Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
10/10 σοβαρα? ησουν δυνατος. Δεν ξερω τα γουστα σου. Μακαρι να υπαρχουν . ΑΦου ηταν 10/10 γιατι δεν αραξες σε στυλ sugar με αυτες και ακομα ψαχνεις?
Αδελφε εγω δεν πληρωνω για Sex ( Αν αυτο ζητηθει εγω ειμαι ...Off ) Να αραξω ? Σιγουρα αστειευεσαι

δεν ειμαι απο αυτους που αραζουν Με "παιρνει" και το κανω...
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Κριτικές
17
Like
973
Πόντοι
5.140
Ζήτησα από 2-3 φωτογταφία τους για επιβεβαίωση σταμάτησαν να μιλάνε όλες
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.350
Πόντοι
2.390
Αδελφε εγω δεν πληρωνω για Sex ( Αν αυτο ζητηθει εγω ειμαι ...Off ) Να αραξω ? Σιγουρα αστειευεσαι

δεν ειμαι απο αυτους που αραζουν Με "παιρνει" και το κανω...
αρα η φιλοσοφια σου ειναι να γνωριζεις καποια να 'κτυπας' και να φευγεις ? προσπαθω να καταλαβω το σκεπτικο σου.... Δεν ανεφερα κατι για πληρωμη . Δηλαδη καταφερες βγηκες με κοπελα 10/10 και κανατε οτι κανατε χωρις χρηματα χωρις τιποτα. Δυνατοοος.
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
αρα η φιλοσοφια σου ειναι να γνωριζεις καποια να 'κτυπας' και να φευγεις ? προσπαθω να καταλαβω το σκεπτικο σου.... Δεν ανεφερα κατι για πληρωμη . Δηλαδη καταφερες βγηκες με κοπελα 10/10 και κανατε οτι κανατε χωρις χρηματα χωρις τιποτα. Δυνατοοος.
Και αρκετες φορες οπως εχω πει αλλα τους (αρεσα ) ομως οχι ετσι απλα...

Τα λεφτα του Hotel των ποτων και τιποτα αλλο Αν ζηταγαν κατι αλλο ειχα φυγει...
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.350
Πόντοι
2.390
Και αρκετες φορες οπως εχω πει αλλα τους (αρεσα ) ομως οχι ετσι απλα...
Οταν λες οχι ετσι απλα? και αλλη μια ερωτηση ποση ωρα και χρημα εχεις χαλασει για να γινουν αυτα τα αρκετα ραντεβου?
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Κριτικές
17
Like
973
Πόντοι
5.140
Να χαλάσουμε χρήμα δε λέω αλλά όλες fake είναι
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Οταν λες οχι ετσι απλα? και αλλη μια ερωτηση ποση ωρα και χρημα εχεις χαλασει για να γινουν αυτα τα αρκετα ραντεβου?
Εννοω οτι οι γκομενες ( Παιζουν το μουνι τους ) με γουσταρουν τους αρεσω αλλιως αυτες (Οι συγκεκριμενες)

δεν θα ερχοταν ουτε για πλακα

Χρονο η αληθεια ειναι οτι εχω χαλασει παρα πολυ φαντασου κανω ερευνα 6-7 Μηνες 15 ωρες την Ημερα

Οσο για χρημα αρκετα οχι για αυτες μονο συνολικα που μιλαω και με αλλες Ειναι το Hobbie μου αυτο...
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.350
Πόντοι
2.390
Εννοω οτι οι γκομενες ( Παιζουν το μουνι τους ) με γουσταρουν τους αρεσω αλλιως αυτες (Οι συγκεκριμενες)

δεν θα ερχοταν ουτε για πλακα

Χρονο η αληθεια ειναι οτι εχω χαλασει παρα πολυ φαντασου κανω ερευνα 6-7 Μηνες 15 ωρες την Ημερα

Οσο για χρημα αρκετα οχι για αυτες μονο συνολικα που μιλαω και με αλλες Ειναι το Hobbie μου αυτο...
καταλαβα ακριβο hobbie απο αυτες που εχεις γνωρισει , δεν ενδιαφερονται να γνωρισουν νεο κοσμο? θα βοηθηθουν και οι υπολοιποι να ξερουν οτι υπαρχουν real.
 

Joetribiani

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
176
Like
161
Πόντοι
1
Εννοω οτι οι γκομενες ( Παιζουν το μουνι τους ) με γουσταρουν τους αρεσω αλλιως αυτες (Οι συγκεκριμενες)

δεν θα ερχοταν ουτε για πλακα

Χρονο η αληθεια ειναι οτι εχω χαλασει παρα πολυ φαντασου κανω ερευνα 6-7 Μηνες 15 ωρες την Ημερα

Οσο για χρημα αρκετα οχι για αυτες μονο συνολικα που μιλαω και με αλλες Ειναι το Hobbie μου αυτο...
Επιβεβαιώνω την τακτική, ξοδεμα χρήματος-λουνς και χρόνου και γω στο πουτανονα υπέρ αρκετό...αλλα η όλη φάση ξεκινάει απο χαβαλε(πείτε το χόμπυ) και οποία συνάντηση έγινε ποτέ δεν ζητήθηκε extra χρήμα πέρα των ποτών κτλ...
Ισως είναι κ μια μορφή μικρής ικανοποίησης να νομίζεις οτι δεν πληρώνεις, αν κ πρώτα να λεμε την αλήθεια τα έχουμε ακουμπήσεις στα λουνς?
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
καταλαβα ακριβο hobbie απο αυτες που εχεις γνωρισει , δεν ενδιαφερονται να γνωρισουν νεο κοσμο? θα βοηθηθουν και οι υπολοιποι να ξερουν οτι υπαρχουν real.
Βεβαιως και ενδιαφερονται αυτο θελουν ( αυτος ειναι ο λογος που μπηκαν στο Putanona )

Οι υποψηφιοι λοιπον θα πρεπει να μιλησουν με αυτες ( Αν αυτες θελουν και τους αρεσουν)

Το πρωτο που ζητανε ειναι Photo να σε δουνε αν τους αρεσεις ως Αντρας τοτε προχωρουν στα αλλα

Αν δεν τους "κανεις σε στελνουν" η δεν σου μιλανε καθολου...

Και σε πολλες περιπτωσεις το ψεμα πρεπει να το "τερματιζεις"

Για να εχεις καποια επιτυχια...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
457
Κριτικές
17
Like
973
Πόντοι
5.140
Το βασικό πρόβλημα είναι ότι μπορεί να χαλάσεις και χρόνο και χρήμα και να μιλάς με 10 Μήτσους από τα κεντρικά της εταιρίας
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.350
Πόντοι
2.390
Βεβαιως και ενδιαφερονται αυτο θελουν ( αυτος ειναι ο λογος που μπηκαν στο Putanona )

Οι υποψηφιοι λοιπον θα πρεπει να μιλησουν με αυτες ( Αν αυτες θελουν και τους αρεσουν)

Το πρωτο που ζητανε ειναι Photo να σε δουνε αν τους αρεσεις ως Αντρας τοτε προχωρουν στα αλλα

Αν δεν τους "κανεις σε στελνουν" η δεν σου μιλανε καθολου...

Και σε πολλες περιπτωσεις το ψεμα πρεπει να το "τερματιζεις"

Για να εχεις καποια επιτυχια...
τελεια θελεις να μας πεις καποια προφιλ που αξιζουν να προσαθησουμε ?
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.350
Πόντοι
2.390
Εχω αναφερει αρκετα παντα για Sugar Girls μιλαω πηγαινε πισω και θα τα βρεις...
εχεις αναφερει κοριτσια με κακη βαθμολογια που αρκετες ειναι fake και πωλητριες και πολλες συνομιλιες . Δεν εχω δει να γραψεις 1 -2 που να αξιζουν πχ .
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
εχεις αναφερει κοριτσια με κακη βαθμολογια που αρκετες ειναι fake και πωλητριες και πολλες συνομιλιες . Δεν εχω δει να γραψεις 1 -2 που να αξιζουν πχ .
Maria999,21 Athens (4 Αστερια) Μια περιπτωση "Οριακη"καθαρα Sugar Babie και οποιος αντεξει

prettygirl,22 Athens (3 Αστερια) Καθαρα Sugar Girl και οποιος αντεξει

Sophy,25 Athens (4.5 Καρδιες) "Οριακο" Sugar Girl και οποιος αντεξει

Lady_Danai ,22 Athens (4 Καρδιες ) Sugar Girl και οποιος αντεξει

JohannaSexy,24 Athens (3 Αστερια ) Sugar Girl και οποιος αντεξει

Lucy19,23 Athens ( 3 Αστερια ) Sugar Girl και οποιος αντεξει

Ioanna99,22 Marusi ( 2 Αστερια ) Sugar Girl και οποιος αντεξει
 

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Ξεκινα με αυτες και βλεπουμε...
 
Τελευταία τροποποίηση:

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
837
Πόντοι
96
Maria999,21 Athens Τωρα Online παιξε παικτη μου...
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.350
Πόντοι
2.390
Maria999,21 Athens (4 Αστερια) Μια περιπτωση "Οριακη"καθαρα Sugar Babie και οποιος αντεξει

prettygirl,22 Athens (3 Αστερια) Καθαρα Sugar Girl και οποιος αντεξει

Sophy,25 Athens (4.5 Καρδιες) "Οριακο" Sugar Girl και οποιος αντεξει

Lady_Danai ,22 Athens (4 Καρδιες ) Sugar Girl και οποιος αντεξει

JohannaSexy,24 Athens (3 Αστερια ) Sugar Girl και οποιος αντεξει

Lucy19,23 Athens ( 3 Αστερια ) Sugar Girl και οποιος αντεξει

Ioanna99,22 Marusi ( 2 Αστερια ) Sugar Girl και οποιος αντεξει
αα πολυ ωραια αρα εχουμε τα πρωτα προφιλ που ειναι real και αν το χειριστεις καλα κανεις συναντηση . μπραβο smartboy
 

pol85

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Κριτικές
33
Like
1.350
Πόντοι
2.390
Maria999,21 Athens Τωρα Online παιξε παικτη μου

σευχαριστω smart αλλα δεν εχω καλη αποψη για την Μαρια , ειναι αποτομη , στελνει ολο φωτο , στελνει video 14.000 ! luns και αν δεν το ανοιξεις σε λεει και τσιγκουνη χαχαχα. πιο πολυ κορακι πωλητρια μου κανει αλλα μπορει σε αλλους να παιζει αλλιως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom