Νέα

Μαγαζιά massage νοτίων προαστίων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα glyfada
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
μπορει καποιος καλος συναδελφος να στειλει το τηλ. απο πανδορας σε pmθα του εχω μεγαλη υποχρεωση  :rockon:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
και να σου δωσω το τηλ πρεπει να ξερουν ποιος σε συστηνει η τσατσα ειναι η νατασσα 2 μωρα ηταν πολυ καλα για 60 ευρω
 

g.s.m.arena

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Φεβ 2007
Μηνύματα
550
Κριτικές
24
Like
149
Πόντοι
2.277
δωστο μου εσυ και θα την βρω την ακρη μην ανησυχεις αδερφε
 

Analάτρης

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
σε αυτο δεν μπενεισ με τιποτα αν δε σε ξερουν αν και απο οτι μου ειπε εχθεσ θα μεταφερθουνε σε μεγαλητερο χωρο στον αλημο !!! παντοσ εχει αστερια μωρα

Χεραιτώ κι εγώ τό φορουμ.
Γειά σου ρέ wind!Σέ θυμάμαι απ'ο τό pathfinder.;Ήσουν η ψυχή τού foroum.

Ποιά Ολγα? Από
τήν Ελ.Βενιζέλου?
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
Μάλλον Ιωάννου Μεταξά θα εννοείτε έτσι?
(Μην ψάχνει κανένας χριστιανός με τον οδηγό στο χέρι και βρεθεί στο Αλεποχώρι ) 


Η Αγγέλου Μεταξά είναι αυτή που διασχίζει το κέντρο στην Κάτω Γλυφαδα. Εκεί είναι το 23 αν δεν κάνω λάθος. Εχουν γραφτεί διάφορα για τη θηριώδη Ολγα που πρέπει να σε ξέρει. Εγώ δυό φορές έφαγα τα μούτρα μου. Τείχος Ακλόνητο.  Αν ήταν να δώσω τρία κατοστάρικα μέχρι να με μάθουν για να γαμήσω ζήτω που καήκαμε.
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
maliakos....μπορει καποιος καλος συναδελφος να στειλει το τηλ. απο πανδορας σε pmθα του εχω μεγαλη υποχρεωση 

thanxx
 

johnnybravo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
152
Like
0
Πόντοι
1
wind, μπορει να στειλει το τηλ. απο πανδορας σε pmθα tanks. johnny
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Καλησπέρα σε όλους.

Ανοιξα αυτό το post, μήπως και μπορέσουμε εμείς οι κάτοικοι των Ν. Προαστίων, να βοηθειθούμε στην διανομή πληροφοριών.
Μιάς και ως γνωστών τα κύρια μαγαζιά του χώρου είναι στο κέντρο των Αθηνών.
Ισως, ακόμα, να μας προσέξει και κάποιος "μαγαζάτορας" και ανοίξει υποκατάστημα. Ποιός ξέρει η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...!
 

xymor

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
21
Εγω σε ενα εχω παει στην Γλυφαδα πανω στην παραλιακη. Τελευταια φορα πηγα πριν 3 μηνες και ειχε δυο ξενες που μιλαγανε αψογα ελληνικα η μια εν ονοματι Ρενα, ισχυριζεται οτι ειναι απο Γιαννενα και η αλλη ηταν η Ναταλια.

Η Ρενα ειναι απο τα Γιαννενα υποτιθεται και εχει τα πιο τελεια βυζια που εχω δει. Βεβαια μουρη και υπολοιπο σωμα δεν λεει πολλα, αλλα τρωγεται. Το μασαζ που κανουν οι κοπελες ειναι αισχρο αλλα η εκτονωση ειναι εγγυημενη και γενικα οι κοπελες ειναι πολυ φιλικες. (Η Ρενα δεν πηδιεται ευκολα αλλα η Ναταλια ισως σου κατσει απο την 1η φορα). Επισης ο χωρος ειναι καθαρος.

Η Ναταλια εχει ωραιο προσωπο και καλο σωμα.

Γενικα παντος εχω διαβασει εδω οτι υπαρχει και ενα αλλα μασαζιδικο στην Αγγελου Μεταξα αλλα δεν γνωριζω ουτε καν αν ειναι ανοιχτο. Κανενας που να εχει παει προσφατα εκει?
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
Εγω σε ενα εχω παει στην Γλυφαδα πανω στην παραλιακη. Τελευταια φορα πηγα πριν 3 μηνες και ειχε δυο ξενες που μιλαγανε αψογα ελληνικα η μια εν ονοματι Ρενα, ισχυριζεται οτι ειναι απο Γιαννενα και η αλλη ηταν η Ναταλια.

Η Ρενα ειναι απο τα Γιαννενα υποτιθεται και εχει τα πιο τελεια βυζια που εχω δει. Βεβαια μουρη και υπολοιπο σωμα δεν λεει πολλα, αλλα τρωγεται. Το μασαζ που κανουν οι κοπελες ειναι αισχρο αλλα η εκτονωση ειναι εγγυημενη και γενικα οι κοπελες ειναι πολυ φιλικες. (Η Ρενα δεν πηδιεται ευκολα αλλα η Ναταλια ισως σου κατσει απο την 1η φορα). Επισης ο χωρος ειναι καθαρος.

Η Ναταλια εχει ωραιο προσωπο και καλο σωμα.

Γενικα παντος εχω διαβασει εδω οτι υπαρχει και ενα αλλα μασαζιδικο στην Αγγελου Μεταξα αλλα δεν γνωριζω ουτε καν αν ειναι ανοιχτο. Κανενας που να εχει παει προσφατα εκει?
διευθυνση εχουμε ?
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Η πολυκατοικία δεξιά από του πρών "Βασιλοπουλου" το super market, Studio (κλασικά) κουδούνι
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Παιδιά, σόρρυ, αλλά παρότι κάτοικος νοτίων προαστίων, δεν έχω καταλάβει γιατί να υπάρχει ξεχωριστό θρεντ για νότια προάστια. Τα 10-20 ποσταρίσματα θα μπορούσανε να γίνουνε στο βασικό θέμα.
Το γνωστό της Καραϊσκου 88 δεν συμπεριλάβατε...
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας. και γω από νότια είμαι. Έχω πάει σε αυτό της Ποσειδώνος πίσω από  το μαρινόπουλο/βασιλόπουλο (δεν θυμάμαι το super market), και  μάλιστα και με τις τρείς διαφορετικές ''μαμάδες''. Καλό σέρβις αλλά πολύ δύσκολο για μπριζόλα. Άσε που το πουρμπουάρ το παίρνουν από μόνες τους!!! Αλλά από μασάζ, τέλειο!

Ψάχνω πληροφορίες για Λαζαράκη 40 αν γνωρίζει κανείς....
 

dpapadopoylos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
φιλε sankon για αυτο της οδου λαζαρακη, απο το τηλ. λενε αυστηρα μονο μασαζακι. κ ετσι δεν εκανα τον κοπο. εχει μονο ελληνιδες. αλλα δεν ξερω !!. εσυ τι λες?
 

xymor

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
4
Like
415
Πόντοι
21
Παιδιά, σόρρυ, αλλά παρότι κάτοικος νοτίων προαστίων, δεν έχω καταλάβει γιατί να υπάρχει ξεχωριστό θρεντ για νότια προάστια. Τα 10-20 ποσταρίσματα θα μπορούσανε να γίνουνε στο βασικό θέμα.
Το γνωστό της Καραϊσκου 88 δεν συμπεριλάβατε...


Στο κεντρικο thread γινεται χαμος. Εχει 700 pages. Που να βρεις ακρη εκει για Νοτια Προαστια... Νομιζω ολοι οσοι ενδιαφερονται για Νοτια ας γραψουν εδω.
 

sankon

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
φιλε sankon για αυτο της οδου λαζαρακη, απο το τηλ. λενε αυστηρα μονο μασαζακι. κ ετσι δεν εκανα τον κοπο. εχει μονο ελληνιδες. αλλα δεν ξερω !!. εσυ τι λες?
δεν έχω ιδέα. λέω  να το δοκιμάσω αλλά φοβάμαι φόλα
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
δεν έχω ιδέα. λέω  να το δοκιμάσω αλλά φοβάμαι φόλα

Εάν δεν κάνω λάθος στο άλλο thread, κάποιος έγραψε, πως το μαγαζί δεν λέει. Βέβαια, αν έχω καταλάβει καλά, πολύ εκεί λένε και βλακείες, προκειμένου να αποδείξουν (σε ποιόν??) οτι κάτι είναι..
Τέλος πάντων δοκίμασε και πές μας
 

Andreas_Messara

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά πηγαίνω περίπου μια φορά το μήνα για δουλειές στην Γλυφάδα αλλά κάθομαι το πολύ ένα βράδυ. Απ ότι κατάλαβα πρέπει να κάνεις δυο τρεις επισκέψεις για να σου κάτσει. Υπάρχει περίπτωση να σου κάτσει απ την πρώτη φορά;
 

digit_ten

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
4
Like
69
Πόντοι
16
Παιδιά πηγαίνω περίπου μια φορά το μήνα για δουλειές στην Γλυφάδα αλλά κάθομαι το πολύ ένα βράδυ. Απ ότι κατάλαβα πρέπει να κάνεις δυο τρεις επισκέψεις για να σου κάτσει. Υπάρχει περίπτωση να σου κάτσει απ την πρώτη φορά;
Της παραλιακής, μόνο Δευτέρα & Τετάρτη, δουλεύει η Ερρικα. Topless  :boobies: :boobies: Φραπέ ΜΟΝΟ... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom