Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ίμβρου 2,Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
1
Like
149
Πόντοι
16
ειναι ανοιχτα σημερα εχεις κανεις τηλεφωνακι να μου δωσει?
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Συνάδελφοι, την προηγούμενη εβδομάδα, στην καθιερωμένη πασαρέλλα εμφανίστηκε νεαρό τεμάχιο περί τα 25 έτη θα έλεγα, ονόματι Βίκυ (Βικτώρια ίσως;), ξανθό μαλλάκι, μέτριο ανάστημα, λεπτός σωματότυπος. Όπως ήταν οι σοβιετικές όταν πρωτοέρχονταν στην Ελλάδα στα '90. Μπήκε στα υπ'όψιν.

Έχει τιμήσει κάποιος συνάδελφος για να έχουμε μια άποψη;

Κατά την Κορίνα το τεμάχιο είναι νέα στο χώρο. Αν ισχύει αυτό μπορεί να είναι πολύ καλό, μπορεί πολύ κακό. Για την ιστορία διαθέσιμες ήταν επίσης Ναταλί, Λιλή με σειρά εμφανίσεως.
 
Εγγρ.
23 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.416
Like
2
Πόντοι
16
Αγορι μου.Γι αυτα ζω εγω.Αφου οταν βγαινω εξω για ποτο,φοραω το καπελο σε στιλ σαφαρι παιρνω κ το δικανο και οι φιλοι μου με φωναζουν milf hunter  :2funny: :2funny: :2funny:

Τι ... νουμεράκι, είπαμε, έχεις στο club ...!!! :thumbsup: :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Συνάδελφοι, την προηγούμενη εβδομάδα, στην καθιερωμένη πασαρέλλα εμφανίστηκε νεαρό τεμάχιο περί τα 25 έτη θα έλεγα, ονόματι Βίκυ (Βικτώρια ίσως;), ξανθό μαλλάκι, μέτριο ανάστημα, λεπτός σωματότυπος. Όπως ήταν οι σοβιετικές όταν πρωτοέρχονταν στην Ελλάδα στα '90. Μπήκε στα υπ'όψιν.

Έχει τιμήσει κάποιος συνάδελφος για να έχουμε μια άποψη;

Κατά την Κορίνα το τεμάχιο είναι νέα στο χώρο. Αν ισχύει αυτό μπορεί να είναι πολύ καλό, μπορεί πολύ κακό. Για την ιστορία διαθέσιμες ήταν επίσης Ναταλί, Λιλή με σειρά εμφανίσεως.
επεστρεψε?.....
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
μιασ κ ειχα δουλεια στα περιξ,ειπα να ριξω μια ματια τι γινεται εδω..
ανοιξε η κορινα,και εκτοσ απο την ναταλια,κ την λιλη,ειδα νεεσ αφιξεισ.

Βικυ καμια 25ρια την εκανα ,ξανθουλα μετρια σε υψοσ ομορφη φατσουλα,
προσ το babyface.(ειναι νεα στο επαγγελμα αποτι καταλαβα)

Φωτεινη ,μελαχροινη,ποιο ψηλη αυτη,απο ουκρανια αν καταλαβα/εκοψα σωστα.
25-30 την εκανα.

Ολγα ξανθια 35αρα πρεπει να ειναι απο κολωνακι απο την ελενη(αν δεν με απατα
το αλτσχαϊμερ.)

δυστυχωσ δεν προλαβα να δοκιμασω την βικη που ειχα σκοπο γιατι εσκασε τηλεφωνο για δουλεια
οποτε εφυγα.
παντωσ ειδα ανανεωση στο εμψυχο υλικο .ασ οψετε η κορινα//...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
μιασ κ ειχα δουλεια στα περιξ,ειπα να ριξω μια ματια τι γινεται εδω..
ανοιξε η κορινα,και εκτοσ απο την ναταλια,κ την λιλη,ειδα νεεσ αφιξεισ.

Βικυ καμια 25ρια την εκανα ,ξανθουλα μετρια σε υψοσ ομορφη φατσουλα,
προσ το babyface.(ειναι νεα στο επαγγελμα αποτι καταλαβα)

Φωτεινη ,μελαχροινη,ποιο ψηλη αυτη,απο ουκρανια αν καταλαβα/εκοψα σωστα.
25-30 την εκανα.

Ολγα ξανθια 35αρα πρεπει να ειναι απο κολωνακι απο την ελενη(αν δεν με απατα
το αλτσχαϊμερ.)

δυστυχωσ δεν προλαβα να δοκιμασω την βικη που ειχα σκοπο γιατι εσκασε τηλεφωνο για δουλεια
οποτε εφυγα.
παντωσ ειδα ανανεωση στο εμψυχο υλικο .ασ οψετε η κορινα//...
καμια βυζαρου ηταν απο αυτες?....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
μιασ κ ειχα δουλεια στα περιξ,ειπα να ριξω μια ματια τι γινεται εδω..
ανοιξε η κορινα,και εκτοσ απο την ναταλια,κ την λιλη,ειδα νεεσ αφιξεισ.

Βικυ καμια 25ρια την εκανα ,ξανθουλα μετρια σε υψοσ ομορφη φατσουλα,
προσ το babyface.(ειναι νεα στο επαγγελμα αποτι καταλαβα)

Φωτεινη ,μελαχροινη,ποιο ψηλη αυτη,απο ουκρανια αν καταλαβα/εκοψα σωστα.
25-30 την εκανα.

Ολγα ξανθια 35αρα πρεπει να ειναι απο κολωνακι απο την ελενη(αν δεν με απατα
το αλτσχαϊμερ.)

δυστυχωσ δεν προλαβα να δοκιμασω την βικη που ειχα σκοπο γιατι εσκασε τηλεφωνο για δουλεια
οποτε εφυγα.
παντωσ ειδα ανανεωση στο εμψυχο υλικο .ασ οψετε η κορινα//...

ωραια και ενδιαφέρουσα ενημερωση!
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
μια σελιδα πισω 

καμια βυζαρου ηταν απο αυτες?....

το πάει το γράμμα...
Ρωσιδα μιλφ με κοντο ξανθο μαλλι
βυζι 4αρι αγελαδινο :tits2:
σωμα οκ αλλα με λιγα κιλα παραπανω
μασαζ παρα πολυ καλο οπως και γλειψιμο, μπριζόλα και συμμετοχη μέτρια όμως... :-
 

vyzaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2011
Μηνύματα
947
Like
0
Πόντοι
6
χτεσινη βολτα....ανοιγει η κορινα,ελαφρως ανανεωμενη....μαλλον ερωτευμενη θα ειναι....χεχεχεχεχεχεχεχ.....θεραπευτριες τεσσερις....η ψηλη η βυζαρου,μια κοντη μεσηλιξ,η φωτεινη,καλο μωρο ψηλο με κορμι σπαθι,και αλλη μια που δουλευε,και απο οτι μου ειπε η κορινα ειναι καινουργια....αυτα....βεβαια η φωτεινη ειναι για  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:...την επομενη θα περασω για να πω και λεπτομεριες.... :dancing:
 

enterpreneur

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2010
Μηνύματα
354
Κριτικές
30
Like
345
Πόντοι
1.505
χτεσινη βολτα....ανοιγει η κορινα,ελαφρως ανανεωμενη....μαλλον ερωτευμενη θα ειναι....χεχεχεχεχεχεχεχ.....θεραπευτριες τεσσερις....η ψηλη η βυζαρου,μια κοντη μεσηλιξ,η φωτεινη,καλο μωρο ψηλο με κορμι σπαθι,και αλλη μια που δουλευε,και απο οτι μου ειπε η κορινα ειναι καινουργια....αυτα....βεβαια η φωτεινη ειναι για  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:...την επομενη θα περασω για να πω και λεπτομεριες.... :dancing:

Πέρασες τελικά μάγκα μου?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
H Koρινάρα όσο περνανε τα χρόνια γίνεται και πιο σέξυ η άτιμη...!
πολυ elegant milf! :knockinb: :humpleg:
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Καλημέρα σας!

Έγινε συνεδρία με Φωτεινή. Όπως προαναφέρθηκε από άλλους, ψηλή μελαχροινή, μοντελοειδές σώμα, μικρό βυζί 1-1,5. Ηλικία 25-30. Φυσιογνωμικά γνωστή αλλά δεν θυμάμαι που την έχω ξαναδεί, νομίζω πάντως σε κάποιο στούντιο.

Στο δια ταύτα:
1. Μασάζ υπό του μηδενός,
2. Καλαμάκι μέτριο με σκούφο, εάν ήταν ακα, ίσως κάτι γινόταν. Επ' ουδενί δεν συγκρίνεται με Λιλή, ας πούμε,
3. Μπριζόλα διεκπεραίωσης, απέπνεε μία ψύχρα.

Αν θα ξαναδοκίμαζα, την συγκεκριμένη λαδοκόρη θα το έκανα μετά από κανένα δίμηνο, με την ελπίδα να έχει στρώσει τότε. Φυσικά εάν εξακολουθήσει να εργάζεται εκεί. Πάντως ο οίκος προσπαθεί φιλότιμα να εμπλουτιστεί σε προσωπικό και αυτό είναι καλό.

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366

επίσκεψη πριν από το Πάσχα

στην πόρτα η Κορίνα, προσυπογράφω τον παραπάνω χαρακτηρισμό του Zero ως "elegant" αλλά όχι και το "milf", διότι κατ'εμέ είναι gilf ή στην καλύτερη προ-τζιλφ (πολύ καλό πάντως για όσους τους αρέσουν τα τζιλφ), ευγενική κυρία, στα νιάτα της πρέπει να έσκιζε χασέδες :knockinb:

παρήλασαν οι κάτωθι:

Φωτεινη, μελαχρινή, πολύ ψηλη, καμιά 27-28 περίπου, φάτσα εντελώς αδιάφορη προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου

μια ξανθιά μετρίου αναστήματος, δεν θυμάμαι όνομα, ίσως Βικτώρια, αρκετά γεμάτη αλλά χαμογελαστή, από φάτσα ομοίως ως άνω...

και άλλη μία ξανθιά, γύρω στα 22 την έκοψα, ίσως και μικρότερη, είναι αυτή η κοντούλα που αναφέρει κάποιος συναγωνιστής πιο πάνω ότι μοιάζει με ρωσιδάκι παλαιάς κοπής (με φράτζα, μειλίχια φάτσα κτλ), φάτσα στα ίδια χαμηλά στάνταρ με τις υπόλοιπες...


πάρα πολύ χαμηλά ο πήχης, δεν πήρα...


 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
επίσκεψη πριν από το Πάσχα

στην πόρτα η Κορίνα, προσυπογράφω τον παραπάνω χαρακτηρισμό του Zero ως "elegant" αλλά όχι και το "milf", διότι κατ'εμέ είναι gilf ή στην καλύτερη προ-τζιλφ (πολύ καλό πάντως για όσους τους αρέσουν τα τζιλφ), ευγενική κυρία, στα νιάτα της πρέπει να έσκιζε χασέδες :knockinb:

παρήλασαν οι κάτωθι:

Φωτεινη, μελαχρινή, πολύ ψηλη, καμιά 27-28 περίπου, φάτσα εντελώς αδιάφορη προσωπικά δεν μου άρεσε καθόλου

μια ξανθιά μετρίου αναστήματος, δεν θυμάμαι όνομα, ίσως Βικτώρια, αρκετά γεμάτη αλλά χαμογελαστή, από φάτσα ομοίως ως άνω...

και άλλη μία ξανθιά, γύρω στα 22 την έκοψα, ίσως και μικρότερη, είναι αυτή η κοντούλα που αναφέρει κάποιος συναγωνιστής πιο πάνω ότι μοιάζει με ρωσιδάκι παλαιάς κοπής (με φράτζα, μειλίχια φάτσα κτλ), φάτσα στα ίδια χαμηλά στάνταρ με τις υπόλοιπες...


πάρα πολύ χαμηλά ο πήχης, δεν πήρα...
kosnic δεν ηταν η ψηλη η βυζαρου εκει?....την εχασες...αυτη ειναι για σενα.....!!!!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom