Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (1 μέλη και 57 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.457
Κριτικές
62
Like
41.183
Πόντοι
8.530
Αστα αυτα..και πανε στο γωνιακο βραδυ..δες την αναφορα μου για πιο λεω.
Θα παθεις πλακα με την τσα2 θα την ερωτευτεις σιγουρα.:grin:
Αν είναι καστανή με πράσινα μάτια ,καλό σώμα ,με γυαλακια γύρω στα 55-60 τώρα ,της την έχω πέσει εδώ και πολλά χρόνια ....
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Εγώ τα κάνω έναν μπόγο όλα τα πράγματά μου ώστε να είναι μόνο σε ένα σημειο...γύρισες να τα πάρεις η πηγες στην αστυνομία;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ίσως είναι φαν του Χάρρυ Κλυνν ...ένας δίσκος του λεγόταν έτσι.
Γύρισα αλλά δε τα πήρα και καλά δε τα πήρε… και ήταν αγενέστατες… ούτε πήγα αστυνομία ν μπλέξω γ το τίποτα απλά ενημέρωσα εδω
 

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.496
Like
16.802
Πόντοι
3.556

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.457
Κριτικές
62
Like
41.183
Πόντοι
8.530
Γύρισα αλλά δε τα πήρα και καλά δε τα πήρε… και ήταν αγενέστατες… ούτε πήγα αστυνομία ν μπλέξω γ το τίποτα απλά ενημέρωσα εδω
Πολύ κακώς δεν ανακατέψες αστυνομία..είναι σαν να τις επιβραβευεις και να τις λες"μπράβο" για το ψειρισμα που σε κανανε..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.283
Πόντοι
34.168
Ασε την Αστυνομια..
Επρεπε να μανουριασεις να ερθει η ασφαλεια τους..
Εκει θ εβρισκες δικιο..Δεν θελουν να ακουγονται τετοια για τα σπιτακια και
θα την τραμπουκιζανε οι υπευθυνοι..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.457
Κριτικές
62
Like
41.183
Πόντοι
8.530
Ασε την Αστυνομια..
Επρεπε να μανουριασεις να ερθει η ασφαλεια τους..
Εκει θ εβρισκες δικιο..Δεν θελουν να ακουγονται τετοια για τα σπιτακια και
θα την τραμπουκιζανε οι υπευθυνοι..
Σιγά μην δώσει σημασία ένας σεκιουριτας...αν εσκαγε αστυνομία και έφτανε το σκατό τους στην κάλτσα θα έβρισκε τα γυαλιά του σε δευτερόλεπτα το παιδί.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.283
Πόντοι
34.168
Σιγά μην δώσει σημασία ένας σεκιουριτας...αν εσκαγε αστυνομία και έφτανε το σκατό τους στην κάλτσα θα έβρισκε τα γυαλιά του σε δευτερόλεπτα το παιδί.
Θα εδινε...
Για να μη το ξανακανει και ξεφυγει η κατασταση και
γινει απο αλλον αυτο που λες..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.471
Κριτικές
165
Like
25.283
Πόντοι
34.168

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αν η άλλη είναι μουναρα και από Πακιστάν να είναι, καλοτρως. Στο δικό μου το μυαλό δε χωράει καν να πληρώνω μπάζα γιατι κάνουν βρώμικα κόλπα.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
Καλησπερα
Περασμα με ναταλι κυπρια που τσα την λεει πλεον ελληνιδα .
Πληρης απογοητευση. Ουτε καλησπερα δεν ειπε. Ουτε καν χαμογελασε.
Για να προλαβω τα σχολια , παντα ειμαι ευσιαθετος καθαρος και ευγενικος.
Πληρης απαθεια σε ενοχλητικο βαθμο. Απο εμενα παιρνει μηδεν. Ωραιος κωλος. Αυτο μονο.
Μετα συλβια εμπεδοκλεους.
Ηταν λες και γαμουσα σε καντινα στον διεθνη.
Τσιγαριλα φουλ καλα η κοπελα δε μιλαει ελληνικα αγγλικα. Ομορφουλα. Ηρθε απο πανω πεφταν τα μαλλια της στα μουτρα μου και βρωμοκοπουσε τσιγαριλα. Λιγδα παντου στο δωματιο. Σιχαθηκα τον εαυτο μου.
Ισως γι καποιους 18 αρηδες να ειναι οκ η φαση.
Απογοητευση και σε αυτην.
Οποτε επανερχομαστε.
Λιλιανα , λαρα , ραισα , βικτορια παρανταις μιρελλα παλια γνωριμη.
Αυτες ναι αξιζουν.
Μη μιλησω για τσαρινα κτλ ξερουν οι παλιοτεροι. Που να την φτασουν ; Και πως ; Δραμα η κατασταση.
Οι αλλες δυστυχως δεν ειναι ουτε για το 30 αρι.
Αυτα απο εμενα.
Επισης αν ξερει κανεις που βρισκεται η ραισα ή ποτε επιστρεφει ας ενημερωσει.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Ασε την Αστυνομια..
Επρεπε να μανουριασεις να ερθει η ασφαλεια τους..
Εκει θ εβρισκες δικιο..Δεν θελουν να ακουγονται τετοια για τα σπιτακια και
θα την τραμπουκιζανε οι υπευθυνοι..
Ποια αστυνομία… γ ν ρθει πρέπει ν κανείς μήνυση… τ ν κάνω μήνυση τη πουτανα ν τραβιέμαι γ 10 χρονια
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.366
Πόντοι
456
Βολτα σημερα βραδυ. Να πω την αλήθεια εχει καλα κομμάτια στα μαγαζια. Τωρα αν αξιζουν όλες απο υπηρεσίες, αυτο μεσα απο ποστ του καθε ενα, βγαζουμε μια ακρη.
Πέτρου Εριμητη στα τρια μαζι. Στο πρωτο η Λορι, ρουμανα 35+ μελαμψο δερμα καστανο μαλλί με ταττοο ωραια ματιά. Δουλευε κ πριν εκει καποιους μηνες. Ωραιο σωμα μερτριου αναλογων. Ειχα περασει καλα μαζί της το έχει η κοπελα. Στο μεσαιο δεν μπηκα λογικα η Μιρελα η Βανεσα θα δούλευε. Μιρελα οσο ομορφη ειναι μεσα παιδια δεν με φτιάχνει, ισως αν ημουν 20 με 25 χρονων. Στον τελευταίο μια ωραια κοπελα με ωραιο σωμα πετιτ μαυρο μαλλακι ασπρο δέρμα. Ονομα δεν ξερω. Δεν μου εκανε το κλικ αλλα ισως το ξανασκεφτώ.
Λας Βεγκας. Μανταλενα κλασσικα, στο πρωτο μια μελαχροινη αρκετα ομορφη κ ωραιο σωμα, δεν νομιζω ναταν η Χριστινα η ρουμανα γτ αοι την πορτα την ειδα οταν βγαιναν καποιοι, κ στο μονο του μια βυζαρου με σφιχτο κορμακι κ ενισχυμενο πατο. Φατσα μέτρια, γουστα ειναι αυτα, μια χαρα κορμι busty θα έλεγα αλλά οχι υπερβολικα.
Venus, Χριστίνα κ Βερονικα. Mature κοριτσια 40+. Η Χριστηνα δεν ειναι καινουργια, ξανθια με κορμι καλο, οχι μοντελε, house wife, μετριο αναστημα. Εινα καλη μεσα περασα αρκετα καλα τοτε πριν κανα 2μηνο. Η Βερονικα ωραιο κορμι ίδιον στυλ με την Χριστίνα πιο ψηλή καστανο μακρι κοτσο μαλλί. Ισως να δοκιμάσω για την τροπαιοθηκη.
Βερονικα στο σπιτακι της Ειρήνης. Ωραιο κορμι, μαυρο μαλλί συμπαθητικο μουτρακι κ χαμογελαστη, απλα καλη μεσα, την ξερετε την εχετε δει κ Πέτρου Εριμητη πρωϊνη βάρδια, κ διπλα στο τελευταίο στην Νικηφόρου μια καινούρια ειπε ο τσατσος ρουμανα, αλλα ηταν σε προγραμμα.
Εκκλησια που λεμε, Πολινα αν θυμαμαι καλα, ειναι στο τοπ αβ δε λιστ οπωσδήποτε!! Τωρα καταλαβα τι εννοούσαν κάποιοι συναδελφοι.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.366
Πόντοι
456
Παμε τωρα στις κατάθεσης.
Νο 1. Αναστασια στο red diamond. Ξανθο ρωσσικο τανκ. Γλυκια κ χαμογελαστη ρωσσοφατσα, curvy η busty οπως το βλεπει κάποιος. Οχι χοντρη... Με σφιχτο κορμακι λευκη επιδερμιδα αλλα μικρο στηθος σε σχεση με το κορμί της.
Μπαινει μεσα ευδιάθετη, κ πριν ξεκινήσουμε παιχτηκαν χαιδια αγκαλιες κ φιλια απαλα σε λαιμο. (αμοιβαια). Πιπα παρα πολυ καλη, κ περιποιση παντου. Ξανα λεω παντου. Ξεκιναει αργα κ μετα περνει φορά την καταληλη στιγμη. 3 στασεις, από πάνω ενω νομιζεις θα το πάει χαλαρα ξαφνικά μεταμόρφωνεται κ βγαζει καβλα. Στα τέσσερα μθα χαρα τον δεχεται σε ολους τους ρυθμους κ με κλεφτες ματιες στο προσωπο μου. Σε οποιον αρεσουν τα παχια μουνοχειλα να πατε. Τα ρουφηξε ολα στο στομα χωρίς να στάξει σταγόνα. Ευγενικη πολυ, αγγλικά συνεννόηση. Σκούπισε κ τον πουτσο μας, κ ρωτουσε αν περασα καλα και τα σχετικα. Αγκαλια κ φιλια κ ενα ευχαριστω πριν φύγει απο το δωματιο. Παντως με ρωσιδα κ ουκρανεζα ποτε δεν φευγεις με παραπονο! Οι φωτο στο αλλο σαϊτ ειναι ενδεικτικες μαυτο που θα συναντήσει κάποιος κ απο κοντα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.366
Πόντοι
456
Καταθεση 2. Poison και Συλβια. Τι να πω ρε πιαδια, εμεινα μαλακας. Οποις εχει παει σε εκεινα τα μεροι της λατινικής Αμερικής ( Κολομβια-Καταρχενα που εχω παει) ξέρει τι εννοω. Κολομβια παιδια λατινα κοντο πουτανι καλο γαμησι ειναι στάνταρ . Μαυρο μαλλί μακρι δερμα μελαμψο με πολυ ωραια αισθηση οταν το αγγιζεις! βυζι συλικονη αλλα καλή αίσθηση κ με piercing. Παταρα ειδικα στα τεσσερα. Κ αρκετα ομορφη με λεπτα χαρακτηριστικα. Φοραει κ σιδερακια. Το προσεξα οταν μου εγλειφε τα δαχτυλα Πιπα αρκετα καλη. Ξερει να το πουλάει το παραμύθι κ να σε φταιαχνει. Τα ρουφηξε ολα οπως καθοταν στα γονατα στο πατωμα με ματιες την ωρα της πιπας κ της καταθεσης. Δεν την ειδα να φτηνει τπτα στο νεροχύτη κ επαθα πλακα. Ισπανικα δυστυχώς δεν ξερω κ αντιλαμβανομαι λίγα. Ένα μεγαλο ναι κ θα επισκεφτω σιγουρα κ αλλες φορες. Η φωτο την αδικη παρα πολυ στο αλλο σαϊτ
 
Τελευταία τροποποίηση:

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Κοκκινομαλλα και να μην την θυμομουν..:think: παντως κωλο μικρο δεν νομιζω να ειχε.
Μηπως μπερδευεσαι..εγω το απεναντι απο την μανταλενα λεω.
Και εγώ για το απέναντι από μανταλενα λέω
Τζιντζερ μαλλί για την ακρίβεια, μικρό κεφάλι μικρός κωλος αλλά ωραιος σιγουρ οχι μεγάλος και μεγάλα βυζια με μια κλήση νορμαλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Βράδυ φίλος η πολωνεζα στο αφρός?
Ναι
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Καλησπερα
Περασμα με ναταλι κυπρια που τσα την λεει πλεον ελληνιδα .
Πληρης απογοητευση. Ουτε καλησπερα δεν ειπε. Ουτε καν χαμογελασε.
Για να προλαβω τα σχολια , παντα ειμαι ευσιαθετος καθαρος και ευγενικος.
Πληρης απαθεια σε ενοχλητικο βαθμο. Απο εμενα παιρνει μηδεν. Ωραιος κωλος. Αυτο μονο.
Μετα συλβια εμπεδοκλεους.
Ηταν λες και γαμουσα σε καντινα στον διεθνη.
Τσιγαριλα φουλ καλα η κοπελα δε μιλαει ελληνικα αγγλικα. Ομορφουλα. Ηρθε απο πανω πεφταν τα μαλλια της στα μουτρα μου και βρωμοκοπουσε τσιγαριλα. Λιγδα παντου στο δωματιο. Σιχαθηκα τον εαυτο μου.
Ισως γι καποιους 18 αρηδες να ειναι οκ η φαση.
Απογοητευση και σε αυτην.
Οποτε επανερχομαστε.
Λιλιανα , λαρα , ραισα , βικτορια παρανταις μιρελλα παλια γνωριμη.
Αυτες ναι αξιζουν.
Μη μιλησω για τσαρινα κτλ ξερουν οι παλιοτεροι. Που να την φτασουν ; Και πως ; Δραμα η κατασταση.
Οι αλλες δυστυχως δεν ειναι ουτε για το 30 αρι.
Αυτα απο εμενα.
Επισης αν ξερει κανεις που βρισκεται η ραισα ή ποτε επιστρεφει ας ενημερωσει.
Στην πατρίδα της είναι ακόμα η Ραισα, πότε θα γυρισει άγνωστο.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom