Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ίμβρου 2,Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
kosnic δεν ηταν η ψηλη η βυζαρου εκει?....την εχασες...αυτη ειναι για σενα.....!!!!

λες ε; :grin:

όχι, αυτές ήταν :think: βασικά για την Λιλη πήγαινα που την έχω και απωθημένο από τις αλήστου μνήμης εποχές της Αγγελικής ( :jerking: ) αλλά απουσίαζε με άδεια...ενημερώθηκα ότι θα επέστρεφε αμέσως μετά το Πάσχα.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
λες ε; :grin:

όχι, αυτές ήταν :think: βασικά για την Λιλη πήγαινα που την έχω και απωθημένο από τις αλήστου μνήμης εποχές της Αγγελικής ( :jerking: ) αλλά απουσίαζε με άδεια...ενημερώθηκα ότι θα επέστρεφε αμέσως μετά το Πάσχα.
την λιλη?....φιλε μου δεν.....καλυτερα να παρεις την φωτεινη η την αλλη την κοντη....παλιοτερα την ειχα δοκιμασει και δεν εκανε μεσα τιποτα.....γνωμη μου παντα.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
την λιλη?....φιλε μου δεν.....καλυτερα να παρεις την φωτεινη η την αλλη την κοντη....παλιοτερα την ειχα δοκιμασει και δεν εκανε μεσα τιποτα.....γνωμη μου παντα.

όταν λες δεν έκανε τίποτα, εννοείς ότι ήταν πολύ χαμηλού επιπέδου οι υπηρεσίες της ή ότι πραγματικά δεν έκανε τίποτα (έκανε δηλ. μόνο μασάζ);;;

έχω παρακολουθήσει κατά καιρούς τις κριτικές της και είναι όντως διφορούμενες, με βάζεις σε σκέψεις τώρα :huh:
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
την λιλη?....φιλε μου δεν.....καλυτερα να παρεις την φωτεινη η την αλλη την κοντη....παλιοτερα την ειχα δοκιμασει και δεν εκανε μεσα τιποτα.....γνωμη μου παντα.
Η Λιλύ, σε δύο συνεδρίες μου έχει κάνει εντυπωσιακό καλαμάκι deep-throat στα όρια του εκκούσιου gagging, με έχει φέρει στα όρια να την  :pipa2:

Όμως στο μπριζόλιασμα υστερεί, ίσως λόγω κατασκευής. Το παλεύει όμως.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η Λιλύ, σε δύο συνεδρίες μου έχει κάνει εντυπωσιακό καλαμάκι deep-throat στα όρια του εκκούσιου gagging, με έχει φέρει στα όρια να την  :pipa2:

Όμως στο μπριζόλιασμα υστερεί, ίσως λόγω κατασκευής. Το παλεύει όμως.
οντως στο καλαμακι κατι κανει....στο  :knockinb: :knockinb: :knockinb: ομως υστερει,για μενα παντα.αλλος ειναι οκ με τα λιγα...οτι θελει κανεις..... :dancing:.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Η Λιλύ, σε δύο συνεδρίες μου έχει κάνει εντυπωσιακό καλαμάκι deep-throat στα όρια του εκκούσιου gagging, με έχει φέρει στα όρια να την  :pipa2:

Όμως στο μπριζόλιασμα υστερεί, ίσως λόγω κατασκευής. Το παλεύει όμως.

την λιλη?....φιλε μου δεν.....καλυτερα να παρεις την φωτεινη η την αλλη την κοντη....παλιοτερα την ειχα δοκιμασει και δεν εκανε μεσα τιποτα.....γνωμη μου παντα.


επιβεβαιωνω και εγω με τη σειρά μου τους 2 έμπειρους συναγωνιστές!
μονο για τα βυζια αξίζει (και το καλαμάκι...)
 

bourFan

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα απο το μαγαζί σήμερα. 2 μόνο κοπέλες η Φωτεινή, μελαχρινη ψηλη πολυ καλο σωμα για μασατζιδικο γυρο στα 30 και μια κοντη ξανθια ωραι σωματακι και αυτη 25αρα της οποιας δεν συγκρατισα το ονομα.Περασα με Φωτεινη .Χαλαρο μασαζ με μπολικο λαδι ,ψιλιβαρετο θα ελεγα και μετα χαδακια καφεδακι και κοψιδι απο τα καλυτερα που εχω απολαυσει στο εν λογω μαγαζι.Δυστυχως ομως την κανει και αυτη σε μερικες μερες για Ουκρανια .. κριμα δεν στεργιονει κατι καλο στα μαγαζι και εχει ωραιο περιβαλον.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Πέρασμα απο το μαγαζί σήμερα. 2 μόνο κοπέλες η Φωτεινή, μελαχρινη ψηλη πολυ καλο σωμα για μασατζιδικο γυρο στα 30 και μια κοντη ξανθια ωραι σωματακι και αυτη 25αρα της οποιας δεν συγκρατισα το ονομα.Περασα με Φωτεινη .Χαλαρο μασαζ με μπολικο λαδι ,ψιλιβαρετο θα ελεγα και μετα χαδακια καφεδακι και κοψιδι απο τα καλυτερα που εχω απολαυσει στο εν λογω μαγαζι.Δυστυχως ομως την κανει και αυτη σε μερικες μερες για Ουκρανια .. κριμα δεν στεργιονει κατι καλο στα μαγαζι και εχει ωραιο περιβαλον.

Καλαμάκι δεν; Εμένα το είχε κάνει μετά από σύστασή μου, εννοείται με σκούφο. Στο μπριζόλιασμα έκανε παραπάνω από μία στάση;
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.781
Κριτικές
61
Like
40.484
Πόντοι
22.785
Καλαμάκι δεν; Εμένα το είχε κάνει μετά από σύστασή μου, εννοείται με σκούφο. Στο μπριζόλιασμα έκανε παραπάνω από μία στάση;

Kαλημέρα ρέ φίλε ;) χάθηκες ...... δέν σού θυμίζη όλίγον παλιά άθήνα
μέ πριβε κατάσταση ???
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
580
Κριτικές
5
Like
484
Πόντοι
306

bourFan

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2009
Μηνύματα
57
Like
0
Πόντοι
0
Καλαμάκι δεν; Εμένα το είχε κάνει μετά από σύστασή μου, εννοείται με σκούφο. Στο μπριζόλιασμα έκανε παραπάνω από μία στάση;
Οντως μου ειπε πως δυσκολευεται στο καλαμακι..αλλα το εκανε και αρκετα καλα θα ελεγα ..καναμε 2 στασεις ..Γενικα μου αρεσε που συμετειχε αρκετα και δεν εκανε αγγαρια.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Οντως μου ειπε πως δυσκολευεται στο καλαμακι..αλλα το εκανε και αρκετα καλα θα ελεγα ..καναμε 2 στασεις ..Γενικα μου αρεσε που συμετειχε αρκετα και δεν εκανε αγγαρια.
εμενα μου φανηκε ψιλοβαρετη...μια σταση,και πιπα μετρια.....
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
η κορινα ανοιξε και ειχε 3.  μια χριστινα και ελενη νομιζω( ουτε καν τιs περιγραφω).  η 3η η αντζελλα, και γαμω( ψηλη,  γαλανοπρασινα ματια, ξανθια, ομορφο προσωπο, ωραιο τουρλωτο κολλαρακι, καλο σωμα, γυρω στα 28.   απο τιs γυναικεs που  γουσταρω  να με κυκλοφορουν.   τηs μιλησα λιγο, για να την κοψω αλλα δεν με επεισε για  το μεσα.  τουλαχιστον απο αυτα που ειπε σε μενα).   
 

Παρατηρητης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2010
Μηνύματα
58
Κριτικές
13
Like
372
Πόντοι
290
Επίσκεψη σήμερα στην Ιμβρου , μου άνοιξε η granny Κορίνα  και μου έδειξε τρείς νέες λαδοκόρες την Χριστίνα , την Ελένη και μια νέα την Άντζελα . Η Κορίνα μου πρότεινε την Άντζελα ξανθιά, περίπου στα 28 με ωραίο σώμα και πρόσωπο , πέρασα μάσα στο δωμάτιο αλλά σκέτη αποτυχία σε όλα και στο μασάζ και στο πρόγραμμα λές και μου την πρότεινε ο Επίτιμος. Κρίμα για το θεραπευτήριο , ακόμα κλαίω τα λεφτά μου . Ούστ και πάλι ούστ.
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
Επίσκεψη σήμερα στην Ιμβρου , μου άνοιξε η granny Κορίνα  και μου έδειξε τρείς νέες λαδοκόρες την Χριστίνα , την Ελένη και μια νέα την Άντζελα . Η Κορίνα μου πρότεινε την Άντζελα ξανθιά, περίπου στα 28 με ωραίο σώμα και πρόσωπο , πέρασα μάσα στο δωμάτιο αλλά σκέτη αποτυχία σε όλα και στο μασάζ και στο πρόγραμμα λές και μου την πρότεινε ο Επίτιμος. Κρίμα για το θεραπευτήριο , ακόμα κλαίω τα λεφτά μου . Ούστ και πάλι ούστ.
τι αλλο θα διαβασουμε....οχι αλλο καρβουνοοοοοοοοοοοοο........ :2funny: :2funny:
λαδοκορες να κανουν κριτικες αναμεταξυ τους.... η σφαγη του κοκορα
η αγαπημενη μου ταινια.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Επίσκεψη σήμερα στην Ιμβρου , μου άνοιξε η granny Κορίνα  και μου έδειξε τρείς νέες λαδοκόρες την Χριστίνα , την Ελένη και μια νέα την Άντζελα . Η Κορίνα μου πρότεινε την Άντζελα ξανθιά, περίπου στα 28 με ωραίο σώμα και πρόσωπο , πέρασα μάσα στο δωμάτιο αλλά σκέτη αποτυχία σε όλα και στο μασάζ και στο πρόγραμμα λές και μου την πρότεινε ο Επίτιμος. Κρίμα για το θεραπευτήριο , ακόμα κλαίω τα λεφτά μου . Ούστ και πάλι ούστ.

έλα :sunglasses: μαζέψου :sunglasses: :s&m_1:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
Επίσκεψη σήμερα στην Ιμβρου , μου άνοιξε η granny Κορίνα  και μου έδειξε τρείς νέες λαδοκόρες την Χριστίνα , την Ελένη και μια νέα την Άντζελα . Η Κορίνα μου πρότεινε την Άντζελα ξανθιά, περίπου στα 28 με ωραίο σώμα και πρόσωπο , πέρασα μάσα στο δωμάτιο αλλά σκέτη αποτυχία σε όλα και στο μασάζ και στο πρόγραμμα λές και μου την πρότεινε ο Επίτιμος. Κρίμα για το θεραπευτήριο , ακόμα κλαίω τα λεφτά μου . Ούστ και πάλι ούστ.
  εσυ παλι, αντιγραφη απο μενα εκανεs ?  δεν σου ερχοτανε να γραψειs κατι το διαφορετικο ? 
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Λοιπόν, καμμία αντικειμενική άποψη για το νέο πουλέν της Κορίνας έχουμε;

Η άλλη ψηλή η Φωτεινή σταμάτησε όπως έμαθα;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom