Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Αμεσως μετα περασμα για πρωτη φορα με συλβια και αν εξαιρεσεις την απαραδεκτη αυτη ξανθια κουφη γρια και το οτι βαριεται λιγο, προκειται για μια πολυ καλη περιπτωση στα μερη μας.
:coffee:
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Επειδης βλεπω αρκετοι το γραφουν, για λυστε μου μια απορια.. Πως γινεται μια κοπελα που βαριεται ταυτοχρονα να ειναι και πολυ καλη; (δεν μιλαω για εμφανιση)
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Περασμα προχθες με Joana, 60 ελευθερο. Απτις χειροτερες εμπειριες που ειχα ποτε σε μπου.
Παρα πολυ χαλαρη σε σωμα, 0 θηλυκότητα και καθολου καλη συμμετοχη στο κρεβατι. Με του που μου παιρνει πιπα
παει να στηθει ανασκελα, της λεω γυρνα και μου κανει αχ με ποναει πολυ η μεση μου δεν μπορω ειμαι κουρασμενη. Ε της λεω και τι θα κανουμε η δουλεια σου ειναι, ετσι θελω.
Ε με τα πολλα γυρναει και μου λεει σιγα και μαλακιες και το ετρεξα οσο πιο γρηγορα γινοταν για να φυγω. Το χειροτερο ολων ειναι οτι βρωμουσαν οι μασχαλες τις. Τωρα μαγκες δεν μιλαμε για
μια απλη κακη μυρωδια, μιλαμε οτι ηταν σαν να γαμαγα νταλικερι μετα απο δρομολογιο καλοκαιρι. Μου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια που υπο αυτες τις συνθηκες καταφερα και τον κρατησα ορθιο
και τελειωσα κι ολας.
Αμεσως μετα περασμα για πρωτη φορα με συλβια και αν εξαιρεσεις την απαραδεκτη αυτη ξανθια κουφη γρια και το οτι βαριεται λιγο, προκειται για μια πολυ καλη περιπτωση στα μερη μας.
Έπρεπε να πάρεις το Axe που έχει μέσα στο δωματιο και να την ψεκάσεις! :2funny:
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Περασμα προχθες με Joana, 60 ελευθερο. Απτις χειροτερες εμπειριες που ειχα ποτε σε μπου.
Παρα πολυ χαλαρη σε σωμα, 0 θηλυκότητα και καθολου καλη συμμετοχη στο κρεβατι. Με του που μου παιρνει πιπα
παει να στηθει ανασκελα, της λεω γυρνα και μου κανει αχ με ποναει πολυ η μεση μου δεν μπορω ειμαι κουρασμενη. Ε της λεω και τι θα κανουμε η δουλεια σου ειναι, ετσι θελω.
Ε με τα πολλα γυρναει και μου λεει σιγα και μαλακιες και το ετρεξα οσο πιο γρηγορα γινοταν για να φυγω. Το χειροτερο ολων ειναι οτι βρωμουσαν οι μασχαλες τις. Τωρα μαγκες δεν μιλαμε για
μια απλη κακη μυρωδια, μιλαμε οτι ηταν σαν να γαμαγα νταλικερι μετα απο δρομολογιο καλοκαιρι. Μου αξιζουν πολλα συγχαρητηρια που υπο αυτες τις συνθηκες καταφερα και τον κρατησα ορθιο
και τελειωσα κι ολας.
Αμεσως μετα περασμα για πρωτη φορα με συλβια και αν εξαιρεσεις την απαραδεκτη αυτη ξανθια κουφη γρια και το οτι βαριεται λιγο, προκειται για μια πολυ καλη περιπτωση στα μερη μας.

Έχεις εμπειρία και από νταλικέρηδες για να άντεξες αυτήν
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: akala

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530
Αν πηρε και αυτη αποσύρομαι παω να βρω γκομενα
Σιγά μην βγάλεις γούστα με γκόμενα με 30€ προ'υ'πολογισμο και χωρίς να βγάζεις τα μάτια σου στα ατελείωτα ναυάγια του διαδικτύου.
 

ReformedFucker

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
55
Like
78
Πόντοι
0
Σιγά μην βγάλεις γούστα με γκόμενα με 30€ προ'υ'πολογισμο και χωρίς να βγάζεις τα μάτια σου στα ατελείωτα ναυάγια του διαδικτύου.
Θα βρω καμία αριστερή θα κερνάει κιολλας με αρνητικό budget θα ειμαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
62
Like
41.188
Πόντοι
8.530
Θα βρω καμία αριστερή θα κερνάει κιολλας με αρνητικό budget θα ειμαι
Θα ζητήσει βιογραφικό αυτή...συμμετοχή σε πορείες με ΚΝΕ,με ΠΑΜΕ ,με έλα....αν δεν πιάσεις μόρια εκεί δεν θα πιάσει το δικό σου μόριο.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Ρε μάγκες έχω μια απορία υπάρχει καμία κοπέλα που να γουστάρει άγριες κατάστασεις ,( να τρώει σφαλιάρες να την φτύνουν,κτλ) και αν ναι ποια (δεν με καει η εμφάνιση
Ειρηνη μιλφ,νικηφορου ουρανου 26 πρωϊνη,κανει τα παντα αν την πληρωσεις.
Συνενοησου μαζι της.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Επειδης βλεπω αρκετοι το γραφουν, για λυστε μου μια απορια.. Πως γινεται μια κοπελα που βαριεται ταυτοχρονα να ειναι και πολυ καλη; (δεν μιλαω για εμφανιση)
Ξεστραβωσου τυπε. Λεει οτι η τσατσα βαριοταν οχι η κοπελα. Δεν σε βλεπω πολυ ενεργο παντως. Πανε να μας πεις καμια εμπειρια σου.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Ξεστραβωσου τυπε. Λεει οτι η τσατσα βαριοταν οχι η κοπελα. Δεν σε βλεπω πολυ ενεργο παντως. Πανε να μας πεις καμια εμπειρια σου.
Λες να θελω γυαλια; αφου και αλλος το εγραφε οτι ψιλο βαριεται..ενταξει αυτο μπορει να οφειλεται στο οτι δουλευει καθημερινα και ως αργα το βραδυ.

Με τα μπαζα που ειχε (τωρα κατι παει να γινει) και δυο μετριες καταθεσεις στην αρχη της χρονιας + οτι εδω και κανα διμηνο εχω κοπελα..ε η αληθεια ειναι οτι δεν παω κατω συχνα. Παντως σημερα η αυριο η μεσα στο σ/κ :grin: θα περασω μια βολτα να δω στελλα,ναταλι,συλβια και κανα δυο ακομα..και αν μου κανει καποια κλικ θα περασω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Λες να θελω γυαλια; αφου και αλλος το εγραφε οτι ψιλο βαριεται..ενταξει αυτο μπορει να οφειλεται στο οτι δουλευει καθημερινα και ως αργα το βραδυ.

Με τα μπαζα που ειχε (τωρα κατι παει να γινει) και δυο μετριες καταθεσεις στην αρχη της χρονιας + οτι εδω και κανα διμηνο εχω κοπελα..ε η αληθεια ειναι οτι δεν παω κατω συχνα. Παντως σημερα η αυριο η μεσα στο σ/κ :grin: θα περασω μια βολτα να δω στελλα,ναταλι,συλβια και κανα δυο ακομα..και αν μου κανει καποια κλικ θα περασω.
Παρε συλβια. Αποψη μου.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Πάρε κ μια σακούλα μαζί σου!
Δεν διαφωνω για φατσα,αλλα το σωμα της ειναι μια χαρα για κοντοπουτανο,αν εσυ θελεις βεβαια,πηγαινε στα μοντελα που προαναφερθηκαν παραπονα για ξυνιλα και αδιαφορια,να σου ξυνιζουν και να σου βαριουντε και να μουρμουριζουν και μη το ενα μη το αλλο.
Δεν την διαφημησε κανενας σαν ομορφη,σαν καυλιαρα και ανωμαλη ισως,και απο οτι θυμαμαι ο φιλος ρωτησε για σκληρο εξευτελιστικο γαμησι,χωρις κύριο βαρος στην εμφανιση,κανω λαθος?.
Πανε εσυ τωρα σε μοντελο και βριστην και φτυστην δωσε και μπατσακι στο μαγουλο και καντης και τον κωλο κοκκινο απο τα χαστουκια,να σε δω πως θα φυγεις σηκωτος τυπε......
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
1.230
Πόντοι
201
Δεν διαφωνω για φατσα,αλλα το σωμα της ειναι μια χαρα για κοντοπουτανο,αν εσυ θελεις βεβαια,πηγαινε στα μοντελα που προαναφερθηκαν παραπονα για ξυνιλα και αδιαφορια,να σου ξυνιζουν και να σου βαριουντε και να μουρμουριζουν και μη το ενα μη το αλλο.
Δεν την διαφημησε κανενας σαν ομορφη,σαν καυλιαρα και ανωμαλη ισως,και απο οτι θυμαμαι ο φιλος ρωτησε για σκληρο εξευτελιστικο γαμησι,χωρις κύριο βαρος στην εμφανιση,κανω λαθος?.
Πανε εσυ τωρα σε μοντελο και βριστην και φτυστην δωσε και μπατσακι στο μαγουλο και καντης και τον κωλο κοκκινο απο τα χαστουκια,να σε δω πως θα φυγεις σηκωτος τυπε......
Η ειρήνη είναι σκυλί του πολέμου......πριν χρόνια θυμάμαι της ειχα ξεσκίσει το κωλοτρυπιδι ( μόνο κωλο την γαμησα αυτή ήταν η συμφωνία μας ) και πολλές σφαλιάρες και καθόταν κανονικά με 50 ευρώ το 2013 νομίζω,απο τότε δεν ξαπαπηγα σε αυτήν,λογικά θα έσπασε πολύ τώρα,ήδη ηταν σπασμένη από τότε ,αλλά βγάζει αρκετά γούστα!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Δεν διαφωνω για φατσα,αλλα το σωμα της ειναι μια χαρα για κοντοπουτανο,αν εσυ θελεις βεβαια,πηγαινε στα μοντελα που προαναφερθηκαν παραπονα για ξυνιλα και αδιαφορια,να σου ξυνιζουν και να σου βαριουντε και να μουρμουριζουν και μη το ενα μη το αλλο.
Δεν την διαφημησε κανενας σαν ομορφη,σαν καυλιαρα και ανωμαλη ισως,και απο οτι θυμαμαι ο φιλος ρωτησε για σκληρο εξευτελιστικο γαμησι,χωρις κύριο βαρος στην εμφανιση,κανω λαθος?.
Πανε εσυ τωρα σε μοντελο και βριστην και φτυστην δωσε και μπατσακι στο μαγουλο και καντης και τον κωλο κοκκινο απο τα χαστουκια,να σε δω πως θα φυγεις σηκωτος τυπε......
Ε αμα εσυ την βρισκεις με το να βριζεις και να φτυνεις μια γυναικα.... Περι ορεξεως...
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Δεν διαφωνω για φατσα,αλλα το σωμα της ειναι μια χαρα για κοντοπουτανο,αν εσυ θελεις βεβαια,πηγαινε στα μοντελα που προαναφερθηκαν παραπονα για ξυνιλα και αδιαφορια,να σου ξυνιζουν και να σου βαριουντε και να μουρμουριζουν και μη το ενα μη το αλλο.
Δεν την διαφημησε κανενας σαν ομορφη,σαν καυλιαρα και ανωμαλη ισως,και απο οτι θυμαμαι ο φιλος ρωτησε για σκληρο εξευτελιστικο γαμησι,χωρις κύριο βαρος στην εμφανιση,κανω λαθος?.
Πανε εσυ τωρα σε μοντελο και βριστην και φτυστην δωσε και μπατσακι στο μαγουλο και καντης και τον κωλο κοκκινο απο τα χαστουκια,να σε δω πως θα φυγεις σηκωτος τυπε......
Τυπε για αυτά που έγραψες τα κάνει η Cinzia κ χωρίς να πάρεις σακούλα μαζί σου!
Cinzia (Pink Ladies) citytour Pink Ladies :sunglasses:
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
12
Like
943
Πόντοι
371
Δεν διαφωνω για φατσα,αλλα το σωμα της ειναι μια χαρα για κοντοπουτανο,αν εσυ θελεις βεβαια,πηγαινε στα μοντελα που προαναφερθηκαν παραπονα για ξυνιλα και αδιαφορια,να σου ξυνιζουν και να σου βαριουντε και να μουρμουριζουν και μη το ενα μη το αλλο.
Δεν την διαφημησε κανενας σαν ομορφη,σαν καυλιαρα και ανωμαλη ισως,και απο οτι θυμαμαι ο φιλος ρωτησε για σκληρο εξευτελιστικο γαμησι,χωρις κύριο βαρος στην εμφανιση,κανω λαθος?.
Πανε εσυ τωρα σε μοντελο και βριστην και φτυστην δωσε και μπατσακι στο μαγουλο και καντης και τον κωλο κοκκινο απο τα χαστουκια,να σε δω πως θα φυγεις σηκωτος τυπε......
Όπως μου είχε πει η Νάταλι από από Π.Ερημίτη "όσες είναι νέες και όμορφες ξέρουν ότι θα τις διαλέξει ο πελάτης για την εμφάνιση τους εμείς πρέπει να κάνουμε άλλα κόλπα"
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom