Νέα

Lunona

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freesoul77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
πεταμενα λεφτα. καλυτερα στο τουιτερ και στο ινσταγκραμ να στελεις με τροπο. εκει μεσα φαινεται οτι το κανουν και για το κερδος να τραβανε τη συζητηση....
 

takotime

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γειά σας παιδιά. Μία ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Γράφτηκα στο lunona κι έδωσα 15 ευρώ μέσω revolut αλλά δεν τα βλέπω τα χρήματα στο προφίλ μου. Υπάρχει κάποιο email να ρωτήσω τι έχει γίνει?
 

Joetribiani

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
176
Like
161
Πόντοι
1
Λογικά θα στα βαλουνε, μιλα με την λουνα... μπορεί το σαιτ να ειναι αερας αλλα δεν εχω χασει ποτέ λεφτά με τέτοιο τροπο.
 

Joetribiani

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
176
Like
161
Πόντοι
1
Επίσης, κατι παίζει να έγινε κ εχει μέσα βαριά 5-10 κοπέλες ονλαιν... είχανε χαλάσει κ οι τρόποι πληρωμής μάλλον κάτι επαιξε. Το εχω κόψει το σπορ απλα αραια κ που ρινχω κανα 200€ για καυλαντα το κάνω σαν ψυχοθεραπεία
 

sotiraw

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2021
Μηνύματα
2
Like
1
Πόντοι
0
ημουν και γω κανα 6μηνο..προκοπη δεν ειδα..τωρα ειμαι στο koronadates που ειναι και πιο φθηνο,εκει κατι παιζει...
Τιποτα κ εκει. 99% των προφιλ , σε μενα τουλαχιστον, απαντανε με τον ιδιο ακριβως τροπο, και τις ιδιες ακριβως ωρες. Επισης Στελνω σε 5-6 και επι ωρες δεν απανταει καμια, και ξαφνικα σε 5 λεπτα διαφορα σ εχουν απαντησει ολες. Τυχαιο? Καποιος μπορει να ελεγε οτι του Μοιαζει σαν να παιρνει ενας με την σειρα τα "προφιλ" και απανταει.. Ειναι ενα συμπερασμα κ αυτο, αλλα καθενας σκεφτεται και κανει οτι νομιζει. Μπορει απλα να ειμαι πολυ ατυχος...........................................
 
Τελευταία τροποποίηση:

enplo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2013
Μηνύματα
124
Like
9
Πόντοι
1
Για κλεισιμο παει το site.. Εβγαλαν την πληρωμη μεσω καρτας ή paypal και βαζεις luns μονο με καταθεση σε τραπεζα Βελγιου.
Βαλτε μας να λυσουμε και κανα σουντοκου την επομενη φορα, οξωωωωωω!
 

aunanisths

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2023
Μηνύματα
367
Like
848
Πόντοι
81
Τιποτα κ εκει. 99% των προφιλ , σε μενα τουλαχιστον, απαντανε με τον ιδιο ακριβως τροπο, και τις ιδιες ακριβως ωρες. Επισης Στελνω σε 5-6 και επι ωρες δεν απανταει καμια, και ξαφνικα σε 5 λεπτα διαφορα σ εχουν απαντησει ολες. Τυχαιο? Καποιος μπορει να ελεγε οτι του Μοιαζει σαν να παιρνει ενας με την σειρα τα "προφιλ" και απανταει.. Ειναι ενα συμπερασμα κ αυτο, αλλα καθενας σκεφτεται και κανει οτι νομιζει. Μπορει απλα να ειμαι πολυ ατυχος...........................................
Για σέξτινγκ δε με χαλάει. Κάνω χαβαλέ με κάτι παντρεμένες από κει.
Είχα βγει με μια χωρισμένη από κει τα χριστούγεννα, έφαγα πλαγίως κράξιμο για το ότι είμαι κοντός, λέει "είπα να μην βάλω τακούνι". Πες μου κάτι που δεν ξέρω δηλαδή. Μετά μου έλεγε μιαμιση ώρα για τα παιδιά της και μου πέσανε τ'αφτιά. Γενικά, dating ίσον κούραση κι ενόχληση πλέον.

Για κλεισιμο παει το site.. Εβγαλαν την πληρωμη μεσω καρτας ή paypal και βαζεις luns μονο με καταθεση σε τραπεζα Βελγιου.
Βαλτε μας να λυσουμε και κανα σουντοκου την επομενη φορα, οξωωωωωω!
Western Union δεν υποστηρίζουν? Άμα ταχυδρομήσω επιταγή με ΕΛΤΑ?
 

zigiridis

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
117
Like
279
Πόντοι
21
καλησπερα παιδια υπαρχει κι ενα ακομα site το donabook λεει τπτ η δεν αξιζει καν γτ ειναι απατη?
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
7
Like
2.836
Πόντοι
736

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom