Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 274K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.849
Κριτικές
178
Like
39.406
Πόντοι
21.896
περασμα στο αριγκατο πριν λιγες μερες για να δω την αναστασιακ και να τιμησω το αγροτικο της αλλα εφυγε τελικα
στο αριγκατο ειχε μια αλλη παχουλη παντελως αδιαφορη και
2 φορες πηγα κια τις δυο ελλειπε :headbang: :headbang: :headbang:
μετα πηγα στο αναχωμα που δουλευαν τα τρια απο τα 4 μαγαζια που ειναι στη σειρα
στο πρωτο ηταν ενα μιλφονι αδυνατο με προστυχη φατσα μαλλον ρωσιιδασ η΄βουλγαρα για πολυ προστυχια ψιλη αδυνατη τσιμπουκοφατσα μελαχροινη
στο 2 ηταν ενα ρουμανακι πιο κοντο ξανθο 25 ετων παριπου αλλα οχι και κατι πολυ σπεσιαλ και στο τελευταιο ετσι οπως κοιταμε αριστερα ηταν ενα σοβιετικο ρωσσικο πολυεργαλειο υψος 1,77 δαμαλι ζωστο σκληρο μιλφονι για χαρντ καταστασεις και μερακληδες ξανθο με γσαλανα ματια
τελικα πηρα την ειρηνη ετσι τηλ λεγανε την σοβιετικη κοπελα απο ρωσια
πηρα με 30 full programa me poyli kai gymno

γενικα αφου μπηκα δωματιο πληθηκα στο νηπτιρα και αμεσως ηρθε ευχαρη και ομιλητικη οντως αλογο στην αρχη ξεκιναει με μια πολυ καλη υγρη πιπα κοντα στο 8 και μετα την βαζω ιεραποστολικα κια οντωσ με πολλα φιλακια με ανεβασε οπου κια θα τελειωνα πριν την ωρα μου αφου χουφτωνα και την ατελειωτη κωλαρα
στο τελος πηρα τον πισινο της που στηθηκε στα 4 και μπηκε με μεγαλη ευκολια σσ φαινεται πολυδουλεμμενος :grin: :grin: αφου επιανα τις κωλοχειρολαβες και δεν ενιωθα οτι γαμω κωλο για πρωτη φορα στη ζωη μου διανυωντας την 4τη δεκαετια αυτης!!!!!!! οταν τελειωσα δεν πιστευα οτι υπαρχει τετοιος πισισνος με τοσο μεγαλη τρυπα και εκανα στα πλαγια για να σιγουρευτω οτι πηδουσα κωλο :uglystupid: :uglystupid: και φυσικα πηδουσα κωλο αλλα ηταν πηγαδι ατελειωτο

ονομα κοπελας ειρηνη
παρκινγκ 8
εμφανιση   8
τιμη 9
σχεση τιμης αποδοσης 9
θα ξαναπηγαινες με την κοπελε   ναι
στο μελλον θα παρω την μελαχροινη μιλφα στο πρωτο

εχω ενα παραπονο         γιατι δεν μπορουμε να γραφουμε κριτικες οπως σε αλλα στουντιο για το αναχωμα
παρακαλω ο admin να βαλει φωτο και θεση κριτικων για να γραφουμε και εμεις εδω στη β. ελλαδα
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
περασμα στο αριγκατο πριν λιγες μερες για να δω την αναστασιακ και να τιμησω το αγροτικο της αλλα εφυγε τελικα
στο αριγκατο ειχε μια αλλη παχουλη παντελως αδιαφορη και
2 φορες πηγα κια τις δυο ελλειπε :headbang: :headbang: :headbang:
μετα πηγα στο αναχωμα που δουλευαν τα τρια απο τα 4 μαγαζια που ειναι στη σειρα
στο πρωτο ηταν ενα μιλφονι αδυνατο με προστυχη φατσα μαλλον ρωσιιδασ η΄βουλγαρα για πολυ προστυχια ψιλη αδυνατη τσιμπουκοφατσα μελαχροινη
στο 2 ηταν ενα ρουμανακι πιο κοντο ξανθο 25 ετων παριπου αλλα οχι και κατι πολυ σπεσιαλ και στο τελευταιο ετσι οπως κοιταμε αριστερα ηταν ενα σοβιετικο ρωσσικο πολυεργαλειο υψος 1,77 δαμαλι ζωστο σκληρο μιλφονι για χαρντ καταστασεις και μερακληδες ξανθο με γσαλανα ματια
τελικα πηρα την ειρηνη ετσι τηλ λεγανε την σοβιετικη κοπελα απο ρωσια
πηρα με 30 full programa me poyli kai gymno

γενικα αφου μπηκα δωματιο πληθηκα στο νηπτιρα και αμεσως ηρθε ευχαρη και ομιλητικη οντως αλογο στην αρχη ξεκιναει με μια πολυ καλη υγρη πιπα κοντα στο 8 και μετα την βαζω ιεραποστολικα κια οντωσ με πολλα φιλακια με ανεβασε οπου κια θα τελειωνα πριν την ωρα μου αφου χουφτωνα και την ατελειωτη κωλαρα
στο τελος πηρα τον πισινο της που στηθηκε στα 4 και μπηκε με μεγαλη ευκολια σσ φαινεται πολυδουλεμμενος :grin: :grin: αφου επιανα τις κωλοχειρολαβες και δεν ενιωθα οτι γαμω κωλο για πρωτη φορα στη ζωη μου διανυωντας την 4τη δεκαετια αυτης!!!!!!! οταν τελειωσα δεν πιστευα οτι υπαρχει τετοιος πισισνος με τοσο μεγαλη τρυπα και εκανα στα πλαγια για να σιγουρευτω οτι πηδουσα κωλο :uglystupid: :uglystupid: και φυσικα πηδουσα κωλο αλλα ηταν πηγαδι ατελειωτο

ονομα κοπελας ειρηνη
παρκινγκ 8
εμφανιση   8
τιμη 9
σχεση τιμης αποδοσης 9
θα ξαναπηγαινες με την κοπελε   ναι
στο μελλον θα παρω την μελαχροινη μιλφα στο πρωτο

εχω ενα παραπονο         γιατι δεν μπορουμε να γραφουμε κριτικες οπως σε αλλα στουντιο για το αναχωμα
παρακαλω ο admin να βαλει φωτο και θεση κριτικων για να γραφουμε και εμεις εδω στη β. ελλαδα
αν εχεις καποια φωτογραφια απο τα σπιτια και του δωσεις και καποια στοιχεια για την τοποθεσια τους,χαρτη,ωραριο κλπ κατι θα γινει πιστευω...μην νομιζεις και τα αλλα επαρχιακα θρεντ που βλεπεις με κριτικες πχ για τρικαλα,καρδιτσα ,λαρισα κλπ απο μελη γινανε οπως εγω....αν θες να γινεις  ανταποκριτης επαρχιακος μπορεις και συ να βοηθησεις το σαιτ και να ανταμειφθεις ηθικα
 

dracoumel

Ανώτατος
Εγγρ.
29 Ιουν 2012
Μηνύματα
810
Κριτικές
104
Like
5.357
Πόντοι
17.436
Είπα να συναντήσω αυτήν την Κωνσταντίνα. Πάω λοιπόν στο Arigato στο πίσω σπίτι έρχεται ο τσάτσος μου λέει η κοπέλα έχει πρόγραμμα , ωραία λέω και  :tits2: αντί για Κων. είδα Τζούλια από Studio 23 Αλεξανδρούπολη αν την θυμάστε , εε λέω δεν γαμ.. ας μπω και  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :idiot: :uglystupid: :idiot: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: νομίζω οι φάτσες τα λένε όλα σοκ μάγκες πάει το μεροκάματο μακριά λοιπόν
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.849
Κριτικές
178
Like
39.406
Πόντοι
21.896
λοιπομ επισκεψη κομοτηνη αναχωμα και μου ηταν διακαεις ποθος να δοκιμασω την μιλφα στο πρωτο αριστερα σπιτι
κοπελα ψιλη μελαχροινη κοντα 40 ή και παραπανω μελαχροινη αδυνατη με μπεμπε δερμα και κρυα καυλε φατσα
μπαινω με 30 και γυμνο και οταν ειπε και πισωκολητο εγω παρακαταλαβα και δεν το διατυπωσα σωστα να πω και αναλα σεξ και νομιζα οτι ειναι μεσα στη τιμη
ου διυκρινησε αν βρωμικος πουτσος τοτε οχι ακαποτο  :headbang: :headbang:
και τις ειπα και εγω οτι λαμπω αλλα και εσυ αν εισαι βρωμικη τοτε καμια επαφη και παιρνω τον παρα πισω και αλεκος και μου λεει περασε κανω ντους :think: και ερχομαι
μπαινω δωματιο πλενομαι στο νηπρτηρα και περιμενω ερχεται με μπλαζε υφος και με ξαπλωνει πιπιλιζοντας ολο το κορμι με μαεστρια απο τις ρογες μεχρι τον οφαλο και μετα ενα θεσπεσιο γυμνο τσιμπουκι με χτυπημα της γλωσσας που με καυλωνει αφανταστα
για να μην τελειωσω την σταματησα και ανεβηκε σε cow girl αναποδα αλλα παλι την σταματησαα αφου γενικα ξερει γρηγορα να τελειωνει τον πελατη αφουθ το κατεχει το σπορ
μετα εραποστολοκο-καλουτσικο και επειτα πλαγιανο και αυτη να ακουμπει το ενα χερι στο εδαφος και εβλεπα την πλατη της που ειναι πεντακαθαρη

στο τελος ειπα στα 4 να παρω κολω αλλα μου ειχε πει πισωκολητο και οχι αναλ αλλα εκει φταιω εγω που δεν το διυκρινισα ετσι την πηρα απο το πιπι της και μολις εβαλα δαχτυλο λιγο στον πισισνο μου ειπε οτι την ξενερωνει αυτο και με θεα το θεσπεσιο κωλο τελειωσα
το δυσαρεστο ειναι οτι δεν μπορεα να το χαρω διοτι επρεπε να τραβηξο καμια παχια :grin: :grin: :grin: για να εχω δυναμεις αφου πηγα στονπολεμο αμαχητι
το μονο μελανο σημειο η παρακατανοηση του πισωκοληητου σσ ας μου πει κανενας αν οντως δεν κανει αναλ σεξ
και οτι το πιπι της δεν ηταν τοσο ξυρισμενο οσο το θελω ηταν 4-5 ημερων αλλα το δεχομαι αν ειχε κανενα θεμα


παρκινγκ  8
εμφανιση  7,5  σσ εγτω βαζω και τα μισα στο συστημα αξιολογησης :grin: :grin:
συμπεριφορα τσα2 ηταν η ιδια
σχεση τιμης αποδοσης    8,5
καθαριοτητα  για νταλο  8
αν θα ξαναπηγαινα?    μαλλον ναι
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
λοιπομ επισκεψη κομοτηνη αναχωμα και μου ηταν διακαεις ποθος να δοκιμασω την μιλφα στο πρωτο αριστερα σπιτι
κοπελα ψιλη μελαχροινη κοντα 40 ή και παραπανω μελαχροινη αδυνατη με μπεμπε δερμα και κρυα καυλε φατσα

παρκινγκ   8
εμφανιση   7,5  σσ εγτω βαζω και τα μισα στο συστημα αξιολογησης :grin: :grin:
συμπεριφορα τσα2 ηταν η ιδια
σχεση τιμης αποδοσης    8,5
καθαριοτητα  για νταλο   8
αν θα ξαναπηγαινα?    μαλλον ναι

Εγώ πάντως όταν πήγα σε αυτήν έκλαψα τα 30 ευρόπουλα. Πίπα κάτω του μετρίου. Λίγο γλύψιμο στο κεφαλάκι μόνο και άντε γάμα να τελειώνουμε...
Αν θα ξαναπήγαινα; Ούτε με σφαίρες....
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
είτε καλή είτε κακή κρητική, η διαφήμιση γίνεται!
τι θέλω να πω... διάβασα τα γραφόμενά σας και πήγα και γώ να καταθέσω το σπέρμα μου στην εν λόγω κυρία Αλίνα τη Ρωσσίδα που τόσα πολλά είπατε γι αυτήν.
Σε εμένα ευτυχώς μου βγήκε πολύ καλή η σπερματέγχυση μετά κραυγών και αλαλαγμών μάλιστα! .... και περιγράφω...
Αργά το μεσημέρι τελειώνοντας είπα να πάω στοχευμένα στην μελαχρινή κυρία στο 1ο αριστερά. Την πέτυχα όρθια δίπλα στην πόρτα (πηγαινε να βγεί - δεν πολυκατάλαβα) να κάνει μια πονηρή γκριμάτσα έκπληξης και να με κοιτάει με τις γαλανές ματάρες της!!! Η φάτσα της λίγο άγρια και σέξυ και ευτυχώς δεν έχει αυτό το σλάβικο μεγάλο πρόσωπο με τις μεγάλες γωνίες στο σαγόνι, αντίθετα έχει ένα αγριοπρόστυχο μακρουλό πρόσωπο μυτερό προς τα κάτω. Απο σώμα είναι ψηλή (1,75), αδύνατη με μικρό βυζί 1-1,5 αλλά στητό λές και είναι εφηβικό. Εχει ενα μαύρισμα πολύ καλό και φορούσε κάτι άσπρες ψηλές δικτυωτές κάλτσες κόλαση (εμένα με φτιάχνουν πολύ). Αν και δεν ανήκει στο σωματότυπο που προτιμώ, οι ποδάρες της με τις ζαρτιέρες και οι ματάρες της με βάλανε μέσα.
Αφού συστηθήκαμε και ρώτησε προτιμήσεις κλπ άρχισαν προκαταρτικά όμορφα και στα όρθια και ξάπλα. Η πίπα της ενώ έκανε κάποιο καλαμπαλίκιγκ δεν με ενθουσίασε τόσο πολύ, μάλλον βασικά, ήταν καλή στα παιχνίδια στην αρχή αλλά μετά έγινε μονότονη. Η συμμετοχή της ήταν πολύ δυνατή με φωνές και φράσεις του τύπου "πιο βαθιά" κλπ αλλά και στις στάσεις συμμετείχε γαντζώνονταν και κουνιότανε για να βοηθήσει στο ρυθμό. Μου έκανε μια στάση τύπου ανάποδο κάουγκερλ παααρα πολυ καλή και πλαγιομετωπικά και απ όλα και το τέλος ήρθε με πισωκολλητό-οχι πρωκτικό!!! με πολύ πάθος και κραυγές. Μου είπε "καλά που ήρθες τέτοια ώρα που δεν είχε κόσμο να μας ενοχλεί ή πόρτα για να τα κάνουμε όλα αυτά!". Πράγματι ήταν απο τα καλύτερα γαμήσια για φέτος, για μένα.
Έτσι μετά πιάσαμε κουβέντα για το τι γράφουμε στο ιντερνετ κλπ και μου είπε την άποψή της που δεν το ειχα σκεφτεί με αυτόν τον τρόπο. Ακόμα μου εξήγησε για τα παραπάνω γραφόμενα απο τους προηγούμενους από μένα και αν δεν είχα δουλειά θα καθόμασταν για ώρα. Άνοιξα την πόρτα να φύγω και καθόταν μπροστά και φωτίστηκε με άσπρο πραγματικό φως και μου φάνηκε πιο όμορφη από όταν ήμασταν μέσα (έχει ωραίο σχήμα προσώπου και μπλέ ματάρες πως να το κάνουμε).
Ελπίζω να μην ήταν τυχαίο και να μου ξανασυμβεί σύντομα αφού βρώ πρώτα λεφτά και χρόνο!!!  
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Καθώς έκανα και εγώ με ένα φίλο μού μια τσάρκα στα κορίτσια λεω να σας ενημερώσω για το τι έχει στην Κομοτηνή.Στο ανάχωμα στο ένα Αλινα με άσπρες ζαρτιερες 30 ευρώ μελαχρινή ηλικιακά κάπου 30 ετών .στο 2 μια Ελληνίδα ομορφούλα με γλυκιά φωνή ξανθιά με μακριά μαλλιά λιγάκι γεματουλα στον κολαρακο 30 ευρώ ηλικιακά κάπου στα 28. στο 3 μια που μας είπε η τσατσά ότι ήρθε σήμερα κάπου στα 30 και αυτή.. 25 κανονικά και 35 κώλο κοντά μαλλιά δεν μου άρεσε και τόσο πολύ.το 4 ήταν κλιστο.αριγατο 1 τώρα στο 1 μια χοντρουλα τελιος αδιάφορη στο 2 μια ξανθιά κάπου στα 27 είχε έρθει από Αλεξανδρούπολη από το στούντιο 23 με προγράμματα κλπ .και στο 3  πίσω μια μουναρα Σλοβακα κάπου στα 24 ετών 30 ευρώ .αλλά λόγου ότι δεν είχα παράδες δεν πήγα σε καμία.αυτές που μου αρέσανε ήταν η Ελληνίδα στο ανάχωμα και το μωρό στο 3 στο αριγκατο 1 .
 

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
530
Like
51
Πόντοι
6
Τελικά σήμερα ήρθε ένα φιλαράκι να πάμε στα μπουρδέλα της περιοχής για ακόμη μια φορά να το δούμε πιο εκτενέστερα και καθότι παντρεμένος με πήρε μαζί του για κάλυψη απόκρυψη  αν μας δει κάποιος γνωστός να πει ότι έφερε εμένα να καρφώσω .τέλος πάντων να μην τα πολυλογώ ξανάρθε η ειρήνη στο ανάχωμα και την Ελληνίδα τελικά την λένε εροφιΛλη αν θυμάμαι καλά .επίσης ανιξε και το αριγκατο 2 με μια γεματουλα για τα δικά μου τα γούστα τελιος αδιάφορη καθότι δεν είχε ούτε ωραίο πρόσωπο ούτε ωραίο σώμα.επίσης να πω τελικά ότι το φιλαράκι μου πήγε τελικά με το μωρό στο αριγκατο ένα στο 3 πίσω πίσω και ακόμα τα κλαίει τα λεφτά του .η κοπέλα από τι μου είπε 1) δεν ήξερε γρι Ελληνικά αλλά ούτε και Αγγλικά και το χηροτερο ? ήταν βλέπε αλλά μην αγγίζεις αυτά τα τελευταία νέα παιδιά από Κομοτηνή.
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
Ξαναπήγα πάλι στην Αλίνα! Δεν θα επαναληφθώ, παρά μόνο θα πω κάτι που ξέχασα την προηγουμενη φορά. Η Αλίνα 1η στάση ξεκίνησε με κάτι ιδιαίτερο που μου το έχει κάνει μόνο άλλη μία (η Εφη η Πολωνή στου Φριξου), ειναι μια στάση ανάποδη καβάλα, αλλά περνά τα πόδια κάτω από τα δικά σου ενώ είσαι ξαπλωμένος με ανοιχτά τα πόδια. Και να συμπληρώσω ότι όσο ξεντυνόμουν και μετά όταν ντυνόμουν και άκουγα τι γινόταν από μέσα απο το δωμάτιο, σε όσους μπήκανε μέσα μιλούσε πολύ προσεκτικά και ευγενικά (κάποιος ρώτησε αν έχουν άλλες τιμές στα άλλα και απάντησε υπομονετικά και κάποιος άλλος ρώτησε για μια άλλη και είπε ότι έχει ρεπό που ηταν αλήθεια γιατί μόνο 2 ήταν ανοιχτά στο ανάχωμα).  Εντύπωση μου έκαναν κάποιοι που ήταν άξεστοι και άλλοι που πουλούσαν μούρη!
Δυο μονο ηταν ανοιχτά στο ανάχωμα στο πρωτο η Αλίνα και στο πισω δεξιά μια με ωραίο σώμα, γύρω στα 30+ απο Ρουμανία αλλά μόλις χαμογέλασε φάνηκε το ξεδοντιασμένο προφίλ της. 30 απλο 40 κώλο μου είπε η πρωην εργάτρια της Αλάνας απο Μολδαβία.
Πέρασα και απο το Αριγκατο 1 και ειδα μια νεαρά γύρω στα 21-22 με όνομα Ρεμπέκα, ξανθιά γύρω στο 1.70+ και πολύ ωραίο σώμα απο Ουγγαρία σαν άβγαλτη φοιτήτρια ήταν. Ωραία αλλά κρύα δεν ξέρω αν θα ρισκάρω μαζί της καθώς το ταμείο είναι μείον και προτιμώ να ξαναπάω στο στανταράκι μου την Αλίνα που ξέρω ότι θα με περιποιηθεί.

έως την επόμενη φορά
καλό βόλι
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.849
Κριτικές
178
Like
39.406
Πόντοι
21.896
λοιπον και αυτη την εβδομαδα στο αριγκατο η παγοκολωνα η ρεμπεκα απο ουγγγαρια ψιλη ωραια αλλα κρυα στο κρεββατι
στο αναχωμα δουλευαν τα δυο το νουμερο3 που ειχε μια ξθπασμενη νταρντανα με κατσιασμενο μαλλι μαυρο στη ριζα που συνεχιζε μετα ξανθο και στο νο 4 η γνωστη σοβιετικια μιλφα η αννα
ανοιξε και πηγαινωντας στο ροδιτη αριστερα το απλιο ντελο που δουλευει μια ξανθια κοντη κωλοχοντρη που ειναι τουλαχιστον 70 κιλα
αυτα
 

apos74

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2010
Μηνύματα
240
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Στο αναχωμα πρωτο απο αριστερα κλασικα η Αλινα (αξιζει) στο μεσαιο αριστερα απουσιαζει λογω περιοδου ενα δυνατο εργαλειο, στο μεσαιο δεξια ενα χαζο αλοπαρμενο ρουμανακι που κανει αγκαρια και τελος στο δεξι η ειρηνη η ψηλη.
Στο αρεγκατο ενα , στο μπροστα ενα μελαχρινο χοντροκωλα ειναι μονιμος στα νευρα και στο πισω ενα ξανθο δυνατο κορμι που λες να δοκιμασω και μετα κλαις τα 30 που εδωσες.Δεν σε αφηνει να πιασεις πουθενα γιατι λεει οτι εχει γκομενο (στα αρχιδια μας) απο τσιμπουκι σκετη αεροπιπα, αναγκαστηκα νατην γυρισω στα τεσσερα μηπως και γινει κατι τιποτα, ουτε ανασα ακουγοταν,ΚΡΙΜΑ.
Επομενη δοκιμη το αρεγκατο 2 πηγαινοντας προς Ροδιτη.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.849
Κριτικές
178
Like
39.406
Πόντοι
21.896
λοιπον και αυτη την εβδομαδα στο αριγκατο η παγοκολωνα η ρεμπεκα απο ουγγγαρια ψιλη ωραια αλλα κρυα στο κρεββατι
στο αναχωμα δουλευαν τα δυο το νουμερο3 που ειχε μια ξθπασμενη νταρντανα με κατσιασμενο μαλλι μαυρο στη ριζα που συνεχιζε μετα ξανθο και στο νο 4 η γνωστη σοβιετικια μιλφα η αννα
ανοιξε και πηγαινωντας στο ροδιτη αριστερα το απλιο ντελο που δουλευει μια ξανθια κοντη κωλοχοντρη που ειναι τουλαχιστον 70 κιλα
αυτα
σωστος στο αναχωμα τερμα δεξια οπως κοιτας ειναι η μιλφα η ειρηνη και οχι η αννα οπως εγραψα :grin:
μπερδεψα τα ονοματα :grin:
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
γεια σας συναγωνιστες σας διαβαζω χρονια αλλα δε τολμουσα να κανω λογαριασμο!!!!!ειμαι τακτικος πελατης και ευχομαι απο εδω και περα να συζηταμε και να ανταλασουμε αποψεις για το παθος μας!!!!!!!!!το μονο που ξερω αυτη τη στιγμη ειναι την ειρηνη τη ξανθια τερμα δεξια
!!!!!επειδη εχω παει μαζι της παμπολες φορες εμενα προσωπικα μου εβγαζε πολλα γουστα!!!!για τις αλλες δε ξερω περιμενω ενημερωση σας σκεφτομαι να καταθεσω αυτες τις μερες
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
255
Πόντοι
26
Στο αναχωμα πρωτο απο αριστερα κλασικα η Αλινα (αξιζει) στο μεσαιο αριστερα απουσιαζει λογω περιοδου ενα δυνατο εργαλειο, στο μεσαιο δεξια ενα χαζο αλοπαρμενο ρουμανακι που κανει αγκαρια και τελος στο δεξι η ειρηνη η ψηλη.
Στο αρεγκατο ενα , στο μπροστα ενα μελαχρινο χοντροκωλα ειναι μονιμος στα νευρα και στο πισω ενα ξανθο δυνατο κορμι που λες να δοκιμασω και μετα κλαις τα 30 που εδωσες.Δεν σε αφηνει να πιασεις πουθενα γιατι λεει οτι εχει γκομενο (στα αρχιδια μας) απο τσιμπουκι σκετη αεροπιπα, αναγκαστηκα νατην γυρισω στα τεσσερα μηπως και γινει κατι τιποτα, ουτε ανασα ακουγοταν,ΚΡΙΜΑ.
Επομενη δοκιμη το αρεγκατο 2 πηγαινοντας προς Ροδιτη.

Απορώ και με την προηγούμενη τα ίδια ωραία κοπέλα αλλά παγοκολώνα . Καρμπόν τις διαλέγουν?
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
οποιος ειναι να επισκεφθει τα μαγαζια της κομοτηνης αναχωμα και αλινα...τερμα αριστερα!!!αν κατσεις και μιλησεις μαζι της 2 λεπτα σε κερδιζει αμεσως!!!!!Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.....αν θελετε πληροφοριες για τις υπηρεσιες της καλυτερη να τα πειτε με την ιδια και ειμαι σιγουρος οτι μια δοκιμη θα σας πεισει!!!!! ;) ;) ;)
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
οποιος ειναι να επισκεφθει τα μαγαζια της κομοτηνης αναχωμα και αλινα...τερμα αριστερα!!!αν κατσεις και μιλησεις μαζι της 2 λεπτα σε κερδιζει αμεσως!!!!!Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ.....αν θελετε πληροφοριες για τις υπηρεσιες της καλυτερη να τα πειτε με την ιδια και ειμαι σιγουρος οτι μια δοκιμη θα σας πεισει!!!!! ;) ;) ;)

Εσένα τι ακριβώς σε κέρδισε από τις υπηρεσίες της; γιατι εμένα δε μου άρεσε το γεγονός ότι στην πίπα δε με άφηνε να της πιάνω τα μαλλιά. Έχω ένα κόλλημα με αυτό και με ξενερώνει. Επίσης καθόλου βαθιά  :pipa1:
Ίσα ίσα με το ζόρι έγλυφε το κεφάλι....

:think:  :think:  :think:
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Εσένα τι ακριβώς σε κέρδισε από τις υπηρεσίες της; γιατι εμένα δε μου άρεσε το γεγονός ότι στην πίπα δε με άφηνε να της πιάνω τα μαλλιά. Έχω ένα κόλλημα με αυτό και με ξενερώνει. Επίσης καθόλου βαθιά  :pipa1:
Ίσα ίσα με το ζόρι έγλυφε το κεφάλι....

:think:  :think:  :think:
ισως την αλλη φορα σε αφησει να της πιασεις και τα μαλλια!!!μπορει να μην ηταν στη μερα της!!!!δε ξερω τι να πω!!!!! :think:
 

vicepresident

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
180
Κριτικές
26
Like
0
Πόντοι
11
ισως την αλλη φορα σε αφησει να της πιασεις και τα μαλλια!!!μπορει να μην ηταν στη μερα της!!!!δε ξερω τι να πω!!!!! :think:
και μένα έτυχε, ουτε τα μαλλιά ούτε την κωλοτρυπίδα, έχει θέμα σε αυτά τα μέρη του σώματος... you take it or leave it όπως λενε και οι Αγγλοι.
θέλω να πω αυτή είναι ... η την παίρνεις όπως είναι ή μην ασχολείστε. Μου τα εξήγησε, τα σεβάστηκα (είναι και άνθρωποι όχι μόνο σπερματοδοχεία) και πηρα σπέσιαλ περιποίηση γι αυτό!

εγώ πάντως, περιμένω να μαζέψω λεφτά να ξαναπάω! 
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
:τοσο πολυ σου αρεσε συναγωνιστη vise president????? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :boobies:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
657
Like
255
Πόντοι
26
Ρε παίδες τώρα που άνοιξε ο δρόμος για Βουλγαρία και είναι τόσο κοντά στην Κομοτηνή λέτε να έχει τίποτε αξιόλογο εκεί για καμιά επίσκεψη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom