Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 404K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,4%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,4%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 153 51,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    299

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τασο αναφορες εγραψα απο κει ενα δυο βραδυα αλλα δεν τις ολοκληρωσα
γυρισα πισω και εχασα τα αυγα και τα πασχαλια
θα μπω τωρα να γραψω.......
 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
τασο αναφορες εγραψα απο κει ενα δυο βραδυα αλλα δεν τις ολοκληρωσα
γυρισα πισω και εχασα τα αυγα και τα πασχαλια
θα μπω τωρα να γραψω.......
αντε ταγορι μου ...
και πουσαι και  καμμια φωτογραφια ε.... :cheesy:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
αμα μια ελληνιδα παει με κουβανο ποτε δεν τον ξεχναει.....
ειδικα αμα της ριχνει και γερο ξυλο... :grin: :grin:.ετσι την επαθε μια εφερε εναν εδω και ονμιζω μολις παντρευτηκανε της εκανε του κουτιου για να τον χωρισει.πιθανον ηθελε να παρει την υπηκοοτητα χαχα.ε κοιτα αν καποια εχει εφεση στα τεραστια εργαλεια μαυρο θα παρει...καθεμια με τα γουστα της...περι ορεξεως κολυκυθοπιτα...βασικα κουβανη δεν εχω παρει.αλλωστε αυτο που καταλαβα στα 35 μου ειναι οτι το καλο γαμησι δεν στο εγγυαται η εθνικοτητα αλλα το καταλληλο ατομο ειτε ειναι μια βορεια που φαινεται κρυοκωλη αλλα σε στεγνωνει στο κρεβατι ειτε μια που φαινεται θερμη λατινα αλλα στο τελος αποδεικνυεται τζιφος...δεν λεω λατινοι μεσογειακοι ειναι θερμοι λαοι ισως λογω κλιματος νοοτροπιας κ.τ.λ. αλλα τιποτε δεν ειναι απολυτο και σιγουρα δεν ειναι ολοι ετσι...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εντελη ο κανονας παλι επιβεβεωνετε
οι κουβανοι/νες παντρευονται 99,99%(το ο,ο1% ειναι του τασσου εδδεσα) μονο για την φυγη απο την κουβα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εμ λογικο ειναι...δεν θυμασαι τι γινοταν με το πρωην ανατολικο μπλοκ που πολλοι μαλακες εδω τις παντρευοταν και μολις παιρναν υπηκοοτητα φευγανε και πολλες παιρνουν και συνταξη απο το ελληνικο δημοσιο ενω βρισκονται βουλγαρια κ.τ.λ.σε οτι αφορα τους κουβανους δεν ειμαι ειδημων αλλα με την λογικη μου θεωρω οτι ειναι ενας λαος που παντα θα σκεφτεται να την κανει ειδικα τωρα που ερχονται δυσκολες εποχες...επειδη εκανα μαθηματα λατιν και στην αθηνα πηγαινα σε λατιν μαγαζια μου φαινοταν οτι εβλεπα τον ιδιο κοσμο και μαλιστα ελληνιδες και ξενους τους ιδιους.αν θυμαμαι καλα που θυμαμαι σε οτι αφορα ελληνιδες αρκετα μιλφιδια περπατημενα και πιτσιρικες οχι κυριλε λαικες περιοχες...δεν εβλεπα δηλαδη τις κυριλε θεογκομενες πιτσιρικες που συχναζουν γκαζι κολωνακι μολ βορεια και νοτια προαστια.σορρυ κιολας αλλα απο κοσμο ηταν λιγο γυφτουλε και καποιας ηλικιας και απο γυναικες ελληνιδες-ξενες και απο αντρες ελληνες-ξενους και μιλαω για μαγαζια που συχναζουν ξενοι εν ελλαδα κουβανοι και αλλο λατινοι...αυτα ειδα συντροφοι συγχωρεστε με αν δεν συμφωνειτε.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
συμφωνω με τον κωστα-ται
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
φιλε βλέπω τις φοτο σου και ειδα οτι ενω εισαι ωραιο παιδι με ωραιο σωμα και απο οτι καταλαβα με λεφτα πηγες και εμπλεξες με μια χοντροκουραδα γυφτισα.λοιπον ξεπερασε το επιτελους.ολοι μας εχουμε πεσει σε λουμπες τεοιες με αποτυχημενους ερωτες καψουρες κ.τ.λ. ακομα και εδω ελλαδα ειδικα τωρα με την κριση με τεοια εμφανιση και οικονομικη ανεση που λεει και η διαφημιση θα γαμουσες τρελα μωρα στο γκαζι στα μπουζουκια στην παραλιακη καλοκαιρι στα νησια καλοκαιρι εδω.φυσικα θα κανεις και τα ταξιδια σου οπως αυτο στην φλοριπα οπου οπως ειδες μια χαρα το εχεις και εκει.αυτο που θελω να σου πω ειναι οτι οπου και να βρισκεσαι ειτε ελλαδα ειτε εξωτερικο διαθετεις το κυριο πακετο δηλαδη εμφανιση και λεφτα.απλως μαθε απο τα λαθη σου και προχωρα.τωρα βεβαια ο καθενας με τα γουστα του.οποτε μην σε παιρνει απο κατω και καλα κανεις που επισημαινεις τις παγιδες που κρυβονται απο τετοιες ιστοριες.αυτα εν ολιγοις.συνεχισε να μας ενημερωνεις και τα λεμε.
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Ναααμαστε και παλι τα ιδια.  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:..... :rockon:
Παμε για το ογδοο και μυαλο δεν βαζουμε.  :kissass: :kissass:
Πρωτα να χαιρετησω τους παλιους  :rockon: :rockon: :rockon:

Σπυρακι μια απο τα ιδια εεε, η π.τανα η καρ...λα αλλα μαρεσει και γυρω απ τα ιδια. :s&m_1:
Ο Τασσος με την καλυτερη Κουβανα τι σκατα ψαχνεις σε εμας τους λαγνους εσυ ξερεις ,  :boobies:
Ο Σκοτεινος που θελει να παει αλλα χωρις φραγκα μονο απο το youtube.com  :headbang:
και αρκετοι ασχετοι που την ψαχνουν τα ιδια και τα ιδια που να μεινω και ποσο να δωσω  :jerking: :jerking:

Εγω εαν και δεν βαζω μυαλο θα δωσω δυο σκεψεις κουβανικες για εμας γενικα που  :think: :think:
Πρωτο οταν εκανα την αναλυση γιατι και πως η Κουβα με ξετρελανε απαντησε οτι κυνηγω την Utopia λεξη ελληνικη  :s&m_2: :s&m_2:
Δευτερο μου λενε δε ξερεις φιλε τι πα να πει να σκεφτεσαι 24 ωρες, πως θα την βγαλεις.  :s&m_2: :s&m_2:
Ο συνδιασμος αυτος καλοι μου ειναι τραγικος γιατι εσυ παιζεις χωρις αμυνες σε αρπαχτικα οπου σε βρουν  :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Το μονο καλο ειναι οτι δεν κινδυνευεις ακομη, αλλα ειχα προβλεψει αλλαγες οπως το 1,5 εκατομυριο που πρεπει τωρα να βρει δουλεια χωρις καμμια βοηθεια κρατικη και οτι και να γινει η πετυχει η αποτυχει το τελευταιο Ciao pescado , μονο οι κυονοκρανoi του ΟΗΕ θα κανουν διακοπες και οτι ειπαμε εδω θα μεινει στην ιστορια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Trella :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: telika ola ginontai
Apo Havana spasame toys kodikoys kai stelno nea se ola ta adelfia  :helpplea: :helpplea: :helpplea:
Hola mi amore que tal  :tits: :tits: :tits: te adoro mi amor griego los son los mas buenos del mundo jajajajajaj
Y que mas mamacita????? Qieria un jamisi contigo mi amor  :headbang: :headbang:
Teleiose i metadosi filakia Mixos sorry den exei alla  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

armagedon6969

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2010
Μηνύματα
25
Like
3
Πόντοι
0
Παιδες ηγγικεν η ωρα .... Παρασκευη πρωι φευγω για παραδεισο .. :rockon: :rockon: :rockon: .... Viva la revolucion !!! Οποιος εχει συμβουλες ευπροσδεκτες , πρωτη φορα ,καλα ενημερωμενος .. πιστευω !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Παιδες ηγγικεν η ωρα .... Παρασκευη πρωι φευγω για παραδεισο .. :rockon: :rockon: :rockon: .... Viva la revolucion !!! Οποιος εχει συμβουλες ευπροσδεκτες , πρωτη φορα ,καλα ενημερωμενος .. πιστευω !!!  :rockon: :rockon: :rockon:

Με τις ευχες  :priest: :thumbsup: ολων των συναγωνιστων. Οντως πας στο παραδεισο , :zfuck: οτι βρεις και  :ak: :uzi: τα παντα ολα. Μονο μην  :smitten: ερωτευτεις απαγορευεται............ :s&m_1: :s&m_1:.  Κανε παζαρια οσο δε παιρνει και ας σε λενε tacano
εισαι Ελληνας εισαι στο Δ.Ν.Τ , εχουμε κριση :rockon: :rockon:. παρε αμα βρεις απο τα 1 ευρω δωρακια μαλακιες, καλυντικα και τετοια,αρεσουν στις jineteras και θα την βγαλεις οικονομικα Buen viaje
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
και μακρια απο τρακαδορους
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
αυτη η περιοδος ειναι καλη να παει καποιος κουβα?τις κοπελες που γνωριζεις που τις πηδας?για ολο το βραδυ ποσο ειναι η τιμη?απο γνωστο ξερω οτι οντως στην πεφτουν μιλιουνια οι γκομενες ειδικα εξω απο τα κλαμπς προκειμενου να πουν οτι συνοδευονται και να τις αφησουν να μπουν μεσα...
η περιοδος ειναι μια χαρα..οσο για γκομενες,αν μιλαμε για αβανα τηα σου προτεινα τη παλια πολη!!εχει πολυ πραμα ολη μερα...το θεμα ειναι πως θα σε φρεναρουν και οι μπατσοι πολλες φορες...οσο για το βραδυ προσεχε φιλε μου και μη ξεμοναχιαστεις απο την παρεα σου και ποτε μην την ακολουθησεις σπιτι της γιατι θα μπλεξεις ασχημα!!!οι πουτανες στα μπαρ ειναι αρκετα ακριβες...οτι πληρωνεισ παιρνεις :fuck2:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
η περιοδος ειναι μια χαρα..οσο για γκομενες,αν μιλαμε για αβανα τηα σου προτεινα τη παλια πολη!!εχει πολυ πραμα ολη μερα...το θεμα ειναι πως θα σε φρεναρουν και οι μπατσοι πολλες φορες...οσο για το βραδυ προσεχε φιλε μου και μη ξεμοναχιαστεις απο την παρεα σου και ποτε μην την ακολουθησεις σπιτι της γιατι θα μπλεξεις ασχημα!!!οι πουτανες στα μπαρ ειναι αρκετα ακριβες...οτι πληρωνεισ παιρνεις :fuck2:
τυπε ο φιλεας φογκ εισαι? :2funny:
βενεζουελα-ταυλανδη-κουβα? :2funny:
ωραιος τυπος :rockon:
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:μονο που εμενα μου πηρε 20 χρονια μαγκα μου...
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
droser για πες μας και αλλα
ετσι φιλολογικα
εφω που γραφω για τη κουβανα τα γραφω για να μαθαινουν οι αλλοι
αν εχεις ινφο για κουβα οι αλλες χωρες ευπροσδεκτες να τις ποσταρεις
 

droser

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
droser για πες μας και αλλα
ετσι φιλολογικα
εφω που γραφω για τη κουβανα τα γραφω για να μαθαινουν οι αλλοι
αν εχεις ινφο για κουβα οι αλλες χωρες ευπροσδεκτες να τις ποσταρεις
γενικα στα ταξιδια στην καραιβικη και γενικα στην λατινικη αμερικη υπαρχει ενα μεγαλο προβλημα οσον αφορα την γλωσσα...αν δεν μιλας εστω και λιγα ισπανικα υπαρχει προβλημα..εμεις πληρωναμε διερμηνεα,μεγαλο λαμογιο...μας φαγανε και λεφτα απο την 1 μερα!!!μας πηρανε χαμπαρι τα αλανια οτι σκασαμε μυτη για 1 φορα και μας φαγανε απο 200 κομβερτιμπλες δηλαδη 200 ευρω...ειναι το κλασικο κολπο με το παλιο νομισμα της κουβας!!!απο αετονυχηδες ενα σωρο!!!!στη κουβα οι μισοι ειναι μπατσοι και οι αλλοι μισοι ταξιτζιδες και απατεονες!!!το 1 πραμα που σε ρωτανε ειναι ποσες φορες εχεις ερθει...ενοειται πως θα τους πεις πολλες!!δεν αγοραζεις πουρα απο τον δρομο με τιποτα...ειναι ολα μουφα..το καλυτερο ειναι να μενεις σε κασα παρτικουλαρ για να βαζεις τα μωτα που θα φορτωνεις ελευθερα γιατι στο ξενοδοχειο παιζει προβλημα...φαγητο μονο σε ξενοδοχεια..εξω οι κανονες υγειηνης πανε περιπατο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom