Νέα

Μάρνη 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Banger

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Για εκεί ξεκίνησα, αλλά δυο δρόμους πριν πέτυχα κουνέλι και άλλαξα πορεία (βλ. Πουτανόπιατσες Αθήνας)
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.018
Κριτικές
1.245
Like
190.542
Πόντοι
45.465
καλά δεν έχασες και τίποτα  ;)
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
τι εστί κουνέλι ρε παιδιά.. Πείτε και σε μας τους άβγαλτους...
 

Banger

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα χτύπησα κουδούνι αρκετές φορές τρεις παρά το μεσημέρι, καμια απάντηση. Το ασανσέρ πάντως ήταν στον πέμπτο. Ίσως να ήταν απασχολημενες, έκανα βόλτες, ξαναχτυπησα, τίποτα. Πηγα στο Μαρνης 28 μπας και δουλεύει Κυριακές και είδα το φως το αληθινό
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Την Κυριακή είναι συνήθως μόνη της η Ειρήνη και αν έχει πελάτη μέσα δεν ανοίγει...
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
καλά δεν έχασες και τίποτα  ;)

Πάντως για όσους τους αρέσουν οι νταρτνάνες, και βυζάρες,  η κοπέλα παθιάζεται με αυτό που κάνει εκείνη την ώρα, χωρίς θεατρινισμούς, όταν την "φουντώσει' ένα αρσενικό  "τα δίνει όλα στο κρεβάτι". Μου θυμίζει κάπως την Ειρήνη από το 3ης Σεπτεμβρίου 59 στην ευγένεια, την διακριτικότητα, την άνεση και την οικιότητα που νιώθει ο πελάτης της την ώρα του αγώνα. Και χωρίς ψευτοκαμώματα και προσποιήσεις . Η Ειρήνη ( 3ης Σεπτ 59) που απουσιάζει τώρα,  :(  όταν αφιονιζόταν ζούλαγε τους αντρικούς μύς που ήταν σε σύσπαση στις γάμπες, στους μηρούς την πλάτη και ηδονιζόταν. Έτσι και η εδώ Ειρήνη όταν γουστάρει το αρσενικό που έχει εκείνη την ώρα δεν τον χαϊδεύει απλά αλλά νιώθεις οτι σε αγγίζει με όλο της το "είναι" και "ανάβει" εκείνη την στιγμή.  Τα 70  ευρώπουλα για το φουλ πρόγραμμα που ζητά είναι πολύ δύσκολα να το συγκεντρώσει κανείς στις μέρες μας, αλλά κατά την προσωπική μου άποψη και μόνο με την θέρμη που έχει ώς γυναίκα ( για αυτά τα χαρίσματα μιλούσαμε αντίστοιχα και στην κριτική της Ειρήνης από 3ης Σεπτ 59 όσοι την εκτιμούσαμε για αυτά που έδινε, αλλά κάποιοι παρεξήγησαν και άθελά τους βιάστηκαν να  μας κατατάξουν στην κατηγορία των ασυνείδητων κυνηγών ακα ),  εαν ήταν λίγο πιο αδύνατη , έτσι νταρνάνα  :tits2:  που θα ήταν,  πιστεύω θα γινόταν ουρές από πέλατες έξω από την πόρτα της... :rockon: :rockon: :rockon:


V...
     
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Πάντως για όσους τους αρέσουν οι νταρτνάνες, και βυζάρες,  η κοπέλα παθιάζεται με αυτό που κάνει εκείνη την ώρα, χωρίς θεατρινισμούς, όταν την "φουντώσει' ένα αρσενικό  "τα δίνει όλα στο κρεβάτι". Μου θυμίζει κάπως την Ειρήνη από το 3ης Σεπτεμβρίου 59 στην ευγένεια, την διακριτικότητα, την άνεση και την οικιότητα που νιώθει ο πελάτης της την ώρα του αγώνα. Και χωρίς ψευτοκαμώματα και προσποιήσεις . Η Ειρήνη ( 3ης Σεπτ 59) που απουσιάζει τώρα,  :(  όταν αφιονιζόταν ζούλαγε τους αντρικούς μύς που ήταν σε σύσπαση στις γάμπες, στους μηρούς την πλάτη και ηδονιζόταν. Έτσι και η εδώ Ειρήνη όταν γουστάρει το αρσενικό που έχει εκείνη την ώρα δεν τον χαϊδεύει απλά αλλά νιώθεις οτι σε αγγίζει με όλο της το "είναι" και "ανάβει" εκείνη την στιγμή.  Τα 70  ευρώπουλα για το φουλ πρόγραμμα που ζητά είναι πολύ δύσκολα να το συγκεντρώσει κανείς στις μέρες μας, αλλά κατά την προσωπική μου άποψη και μόνο με την θέρμη που έχει ώς γυναίκα ( για αυτά τα χαρίσματα μιλούσαμε αντίστοιχα και στην κριτική της Ειρήνης από 3ης Σεπτ 59 όσοι την εκτιμούσαμε για αυτά που έδινε, αλλά κάποιοι παρεξήγησαν και άθελά τους βιάστηκαν να  μας κατατάξουν στην κατηγορία των ασυνείδητων κυνηγών ακα ),  εαν ήταν λίγο πιο αδύνατη , έτσι νταρνάνα  :tits2:  που θα ήταν,  πιστεύω θα γινόταν ουρές από πέλατες έξω από την πόρτα της... :rockon: :rockon: :rockon:


V...
       
η ειρηνη απο το γαλατιου 1 η ψηλη,εγινε βυζαρου?... :think: :think: :think: :think:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Βυζαρού μπορεί να μην είναι αλλα έχει πράγμα να πιάσεις 
 

sakis_11

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα
799
Κριτικές
14
Like
597
Πόντοι
2.077
Βυζαρού μπορεί να μην είναι αλλα έχει πράγμα να πιάσεις 


Σωστός μπόλικο πράμα.
Αλλά μήπως βυζάρες εννοούμε από πεντάρια και πάνω (πάω πάσο τότε). Πάντως είναι μεγάλα π.χ. όπως στη φωτογραφία της Κλαούντιας από το Τατοϊου 58
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παρτε ενα 4αρι...
 

Συνημμένα

  • GetAttachment.aspx.jpg
    GetAttachment.aspx.jpg
    3,4 KB · Εμφανίσεις: 54

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
85
Πόντοι
2.357
Τι κανει κι αυτη η φυση !!!!!!!!!!!!!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.018
Κριτικές
1.245
Like
190.542
Πόντοι
45.465
επίσκεψη σήμερα το μεσημέρι ,Μάρνης 36 , με υποδέχτηκε η Ειρήνη , μελαχρινή μίλφ ψηλή με πιασίματα και 3άρι βυζί , μαζί της ακόμα και η Μιχαέλα , σύμφωνα με την Ειρήνη
Ρουμάνα που δουλεύει μιά βδομάδα , δεν μιλάει ελληνικά ή αγγλικά και απο μασάζ τώρα μαθαίνει , καστανή με κοντό μαλλί , κανονικό σώμα 2άρι βυζί.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Η Ρουμάνα μου φάνηκε πολύ τυπική στην παρέλαση και δεν πέρασα. Αν δεν σπάσεις και ένα χαμόγελο ρε παιδί μου............
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η Ρουμάνα μου φάνηκε πολύ τυπική στην παρέλαση και δεν πέρασα. Αν δεν σπάσεις και ένα χαμόγελο ρε παιδί μου............
ρε πουστη μου αυτο ποτε δεν το εχω καταλαβει..εισαι σε μια δουλεια,που για να πιασεις πελατες πρεπει να εισαι χαμογελαστη και ευδιαθετη,οτι και να σε τρωει απο πισω...αλλιως τραβα για καφε...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Υπάρχει και η περίπτωση να μην είναι οικειοθελώς εκεί. Να έχει πέσει θύμα trafficking ή κάποιου που την εκμεταλλεύεται παρά τη θελησή της. Οπότε πως να χαμογελάσει αν εξαναγκάζεται να κάνει αυτό το επάγγελμα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom