Νέα

Μαγαζιά massage νοτίων προαστίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glyfada
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
40
Πόντοι
1
Αυτό με την Πανώπης ρε παιδιά είναι μια πολυκατοικία. Μεγάλο μυστήριο εδώ και χρόνια. Αν κάποιος έχει πληροφορίες ας στείλει έστω pm

Kανενα μυστηριο. Ανοικει στα μασατζιδικα που σαφως σερβιρουν μπριζολα. Κατα καιρους φερνει πολυ ωραιες γυναικες αλλα δυστυχως δεν υπαρχει σταθεροτητα. Τιμες νορμαλ

Το κακο ειναι οτι δουλευει με κλειστο κυκλο, γι αυτο και δεν πολυδιαφημιζεται. Για να πας πρεπει να σε συστησει γνωστος πελατης απο οτι εχω καταλαβει
 

Ρεμαλι

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
31
Like
2
Πόντοι
0
Επειδη μενω Αλιμο τα κοριτσια στο masaji ειναι απλα κουκλαρες και επειδη με ξερουν  δεν μπορω να παω κ να κανω κατι χωρης να ξερω στα σιγουρα...Αν καποιος εχει εμπειρια ας μου πει!!!Χρονια σας πολλα!!!!
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Δυστυχως δεν παιζει τιποτα στο Masaji..
 

gol1934

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2016
Μηνύματα
234
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
1
Επειδη μενω Αλιμο τα κοριτσια στο masaji ειναι απλα κουκλαρες και επειδη με ξερουν  δεν μπορω να παω κ να κανω κατι χωρης να ξερω στα σιγουρα...Αν καποιος εχει εμπειρια ας μου πει!!!Χρονια σας πολλα!!!!
γεια σας κ καλη χρονια επειδη μενω αλιμο κ εγω κ το εχω ψαξει και το ρωτησα δεν παιζει τιποτε το εχω αναφερει στην σελιδα 11 ποιο πισω!!
 

gfe_lover

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2009
Μηνύματα
273
Κριτικές
17
Like
13
Πόντοι
1.225
Καλα θα ταν γιατι οι γκομενες εκει ειναι μουναρες οι περισσοτερες..Ολοι εκει θα αραζαμε..Αλιμιωτες και μη :grin:
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
Καλησπέρα κάτι καλό ψάχνω για περιοχές Άλιμο Γλυφάδα και τα συναφή με δικό του χώρο είτε μασάζ είτε βίζιτα είτε οτιδήποτε εδώ κοντά μια πίπα καλή θέλω να δώσω ,
 

taksiarxis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
736
Like
371
Πόντοι
26
Καλησπέρα κάτι καλό ψάχνω για περιοχές Άλιμο Γλυφάδα και τα συναφή με δικό του χώρο είτε μασάζ είτε βίζιτα είτε οτιδήποτε εδώ κοντά μια πίπα καλή θέλω να δώσω ,
Και πρέπει να ανοίξεις θέμα για αυτό???  Σιγά μην κάτσω να διαβάσω να μου πεις.....  έχεις τα δίκια σου και εσύ.
 

DSK_ 4.7.2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα
245
Κριτικές
26
Like
670
Πόντοι
991
Ένα μασάζ στη Γλυφάδα (οδός Λαμπράκη), νομίζω TEMPLE , παίζει να μας ενδιαφέρει?
Έχει πάει κανείς να πει εντυπώσεις ?
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
40
Πόντοι
1
H γλυφαδα ειναι γεματη μασαζ που ΔΕΝ. Γιατι να μας ενδιαφερει ειδικα το Temple?

Ειδατε κατι που σας κίνησε την περιεργια
 

Peterlala

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
2
Like
4
Πόντοι
0
Υπήρχαν παλιότερα 2-3, αυτή τη στιγμή δεν νομίζω να υπάρχει κάποιο.
Τουλάχιστον απ' όσο γνωρίζω.
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
234
Πόντοι
21
Temple είναι σίγουρα όχι. το αφεντικό κάνει πολύ καλό μασάζ αλλά είναι εξωφρενικά ακριβό.
Για τα χρήματα που πληρώνεις εκεί μπορείς να πάρεις και 2 καλά μασάζ αλλού στη Γλυφάδα
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Ερωτηση για μια πινακιδα που ειδα . Angel Asian massage καλλιθεα ! Γνωριζει καποιος κατι ?
 

stifler1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2017
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Γεια σας σύντροφοι,

Έχει κανείς νέα από Έρρικα του Sea View;
Όταν έφυγε απο Πανώπης είχε πάει κάπου προς κέντρο Γλυφάδας κι είχα ένα κινητό το οποίο δεν δουλεύει πλέον.
 

Whoremonger

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
40
Πόντοι
1
Εχει εξαφανιστει φιλε…κι εγω την ψαχνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom