Νέα

Πρώτο μου παιχνίδι σε dungeon!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα P_a_u_l_i_n_a{24}.gr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 307
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.296
Like
11.948
Πόντοι
2.606
Χαρα μου, ποτέ δεν εχει πληρωσει γυναικα που βγηκε μαζι μου. Αυτα ειναι αδιαπραγματευτα.
οταν φαει ολα τα καλιφορνια μακι του μαγαζιου και αρχισει να ζηταει μετα φλοριντα μακι μασαχουσετς μακι τεξας μακι νιου γιορκ μακι θα αλλαξεις γνωμη  :2funny:
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
οταν φαει ολα τα καλιφορνια μακι του μαγαζιου και αρχισει να ζηταει μετα φλοριντα μακι μασαχουσετς μακι τεξας μακι νιου γιορκ μακι θα αλλαξεις γνωμη  :2funny:

τι εγινε μπραμπ εχεις κεφια σημερα???
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
καλημερα στην ομορφια

τι καιρο εχετε σημερα στην αγγλια?
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
Χαρα μου, ποτέ δεν εχει πληρωσει γυναικα που βγηκε μαζι μου. Αυτα ειναι αδιαπραγματευτα.
τυπε επειδη το γκομενακι θελει γλυφαδα και μιας και διαβαζω οτι θες να πληρωνεις παντα εσυ, πηγαινε τη στο ζαχο να μπουκωσει 5-6 γυροπιτα των 2 ευρω γιατι αμα τη βγαλεις σε σουσαδικο η ακομα χειροτερα σε ψαροταβερνα απο αυτες που εχει μετα τη γλυφαδα πανω στο κυμα, σε βλεπω οταν ερχεται ο λογαριασμος να κανεις οπως ο κωνσταντινου στο εργο με τη βουγιουκλακη που την πηγε για ιδιαιτερα μαθηματα στο ζαχαροπλαστειο και οταν το γκαρσον αραδιαζε τα γλυκα ειχε αλλαξει 5 χρωματα
 
OP
OP
P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
τυπε επειδη το γκομενακι θελει γλυφαδα και μιας και διαβαζω οτι θες να πληρωνεις παντα εσυ, πηγαινε τη στο ζαχο να μπουκωσει 5-6 γυροπιτα των 2 ευρω γιατι αμα τη βγαλεις σε σουσαδικο η ακομα χειροτερα σε ψαροταβερνα απο αυτες που εχει μετα τη γλυφαδα πανω στο κυμα, σε βλεπω οταν ερχεται ο λογαριασμος να κανεις οπως ο κωνσταντινου στο εργο με τη βουγιουκλακη που την πηγε για ιδιαιτερα μαθηματα στο ζαχαροπλαστειο και οταν το γκαρσον αραδιαζε τα γλυκα ειχε αλλαξει 5 χρωματα

εμα τωρα η πληρωνει η δε πληρωνει...αμα ειναι να παμε για σουβλακια κανω κ γω το χουβαρδα
 

filimoonas

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2014
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη στάση για english breakfast, πέντε ώρες κλεισμένοι σε ένα dungeon θα χρειαστούμε καύσιμα, μου ειπε κλεινοντας μου πονηρά το μάτι.
Σε έπιασε ευκοίλια και χέστηκες απάνω σου μετά από το πρωϊνό;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom