Νέα

Μαγαζιά massage νοτίων προαστίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glyfada
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
αυτο διπλα στο αβ ειναι για κλαματα μας κοροιδευουν πρεπει να πας 10 φορες για να γαμισεις την ενδεκατη
Μην το λες.. Κάτι δεν κάνεις καλά . ΄Μπορείς να φας κανονικά από την πρώτη φορά
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
τι πρεπει να κανω πες μου οριστε
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
παντως εγω την εκανα την προσπάθεια και πηγα λαζαράκη 40. Μπορεί να μην "έπαιζε" τιποτα άλλο , αλλά παιδιά το μασαζάκι με αποζημίωσε κυρικολεκτικά!!!
Ναι είναι πράγματι εξαιρετική. Πραγματικό μασάζ
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
με λιγα λογια αμα θες να πας εκει πρεπει να πας κατευθειαν ναταλια σωστα?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
η βιβη πρεπει να ειναι μια που ηταν ιλιαδα μαυρι μαλι κατσαρο και ψιλη ειναι πιτσιρικα απο πειραια ωραιο παιδι αλλα ειναι της ξεπετας  η χοντρουλα λεγετε μελινα και ειναι πολυ καλη σε ολα δεν ειναι και τερας. η τανια κανει ελευθερο επαγγελμα τωρα η συλβια εδω ειναι εχει ομως προβλημ με το αλοδαπον και δεν μποροι να δουλεψη ακομα η μαρια που αναφερεται ειναι στο φουλ απο 100 ευρω και επανω οπως ολες εκει μεσα. η ρενα με τα μεγαλα βυζια που ηταν περιση ηταν αλβανιδα σου εβγαζε το λαδι μεχρι να δωσει μπριζολα κτλπ ηταν καλη ομως οποιος ξερει κατι για αυτην ας το πει.
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
η βιβη πρεπει να ειναι μια που ηταν ιλιαδα μαυρι μαλι κατσαρο και ψιλη ειναι πιτσιρικα απο πειραια ωραιο παιδι αλλα ειναι της ξεπετας  η χοντρουλα λεγετε μελινα και ειναι πολυ καλη σε ολα δεν ειναι και τερας. η τανια κανει ελευθερο επαγγελμα τωρα η συλβια εδω ειναι εχει ομως προβλημ με το αλοδαπον και δεν μποροι να δουλεψη ακομα η μαρια που αναφερεται ειναι στο φουλ απο 100 ευρω και επανω οπως ολες εκει μεσα. η ρενα με τα μεγαλα βυζια που ηταν περιση ηταν αλβανιδα σου εβγαζε το λαδι μεχρι να δωσει μπριζολα κτλπ ηταν καλη ομως οποιος ξερει κατι για αυτην ας το πει.
Σε ποιο ιδρυμα αναφερεσαι συναδελφε ?
Και παρεπιπτοντως εχουμε κανενα νεο απο τον ποντιστη καλωδιων ?
 

periergos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
895
Like
4
Πόντοι
6
αναφερωμαι στο ιδρυμα της παραλιακης στη γλυφαδα διπλα απο βασιλοπουλο στο πρωην αδελφακι  της οδυσειας απο ποντιστη δεν εχω και περιμενω και για ενα αλλο μωρο καταπληκτικο που δουλευε παλια θησεως 68 στον πεμπτο την λεγανε αγαθη μικρο με μαυρο μαλι εχει και αυτης τα στοιχεια.
 

Visual

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
Για το ιδρυμα της Γλυφάδας και μετα από επίσκεψή μου την προυγούμενη βδομάδα μεσημέρι,υπήρχε πληθώρα θεραπενίδων περιμένοντας...είδα Βιβή όμορφη, αλλά πολύ μικρή,περιπου 18-19 χρόνων,η οποία όντως ήταν στην οδήσεια καθώς και η αλβανιδοηπειρώτισα Αννα από την οδήσεια κι αυτή.Η Σύλβια ξανάρθε και η νοτιοαμερικάνα ερικα.Μεσα ηταν η Ναταλι με πελάτη.Πήρα ερικα που κάνει πολύ καλό αισθησιακό μασάζ, αλλά φραπεδάκι μόνο με σέικερ...αυστηρά!
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
301
η βιβη πρεπει να ειναι μια που ηταν ιλιαδα μαυρι μαλι κατσαρο και ψιλη ειναι πιτσιρικα απο πειραια ωραιο παιδι αλλα ειναι της ξεπετας  η χοντρουλα λεγετε μελινα και ειναι πολυ καλη σε ολα δεν ειναι και τερας. η τανια κανει ελευθερο επαγγελμα τωρα η συλβια εδω ειναι εχει ομως προβλημ με το αλοδαπον και δεν μποροι να δουλεψη ακομα η μαρια που αναφερεται ειναι στο φουλ απο 100 ευρω και επανω οπως ολες εκει μεσα. η ρενα με τα μεγαλα βυζια που ηταν περιση ηταν αλβανιδα σου εβγαζε το λαδι μεχρι να δωσει μπριζολα κτλπ ηταν καλη ομως οποιος ξερει κατι για αυτην ας το πει.

Η Ρένα με τους βύζους εχει φύγει απο εκει αλλα εχει αντικατασταθει απο την Αννα που εχει εξίσου μεγάλο στήθος και κανει και καλυτερο μασαζ. Βεβαια μπριζολιτσα δεν εδωσε μια φορα που πηγα αλλα ουτε η Ρενα εδινε ευκολα.
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
αν εχετε καταλαβει για το εν λογω μαγαζι ολοι συμφωνειτε οτι ουσιαστικα στο μασαζ και στο φραπε μενουμε
 

Still_imsad

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητοί φίλοι, παρακαλώ συγχωρείστε μου αυτήν την παρεμβολή, καθώς και τον τρόπο διατύπωσης που τίθεται έτσι, για λόγους προφανείς...
Την Δευτέρα 19 Μαίου, μεταξύ των ωρών 2 και 3 το μεσημέρι, χάθηκε ανδρικό χρυσό δαχτυλίδι σε γνωστό σπα της Γλυφάδας. Πιθανότατα, ξεχάστηκε στο μπάνιο. Δεν ανευρέθη παρά την επιστροφή και αναζήτηση του γράφοντος, λίγα λεπτά μετά την αρχική έξοδο από τον χώρο. Μέχρι πρότινος, ανήκε σε αγαπημένο πρόσωπο που έφυγε από τη ζωή, εξ ου και η πολύτιμη αξία του. Φέρει σκαλιστά δύο κεφαλαία αρχιγράμματα. Αν ενδεχομένως, κάποιος φίλος το βρήκε και το κράτησε και θα ήθελε να το επιστρέψει με τα νόμιμα εύρετρα, ας σημειώσει παρακαλώ ότι δημοσιεύεται σχετική αγγελία στις απώλειες της χρυσής ευκαιρίας με το τηλέφωνό μου, τις ημερομηνίες Παρασκευή 23.5, Κυριακή 25.5, Τετάρτη 28.5 και πιθανά θα επαναληφθεί στις επόμενες εκδόσεις. Ισχύει βεβαίως και το pm. 
Με την αναφορά αυτή, δεν υπονοείται σε καμία περίπτωση πως το εν λόγω σπα μπορεί να σχετίζεται με δραστηριότητες που 
συζητούνται έμμεσα ή καθ' οιονδήποτε τρόπο σε αυτό το ανοιχτό φόρουμ. Ευχαριστώ πολύ και πάλι συγνώμη.
 

xymor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
301
Ρε μαγκες, πηγα προσφατα στο ΑΒ Μασαζερι και μολις τελειωσα και εφευγα, πηρε η ακρη του ματιου μου το PC που εχουν στην reception. Αν ειδα καλα ειχε ενα προγραμμα με 4 παραθυρακια σα να ηταν καμερες απο τα δωματια! Δεν πιστευω αν μας περνουνε ματι και να μας βιντεοσκοπουνε κιολας?!? Δεν ειμαι 100% σιγουρος για αυτο που ειδααλλα εχει προσεξει κανεις αλλος τον υπολογιστη της υποδοχης????
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Ρε μαγκες, πηγα προσφατα στο ΑΒ Μασαζερι και μολις τελειωσα και εφευγα, πηρε η ακρη του ματιου μου το PC που εχουν στην reception. Αν ειδα καλα ειχε ενα προγραμμα με 4 παραθυρακια σα να ηταν καμερες απο τα δωματια! Δεν πιστευω αν μας περνουνε ματι και να μας βιντεοσκοπουνε κιολας?!? Δεν ειμαι 100% σιγουρος για αυτο που ειδααλλα εχει προσεξει κανεις αλλος τον υπολογιστη της υποδοχης????
Αν ήταν τα δωμάτια μπορεί σε Videoσκοπούν. Συνήθως όμως το κάνουν για να ελέγχουν τις κοπέλες μπας και τσεπώνουν τίποτα εκτατκτα παραπανίσια... Αυτό μου έχουν σφυρίξει τουλάχιστον
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Αν ήταν τα δωμάτια μπορεί σε Videoσκοπούν. Συνήθως όμως το κάνουν για να ελέγχουν τις κοπέλες μπας και τσεπώνουν τίποτα εκτατκτα παραπανίσια... Αυτό μου έχουν σφυρίξει τουλάχιστον
σιγουρα βιντεοσκοπουν αν ειναι ετσι...απλα δεν μπορεις να το ελεγξεις...
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αν ήταν τα δωμάτια μπορεί σε Videoσκοπούν. Συνήθως όμως το κάνουν για να ελέγχουν τις κοπέλες μπας και τσεπώνουν τίποτα εκτατκτα παραπανίσια... Αυτό μου έχουν σφυρίξει τουλάχιστον
Συναθληται δεν πρεπει να ξεχναμε οτι προσφατα σε εφοδο της αστυνομιας σε ιδρυμα των Β.Π. το οποιο εκλεισαν βρεθηκαν καμερες που βιντεοσκοπουσαν τους πελατες εν ωρα "εργασιας" με τα κοριτσια..
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Συναθληται δεν πρεπει να ξεχναμε οτι προσφατα σε εφοδο της αστυνομιας σε ιδρυμα των Β.Π. το οποιο εκλεισαν βρεθηκαν καμερες που βιντεοσκοπουσαν τους πελατες εν ωρα "εργασιας" με τα κοριτσια..
α ναι εχεις δικιο.
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
Αγαπητοί φίλοι, παρακαλώ συγχωρείστε μου αυτήν την παρεμβολή, καθώς και τον τρόπο διατύπωσης που τίθεται έτσι, για λόγους προφανείς...
Την Δευτέρα 19 Μαίου, μεταξύ των ωρών 2 και 3 το μεσημέρι, χάθηκε ανδρικό χρυσό δαχτυλίδι σε γνωστό σπα της Γλυφάδας. Πιθανότατα, ξεχάστηκε στο μπάνιο. Δεν ανευρέθη παρά την επιστροφή και αναζήτηση του γράφοντος, λίγα λεπτά μετά την αρχική έξοδο από τον χώρο.
Ελπίζω να μην ήταν η βέρα σου!

Και να ηταν, υπάρχουν 4-5 χρυσοχοεία κοντά, άνετα την αντικαθιστάς προσωρινά μέχρι να παραγγείλεις μια καινούρια :rockon:
 

geocfu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
95
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει καποιος εκ νοτιων προαστειων τι παιζετε στο ιδρυνα επι της Ποσειδωνος 67? (εχω λυσαξει να μαθω λεμε) :helpplea: :helpplea: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kazogr

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
φιλε  geocfu  πηγα  2  φορες  σττο  μαγαζι  που  ειπες.......  67

την  πρωτη  φορα  μιλησα  με  μια  αννα..πριν  15  μερες....  ελληνιδα η  κοπελα....
πρεπει  να  κανει  φραπε  καλο    αλλα  δεν  ξερω  για  τα  υπολοιπα...

σημερα  πηγα  παλι  νομιζοντας  πως  θα  με  περιποιηθουν  καλιτερα  τα κοριτσια..
ομως.. πηρα  αλλη  κοπελα  και  την  πατησα....  αφοθ  και  πετσετα  μου  εβαλε  απανω  μου  οταν  γυρισα  ανασκελα...
χαλιααα..  πικρα......
εαν  ξα να παω...  θα  της  πω  της  κοπελας  να  κανει  κατι  γιατι  μαλλον  δεν  θα  ξαναπαω

  εχει  αλλα  καλιτερα  μαγαζια  που κανεις    full  προγραμμα  και  περνασ  πολυ  καλα.!!

αυτα..  τα  λεμε  παλι..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom