά στο αφρός με την πολονεζα για 2η φορά
Το κορίτσι έχει τέτοιο χαμόγελο τέτοια διάθεση στο σαλόνι που σε κερδίζει σαν να σου λέει θα περάσουμε ωραία μαζί. Και δεν αντιστάθηκα και έμεινα και ευχαριστημένος μέσα 100%
Κοκκινομαλλα και να μην την θυμομουν..:think: παντως κωλο μικρο δεν νομιζω να ειχε.
Μηπως μπερδευεσαι..εγω το απεναντι απο την μανταλενα λεω.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Πέρασα σήμερα από τη Στέλλα. Δε ξέρω αν της άρεσα αλλά είχε πολύ όρεξη για πείραγμα και χαβαλε, με ρωτούσε κι αν έχω κοπέλα, γενικά πολύ καλή εντύπωση. Να μην ήταν και 40 καλά θα ήταν αλλά όταν ζητάνε 30 κάτι αισχη, χαλαλι
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.625
Πόντοι
3.346
Δυο πραγματακια που εχουν σχεση με συλβια και μετα γραφω κριτικη.
Η τσα2 δεν ειναι αυτη που ελεγα εγω οτι δουλευε παλια στο μπελα ντονα (χθες το βραδυ ηταν κλειστο) ναι ειναι και αυτη του ποιζον απο τις χειροτερες αλλα εγω την κουμανταρο αυτην, βασικα την κανω λιγο χαβαλε.. μου λεει οταν μπηκα στο δωματιο με ψιλο αγριο υφος..οταν τελειωσεις να πεταξεις στο καδο το προφυλακτικο, οχι κατω. Οτι πεις κουκλαρα μ τις λεω! :grin: παντα ετσι απο παλια την κανω..ψιλο γελαει, αν και φαινεται η γυναικα τα εχει τα ψυχολογικα της.
Στο αλλο γιατι γραφηκε απο κανα δυο..οτι η κοπελα βαριεται, οχι καμια σχεση...απλα υπαρχει αμηχανια γιατι δεν γνωριζει καθολου Ελληνικα και αγγλικα. Μονο μουτσας γκρατσιας λεει.. δεν ξερω με εβριζε ετσι;
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.625
Πόντοι
3.346
Πέρασα σήμερα από τη Στέλλα. Δε ξέρω αν της άρεσα αλλά είχε πολύ όρεξη για πείραγμα και χαβαλε, με ρωτούσε κι αν έχω κοπέλα, γενικά πολύ καλή εντύπωση. Να μην ήταν και 40 καλά θα ήταν αλλά όταν ζητάνε 30 κάτι αισχη, χαλαλι
Ειναι Ελληνιδα συναδελφε; εγω για ψιλο ρουμανογυφτισα την περασα..
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Ειναι Ελληνιδα συναδελφε; εγω για ψιλο ρουμανογυφτισα την περασα..
Τα ελληνικά της είναι πολύ καλά, τώρα θα μπορούσε να είναι ξένη που είναι πολλά χρόνια εδώ. Η αλήθεια είναι ότι τσιγγανοφερνει αλλά εμένα αυτό το στυλ μελαχροινες είναι το καλύτερο μου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.864
Κριτικές
62
Like
40.281
Πόντοι
8.530
Πέρασμα με νταιανα ρουμανακι μικρό όμορφο χωρίς βυζι χωρίς κωλο… μέσα στο δωμάτιο τίποτα το ιδιαίτερο όπως κ το περίμενα αυτό που δε περίμενα είναι ν μου κλέψει τα γυαλιά ηλίου… όταν άφησε τα εσώρουχα τα άφησε πάνω στα γυαλιά κ τα πήρε όλα μαζί φεύγοντας… γύρισε σε 10 λεπτά μόλις μπήκα αμάξι κ τ κατάλαβα κ αγενέστατες κ η βρωμιαρα γριά κ το πονηρό κλεφτόπουτανορουμανακι
Εγώ τα κάνω έναν μπόγο όλα τα πράγματά μου ώστε να είναι μόνο σε ένα σημειο...γύρισες να τα πάρεις η πηγες στην αστυνομία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμένα μου έλεγε πουτσας γκρατσιας...δεν ξέρω τι εννοούσε..
Ίσως είναι φαν του Χάρρυ Κλυνν ...ένας δίσκος του λεγόταν έτσι.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Ειναι Ελληνιδα συναδελφε; εγω για ψιλο ρουμανογυφτισα την περασα..

Τα ελληνικά της είναι πολύ καλά, τώρα θα μπορούσε να είναι ξένη που είναι πολλά χρόνια εδώ. Η αλήθεια είναι ότι τσιγγανοφερνει αλλά εμένα αυτό το στυλ μελαχροινες είναι το καλύτερο μου
Από το Lazarati είναι! :sunglasses:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.625
Πόντοι
3.346
Τα ελληνικά της είναι πολύ καλά, τώρα θα μπορούσε να είναι ξένη που είναι πολλά χρόνια εδώ. Η αλήθεια είναι ότι τσιγγανοφερνει αλλά εμένα αυτό το στυλ μελαχροινες είναι το καλύτερο μου
Αν ειναι καλα τα Ελληνικα της..τοτε δεν ειναι απο δενδροποταμο μερια, οπως ειχα γραψει στην αναφορα.:grin:
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.395
Κριτικές
2
Like
18.349
Πόντοι
3.836
Εμένα μου έλεγε πουτσας γκρατσιας...δεν ξέρω τι εννοούσε..
Θα είχε αγοράσει από εκεί αυτοκίνητο μάλλον:think:
1650042593195.png
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Δυο πραγματακια που εχουν σχεση με συλβια και μετα γραφω κριτικη.
Η τσα2 δεν ειναι αυτη που ελεγα εγω οτι δουλευε παλια στο μπελα ντονα (χθες το βραδυ ηταν κλειστο) ναι ειναι και αυτη του ποιζον απο τις χειροτερες αλλα εγω την κουμανταρο αυτην, βασικα την κανω λιγο χαβαλε.. μου λεει οταν μπηκα στο δωματιο με ψιλο αγριο υφος..οταν τελειωσεις να πεταξεις στο καδο το προφυλακτικο, οχι κατω. Οτι πεις κουκλαρα μ τις λεω! :grin: παντα ετσι απο παλια την κανω..ψιλο γελαει, αν και φαινεται η γυναικα τα εχει τα ψυχολογικα της.
Στο αλλο γιατι γραφηκε απο κανα δυο..οτι η κοπελα βαριεται, οχι καμια σχεση...απλα υπαρχει αμηχανια γιατι δεν γνωριζει καθολου Ελληνικα και αγγλικα. Μονο μουτσας γκρατσιας λεει.. δεν ξερω με εβριζε ετσι;
Ευχαριστώ πολύ σου είπε η Sylvia.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.469
Κριτικές
22
Like
6.625
Πόντοι
3.346

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.364
Like
16.031
Πόντοι
3.556
Ίσως είναι φαν του Χάρρυ Κλυνν ...ένας δίσκος του λεγόταν έτσι.
Aa..ναι! Δεν το ξερα! Μπορεί στην Κολομβία να έχουν φαν κλαμπ του Χάρρυ Κλυνν! Χαχαχαχ βέβαια σίγουρα η έκφραση υπήρχε στο υποσεινηδητο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom