Νέα

Μάρνη 36, 5ος (κουδούνι Γραφείο 5)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gr7

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν δουλεύει έχει κάποιος κάποιο τηλέφωνο;;;
 

atsalakotos1

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
97
Κριτικές
4
Like
74
Πόντοι
0
Αυτή παιδιά πρέπει να έχει πρόβλημα επαφής . Έχει περίοδο 2 ή 3 φορές τον μήνα όταν δεν σε γουστάρει ξεχνάει πότε σου είπε ότι έχει περίοδο και πάει το παραμύθι σύννεφο. Κάνει πολύ καλό τσιμπούκι και όταν έχει καύλες βογκάει μέχρι το ισόγειο καβάλα στο ποδήλατο.
 

εξολοθρευτής

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Αυγ 2018
Μηνύματα
455
Κριτικές
24
Like
1.298
Πόντοι
1.071
Η πιο φτηνή επιλογή αλλά η καλύτερη λύση. Μια ευσωμούλα Βουλγάρα γύρω στα 47 με έναν αξιοπρεπή χώρο και ένα υπέροχο μασαζοκρέβατο. Είναι η γυναίκα και η γειτόνισσα της διπλανής πόρτας. Μια γειτόνισα όπου πάντα την λιγουρευόσουν και την έβλεπες απέναντι από το μπαλκόνι σου καμιά φορά και έκρυβες το βλέμμα σου πίσω από την κουρτίνα γιατί είχες φόβο να μην σε δει όταν την έβλεπες γυμνή. Που τα βράδια την σκεφτόσουν και έχυνες τόνους σπέρματος φαντασιωμένος ότι την γαμάς. Και κατέβαινες από το σπίτι και την έβλεπες να πετάει τα σκουπίδια και ερχόταν από την λαική και ήθελες να την βοηθήσεις. Και την έβλεπες να κάνει παρέα με την μητέρα σου και ήθελες τόσο πολύ να την χαιδέψεις να την φιλήσεις και να την σκίσεις μέσα στην κουζίνα και όπου αλλού φανταζόσουν. Αυτή είναι η Ειρήνη. Κλείσαμε ραντεβού ένα μεσημέρι Σαββάτου για περίπου 1 ώρα αν και καθήσαμε και λίγο παραπάνω και πέρασα υπέροχα. Μια ευαίσθητη γυναίκα με όλα τα καλά της ψυχής και της προσφοράς σε ένα πελάτη. Που αν της φερθείς καλά και είσαι εντάξει το ευχαριστιέται και αυτή. Έκανα μπάνιο και έκανε και αυτή ξεχωριστά και μετά ήρθε αφού ήμασταν γυμνοί και πήρα την πρωτοβουλία να της κάνω εγώ μασάζ σε όλο της το σώμα για αρκετή ώρα. Το οποίο και χάρηκε πολύ. Της έβαλα τεράστια δύναμη στην πλάτη και στο σώμα και την ξεκούρασα πολύ όπως μου είπε. Της έγλυφα όλο το σώμα τα πόδια της με την γλώσσα μου και της έκανα και ένα δυνατό body to body με πάρα πολλά φιλιά στο στόμα αλλά και μπροστά όταν έγλυφα τα βυζιά της για αρκετή ώρα. Υπέροχες ρόγες ότι πρέπει για θήλασμα. Μετά της έγλυφα το μουνί αργα για κάνα 10 λεπτο περίπου και αφού είχε καλυώσει και η ίδια της έκανα ένα δυνατό μασάζ μπροστά, στα βυζιά της και χαιδεύοντάς την αισθησιακά μπήκα σιγά σιγά μέσα της και της γάμαγα αργά και αισθησιακά με έντονα παθιασμένα φιλιά για αρκετή ώρα και μετά body to body από πίσω όπου με ένιωθε πάρα πολύ και μετά στα τέσσερα όπου είχε τρομερή αίσθηση και ήρθε το τέλος έντονα με βογγητά και από τους δυό μας. Μετά καθήσαμε ο ένας πάνω στον άλλο για κάνα 20 λεπτό και είχαμε μια ωραία συζήτηση. Ήταν μια ωραία συνάντηση που σίγουρα θα επαναληφτεί ξανά και με γέμισε. Κάναμε μπάνιο και μου πρόσφερε και κάτι μετά. Άνετα θα ήθελα να την είχα γειτόνισσα η γνωστή μου να την βρίσκω όποτε θέλω και να τριβόμαστε και να γαμιόμαστε και μετά να τρώμε μαζί κι όλας. Η καλύτερή μου. Χαρακτηριστικό είναι ότι τα λεφτά τα ζήτησε στο τέλος και ενώ παραλίγο να το ξέχναγε. Εξαιρετική επαγγελματίας. Καλό τριήμερο με υγεία.
 

Niros13

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2018
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Σκέφτομαι να πάω έχουμε καμία πληροφορία λίγο πιο ξεκάθαρη?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.622
Like
8.273
Πόντοι
1.056

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
67
Like
3.696
Πόντοι
4.130
Αν φτάσεις εκεί και δεν σου κάνει δοκίμασε Ιουλια στο Μάρνης 28, εγγύηση!
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
177
Κριτικές
6
Like
851
Πόντοι
361
Στο συγκεκριμένο χώρο όσες φορές κ αν είχα προσπαθήσει στο παρελθόν, ποτέ δεν μου άνοιξαν. Είναι κ το σημείο "ιδιαίτερο" με το μαγαζί ακριβώς δίπλα. Εξακολουθεί να ανοίγει επιλεκτικά ή σε όσους ξέρει μόνο;
 

Str8man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
836
Like
1.393
Πόντοι
206
Στο συγκεκριμένο χώρο όσες φορές κ αν είχα προσπαθήσει στο παρελθόν, ποτέ δεν μου άνοιξαν. Είναι κ το σημείο "ιδιαίτερο" με το μαγαζί ακριβώς δίπλα. Εξακολουθεί να ανοίγει επιλεκτικά ή σε όσους ξέρει μόνο;
Αν δεν προηγηθει τηλεφωνική επικοινωνια και ραντεβού σπανίως ανοίγει ειδικά αν δεν σε ξέρει ... υπάρχει και κάμερα στην είσοδο ... ασε που ειναι πιθανόν οταν εσυ κτυπάς κουδουνι μπορει να ειναι με πελάτη
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
έχω κουφαθεί με τις αναρτήσεις σας......μερικοι λένε ότι έχουν περάσει 10 φορές και δεν έχει ανοίξει και συνεχίζουν να περνάνε ...,άλλος ότι του άνοιξε αλλά όταν ανεβικε πάνω δεν του άνοιξε,...ο άλλος έκανε μια κριτική χωρίς να πει ότι έμειννε με το παπάρι στο χέρι καμμια δεκαριά φορές μέχρι να του ανοίξει.........δεν ειναι σοβαρά πραματα αυτά.Συμέρασμα κανένας άνδρας στο κόσμο δεν έχει προσκυνήσει το μουνί περισσότερο απο τον έλληνα...και όλα αυτά για μια γυναίκα 50 πλας......ελεοσσσσσσσσσσσσ
 

papwolf

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2012
Μηνύματα
444
Like
366
Πόντοι
21
Το τηλ. της Ειρήνης κάποιος...???
 

Makis.pap

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
8
Like
3
Πόντοι
0
Πέρασμα το Σάββατο 14/1 περιπου 17,00 και ξανα στις 18,20 χτύπαγα το κουδούνι καμια απάντηση
Έχω πάνω απο χρόνο να παω , Δουλεύει ακόμα ?
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
16
Τυποι έχεις κάνεις τηλέφωνο για να μην πάμε τζάμπα και χτυπάμε κουδούνια?
ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom