Νέα

Με καυλωνει η γκομενα του κολλητου μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Καλα προφανως και δε την γαμαω, ο φιλος μου ειναι και δασκαλος πολεμικων τεχνων, εχει δικια του σχολη, αλλα δεν εχει σημασια αφου είναι φιλος αυτο ειναι πανω απ ολα. Ετυχε η φαση και ημουν με σώβρακο.. το θεμα ειναι οτι θελω να την αποφευγω αυτην αλλα δε γινετε. Εχει ενα στυλ που με φερνει σε δυσκολη θεση. Με τον φιλο μου πιτσιρικαδες ειχαμε τσακωθει για γκομενα και ορκιστηκαμε ποτε ξανα!


τυπε μεγαλη μπουκια να τρως,μεγαλη κουβεντα να μη λες για τα μουνετα   :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Αμα δειτε για τι πυροκαυλι μιλαω θα βαρεσετε μαλακια..
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Ετυχε η φαση και ημουν με σώβρακο.. το θεμα ειναι οτι θελω να την αποφευγω αυτην αλλα δε γινετε.

Φιλε αυτα τα 2 δεν πανε μαζι,απο τη μια να την αποφευγεις+απ'την αλλη να σκας με το σωβρακο  :grin:
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.725
Κριτικές
26
Like
591
Πόντοι
4.475
Αμα δειτε για τι πυροκαυλι μιλαω θα βαρεσετε μαλακια..

τύπε μαλακία έκανες που περιέγραψες την φάση. είναι η φαντασίωση του ποδολάγνου, αυτός στην θέση της γκόμενας φυσικά. θα σε μουρλάνει στα πμ.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
Πλάκα-πλάκα, τι ακριβώς έκανες με το σώβρακο δικε μου?



τυπε αυτη ειναι η απολυτη μεθοδος απαξιωσης μιας ελλεϊνιδας  :grin: :grin: :grin:
σκας μπροστα της με σωβρακο κατουρημενο και χεσμενο  :S :S :S
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.610
Like
14.518
Πόντοι
3.656
τύπε μαλακία έκανες που περιέγραψες την φάση. είναι η φαντασίωση του ποδολάγνου, αυτός στην θέση της γκόμενας φυσικά. θα σε μουρλάνει στα πμ.


τυπε ο ποδολαγνος δεν τα εχει αναγκη αυτα,παει σε μια δημοσια τουαλετα και τρωει φρεσκα σκατα και κατουρα  :S :S :S :vomit:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.198
Like
759
Πόντοι
146
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?
Γιατί κυκλοφορείς με το σωβρακο ρε φιλε;
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Ε αμα χτυπανε κουδουνια και ερχονται σε μενα.. εγω ειμαι σαν το σπιτι μου στο σπιτι μου
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Ιστορίες με φίδια. Είναι Κυριακή σήμερα.
 

steroto

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?

Απομακρύνσου και από τον κολλητό και από την γκόμενα γιατί θα ξεφτιλιστείς... Δώσε κανα ψιλό σε καμιά τάνα να ξελαμπικάρει ο εγκέφαλος... Και κράτα μια αποχή από χειρομαλάξεις κανά 5νθήμερο ή έστω μην ξεπερνάς τη 1/μέρα... 
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Καλα προφανως και δε την γαμαω, ο φιλος μου ειναι και δασκαλος πολεμικων τεχνων, εχει δικια του σχολη


Πόσα νταν έχει τύπε;



Σου πέρασε η ιδέα ότι η Ελλεϊνίδα θέλει να το παίζει μοιραία, εσύ να γίνεις τόπι στο ξύλο,

και αυτή να τα διηγείται όλα αυτά στις φίλες της την Κυριακή στην καφετέρια, με το μουνάκι της να υγραίνεται;


 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
190
Πόντοι
6.055
Μήπως ο φίλος σου θέλει να κάνετε καμμια παρτούζα και έχει βάλει τη γκόμενα του να ζεστάνει την ατμόσφαιρα;  :rockon: :rockon: :s&m_3: :orchestra: :erection:
 

Aribas

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2013
Μηνύματα
1.165
Like
0
Πόντοι
16
Τύπε βρες γκόμενα γιατί σε λίγο καιρό θα καυλώνεις και με τη μάνα, τη θεία και τη γιαγιά του κολητού σου  :erection:
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
[quote author=Ampelales notid=156627 
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..[/quote]
τυπε αν σου κανε μια ποδομαλακια δεν σημαινει ότι κερατωσες τον κολλητο σου.εφοσον δεν την πηδηξες σημαινει δεν τον κερατωσες.απλα μια ποδομαλακια στη φαση αυτή που περιέγραψες ηταν must για να σου φυγει η καβλα.για πες εχει ωραια ποδια?
 

gavelos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.737
Κριτικές
21
Like
655
Πόντοι
326
Τύπε βρες γκόμενα γιατί σε λίγο καιρό θα καυλώνεις και με τη μάνα, τη θεία και τη γιαγιά του κολητού σου  :erection:
με την μανα τυπε σιγουρα αν ηταν καμια διψασμενη 45αρα η με την αδερφη κανα πιπινακι 18χρονο.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
εμενα με καυλωνε η αδερφή  μιας και νουργιας γνωριμίας, και  διεκοψα αμεσως να σωσω την κατασταση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom