Νέα

Μάρνη 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Μετακόμιση εδώ το Γαλατσίου. Μόνο η Βουλγάρα Ειρήνη και εδώ.
 

Zorro

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
347
Κριτικές
4
Like
131
Πόντοι
1
Είχα να την δω (Ειρήνη) κάτι χρονάκια και τρόμαξα. Παραπάχυνε και μπατάλεψε.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ετσι οπως ειναι τώρα το μόνο που αξίζει είναι να ξαπλώσεις και να την αφήσεις να περιφέρει τη γλώσσα για κανένα μισάωρο μεταξύ τσαπου @@ και σούφρας και στο τέλος να τις τα αδειάσεις μέχρι την τελευταία σταγόνα στο στόμα να πληρώσεις 50 € και να αποχωρήσεις. Μόνο αυτό.
 

charis205

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
153
Like
52
Πόντοι
1
Ετσι οπως ειναι τώρα το μόνο που αξίζει είναι να ξαπλώσεις και να την αφήσεις να περιφέρει τη γλώσσα για κανένα μισάωρο μεταξύ τσαπου @@ και σούφρας και στο τέλος να τις τα αδειάσεις μέχρι την τελευταία σταγόνα στο στόμα να πληρώσεις 50 € και να αποχωρήσεις. Μόνο αυτό.
γλυφει παντου φιλος και σουφρα???
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Ετσι οπως ειναι τώρα το μόνο που αξίζει είναι να ξαπλώσεις και να την αφήσεις να περιφέρει τη γλώσσα για κανένα μισάωρο μεταξύ τσαπου @@ και σούφρας και στο τέλος να τις τα αδειάσεις μέχρι την τελευταία σταγόνα στο στόμα να πληρώσεις 50 € και να αποχωρήσεις. Μόνο αυτό.

γουσταρω τρελα :rockon:
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Το επισκέφθηκα πριν μερικές μέρες το μαγαζί... Με υποδέχθηκε η Ειρήνη. Υπήρχε και μια άλλη μέσα αλλά δεν βγήκε καθόλου έξω να την δω. Επίσης λέει ότι έχουν και μια Ρουμάνα αλλά τους κάνει νερά.. όποτε θέλει πατάει όποτε θέλει φεύγει.. Καλό μασάζ από την Ειρήνη και όπως είπε ο ntany μετά παίζει πολύ γλύψιμο στο β' γύρο.

Στην αποχώρηση προσοχή γιατί είναι ένας μαλάκας γέρος από κάποιο διαμέρισμα που κλειδώνει την εξώπορτα της πολυκατοικίας και θα πρέπει να ανεβαίνετε ξανά πάνω να τους πείτε να ξεκλειδώσουν. Διαφορετικά κάντε νόημα στην κάμερα που βρίσκεται τοποθετημένη πάνω από το ασανσέρ του ισογείου και θα κατέβουν από μόνες τους.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πόσες φορές έχει αναφερθεί στο σαΪτ για γέρους που είναι μαλάκες? Τυχαίο που δεν γαμάνε?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
το επισκευθηκα πριν μερικες μερες
οπως τα λεει ο φιλος kaloeros ειναι τα πραγματα
ανοιξε η Ειρηνη απο Γαλατσιου 1
ηταν ακομα μια πιο ευτραφης και νταρντανα ξανθια μιλφ
απο Σεπτ θα εχουν κι αλλες κοπελες οπως ειπανε, προς το παρων θα ειναι οι δυο τους
Η Ειρηνη πολυ εξυπηρετικη και ανετη
ο χωρος απλος, πατωμα με μωσαικο, μεγαλα αλλα κρυα δωματια χωρις καμια ιδιαιτερη διακοσμηση και με απουσια ντουζιερας.
Θα δουμε στο μελλον τι κοπελες θα φερουν και αν θα κανουν βελτιωσεις στον χωρο

επειδη ειπωθηκε οτι κατω στην εισοδο ειναι καφενειο, ναι υπαρχει καφενειο και αραζουν κατι αργοσχολοι και ναυαγια της ζωης, αλλα στα παπαρια σας, κανεις δεν σας δινει σημασια οτι πηγαινεται εκει
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
ακόμα και τον Αύγουστο ενημέρωση ;)

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
ακόμα και τον Αύγουστο ενημέρωση ;)

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
...τι νομιζες?.επειδη μερικοι παιζουν ρακετες,και κανουνε βουτιες,δεν υπαρχουν αξιομαχα μελη,που κυκλοφορουν μεσα στον καυσωνα,για την ενημερωση?.... :grin: :grin: :grin:
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Ε βέβαια. Αλλάζεις περιοχές γρήγορα, παρκάρεις εύκολα και δεν περιμένεις στην υποδοχή να δεις όλο το προσωπικό λόγω λίγης πελατείας.
 

perineo

Μέγας
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
4.445
το επισκευθηκα πριν μερικες μερες
οπως τα λεει ο φιλος kaloeros ειναι τα πραγματα
ανοιξε η Ειρηνη απο Γαλατσιου 1
ηταν ακομα μια πιο ευτραφης και νταρντανα ξανθια μιλφ
απο Σεπτ θα εχουν κι αλλες κοπελες οπως ειπανε, προς το παρων θα ειναι οι δυο τους
Η Ειρηνη πολυ εξυπηρετικη και ανετη
ο χωρος απλος, πατωμα με μωσαικο, μεγαλα αλλα κρυα δωματια χωρις καμια ιδιαιτερη διακοσμηση και με απουσια ντουζιερας.
Θα δουμε στο μελλον τι κοπελες θα φερουν και αν θα κανουν βελτιωσεις στον χωρο

επειδη ειπωθηκε οτι κατω στην εισοδο ειναι καφενειο, ναι υπαρχει καφενειο και αραζουν κατι αργοσχολοι και ναυαγια της ζωης, αλλα στα παπαρια σας, κανεις δεν σας δινει σημασια οτι πηγαινεται εκει

Ναι, αλλά έφαγες τίποτα Zero? ή έκανες αναγνώριση εδάφους?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.953
Κριτικές
490
Like
36.507
Πόντοι
41.447
Ναι, αλλά έφαγες τίποτα Zero? ή έκανες αναγνώριση εδάφους?

ελευθερος σκοπευτης ο zero...μονο αν δει κατι αξιολογο το χτυπαει,αλλιως αλλαζει θεσεις...

οπως τα λεει ο γκούρου, πηγα αναγνωριστικά μονο
δεν ειδα κατι αξιολογο για τα γουστα μου
 

mutsodringo

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2013
Μηνύματα
225
Κριτικές
3
Like
4
Πόντοι
1
Περασμα προ ημερων απο το καταστημα και ηταν μονο η Ειρηνη η Βουλγαρα γιατι η Εβιτα ηταν αρρωστη.Οπως μου ειπε δουλευε και μια Ρουμανα μεχρι πριν λιγο καιρο αλλα δεν εκανε καλη δουλεια και την εστειλαν.
Ευγενεστατη και χαμογελαστη μου ανελυσε τα προγραμματα.σαν σωματοτυπος δεν μου εκανε (ψηλη και νταρντανα) οποτε διαλεξα μασαζ και εκτονωση με 50 ευρω.η εκτονωση οπως μου ειπε ειναι με το χερι και γλυψιμο.
Στο ξεκινημα αρχισε να με χαιδευει στο σωμα και χαλαστηκα γιατι νομισα οτι το μασαζ της θα ειναι χαιδεμα σκετο.ευτυχως ομως ηταν για να απλωσει το λαδι και μετα απο 3 λεπτα ξεκινησε δυνατο και πολυ καλο μασαζ.εχει κανει μαθηματα μου ειπε και ενημερωνεται συνεχως απο ιντερνετ για νεες τεχνικες.κρατησε κοντα μια ωρα και πραγματικα ξεπιαστηκα.(αν και θα ηθελα να μου κανει και ανασκελα)
Μετα ξεκινησε να γλυφει-φιλαει και να χαιδευει ερωτικα σε ολο το σωμα.και ξεκινησε να ασχολειται και με το πουλι μου,χαιδευοντας,γλυφοντας και φιλωντας το,ωσπου ηρθε το τελος και ηταν πολυ καλο!
Το μασαζ το κανει ντυμενη ενω μετα βγαζει τα βυζια της εξω και δεχεται να τη χαιδευεις.
Ευχαριστηθηκα πολυ και τα δυο μερη του προγραμματος.το δωματιο ηταν πολυ καθαρο αλλα το προβλημα ειναι στο μπανιο.Κοινοχρηστη ντουζιερα χωρις να εχει γινει ανακαινιση στο χωρο.οπως μου ειπε Σεπτεμβρη θα φτιαξουν ξεχωριστες ντουζιερες σε καθε δωματιο.Οταν γινει αυτο θα την επισκεφτω ξανα.Συνολικα μαζι με μπανιο πριν και μετα καθισα περιπου μιαμιση ωρα.
 

Banger

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2006
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Με έχετε φτιάξει τρελά, θα το επισκεφθώ σήμερα ή από Δευτέρα αν δεν κάτσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom