Νέα

Με καυλωνει η γκομενα του κολλητου μου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 108
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

ZeroHedge

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
764
Like
41
Πόντοι
6
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?

ή παρτουζα ή τιποτε,μην χαλασεις μια φιλια δεν λεει τυπε
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.815
Πόντοι
506
Πριν κανεις οτιδηποτε τυπε,δες καλα αυτο το βιντεακι....
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Να τσακωθώ με τον φίλο μου δε παίζει.. οχι επειδή ρίχνει ξύλο, αλλα έχουμε περάσει πολλές δοκιμασίες και πιτσιρικάδες ειχαμε πλακωθεί για μια γκόμενα 1,50 ύψος και τώρα το λέμε και γελάμε... Γενικά ούτε η γκόμενα αυτή γνωρίζει ή εχει καταλάβει πόσο καλά γνωριζόματε με τον φίλο μου και πόσο πολύ έχουμε συζητήσει τέτοια θέματα..
Με λίγα λόγια είμαστε πιό πουτάνες απο αυτήν..
Τώρα η συγκεκριμένη ήθελε να με χαλβαδιάσει.. ξέρει οτι ειναι μούνα και κάνει παιχνιδάκια.. φοβάμε μη το τραβήξει μόνο και μετά παιχτεί κάτι σε φάση να τσακωθούμε ή ξέρω γω τι..
Οτι ήμουν με το σώβρακο κλαιν μαιν, με χει ξαναδεί αφού ο φίλος μου μου έχει κάνει κάποια πέρσοναλ στο γυμναστήριο του και έχει τύχει να μπει στα αποδυτήρια κι αυτή ενω η σχολή ειναι κλειστεί και εμείς ειμαστε με τα μποξεράκια.. Οτι έκανε κίνηση και έβαλε τα πόδια της στο πούτσο μου ειμαι φάουλ κι ας το κανε ντεμέκ ασυναίσθητα, ήξερε τι έκανε πολύ καλα η γκόμενα.. το οτι μου καύλωσε δε σημαίνει οτι θα κάνω κίνηση... αλλα δε μπορεί να μη το σκέφτομαι οτι αυτή θα με ξαναχαλβαδιάσει.. εχω δικαίωμα να την κράξω μετά, αλλα πατάει στο οτι επειδή της το παίζω Αλέκος ειμαι κιόλας..
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Πριν κανεις οτιδηποτε τυπε,δες καλα αυτο το βιντεακι....

Δε παιζει να πλακωθώ τύπε.. ουτε να με αγγίξει ο κολλητός για κανένα λογο..
Θα μου πείτε γιατι δεν έβγαλα τα ποδια της απ τον πούτσο μου ή γιατι δε τραβήχτηκα.. ok γενικά ειχαμε πιεί κάτι κρασιά και ήμουν ζαβλακωμένος.. την άλλη μέρα το σκέφτηκα καθαρά οτι σαν κίνηση δεν ήταν πολύ κομπλέ ολο αυτο

 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.707
Like
3.815
Πόντοι
506
Να τσακωθώ με τον φίλο μου δε παίζει.. οχι επειδή ρίχνει ξύλο, αλλα έχουμε περάσει πολλές δοκιμασίες και πιτσιρικάδες ειχαμε πλακωθεί για μια γκόμενα 1,50 ύψος και τώρα το λέμε και γελάμε... Γενικά ούτε η γκόμενα αυτή γνωρίζει ή εχει καταλάβει πόσο καλά γνωριζόματε με τον φίλο μου και πόσο πολύ έχουμε συζητήσει τέτοια θέματα..
Με λίγα λόγια είμαστε πιό πουτάνες απο αυτήν..
Τώρα η συγκεκριμένη ήθελε να με χαλβαδιάσει.. ξέρει οτι ειναι μούνα και κάνει παιχνιδάκια.. φοβάμε μη το τραβήξει μόνο και μετά παιχτεί κάτι σε φάση να τσακωθούμε ή ξέρω γω τι..
Οτι ήμουν με το σώβρακο κλαιν μαιν, με χει ξαναδεί αφού ο φίλος μου μου έχει κάνει κάποια πέρσοναλ στο γυμναστήριο του και έχει τύχει να μπει στα αποδυτήρια κι αυτή ενω η σχολή ειναι κλειστεί και εμείς ειμαστε με τα μποξεράκια.. Οτι έκανε κίνηση και έβαλε τα πόδια της στο πούτσο μου ειμαι φάουλ κι ας το κανε ντεμέκ ασυναίσθητα, ήξερε τι έκανε πολύ καλα η γκόμενα.. το οτι μου καύλωσε δε σημαίνει οτι θα κάνω κίνηση... αλλα δε μπορεί να μη το σκέφτομαι οτι αυτή θα με ξαναχαλβαδιάσει.. εχω δικαίωμα να την κράξω μετά, αλλα πατάει στο οτι επειδή της το παίζω Αλέκος ειμαι κιόλας..
Σε μπριζωνει γιατι ξερει οτι δεν μπορεις να κανεις τιποτα τυπε.... Οπως οταν εισαι εξω με την γυναικα και ολες κοιτανε,ενω οταν εισαι με τον κολητο εξω το παιζουν ολες αδιαφορες.... Ξερουμε τι καριολες ειναι...τα ζουμε ολοι αυτα...
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Σε μπριζωνει γιατι ξερει οτι δεν μπορεις να κανεις τιποτα τυπε.... Οπως οταν εισαι εξω με την γυναικα και ολες κοιτανε,ενω οταν εισαι με τον κολητο εξω το παιζουν ολες αδιαφορες.... Ξερουμε τι καριολες ειναι...τα ζουμε ολοι αυτα...

Σωστός..
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.530
Κριτικές
12
Like
6.312
Πόντοι
2.646
Μην την γαμησεις τύπε ,μια πίπα δως της μόνο .Με κάμερα και δείξτο στον κολλητό μετά να γλιτωσει
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292

Nikos_Nikolai92

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
170
Like
24
Πόντοι
1
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?
Το να πας με την γκόμενα του κολλητού σου, είναι πολύ ανήθικο. Φαντάσου αν ο φίλος σου ήταν στη θέση τη δική σου με την γκόμενά σου, προφανώς δεν θα σου άρεσε. Εδωπέρα παίζει ρόλο η ηθική του καθενός και αν αυτή υπερισχύει της καύλας. Απλά αναρωτήσου, αξίζει να χαλάσεις μια φιλία ετών για ένα μουνί; Μάλλον όχι.
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.530
Κριτικές
12
Like
6.312
Πόντοι
2.646
Αυτός μετά πώς θα γλιτώσει από τον κολλητό που ξέρει και πολεμικές τέχνες;
Τύπε η κάμερα θα γράφει Κ θα δείξει Κ το πέσιμο της.Ας κάνει εισαγωγή να πει το σχέδιο του στην αρχή του βίντεο
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292

VILLAGE

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.395
Κριτικές
1
Like
154
Πόντοι
16
Αμα δειτε για τι πυροκαυλι μιλαω θα βαρεσετε μαλακια..

ρε τυπε, ασε τα παπατζιλικια και πες μας.... σε ποιανου το σπιτι ησουνα με το σωβρακο στον καναπε με την γκομενα του φιλου σου μεσα στο σπιτι αυτο???
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Εντωμεταξύ δεν ειναι μονο το χθεσινό γενικά το κωλοτρύψιμο το χει στη τσέπη, αλλά Αλέκος μια Αλέκος δύο άμα την βρίσω θα πάρει το ύφος του δε ξέρω τίποτα και θα με κράξει στον φίλο μου..
 

Svinia

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2017
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Ok θα μου πειτε ποσο γελοιος ειμαι να τολμαω να σκεφτομαι τη γκομενα του φιλου μου... δε τη σκεφτομαι να τη γαμισω αλλα ακουσια με καυλωνει και νιωθω πολυ αβολα με αυτο..
Δηλαδή, χθες καθομουν καναπε με τα ποδια πανω στο τραπεζάκι.. αυτη ξαπλωμένη σε μια φαση βαζει ακουσια τα ποδια της πανω στον πουτσο μου ενω φορουσα μονο το σώβρακο.. αρχισε να μου καυλωνει και δε τα εβγαζε μεχρι που μου εγινε πέτρα..σιγουρα το καταλάβαινε αυτο. Η γκομενα ειναι πολυ καυλα και μπραβο στο κολλητο μου, δε ζηλευω ισα ισα χαιρομαι για αυτον.. το θεμα ειναι οτι οσο και σωστος να ειμαι υπαρχουν στιγμες που καυλωνω με αυτην σε σημειο τρελας. προσπαθω να την αποφευγω αλλα ειναι δύσκολο. Ξερω οτι δε παιζει να κανω μαλακια αλλα φοβαμε αυτην κυρίως μηπως το προκαλεσει και μπω σε κανα πειρασμο αθελα μου σε κανα λαθος ταιμινγκ. Σας εχει τυχει τυποι μου? Τι κανατε?
Πήγαινε να ρίξεις έναν κρύο στα κεντρικά και άλλον έναν την επόμενη μέρα.
Την τρίτη μέρα θα σου έχουν λυθεί όλα τα θέματα.
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Φιλε μου είναι σιγουρο ότι η γκομενα σε παιζει για να σπαει πλακα μαζι σου και να δει τι θα κανεις.Δεν εχει σκοπο να κανει κατι μαζι σου με τιποτα.Επιδειξη δυναμης κανει και μην κανεις το λαθος να μπλέξεις σε δηθεν "αθωα" παιχνιδακια,και ποσο μαλλον να της την πεσεις.Μην παιξεις το παιγνιδι της το οποιο είναι εσυ να ξερογλυφεσαι και ο φιλος σου να ζηλευει.Να σας χειραγωγισει και τους δυο προσπαθει.Αν μπορέσεις να της δειξεις(όχι να της πεις)ότι δεν εκτιμάς τετοιου είδους γυναικες τοτε θα σε εκτιμήσει.Και αυτή και ο φιλος σου.Πανε σε καμια πουτανα να ξεχαρμανιασεις και μην τρως φτηνα γυναικεια κολπα.Ορτσα τα πανια τυπε.
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
Φιλε μου είναι σιγουρο ότι η γκομενα σε παιζει για να σπαει πλακα μαζι σου και να δει τι θα κανεις.Δεν εχει σκοπο να κανει κατι μαζι σου με τιποτα.Επιδειξη δυναμης κανει και μην κανεις το λαθος να μπλέξεις σε δηθεν "αθωα" παιχνιδακια,και ποσο μαλλον να της την πεσεις.Μην παιξεις το παιγνιδι της το οποιο είναι εσυ να ξερογλυφεσαι και ο φιλος σου να ζηλευει.Να σας χειραγωγισει και τους δυο προσπαθει.Αν μπορέσεις να της δειξεις(όχι να της πεις)ότι δεν εκτιμάς τετοιου είδους γυναικες τοτε θα σε εκτιμήσει.Και αυτή και ο φιλος σου.Πανε σε καμια πουτανα να ξεχαρμανιασεις και μην τρως φτηνα γυναικεια κολπα.Ορτσα τα πανια τυπε.

Σωστός  :hi:
 

bourdeliaris82

Μέγας
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.468
Κριτικές
56
Like
6.102
Πόντοι
3.556
Καλα προφανως και δε την γαμαω, ο φιλος μου ειναι και δασκαλος πολεμικων τεχνων, εχει δικια του σχολη, αλλα δεν εχει σημασια αφου είναι φιλος αυτο ειναι πανω απ ολα. Ετυχε η φαση και ημουν με σώβρακο.. το θεμα ειναι οτι θελω να την αποφευγω αυτην αλλα δε γινετε. Εχει ενα στυλ που με φερνει σε δυσκολη θεση. Με τον φιλο μου πιτσιρικαδες ειχαμε τσακωθει για γκομενα και ορκιστηκαμε ποτε ξανα!
χαχαχαχαχ
και δασκαλος πολεμικων τεχνων. Πρέπει να προσέχεις αρκετά φίλε
 
OP
OP
Ampelale

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.200
Κριτικές
35
Like
5.844
Πόντοι
6.796
Φιλε μου είναι σιγουρο ότι η γκομενα σε παιζει για να σπαει πλακα μαζι σου και να δει τι θα κανεις.Δεν εχει σκοπο να κανει κατι μαζι σου με τιποτα.Επιδειξη δυναμης κανει και μην κανεις το λαθος να μπλέξεις σε δηθεν "αθωα" παιχνιδακια,και ποσο μαλλον να της την πεσεις.Μην παιξεις το παιγνιδι της το οποιο είναι εσυ να ξερογλυφεσαι και ο φιλος σου να ζηλευει.Να σας χειραγωγισει και τους δυο προσπαθει.Αν μπορέσεις να της δειξεις(όχι να της πεις)ότι δεν εκτιμάς τετοιου είδους γυναικες τοτε θα σε εκτιμήσει.Και αυτή και ο φιλος σου.Πανε σε καμια πουτανα να ξεχαρμανιασεις και μην τρως φτηνα γυναικεια κολπα.Ορτσα τα πανια τυπε.

Το ξέρω παίχτη μου.. με χαλβαδιάζει το καργιολάκι, να της τη πέσω δε παίζει αλλα άμα το παρακάνει θα πρέπει να την βρίσω.. δε θέλω να γίνει κάτι τέτοιο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom