Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (2 μέλη και 48 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.897
Πόντοι
3.346

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.897
Πόντοι
3.346
Και εγώ για το απέναντι από μανταλενα λέω
Τζιντζερ μαλλί για την ακρίβεια, μικρό κεφάλι μικρός κωλος αλλά ωραιος σιγουρ οχι μεγάλος και μεγάλα βυζια με μια κλήση νορμαλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ναι
Μπερδευεσαι μαλλον με την κοπελα στο πρωτο.
Σε αυτο που ειναι μονο του ειχε μεγαλο κωλο, το λεει και ο συναδελφος πιο πανω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Στην πατρίδα της είναι ακόμα η Ραισα, πότε θα γυρισει άγνωστο.....
Εσυ που το ξερεις αυτο?
Υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να δουλευει σαν cg με το ονομα Σουζι.
Οταν την ειχα πρωτοδει δεν ειμουν 100% σιγουρος αν οντως ειναι αυτη αλλα μετα πηγε και αλλος και ειπε 100% οτι ειναι αυτη μιας και ηταν τακτικος της πελατης.
Τα εχουμε πει στο θρεντ με τα εσκορτ.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Εσυ που το ξερεις αυτο?
Υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να δουλευει σαν cg με το ονομα Σουζι.
Οταν την ειχα πρωτοδει δεν ειμουν 100% σιγουρος αν οντως ειναι αυτη αλλα μετα πηγε και αλλος και ειπε 100% οτι ειναι αυτη μιας και ηταν τακτικος της πελατης.
Τα εχουμε πει στο θρεντ με τα εσκορτ.
Εγώ έχω πληροφορίες από την Λάουρα, την υπηρεσία που παλιά δούλευε μαζί με την Ραϊσα και τώρα δουλεύει με την Ναταλία την Ρωσίδα. Όλα αυτά πριν 1-2 εβδομάδες.....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Εγώ έχω πληροφορίες από την Λάουρα, την υπηρεσία που παλιά δούλευε μαζί με την Ραϊσα και τώρα δουλεύει με την Ναταλία την Ρωσίδα. Όλα αυτά πριν 1-2 εβδομάδες.....
Ναι και νομιζεις θα σου ελεγε "Δουλευει σαν εσκορτ" η μαλλον νομιζεις η Ραισα θα εδινε και λογαριασμο η θα το ελεγε παντου ?
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Ναι και νομιζεις θα σου ελεγε "Δουλευει σαν εσκορτ" η μαλλον νομιζεις η Ραισα θα εδινε και λογαριασμο η θα το ελεγε παντου ?
Δεν με ενδιαφέρει η Ραισα φίλε, αυτό που ξέρω είναι ότι είχε διαφορα προβλήματα γιαυτό και είχε φύγει.....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Δεν με ενδιαφέρει η Ραισα φίλε, αυτό που ξέρω είναι ότι είχε διαφορα προβλήματα γιαυτό και είχε φύγει.....
Ωραια. και εγω σου λεω οτι η Ραισα δουλευει σαν Σουζι. Υπαρχει στο φημισμενο σαιτ η αγγελεια της.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Ωραια. και εγω σου λεω οτι η Ραισα δουλευει σαν Σουζι. Υπαρχει στο φημισμενο σαιτ η αγγελεια της.
Μπορεί να έχεις δίκιο, δεν αμφιβάλλω..... Αν έχεις το link για να μην ψάχνω σε ευχαριστώ, να το διαπιστώσω και εγω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
48
Like
3.038
Πόντοι
5.271
Νάταλι κυπρια τρομερό πάτο
Δε πέρασα αλλά το μετάνιωσα
Αδελφέ αν εννοείς την Ναταλί την μελαχρινή καταρχήν δεν είναι Κύπρια είναι Ρουμάνα και δεν είναι καινούργια παλιά στην πιάτσα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Μετα τα τελευταια γεγονοτα βγηκα απογευματινη παγανια να δω τα νεα φρουτα, μπηκα πρωτα στο Αφρος, να δω την Πολωνεζα που λενε οι συναθλητες ποιο πισω, αλλα μαλλον αυτη τραγουδαει βραδυ, στην θεση της μια καστανομαυρομαλα με υποσχομενα μπαλκονια, καμπυλωτη, νωμιζω βιολετα.??? Η τσατσα με τα γυαλια πολυ ευγενικη +++
Φριξου 12, πραγματικα ΤΟ Μουνι δεν υπαρχει, βγηκε η Στελλα, κορμι αλαβαστρινο, βυζι οντως ανυπαρκτο, φατζα για χυσιμο, αλλα το κορμακι της ολιγο στεγνο μου φανηκε, δεν ξερω αν την δοκιμασω, φοβαμαι μην με τσαλακωσει το καυλιδιο.
Και καταθεση στο Ν.Ουρανου 13 το εμπρος στην Νανσι, ξανθο κοντοπουτανο με κλασικο σωμα next door, χαμογελαστη ευδιαθετη στο δωματιο, φιλια με το καλημερα, τα κανει ολα και συμφερει, μουνακι ομορφο με σχετικα μεσαιου μεγεθους μουνοχειλα, μια μικρη βενταλια.!! Αξιζε τα λεφτα της, πιπα στα ορθια και 400σαρι ιεραποστολικα εχυσα μεσα στην μουναρα της, παριστανοντας οτι εχει καυλωσει...συννενοηση μονο στα Αγγλικα, αν και δεν ανταλλαξαμε πραμα, μονο τα κορμια μιλισανε... θα ξαναπληρωθει αν συνεχισει.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Σχολικές εκδρομές έχει και γινόταν τέτοιος χαμός χθες νύχτα ?
Μπήκα μόνο red diamond να δω την Αναστασία επειδή μου άρεσε στις φωτογραφίες και μου άρεσε και live πολύ όμορφη με ωραία πιασίματα...

Και μπήκα και Φριξου 15 είχε δύο μπάζα Κασσάνδρα και μία ακόμη και εφυγα χωρίς συνέχεια λόγω πολυκοσμίας και ενοχλητικων πιτσιρικάδων
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Καταθεση σημερα στην Αννα που ειναι στο Αφρος. Η κοπελα πολυ ομορφη και πολυ καλη μεσα στο δωματιο! Φωτια!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
62
Like
41.176
Πόντοι
8.530
Σχολικές εκδρομές έχει και γινόταν τέτοιος χαμός χθες νύχτα ?
Μπήκα μόνο red diamond να δω την Αναστασία επειδή μου άρεσε στις φωτογραφίες και μου άρεσε και live πολύ όμορφη με ωραία πιασίματα...

Και μπήκα και Φριξου 15 είχε δύο μπάζα Κασσάνδρα και μία ακόμη και εφυγα χωρίς συνέχεια λόγω πολυκοσμίας και ενοχλητικων πιτσιρικάδων
Χωρίς πλάκα...πραγματικά είναι καιρός των σχολικών εκδρομών.Πολλοι Νότιοι πιτσιρικάδες πως και πως περιμένουν να ξεπαρθενιαστουν στην Βόρεια Μητέρα Πατρίδα ...ας μας στείλουν εντυπώσεις αν διαβαζουν.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Χωρίς πλάκα...πραγματικά είναι καιρός των σχολικών εκδρομών.Πολλοι Νότιοι πιτσιρικάδες πως και πως περιμένουν να ξεπαρθενιαστουν στην Βόρεια Μητέρα Πατρίδα ...ας μας στείλουν εντυπώσεις αν διαβαζουν.
Όχι να μη στείλουν... Να ξεκουμπιστούν να κάνουμε καμιά τσάρκα με την ησυχία μας
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
62
Like
41.176
Πόντοι
8.530
Όχι να μη στείλουν... Να ξεκουμπιστούν να κάνουμε καμιά τσάρκα με την ησυχία μας
Οι Νότιοι πιτσιρικάδες πρέπει να μάθουν ότι υπάρχουν παλάτια στα μέρη μας και δεν είναι όλα τρωγλες να μυρίζουν κατουρλιλα όπως κάτω...θα ντρέπονται να πατήσουν στα δικά μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom