Νέα

Ladose Helppppp

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexybay
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
εχεις παθει ποτε καταθλιψη για να ξερεις?και αν εχεις παθει θα ηταν ελαφριας μορφης.οποιος δεν εχει παθει βαρια καταθλιψη δε ξερει τι αποτελεσματα μπορει να φερει.

πιστεψε με ξερω  :grin:
 

spermsprayer

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2009
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
Προσφατα ο γιατρος μου προτεινε ladose για να μετριασω το ανχος μου, θα ηθελα πληροφοριες απο οποιον πιθανα το εχει παρει εστω και με pm ευχαριστω

Δεν ξέρω για αυτό, το μόνο αντι- αγχωτικό που ξέρω ότι ΔΕΝ είναι εθιστικό και για αυτό δίνεται και χωρίς ιατρική συνταγή είναι το Bespar.

Το έπαιρναν οι μισοί συνάδελφοί μου όλο το 2008, οι υπόλοιποι έπαιρναν πιο βαριά  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εγώ απλά δεν κοιμήθηκα το 2008, την έβγαλα "στεγνά", με την Ουκρανέζα μου και κανένα ουϊσκάκι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Μα το παληκαρι ειναι μια χαρα, δεν εχει τιποτα τετοιο, ειναι λιγο πεσμενος ρε παιδια τι λεμε τωρα,

συζηταμε χωρις λογο, αν ειναι να αρχισουμε κ για παραισθησιογονα  :dancing:


Φαε αγορινα μου 2 εβδομαδες 50-100γρ μαυρη σοκολατουλα, προτεινω green n black 85% ειναι λιγο ακριβη, αλλα τα σπαει

πηγαινε κ σε ενα φαρμακειο κ παρε L-Tyrosine k μουρουνελαιο (αν δεν παιρνεις αντιπυκτικα για το αιμα) κ αν δεν εχεις αλλεργια στη γυρη, παρε κ ενα κουταλακι γυρη την ημερα.

και σε 2 εβδομαδες αν εχεις ακομα κακη διαθεση, το συζηταμε
και εγω συμφωνω ουτε λαντοζ ουτε ζαναξ ουτε τιποτα αρχιδιλικια ειναι ολα απλα εχεισ ενα πεσιμο στο μυαλο μασ ειναι ολα εισαι μια χαρα ντουροσ!!!!
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
και εγω συμφωνω ουτε λαντοζ ουτε ζαναξ ουτε τιποτα αρχιδιλικια ειναι ολα απλα εχεισ ενα πεσιμο στο μυαλο μασ ειναι ολα εισαι μια χαρα ντουροσ!!!!

δεν ειναι απλα στο μυαλο σου ρε συ αν εχεις καποια διαταραχη της σεροτονινης! εκει χρειαζεται φαρμακο να επανελθεις
δεν μιλαω για τον συγκεκριμενο που εκανε το θρεντ, δεν ξερω ποιο το προβλημα του, αυτο θα το κρινει ο γιατρος οχι εμεις
 

Επισκέπτης
δεν ειναι απλα στο μυαλο σου ρε συ αν εχεις καποια διαταραχη της σεροτονινης! εκει χρειαζεται φαρμακο να επανελθεις
δεν μιλαω για τον συγκεκριμενο που εκανε το θρεντ, δεν ξερω ποιο το προβλημα του, αυτο θα το κρινει ο γιατρος οχι εμεις

:thumbsup:
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
δεν ειναι απλα στο μυαλο σου ρε συ αν εχεις καποια διαταραχη της σεροτονινης! εκει χρειαζεται φαρμακο να επανελθεις
δεν μιλαω για τον συγκεκριμενο που εκανε το θρεντ, δεν ξερω ποιο το προβλημα του, αυτο θα το κρινει ο γιατρος οχι εμεις
το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ειμαστε γιατροι απλα δεν θα τον βαλουμε στο κολπο αυτο να δοκιμαζει την καθε παπαρια.μεσ στο μυαλο ειναι ακουμε.λιγη τονωση θελει το παιδι απο οτι εχω καταλαβει.οι γιατροι οτι και να τουσ πεισ φαρμακα θα σου γραψουν
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν ειμαστε γιατροι απλα δεν θα τον βαλουμε στο κολπο αυτο να δοκιμαζει την καθε παπαρια.μεσ στο μυαλο ειναι ακουμε.λιγη τονωση θελει το παιδι απο οτι εχω καταλαβει.οι γιατροι οτι και να τουσ πεισ φαρμακα θα σου γραψουν

ο ψυχολογος δεν γραφει φαρμακα, ο ψυχιατρος μονο
 
OP
OP
S

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
το εχει παρει κανεις τελικα? Ανναμρια???
 
OP
OP
S

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
To ειπα απο την αρχη οποιος μπορει να βοηθησει ας στιλει πμ
 
OP
OP
S

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Το θεμα ειναι οτι αφου εχουμε ενα τετοιο φορουμ με χιλιαδες μελη να μπορεσουμε να βρουμε και μια συμπαρασταση / λυση / συνεργασια στα προβληματα μας και να αφησουμε κλωνους και ιστοριες. Νομιζω πως κατανοειται την αναγκη μου!
 

hantok

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
382
Like
0
Πόντοι
1
pare kamia amfetamini na sinelthis to thema omos elada ine pou tha tin bris ?
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
θα στο πω οσο απλουστερα γινεται και δεν κανω πλακα φιλε μου.

λοιπον NO LADOSE

γκεγκε?
 
OP
OP
S

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
48
Πόντοι
606
Ευκολο να το λες δυσκολο να το κανεις
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
μονο που εγω δε σου κανω πλακα.ο,τι θες στειλε πμ φιλε μου.
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
εμ και εγω τα λεω απο χθεσ μαλιασε η γλωσσα μου

η συνταγογράφηφη αυτής της κατηγορίας γίνεται υπό συγκεκριμένες συνθήκες ως έσχατη λύση.διάβασε το χαρτάκι στις παρενέργειες και θα καταλάβεις
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
η συνταγογράφηφη αυτής της κατηγορίας γίνεται υπό συγκεκριμένες συνθήκες ως έσχατη λύση.διάβασε το χαρτάκι στις παρενέργειες και θα καταλάβεις
τα ξερω φιλαρακι μου 3 χρονια το παρασκευαζα το συγκεκριμενο και ειχα γινει αλιεν
 

asigratitos

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2009
Μηνύματα
977
Like
0
Πόντοι
6
ladose = φλουοξετίνη=>  επηρεάζει χημικές ουσίες στον εγκέφαλο που μπορεί να προκαλούν κατάθλιψη ή άλλες διαταραχές της διάθεσης, διαταραχές της όρεξης, ή ιδεοψυχαναγκαστικά συμπτώματα.Η φλουοξετίνη χρησιμοποιείται κυρίως στη θεραπεία της κατάθλιψης, της ιδεοξυχαναγκαστικής διαταραχής και της βουλιμίας.

αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom