Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (5 μέλη και 16 επισκέπτες)

Segyiu

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2022
Μηνύματα
3
Like
3
Πόντοι
0
Πρωταρης χωρις εμπειρια...θα θελα να δοκιμασω διαφορα πραγματα, στοματικο,πρωκτικο,διαφορες στασης. Να κανει η κοπελα ομως ολη τη δουλεια αν θα πληρωσω τον χρονο χρυσο και γω εξω απτα νερα μου και κομπλαρισμενος. Για μια ωρα οι φθηνοτερες τιμες που ειναι;
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Ε αμα εσυ την βρισκεις με το να βριζεις και να φτυνεις μια γυναικα.... Περι ορεξεως...

ενω εσυ πας να γαμησεις στα μπουρδελα με λουλουδια,αρωματα, και ατακεσ του στυλ

''να το βαλω λιιιιγο στο παπακι σου λουλουδακι μου?''


ασε μας ρε φιλε,ο καθενας οπως την βρισκει,αλλος ειναι αγαπουλης,αλλος βριζει,αλλος αρεσει να του δινουν ξυλο,εσυ τι ζορι τραβας τωρα?
αντε,γεμισαμε τρυφερουληδες αγαπησιαρηδες,υπερμαχους των ανθρωπινων δικαιωματων και ακολουθους του κινηματος #metoo εδω τωρα?

α,και αν δεν το ηξερες,υπαρχουν πολλες γυναικες,και δεν μιλαω μονο για πουτανες,που το καραγουσταρουν αυτο.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Τυπε για αυτά που έγραψες τα κάνει η Cinzia κ χωρίς να πάρεις σακούλα μαζί σου!
Cinzia (Pink Ladies) citytour Pink Ladies :sunglasses:
αυτα τα κανει και αυτη με 30ε φιλος?............................................................................
Η την βρισκεις οποτε θελεις για να κανεις την δουλεια σου?

ρε,μην απαντατε με ασχετα πραγματα σαν μικρα παιδια.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
αυτα τα κανει και αυτη με 30ε φιλος?............................................................................
Η την βρισκεις οποτε θελεις για να κανεις την δουλεια σου?

ρε,μην απαντατε με ασχετα πραγματα σαν μικρα παιδια.
Οχι!170 η ώρα αλλά ποιοτικά είναι καλύτερη.Με 30 γλυφεις πατούσες! :2funny:
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Οχι!170 η ώρα αλλά ποιοτικά είναι καλύτερη.Με 30 γλυφεις πατούσες! :2funny:
λες και ενα μπουκαλι κρασι των 60ε να ειναι καλυτερο απο μια ρετσινα?
ΛΕΣ?


Υ.Σ. αυτη η cinzia δεν υποτιθεται οτι ειχε σταματησει πριν απο κανα δυο χρονια?
Αυτη την γυρευα για ραντεβου σαν CT,μεχρι που εμαθα οτι ειχε αποσυρθει.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Καλησπέρα μάγκες μετά από 2 χρόνια, επιτέλους κόλλησα covid και μπορώ να κυκλοφορήσω ξανά

Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για μια Σύλβια λατίνα που διάβασα, και την Αντζελίνα που βλέπω στο paradise

Με κριτήριο την εμφάνιση πάω να πηδήξω οπότε αν έχετε κάτι άλλο δυνατό να προτείνεται ευχαρίστως
 

O megas pidikoulas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2021
Μηνύματα
185
Κριτικές
12
Like
943
Πόντοι
371
Καλησπέρα μάγκες μετά από 2 χρόνια, επιτέλους κόλλησα covid και μπορώ να κυκλοφορήσω ξανά

Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για μια Σύλβια λατίνα που διάβασα, και την Αντζελίνα που βλέπω στο paradise

Με κριτήριο την εμφάνιση πάω να πηδήξω οπότε αν έχετε κάτι άλλο δυνατό να προτείνεται ευχαρίστως
Νάταλι και Στέλλα είναι πολύ όμορφες. Για μέσα στο δωμάτιο δεν ξέρω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Καλησπέρα μάγκες μετά από 2 χρόνια, επιτέλους κόλλησα covid και μπορώ να κυκλοφορήσω ξανά

Θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για μια Σύλβια λατίνα που διάβασα, και την Αντζελίνα που βλέπω στο paradise

Με κριτήριο την εμφάνιση πάω να πηδήξω οπότε αν έχετε κάτι άλλο δυνατό να προτείνεται ευχαρίστως
Συλβια μπες, ειναι μπιμπελο το μικρακι, ομως θελει καθοδιγιση, αλλα δεν θα τα κλαψεις, με τροπο κανει τα παντα.! μονο ελληνικα και αγγλικα δεν μιλαει,
Αντζελινα ειναι μονο εμφανιση, στο δωματιο ψυχρη, επαγκελματιας, αλλα ειναι καλο μουνι, σωματαρα, για μια φορα μονο σαν τροπαιο, δεν ειναι ψιλη οπως φενεται.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Πέρασα είδα Αντζελίνα, πολύ καλό κορμί με πολύ μέτρια φάτσα

Σύλβια πήγα την είδα δε μου άρεσε καθόλου

Η Στέλλα μαρεσε περισσότερο από όλες, μέσα στο δωμάτιο είναι καλή αυτή; Δε πήρα κάποια έκανα μόνο βόλτα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
ενω εσυ πας να γαμησεις στα μπουρδελα με λουλουδια,αρωματα, και ατακεσ του στυλ

''να το βαλω λιιιιγο στο παπακι σου λουλουδακι μου?''


ασε μας ρε φιλε,ο καθενας οπως την βρισκει,αλλος ειναι αγαπουλης,αλλος βριζει,αλλος αρεσει να του δινουν ξυλο,εσυ τι ζορι τραβας τωρα?
αντε,γεμισαμε τρυφερουληδες αγαπησιαρηδες,υπερμαχους των ανθρωπινων δικαιωματων και ακολουθους του κινηματος #metoo εδω τωρα?

α,και αν δεν το ηξερες,υπαρχουν πολλες γυναικες,και δεν μιλαω μονο για πουτανες,που το καραγουσταρουν αυτο.
Αδερφε γιατι αρπαζεσαι? Περι ορεξεως εγραψα στο τελος. Προσεχε μην ανεβασεις πιεση.
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
410
Κριτικές
38
Like
2.406
Πόντοι
4.110
Πέρασα είδα Αντζελίνα, πολύ καλό κορμί με πολύ μέτρια φάτσα

Σύλβια πήγα την είδα δε μου άρεσε καθόλου

Η Στέλλα μαρεσε περισσότερο από όλες, μέσα στο δωμάτιο είναι καλή αυτή; Δε πήρα κάποια έκανα μόνο βόλτα
Άμα κάνεις τον κόπο και πας λίγες σελίδες πίσω θα βρεις ότι ψάχνεις.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
356
Κριτικές
1
Like
495
Πόντοι
21
Πέρασμα με νταιανα ρουμανακι μικρό όμορφο χωρίς βυζι χωρίς κωλο… μέσα στο δωμάτιο τίποτα το ιδιαίτερο όπως κ το περίμενα αυτό που δε περίμενα είναι ν μου κλέψει τα γυαλιά ηλίου… όταν άφησε τα εσώρουχα τα άφησε πάνω στα γυαλιά κ τα πήρε όλα μαζί φεύγοντας… γύρισε σε 10 λεπτά μόλις μπήκα αμάξι κ τ κατάλαβα κ αγενέστατες κ η βρωμιαρα γριά κ το πονηρό κλεφτόπουτανορουμανακι
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Πέρασμα με νταιανα ρουμανακι μικρό όμορφο χωρίς βυζι χωρίς κωλο… μέσα στο δωμάτιο τίποτα το ιδιαίτερο όπως κ το περίμενα αυτό που δε περίμενα είναι ν μου κλέψει τα γυαλιά ηλίου… όταν άφησε τα εσώρουχα τα άφησε πάνω στα γυαλιά κ τα πήρε όλα μαζί φεύγοντας… γύρισε σε 10 λεπτά μόλις μπήκα αμάξι κ τ κατάλαβα κ αγενέστατες κ η βρωμιαρα γριά κ το πονηρό κλεφτόπουτανορουμανακι
Την Ντιάνα εννοείς που δουλεύει πρωί στο Wet dreams Π.Ερημιτη 2Α?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Συναδελφοι καλησπερα, Διπλο καταθεση η διπλοπιπινοκαταθεση αργα χθες το βραδυ. Εκανα και αρκετα μεγαλη τσαρκα..αλλα απο τις περισσοτερες κοπελες δεν θυμαμαι ονοματα η δεν ρωτησα. Γενικο σχολιο..αρκετα καλα κοματια εχει πλεον η βραδυνη βαρδια.
Θα ανεβασω και δυο κριτικες, η μια ειναι για την κοπελα που μονοπωλει το ενδιαφερον ολων τις τελευταιες μερες Συλβια και η αλλη ειναι η Ελενιτσα.

Τσαρκα:
Bενους
1& 2 Στο μπροστα 4 κοπελες ειχαν :embarrased: δυο ταιλανδες, η μια χειροτερη απο την αλλη..χοντρη αρκετα η μια απο κοντα η αλλη..παλιοτερα που ειχαν φωτο στο αλλο σαιτ, πρεπει να ηταν πριν αρκετα χρονια τραβηγμενες. Δυο αλογα ξανθα μιλφακια..για τους λατρεις οτι πρεπει, ειδικα η μια πολυ ωραιο σωμα για την ηλικια της.
Στο βενου 2 (πισω δηλαδη) ειχαν, μια αορα αν το γραφω σωστα..ψιλο ενδιαφερουσα περιπτωση με τα γυαλακια της..αλλα με χαλασαν τα περιτα κιλα που εχει στην μεση.
Φριξου12 Η αλλη κοπελα που συζητιεται πολυ, η Στελλα.. εδω να πω οτι δεν τρελαθηκα στο συνολο..ναι εχει ωραιο κωλο,αλλα απο βυζι εγω που ειμαι και σχετικα γυμνασμενος, εχω μεγαλυτερο.. εντωμεταξυ ειδα και την μανταλενα, θα ελεγα οτι εχουν ιδιο κωλο (λιγο καλυτερο η στελλα) Απο φατσα καλη ομορφη και σιγουρα δεν ειναι Ελληνιδα, αν κανω λαθος και ειναι..τοτε παμε απο δενδροποταμο μερια. Ποδια εχει ωραια ειναι ψηλη. Για 40 λοιπον δεν αξιζει βαση και με αυτα που εγραψαν οι αλλοι, αλλα και το υφακι που ειχε στην υποδοχη,ισα με εριξε μια ματια και μπηκε παλι μεσα.
Μινωταυρου & νικηφορου ουρανου Εδω θα σταθω περισσοτερο στην τσα2 και οχι στην κοπελα, Με εκανε εντυπωση..ομορφη για την ηλικια της καλοντυμενη ευγενικη με ωραια ομιλια..και καλο σωμα..μεχρι και στον πληθυντικο μου μιλησε. :grin: Αλλο επιπεδο η Γυναικα μπραβο! η κοπελα αδιαφορη ξανθια προς το μιλφ με λιγα κιλα στην μεση. απλα ειχε ωραια ποδια.
Νικηφορου ουρανου 24 & μινωταυρου Αντελινα εδω..αυτη τη φορα δεν μου εκανε κλικ..μαλλον γιατι την προηγουμενη την ειχα δει με τα ρουχα.
Νικηφορου ουρανου τερμα στο δρομο.Και στα δυο ψιλο αδιαφορες κοπελες νομιζω στο ενα λεγοταν βερονικα..
Πετρου ερημιτη (νταλικες παρκινγκ) Τα 3 απο κει ανοιχτα, μπηκα σε ολα..στο πρωτο οπως κοιταμε δεξια, μια πιτσιρικα, ενδιαφερουσα...αλλα βγηκαν δυο πακια απο μεσα...οποτε ακυρο απο εμενα. Στο μεσαιο, μια λιγο γεματουλα ξανθια..η τσα2 ειχε πλακα ειπε το ονομα της και την λεει ελα πασαρελα..και οντως η κοπελα πηγε ετσι. Τελος στο αριστερα οπως κοιταμε μπηκα αλλα ηταν στο δωματιο, ειπα να περασω μετα να την δω αλλα το ξεχασα.
Λας βεγκας. Μπηκα σε ολα..στο πρωτο ενα γυφτακι μαζι με αλλου δυο γυφτους..καθοταν στο σαλονι, οπως μπηκα,βγηκα..στο διπλα η Μανταλενα μου αρεσε πολυ..την αλλη φορα θα μπω, απλα διαλεξα αναμεσα σε αυτην και την Ελενιτσα και τελικα πηγα στην δευτερη. Στο μονο του, δεν θυμαμαι καθολου πως ηταν η κοπελα (μαλλον αδιαφορη)..οπως και στο φρει χαουζ που πηγα μετα..αδιαφορη και εκει.
Στα τριδυμα μονο στο πρωτο μπηκα..και περασα με την Ελενιτσα..στο ποιζον Η συλβια οπου και περασα και με αυτην..θα γραψω και για τις δυο κριτικες.
Στην παλια Εκκλησια ειχε μια ωραια...δεν ρωτησα ονομα...φριξου μπηκα στις Εφης (μια ψιλο καλη) και απεναντι οπου ειχαν μια χοντρη αλισια αν θυμαμαι καλα. Αυτα..
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.630
Κριτικές
22
Like
6.898
Πόντοι
3.346
Εγραψα κριτικη για Ελενιτσα...δεν βρισκω ομως το ποιζον, δεν το εχουν στη λιστα?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.765
Κριτικές
6
Like
3.438
Πόντοι
736
Εγραψα κριτικη για Ελενιτσα...δεν βρισκω ομως το ποιζον, δεν το εχουν στη λιστα?
Αυτό εδω πρέπει να είναι Εμπεδοκλέους 4 (Sex Studio)

Στο μεταξύ βλέπω στην σελίδα του πάρανταις δουλεύει σήμερα η ουκρανή η Νάνσι που είχε καλά σχόλια εδω στο νήμα. Τις προηγούμενες μέρες δεν δούλευε (σύμφωνα με το πρόγραμμα τουλάχιστον) για αυτό είπα να το αναφέρω.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Καλησπέρα και εγω τσάρκα προχθές, όπως τα είπε ο συνάδελφος από πάνω ( με γλίτωσε και απτό γράψιμο)
Να προσθέσω μόνο τα κενά, στο Las Vegas το σπιτάκι που δεν θυμόταν βγήκε μια κοκκινομάλλα με τα βυζια απέξω μεγάλα ωραία με την ελάχιστη κλίση , μικρό πρόσωπο σε μέγεθος, κοκκινομάλλα άσπρο δέρμα φουλ , κωλος ωραίος αλλά μικρός, συνδυασμός που δεν μαρεσε καθόλου .

Στο βέλους τα 2 μιλφ φάνηκαν πολύ δυνατή περίπτωση μπορώ να πω. Και οι δύο είχαν σωματαρες και τα πρόσωπα ήταν εμφανίσιμα για την ηλικια τους .

Δεν μου έκανε καμία εντύπωση και πέρασα τελικά στο αφρός με την πολονεζα για 2η φορά
Το κορίτσι έχει τέτοιο χαμόγελο τέτοια διάθεση στο σαλόνι που σε κερδίζει σαν να σου λέει θα περάσουμε ωραία μαζί. Και δεν αντιστάθηκα και έμεινα και ευχαριστημένος μέσα 100%
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Αδερφε γιατι αρπαζεσαι? Περι ορεξεως εγραψα στο τελος. Προσεχε μην ανεβασεις πιεση.
για να δουμε τι ΑΚΡΙΒΩΣ ειχες γραψει


''Ε αμα εσυ την βρισκεις με το να βριζεις και να φτυνεις μια γυναικα....΄΄

για ξανασκεψου τωρα κατα ποσο αυτο (και τα αποσιωπητικα που εβαλες στο τελος....) ειναι μομφη η οχι,και ξαναπαντησε μου.
εγω απλα σου ειπα οτι δεν σε αφορα το θεμα για να απαντας με τετοιο δεικτικο τροπο.
Οσο για την πιεση,στο τελευταιο τσεκ απ που εκανα μια χαρα ημουν.
εσυ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom