Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Ίμβρου 2,Πατήσια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 346
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Στα σύνορα της κυψέλης με τα πατήσια αμέσως μετά την πλ.αμερικής υπάρχει άλλος ένας οίκος μάλαξης των μαλακών μορίων,των χεριών και των ποδιών.Πρόσφατα είχε περάσει και η τζιλφ ελένη απο το πρώην ζανόσπιτο.Τώρα δεν ξερω.Καθημερινα 11.00-21.00,Σάββατο 11.00-19.00
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
λοιπον παιδες σημερινη βολτιτσα στα μαγαζια....περασα και απο την ιμβρου μιας και ειχα καιρο να περασω...λοιπον......ΚΟΡΙΝΑ IS BACK!!!!...ανανεωμενη και με πολυ σεξυ στυλ οπως παντα....διαθεσιμες αλλες δυο,αγγελικη,μελαχρινη,μετριο υψος,κανονικο σωμα,γυρω στα 25...και βικτωρια,λιγο μεγαλυτερη,ξανθια με πιασιματακια...αυτα κυριοι....
 

dim55

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
220
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
η κορινα τωρα που γυρισε την εχει δει λιγο ειχα παει και μου ελεγε εγω τωρα ειμαι πορτα θα περασω μαζι σου γιατι εισαι παλιος πελατης και κατι μαλακιες...χα χα χα
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
η κορινα τωρα που γυρισε την εχει δει λιγο ειχα παει και μου ελεγε εγω τωρα ειμαι πορτα θα περασω μαζι σου γιατι εισαι παλιος πελατης και κατι μαλακιες...χα χα χα

τα ίδια παντελάκη μου...
πάλι καλά που δεν σου είπε "για ποιά με πέρασες?"
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
χρειαζεται 'μεσον' δηλαδη για να δουμε φως τελικα...
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
λοιπον παιδες σημερινη βολτιτσα στα μαγαζια....περασα και απο την ιμβρου μιας και ειχα καιρο να περασω...λοιπον......ΚΟΡΙΝΑ IS BACK!!!!...ανανεωμενη και με πολυ σεξυ στυλ οπως παντα....διαθεσιμες αλλες δυο,αγγελικη,μελαχρινη,μετριο υψος,κανονικο σωμα,γυρω στα 25...και βικτωρια,λιγο μεγαλυτερη,ξανθια με πιασιματακια...αυτα κυριοι....

Η Βικτωρια πρεπει να ειναι η Λινα απο Λεκκα αν  τη θυμαμαι καλα..κ τον επαιρνε ασυστολα :grin:
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Η Βικτωρια πρεπει να ειναι η Λινα απο Λεκκα αν  τη θυμαμαι καλα..κ τον επαιρνε ασυστολα :grin:
τελευταια φορα που πηγα η βικτωρια ηταν με λιγοτερα ρουχα απο την προηγουμενη επισκεψη μου...ρομπα λευκη κοντη,και περπατωντας φαινοταν το κολι της...αυτα...
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
τελευταια φορα που πηγα η βικτωρια ηταν με λιγοτερα ρουχα απο την προηγουμενη επισκεψη μου...ρομπα λευκη κοντη,και περπατωντας φαινοταν το κολι της...αυτα...

εκανες τιποτε με βικτωρια???για πεσ εντυπωσεισ????
 

ASTREA100

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2009
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
Περασα την προηγουμενη εβδομαδα κ βρηκα λαβρακι..Η Σαμανθα απο Λεκκα ,η κινεζα(τωρα φιλλιπινεζα θα σας γελασω) ηταν εκει..Γουσταρα την φαση μαζι της απο παλια,κ ας μην εχω φαει μπριζολα απο αυτη ποτε..Κανει πολυ καλο μασσαζ,κ αισθησιακο οταν πρεπει κ οταν τηςτο ζητησεις..κατα τα αλλα μονο φραπεδακι..Αλλα σε κανει να αισθανεσαι αρχοντας με την συμπεριφορα της...Μια  δυο φορες μονο μου ειχε κανει πιπα με,στην Λεκκα..Προχθες δεν ζητησα τιποτε κ αρκεστηκα στο μασσαζ κ στον φραπε,χτυπημενο αψογα..60 ευρα..Προσοχη γιατι ζηταει δωρακι χωρις να κανει τιποτε παραπανω..Μην "υποκιψεται"..Βολευεται κ με το 60ρι
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Περασα την προηγουμενη εβδομαδα κ βρηκα λαβρακι..Η Σαμανθα απο Λεκκα ,η κινεζα(τωρα φιλλιπινεζα θα σας γελασω) ηταν εκει..Γουσταρα την φαση μαζι της απο παλια,κ ας μην εχω φαει μπριζολα απο αυτη ποτε..Κανει πολυ καλο μασσαζ,κ αισθησιακο οταν πρεπει κ οταν τηςτο ζητησεις..κατα τα αλλα μονο φραπεδακι..Αλλα σε κανει να αισθανεσαι αρχοντας με την συμπεριφορα της...Μια  δυο φορες μονο μου ειχε κανει πιπα με,στην Λεκκα..Προχθες δεν ζητησα τιποτε κ αρκεστηκα στο μασσαζ κ στον φραπε,χτυπημενο αψογα..60 ευρα..Προσοχη γιατι ζηταει δωρακι χωρις να κανει τιποτε παραπανω..Μην "υποκιψεται"..Βολευεται κ με το 60ρι

δεν ειναι κινέζα
είναι απο το Καζακστάν, Τατάρα.
Έχει δουλέψει και σε στουντιο παλαιοτερα (αριστομενους 72.Βριλησου και άλλα) και σε πολλά μασαζ (Κηφισίας 18, Σινώπης)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Περασα την προηγουμενη εβδομαδα κ βρηκα λαβρακι..Η Σαμανθα απο Λεκκα ,η κινεζα(τωρα φιλλιπινεζα θα σας γελασω) ηταν εκει..Γουσταρα την φαση μαζι της απο παλια,κ ας μην εχω φαει μπριζολα απο αυτη ποτε..Κανει πολυ καλο μασσαζ,κ αισθησιακο οταν πρεπει κ οταν τηςτο ζητησεις..κατα τα αλλα μονο φραπεδακι..Αλλα σε κανει να αισθανεσαι αρχοντας με την συμπεριφορα της...Μια  δυο φορες μονο μου ειχε κανει πιπα με,στην Λεκκα..Προχθες δεν ζητησα τιποτε κ αρκεστηκα στο μασσαζ κ στον φραπε,χτυπημενο αψογα..60 ευρα..Προσοχη γιατι ζηταει δωρακι χωρις να κανει τιποτε παραπανω..Μην "υποκιψεται"..Βολευεται κ με το 60ρι
Μωρέ ζητάει τη μάνα της και το πατέρα της, αλλά όσο "ανεβάζεις" τα 10ευρα,
όλο και κάτι κερδίζεις..... ;) ;) ;)
 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
Η Βικτωρια πρεπει να ειναι η Λινα απο Λεκκα αν  τη θυμαμαι καλα..κ τον επαιρνε ασυστολα :grin:
Αν είναι αυτή που έχω στο μυαλό μου είναι πάάάαάάάρα πολύ καλή
σε ΟΛΑ (και μασάζ) και έχει απίστευτα απαλή επιδερμίδα

ΥΓ. Η κοπέλα που λέω εγώ, τώρα πρέπει να είναι 40άρα, έχει πιασίματα και μεγάλη λεκάνη

ΥΓ2. author, μήπως εννοείς τη Λάνα τη Λευκορωσίδα, άλλο μεγάλο καυλάκι :fuck1:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.013
Κριτικές
490
Like
36.754
Πόντοι
41.447
Α
ΥΓ2. author, μήπως εννοείς τη Λάνα τη Λευκορωσίδα, άλλο μεγάλο καυλάκι :fuck1:

φοβερή η Λάνα αδερφέ.
Μέχρι πριν μερικούς μηνες ήταν στο Μο(υ)νής προδρόμου.Τώρα νομιζω πάιζει μπάλλα κάπου στην Θησεως
 

SPORT200

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
261
Πόντοι
1.520
Αν είναι αυτή που έχω στο μυαλό μου είναι πάάάαάάάρα πολύ καλή
σε ΟΛΑ (και μασάζ) και έχει απίστευτα απαλή επιδερμίδα

ΥΓ. Η κοπέλα που λέω εγώ, τώρα πρέπει να είναι 40άρα, έχει πιασίματα και μεγάλη λεκάνη

ΥΓ2. author, μήπως εννοείς τη Λάνα τη Λευκορωσίδα, άλλο μεγάλο καυλάκι :fuck1:

ετσι ειναι οπωσ τημ περιγραφεισ ,αλλα τη λενε λινα οχι λανα..τωρα να τα μπερδευω,δεν ξερω.
αυτεσ αλλαζουν κ ονοματα οπωσ τα ρουχα τουσ..
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom